User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
39 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Nissan Np300 Navara

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabanın resmen kaderi değişmiş bambaşka bir hal almış. Çok da güzel olmuş elinize sağlık.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hasta kaldım arabaya cidden müthiş duruyor.maşallah

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araç eklenenlerle çok güzel hale gelmiş, ben bir tek şu kapalı kabin işini sevmiyorum. Fotoğtaflar da ayrıca güzel olmuş bu arada

Mythos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çamur sahalarda görmek istediğimiz hareketler bunlar Maşallah çok güzel olmuş, bende 20 gün oldu alalı, yavaş yavaş başladım değişikliklere
    V8

Bolkar1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah rezimler çok iyi hangi makineyle çektiniz? Ve araç çok güzel olmuş kazasız belasız bizde babaya düşünüyoruz bakalım hayırlısı

OmerRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cKatmer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba çoğu pick-up aracı kullanma fırsatına sahibim, aracın üzerinde bağımsız süspansiyon ve helezon yay var doğal olarak arka taraf diğer araçlara göre sarsıntısız ve sessiz. Fakat daha sessiz olabilirmiş bunun sebebi de arka tarafta davlumbaz bulunmaması. Eğer bunu çözebilseler gerçekten çok daha konforlu olacaktır. Yol tutuş makas olmamasından dolayı diğerlerine göre daha iyi.Arazi de Jantların 18" olması içeri ses almasına ve çukurlardan geçerken cüzi miktarda geçişleri hissettiriyor. Arac sonuçta outdoor aracı fakat ısı göstergesi yok çok komik bir olay gerçekten.

ps:
    Benim şahsi görüşüm bu araçlar ( Tüm pick-up'lar ) off-road için uygun araçlar değil.(Kar tepeye çıkmaktan, yarım santim çamurdan geçmekten bahsetmiyorum) Bu amaç uğruna kullanacak olanlar için uzak durmalarını öneririm.

Teşekkürler herkese keyifli kazasız belasız sürüşler
    Multilink olduğu doğru ancak bağımsız süspansiyon değil, normal sabit aks mevcut. Pikaplarda bağımsız süspansiyon olması zaten pek tercih edilmez. Bu bilgiyi nereden edindiysen bir hata olmalı, sistemin resmi aşağıda önden arkaya uzanan mavi bağlantılar 4 adet multilink kısmı buradan görülebilir:

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oguz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Maden müh. arazide felan haliyle offroad araçlarıyla haşır neşir oldum , amarok harici kullanım olarak konforlu gelen olmadı.Bana göre tek artıları arka tarafa ciddi miktarda yük ( misal numune ) koyabilmek ve bazı ağır şartlarda size ulaşımı sağlaması. Şirket olarakta dusterlara yöneldik ciddi şekilde de tasarruf sağladık. Yoltutuş ve yakıtta getirisi fazla oldu. Navara ve yeni hiluxu kullanmadım. Ama navara için oldukça olumlu yorumlar okudum.

Pick-up lar gerek yakıt sarfiyatı gerek kullanımının zorluğu , gerekse güzel ülkemin sunduğu vergilerden dolayı oldukça masraflı araçlar haline geldiler. Şahsen Bağ bahçe ve av vs gibi işlerle uğraşmadıktan sonra pick up almam. Duster da uygun lastik ve tecrübeli bir kullanıcıyla gayet eşşek gibi becerikli olabiliyor.

Sizin aracınıza gelince kesinlikle çok güzel dokunuşlarda bulunmuşsunuz. Araç ben burdayım demiş adama navara aldırır)). Verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim. Allah kaza bela göstermesin ))

Not: Dusterlar da çok sesli kaba araçlar ancak bizim işler de oldukça kullanışlı ( güvenli tabiki değil ).
    Ben de aynı şekilde düşünüyordum tasarruf açısından. Ancak hayatımız tasarruf yapmakla geçiyor. Canımızın istediği bir şeyi yapmak istediğimizde maalesef maddi sıkıntılardan dolayı istemediğimiz ancak mantıklı olan (dacia duster gibi) seçenek ile yola devam ediyoruz. Tabi ki işyerinde sürekli kullanılıyorsa ayrı konu ancak bizler gibi hobi amaçlı kullanacak kişilerin biraz daha keyfi seçimler yapması gerektiğini düşünüyorum. Ben de Ssangyong Actyon Sports ile bu yola ucuz bir giriş yaptım. Pikaplar her ne kadar park sorunu yaşatsa da 4x4 lerin vergisi yüksek olsa da fiyat performans oranları çok yüksek. Özellikle İzmir'de yaşadığım için bugüne kadar çok büyük faydasını gördüm. Umarım ben de hayalim olan Ford Ranger'a 2018 yılı içerisinde ulaşırım ve buraya konusunu açarım.

axcel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah renk ve siyah detaylandırmalar çok güzel olmuş açıkcası hiç bu açıdan bakmamıştım navara ya emeğinize sağlık fotoğraflar nokta olmuş..

scoobz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah cok güzel özellikle rengi bu arada fotoğraflarda içerde beyaz bir canavar sezdim arkada.. O da mı size ait acaba

Ally - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah aracınız cok şık güle güle binersiniz işallah bende bugunlerde almayı dusunuyorum ama hlüx ile arasında secım yapmak zorundayım beğenmedıgınız bır yonu varmı acaba bırde kilit yok demişlerdi kilit varmı ? aracta yükseltme yaptınızmı? aracta sadece lastık değişimi ile mi bu yüksekliğe ulaştınız? birde yan dodikler ve diğer exralar ıcın nerden temın edttıgınız hakkında bılgı verırsenınz cok sevınırım

yani kısaca sonradan yaptıgınız extra parcaları yazarsanız lastik ebat yandaki plastik vs
    Konu Ally tarafından (27-09-2017 Saat 13:37 ) değiştirilmiştir.

cKatmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ally Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah aracınız cok şık güle güle binersiniz işallah bende bugunlerde almayı dusunuyorum ama hlüx ile arasında secım yapmak zorundayım beğenmedıgınız bır yonu varmı acaba bırde kilit yok demişlerdi kilit varmı ? aracta yükseltme yaptınızmı? aracta sadece lastık değişimi ile mi bu yüksekliğe ulaştınız? birde yan dodikler ve diğer exralar ıcın nerden temın edttıgınız hakkında bılgı verırsenınz cok sevınırım

yani kısaca sonradan yaptıgınız extra parcaları yazarsanız lastik ebat yandaki plastik vs
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

2015 2.8 hilux hi cruiser 10 bin küsür km civarıydı sanırım sattık. 7 lirada zarar yazdık. Mutlaka test edin biz sonradan makasları çok sarsıntılı diye sattık.

Araçta şikayet edebileceğim şeyler var tabi. Çünkü 2016 yılında ödül almış bir aracın en baz halini ülkeye getiriyor Nissan. Cidden komik bir durum.
    Kilitli dif Nissan pick-up larının Türkiye gelenlerinin hiç birinde mevcut değil. Ben aşırı bir arazi beklentim olmadığından eksikliğini yaşamıyorum. Araçta yükseltme yok Lastik ebatı 255-55 den 265-65 e cıktı sadece bu yüksekliğe ulaştı.

Yapılan işlemler bu sektörde üretici olan firmamızda yapıldı.

Bf All-Terrain A-T 265 - 65
    RBS Body-Kits
    Premium Hardtop
    Window & Hood deflectors
    50mm PHA Spencers

yapılanlar sadece bunlar

Ally - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nerden temin edebilirim yardımcı olurmusun

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    instagramda denk gelmiştim çok güzel maşallah..ben de navara hilux arasında kararsız kalıp 4x2 lerde otomatik olmaması sebebi ile hilux a geçmiştim..alışan bırakamıyor şu pikapları..sizde sanırım bir aksesuar firmasının sahibiydiniz maltepede.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir güncelleme de ben yapayım. Neredeyse herkes arabayı basıyor biz tam tersini yapıyoruz

Arabada ekstra olarak gelen malzemeler

4" Custom Suspansion kit
    2" Lift Kit
    35" BF A-T KO2 Lastik
    17" MT Jant

ve görsel olarak bir kaç boyama işlemi yaptım sürekli farklı şeyler deniyorum denemeye devam edeceğim ( tavsiyelere açığım )

Aracı hala gün içerisinde kullanıyorum 60k km oldu. Gelen tepkiler ve verdiği hissiyat inanılmaz derecede güzel. Herkese tavsiye ediyorum

Buda 35" Amarok ile bonus

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amaroktan daha yakışıklı ama arka bagajı çok düşük dizayn edildiğinden görsellikte Rangerden baya geride. Teknoloji olaraksa Rangerden çok ilerdeki bir araç
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amaroktan daha yakışıklı ama arka bagajı çok düşük dizayn edildiğinden görsellikte Rangerden baya geride. Teknoloji olaraksa Rangerden çok ilerdeki bir araç
    Selam abi

Evet arka tarafı basıklığı Amaroka göre düşük ama çok daha sessiz. Evet Ranger Amerikan piyasası ürünlerini çok güzel ve detayı çok fazla fakat bana kalırsa dünyada en güzel pick-up araçlarını yapan Ford maalesef en kötüsünü ve sorunlusunu getiriyor Keşke F150 lere bu araçlara biner gibi kolay kolay binebilme imkanımız olsa

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaki o saçma kabinden kurtulman harika olmuş

Son halini çok beğendim.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cKatmer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam abi

Evet arka tarafı basıklığı Amaroka göre düşük ama çok daha sessiz. Evet Ranger Amerikan piyasası ürünlerini çok güzel ve detayı çok fazla fakat bana kalırsa dünyada en güzel pick-up araçlarını yapan Ford maalesef en kötüsünü ve sorunlusunu getiriyor Keşke F150 lere bu araçlara biner gibi kolay kolay binebilme imkanımız olsa
    Ben şimdi üretimi başlayan 10 ileri 190 hp 2.0 dizel olan Ranger Raptoru bekliyorum. Bakalım seneye Türkiye piyasasına girecekmiş. Bir yandanda bu renk Platinium Navara bakmaya devam ediyorum
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaki o saçma kabinden kurtulman harika olmuş

Son halini çok beğendim.
    Teşekkür ederim Yavuz abicim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler