User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: BAT-Man C2

GuneyOnur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

BAT-Man C2

Merhabalar uzun süredir kendi aracım için konu açmıyordum.1.7'den sonra birkaç araç değişikliği yaptım en son olarak 1.6 Dizel 105 HP Bravo aracım vardı geçtiğimiz aylarda onu satarak araç arayışına koyuldum kafamda birçok araç vardı tekrardan 1.7'ye dönmek istedim fakat hem çoğu aracın içime sinmediği, sinen aracında fiyatının uymadığını görünce bu sefer farklılık olsun diyip uzun zamandır kafamda olup ama bir türlü projesini gerçekleştiremediğim bir araç olan c2 almaya karar verdim.Benzinlimi olsun Dizelmi olsun derken yine kendimizi 190 binde 2. Sahibinden olan bu zır stock dizel bir araçta bulduk.Kendisi satın alınmadan 1 ay öncesine kadar kapalı garajda yatıyordu 180.xx Km'de 2. sahibinden sağ ve sol yan etek altı boyalı bir araç fakat gerçekten çok temiz kullanılmış orjinal paspaslarına yedek anahtarına ve kitapçıklarına kadar duruyordu.3 aşşağı 5 yukarı fiyattada anlaşıp aracı aldık.Sonrasında ufak birkaç ön takım işleri,sıvı ve filtre bakımları derken kendimizi yine şehrin ortasında bu küçük dizel yakıt cimrisi araçta seyir halinde bulduk.

Aracın İlk Stock Halleri ;

İlk gün tabiikide vazgeçilmezimiz olan ön cam dahil Zindan Cam Filmlerimiz için GKM Oto Cam Film - Gökmen KARADENİZ

Sonra dedikki panjur boyanmadan olmaz aldık elimize spreyi maskeleyip başladık panjuru boyamaya

Ertesi gün sprey artınca ek olarak 1 kutu daha sprey alıp jant kapaklarını söküp teneke jantların paslı görüntüsünden kurtulmak için piano black olarak boyadık.

Madem Teneke Jant Kapaklarını boyadık birde kapakları GunMetal boyarsak bu iş olur dedik ve onlarda boyadan nasibini aldı...

Astra H Lipimiz, Amerikan Parklarımız, Çamurluk Sinyal Bağlantımız ve Far,Sis Led Xenonlarımızın takıldığı günden bir kare

Birkaç gün sonra Direksiyonumuzu ve Vites Topuzumu kaplattık.Vites topumuzuda yanık uçlu ile değiştirdik.Defi Turbo Boost Saati montajımız Bass,Amfi ve Teyp montajımız yapıldı.Tavan Lambaları Beyaz Led yapıldı ve kendim ayak aydınlatma sistemini yaptım.

En sonundada araç bu şekile geldi..

Şuanlık araca yapılanlar bunlar...

VTS Ön Flap, VTS Yan Marşpiyeller, Spoyler'ım hazır haftaya cuma onları montajlıyacağım.Jetta GLi Difüzör bugün motanjladık fakat fotoğraflıyamadım .İlave olarak C4 Jantı alıp Coilover yapıp Ön Farları'da karartarak dış görünümü bitirmeyi planlıyorum.

Sonra baktık ki arabada 3.000 devirden sonra bir isteksizlik var Downpipe,Son Susturucu ve Kat İptali yapıp üst devirleri rahatlattık.1-2 Ay içerisindede İntercooler ve Yazılım ile 90-95 Hp bandına çıkartıp bırakmayı düşünüyorum.Konuyu okuduğunuz için teşekkür ediyorum..

C2 1.4 HDi Downpipe - YouTube

C2 1.4 HDi Downpipe 2 - YouTube

C2 1.4 HDi Downpipe 3 - YouTube
    Konu GuneyOnur tarafından (16-03-2017 Saat 18:57 ) değiştirilmiştir.

Rsci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah temiz duruyor aracınız güle güle kullanın. Plakası da çok güzel denk gelmiş. Ben sadece oldum olası far karartmayı bir türlü sevemedim arka stoplar orijinal kalsaydı daha iyi olur diye düşünüyorken sizin ön farları da karartacağınızı gördüm zevk meselesi tabii ki. Araç coil ile basıldıktan sonra daha da kendini gösterecektir. Egzoz kapağı sanki bir tık daha kücük kibar olmalıydı onun dışında güzel araç kazasız belasız inşallah.
    -Honda Civic 1.4is
    -Renault Clio RS 172
    -Audi A3 1.6FSI
    -Bmw 5.28i

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel dokunuşlar, maşAllah...

westalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kazasız belasız c3 jant lazım bence

samara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kazasız belasız sürüşler
    Samara 2109/Peugeot 207/Skoda Fabia III/Octavia Sport

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rsci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah temiz duruyor aracınız güle güle kullanın. Plakası da çok güzel denk gelmiş. Ben sadece oldum olası far karartmayı bir türlü sevemedim arka stoplar orijinal kalsaydı daha iyi olur diye düşünüyorken sizin ön farları da karartacağınızı gördüm zevk meselesi tabii ki. Araç coil ile basıldıktan sonra daha da kendini gösterecektir. Egzoz kapağı sanki bir tık daha kücük kibar olmalıydı onun dışında güzel araç kazasız belasız inşallah.
    Far Karartma ve Stop Karartma önceden hiç aklımda olmayan şeylerdi ama birkaç aracıma yapınca nedense hoşuma gitmeye başladı tabii ki herkesin kendi zevk meselesi Egzoz Ucu için birçok arkadaşımdan tepki aldım evet haklısınız fakat difüzörlü fotoğrafını daha koymadım difüzörle beraber çokta sırıtmıyor eskisi gibi iyi dilekleriniz için teşekkürler.

Alıntı FaBeRgE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel dokunuşlar, maşAllah...
    Teşekkürler allah razı olsun.

Alıntı westalim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah kazasız belasız c3 jant lazım bence
    Teşekkürler allah razı olsun kardeşim.Haftaya Body Kit işlemi bittikten sonra nisan başı yada ortası gibi direk C4 Jant ve 195/45/16 Jant kombini yapmayı düşünüyorum.

Alıntı samara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah kazasız belasız sürüşler
    Teşekkürler allah razı olsun.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel dokunuşlarla araç daha da güzel hale gelmiş. VTS görünümü ve 5 cm düşüklüğü çok yakıştırıyorum bu araçlara. Plaka çok güzel olmuş. Kazasız belasız sürüşler.

by serçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kazasız belasız

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah araca. Ben çok beğendim yapılacaklar Lada çok daha güzel olucakti. Bunların dizel otomatikleri ülkemizde var mı? Sahibinden e baktım göremedim.
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neden Batman ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel dokunuşlarla araç daha da güzel hale gelmiş. VTS görünümü ve 5 cm düşüklüğü çok yakıştırıyorum bu araçlara. Plaka çok güzel olmuş. Kazasız belasız sürüşler.
    Çok teşekkürler allah razı olsun.Custom çalışmalar hariç pek seçenek yok zaten ama VTS görünüm gerçekten yakışıyor.

Alıntı by serçe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah kazasız belasız
    Teşekkürler.

Alıntı irfanakbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah araca. Ben çok beğendim yapılacaklar Lada çok daha güzel olucakti. Bunların dizel otomatikleri ülkemizde var mı? Sahibinden e baktım göremedim.
    Çok teşekkürler.Dizel Otomatikleri yok Benzinli Otomatik 1.6 110 HP VTR seçeneği var yarım otomatik robotize şanzumanlı

Alıntı GKHNGS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden Batman ?
    Normalde plakayı BAD olarak alacaktım şuanda hepsi dolu olduğundan bende BAT almak zorunda kaldım.Dedik ki birşeylerle bağdaştıralım araçta siyah olunca BAT-Man geldi aklımıza yaza doğru belki kaput altına BAT-Man grafitisi yaptırarak dahada anlamlaştırabiliriz

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız maşallah jant ve coil den sonra çok daha güzel olurcak.

EfeTopcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah araca Allah kaza bela vermesin. Jetta difüzör sonrası fotoğraf bekliyorum, eğer güzel olursa bende takmayı düşünebilirim, fikir isterim senden )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı taytay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız maşallah jant ve coil den sonra çok daha güzel olurcak.
    Çok teşekkürler allah allah razı olsun aynen jant ve coil'den sonra istediğimiz görünümü elde ederiz herhalde

Alıntı EfeTopcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah araca Allah kaza bela vermesin. Jetta difüzör sonrası fotoğraf bekliyorum, eğer güzel olursa bende takmayı düşünebilirim, fikir isterim senden )
    Çok sağolun hocam Jetta difüzörün fotoğrafını ben Whatsapp'dan göndericem bilgisayarımda fotoğraf telefona alır atarım şöyle bir durum var yanlardan sol ve sağ yandan 11 cm uzun geldi kestik yapıştırdık fakat havalar düzgün gitmeyince ve yapıştırmada istediğimiz sonucu alamayınca biraz görüntü kirliliği gibi oldu önümüzdeki ay aynı difüzörün yenisini alıp takıcam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun zamandır güncellememiştik.

Bu süreçte yapılanlar..

VTS Ön Flap, VTS Yan Marşpiyeller, Spoyler, Jetta GLi Difüzör, 16" Teneke Jant ve Kapaklar, Ön 4.5 Arka 3.5 Press

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah. Güle güle kullan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah. Güle güle kullan.
    Çok teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde Pasta & Cila Güncelimiz gelsin. Bu hafta içi Yağ ve Filtre bakımları, Fren Diski & Balata değişim, Far Karartma ve Ayarlı Amerikan Park Montajı yapılacak kısmetse sonrasında difüzörün montajını güzel yapamadığımız için difüzörü değiştirme planım var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah aracınıza,jantlarda güzel olmuş
    dün sahilyolunda siz ve kırmızı c2 park halinde gördüm durucaktım ama c2 ile olmadığım için durmadım başka bi zaman denk geliriz artık

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler