User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
69 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Vectra B Değişim

sinan3405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Direksiyon ve spoiler harici gayet güzel olmuş.

Yorumlara aldırmayın siz, hevesinizi de kırmasın. Herkes aynı tip düşünseydi, bu hayatta çeşitlilik olmazdı.

Lpg'de gayet mantıklı karar olmuş. Beğenmeyen, yaktığınız lpg-benzin arasındaki farkı versin madem.
    tesekur ederım. yorumlara baktıgımda bıle jantı begenen var spoılerı begenmeyen burada bıle anlasamıyoruz benım ınce sade bır cızgım var ıstesem buyuk spoılerde koyabılırım evo mısalı ama ne koyarsam koyayım mutlaka olumsuz bır yanıt gelır. dıreksıyon yenıden boyanacak gecıcı bır cozumdu kılıf uygulaması

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RIDVAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah Gerçekten Genel Hatlar Olarak Çok Düzgün Duruyor ... Lpg olayını emin olun kimse istemez ama anlıyorum sizi acı gerçekler var mecbur ... Ayrıca jant emanet gibi olmuş keşke dedirtti ... Orjinal gt jantı 40 veya 45 yanak lastik ile basılsa ön panjurdaki kaplama direksiyon derisi sökülürse tadından yenmez nacizane birkaç önerimiz oldu allah kaza bela vermesin
    tesekur ederım. gt jant cok aradım bulamadım olanda oz parası ıstedı onuda veremezdım acıkcası yerımde olsanız sızde vermezdınız. lpg olayına gelınce bugun bır denemem oldu 60 km trafıkte gerı kalan uzun yol ara ara 190 kmh cıktım bazen sakın kullandım arada trafık yedık klımamız acıktı 64 tl lpg ıle 319 km yol gıtmıs yol pc ortalamam 9 lıtre ıdı keske zıkkım benzın ucuz olsada gırmesek bu ıslere ama mecbur. dıreksıyonun orjınal derısı saglam ama sol taraf bıraz solmustu boyada aldım lakın mar geldı orjınal boyası parlak onumuzdekı gunlerde onuda hallederım. panjurdakı kaplama guzel oldu aslında lakın kendını gostermesı ıcın bobreklerı parlak sıyah yapmam gerek onuda hallederım kısa surede.

Slipshod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sinan3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tesekur ederım fıskıyelerde aynı renge boyanak yarın buyuk olcude boyaya evelsı gun ıse eksoz ıcın bırakacagım,bugun karar verdım bırazda basacagım bakalım nasıl bır goruntu cıkacak.
    basılsa jantlar ve araba kendini gösterir diyecektim ama konunun başında sürter mi sürtmez mi muhabbeti olduğu için sesimi çıkarmamıştım basma konusunda. pay varsa basılmalı bence de
    Emniyet kemeri sizi koltuğa değil hayata bağlar!

Alper DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir fotoda benden olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Slipshod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    basılsa jantlar ve araba kendini gösterir diyecektim ama konunun başında sürter mi sürtmez mi muhabbeti olduğu için sesimi çıkarmamıştım basma konusunda. pay varsa basılmalı bence de
    kafaya koydum basacagım asırı olmamak kaydı ıle on 3,5 cm arka 2.5 cm yeterlı olur dıye dusunuyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alper DEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir fotoda benden olsun
    eyvallah alper

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel araç güle güle kullan. Direksiyonda çok emek var belli ama biraz basit durmuş. lpg eleştirilerine katılmıyorum ki sen 100 + km den bahsediyorsun.

Her gün 50 tl den ayda 1500 tl yapar neredeyse, yazık. 4 ayda 10K km ciddi rakam.

Yanlız hesaplama da bir hata yok değil mi ? 2.0 LT + otomatik vectra şimdi 9 LT lpg mi tüketiyor.

Az önce gölcüğe gittim geldim aynı yerden doldurdum ( lt 2.32 tl) 120Km de 21.78 TL harcamış , yaklaşık 19 kuruş yapıyor.

Eğer vectra gerçekten bu kadar az yakıyorsa büyük başarı ve benim arabada kesin sorun var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel araç güle güle kullan. Direksiyonda çok emek var belli ama biraz basit durmuş. lpg eleştirilerine katılmıyorum ki sen 100 + km den bahsediyorsun.

Her gün 50 tl den ayda 1500 tl yapar neredeyse, yazık. 4 ayda 10K km ciddi rakam.

Yanlız hesaplama da bir hata yok değil mi ? 2.0 LT + otomatik vectra şimdi 9 LT lpg mi tüketiyor.

Az önce gölcüğe gittim geldim aynı yerden doldurdum ( lt 2.32 tl) 120Km de 21.78 TL harcamış , yaklaşık 19 kuruş yapıyor.

Eğer vectra gerçekten bu kadar az yakıyorsa büyük başarı ve benim arabada kesin sorun var
    tesekur ederım. 200 bın km dır lpg lı arac kullanırım benım bır lafım var benzını yakan ve yaktıgı kadar gıden arabaya benzınlı bınerım. sızın arac 1.6 mı? benım aracın devır aralıgı cok ıyı uzun yolda bır cok atmosferık aractan az yakar nedenı rahat gıtmesı ve devır aralıgının ıyı olması. 3.000 rpm de 137 kmh da fılan gıdıyor. uzun yolda 8.8 lıtre lpg yakmıs buda normal ben oncekı aracım ıbızada 5.5 lıtre lpg yakardım uzun yolda sabıt 100-110 gıttıgımde.
    2.25 ten 63.90 tl lık lpg aldım 319 km yol gıttım 60 km sı ıst trafıgı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    degisim kaldıgı yerden devam. on - arka tampon ve marsbıyeller boyandı. ayrıca sıyah olan far fıskılerıde boyanda aynı renge. toplamda 400 tl odedım. pleksi ve plaka siparisi verildi. ızgaralar piona black renge boyandı. orta ızgara kaldı bırtek boyam bıttıgı ıcın beklemede.

sinanbaysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jantlar olmamıs bana gore. Gt jantı bulursanız bence dırek takın zaten lastık olculerınızde tutar ıyı olur. Arka spoıler ve dıreksıyon kaplamasıda göze batıyor. Masallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sinanbaysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jantlar olmamıs bana gore. Gt jantı bulursanız bence dırek takın zaten lastık olculerınızde tutar ıyı olur. Arka spoıler ve dıreksıyon kaplamasıda göze batıyor. Masallah
    3 ay aradım gt jant yok. aslında gerekte herkes gt jant takıyor bu farklı olsun. ayrıca jantları yakından goren herkes begenıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jant harici arac gayet iyi her gönül ister lpg siz binmek ama ülke şartları ortada .

Direksiyon konusundada zaten yaptığınız işlerden belli bunun geçici olduğu ve alttaki orjinal olan direksiyon derisinin daha fazla bozulmamasını istediğiniz . Takipteyim

Kazasız belasız . Hadi kolay gelsin .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yigityedidag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jant harici arac gayet iyi her gönül ister lpg siz binmek ama ülke şartları ortada .

Direksiyon konusundada zaten yaptığınız işlerden belli bunun geçici olduğu ve alttaki orjinal olan direksiyon derisinin daha fazla bozulmamasını istediğiniz . Takipteyim

Kazasız belasız . Hadi kolay gelsin .
    valla ınankı aylık lpg den cok benzın tuketıyorum,bı ara haftalık 2 bın km yapıyordum artık hafta sonu kullanıyorum genelde benzınde. jant konusuna gelınce opellere adam gıbı gıden jant yok. bu jant aslında cok guzel aracı kaslı gosterıyor lakın ılerde gt jant bulursam takarım elbette. sımdılık masrafı agır ısler ıle ugrastıgımdan dıreksıyondur ıvır zıvırdır pek umrum da degıl ılerleyen gunlerde el atılacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    plakalar ıcın arkadaslar yazmıstı bende ılk ıs polıs ve ceza korkusu olarak orjınal plaka yazı tıpı ve pleksıler yapıldı. yıne oylama sonucu sacma olsada pleksıdekı #hayvantetıkte yazısı espırı olsun dıye yapıldı.

bu arada 4 ay arama sonucu vogland yayları buldum onler 3.5 arkalar 2.5 cm asagı ınecek ayrıcak cok komforlu ve kopmalar yasayan vectra duzene gırer dıye umut edıyorum. eksozlar belırlendı komple duz boru warex ve saglı sollu 90 lık krom kafalar onumuzdekı hafta yapılıyor. montaja gore 110 luk krom kafalarda olabılır.

Slipshod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence illa çift çıkış yapmayı kafaya koydum diyorsan tampondaki siyah difüzör olan kısmı yuvarlak açarak egzoz uçları tamponun içinde kalsın, tampon altında sallanmasın.
    Emniyet kemeri sizi koltuğa değil hayata bağlar!

oss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetakbayir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jant ve direksiyon harici güzel olmuş güzel günlerde kullanın
    +1

orjinal jantlar umarım duruyordur direksiyonuda yenisini almanız tavsiyem

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Slipshod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence illa çift çıkış yapmayı kafaya koydum diyorsan tampondaki siyah difüzör olan kısmı yuvarlak açarak egzoz uçları tamponun içinde kalsın, tampon altında sallanmasın.
    tampon ekı kesılecek eksoz yuvası ıcın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1

orjinal jantlar umarım duruyordur direksiyonuda yenisini almanız tavsiyem
    orjınal jantlar durmuyor malesef.dıreksıyonum yenı sadece cok az bısey dıreksıyonun solunda solma var. boyanması gerek.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://images.esellerpro.com/2726/I/...alePRL2017.JPG

Şu stopları temin ederseniz hoş durur
    Coğrafya kaderdir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler