User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
34 sonuçtan 20 ile 34 arası

Konu: Yamaha N-Max 125ABS - Tr'nin Motor Modifiyesi Eksiğini Tamamlamaya Çalışılacak..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozan gülle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motor hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim ve fiyat olarak ne akdara aldınız acaba bende arıyorum bir haftadır 2016 model olarak 5 bin kmyi aşmamış 8500-9000 arasına fakat istanbul içi malesef bulamadım şehir dışınada gitmeyi hem gözüm yemiyor hemde ehliyetimi daha almadım
    Buda 2016 ama 2017 mart çıkışlı , 300km de aldım ekstra tur camı vardı , 9950 ye aldım

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kısacası motorun ırzına geçicem diyosun .

kardeşim dengesiyle oynarsan yok arkasını uzatıp önünü kısaltırsan, çatalı uzatıp işte arkasına römork bağlarsan, kısa vade de bir yere patlarsın Allah muhafaza efendi gibi bin motoruna...

illa bişeyler yapıcam diyorsan Jcosta polini malossi debriyaj kitleri var onlardan tak.

Satış Bölümü Sorumlusu Yogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    http://www.techturkey.com/forum/otom...w-scooter.html

Swing arm extension kendinizmi yapacaksınız?

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok seviyorum böyle iddialı gençleri...

ehliyet alacak yaşa gelmeden türkiyenin motor modifiyesi eksiğini 125lik scooter ile kapatmak... anlıyorum...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cimmeria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok seviyorum böyle iddialı gençleri...

ehliyet alacak yaşa gelmeden türkiyenin motor modifiyesi eksiğini 125lik scooter ile kapatmak... anlıyorum...
    Ehliyetimi haziranda alıyorum herkesin kendi görüşü saygı duyuyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dragon07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kısacası motorun ırzına geçicem diyosun .

kardeşim dengesiyle oynarsan yok arkasını uzatıp önünü kısaltırsan, çatalı uzatıp işte arkasına römork bağlarsan, kısa vade de bir yere patlarsın Allah muhafaza efendi gibi bin motoruna...

illa bişeyler yapıcam diyorsan Jcosta polini malossi debriyaj kitleri var onlardan tak.
    O yaptıktan sonra belli olacak bakalım..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yogi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.techturkey.com/forum/otom...w-scooter.html

Swing arm extension kendinizmi yapacaksınız?
    Mustafa abiyle yakından tanışıyorum motorunu biliyorum öz abim dediğim ustam var , o her şeyini yapacak

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunun yerine honda msx125 grom alsaydın, dünyaa kadar after market parçaları var onlarla bir şeyler yapacak olsaydın on numara beş yıldız olurdu. Hem hızlı değil hem low & slow takılırdın hem de bundan daha ucuza alabilirdin. Ama bu motorla, ki dünya para vermişsin, o dediklerini yapıp yazık etme. Güzel bir motor büyüğüne geçene kadar sakin sakin bin veya grom'a geç onu modifiye et derim... Tercihlerin seni ilgilendirir ama benim ki sana bi abi tavsiyesi... Hevesini hem daha kolay hem daha zevkli bi şekilde giderebilirsin. Ama söylediklerini o motora yapmak yazık etmek olur.

orjinal grom bu

after market parçalarla bu hale getirebilirsin. tabii bütçe meselesi ama yaşına göre 10 bin liralık scootera bindiğini düşünerek yazıyorum

Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Lee-on! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunun yerine honda msx125 grom alsaydın, dünyaa kadar after market parçaları var onlarla bir şeyler yapacak olsaydın on numara beş yıldız olurdu. Hem hızlı değil hem low & slow takılırdın hem de bundan daha ucuza alabilirdin. Ama bu motorla, ki dünya para vermişsin, o dediklerini yapıp yazık etme. Güzel bir motor büyüğüne geçene kadar sakin sakin bin veya grom'a geç onu modifiye et derim... Tercihlerin seni ilgilendirir ama benim ki sana bi abi tavsiyesi... Hevesini hem daha kolay hem daha zevkli bi şekilde giderebilirsin. Ama söylediklerini o motora yapmak yazık etmek olur.

orjinal grom bu

after market parçalarla bu hale getirebilirsin. tabii bütçe meselesi ama yaşına göre 10 bin liralık scootera bindiğini düşünerek yazıyorum

Düşüncelerin için çok teşekkür ederim abim , 125cc de vitesli hoşuma gitmiyor , N-Max'inde aftermarket parçaları var yurt dışından sokma düşüncem var eğer onları yapabilirsem güzel olacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde çoğu kişi yazık etme demişte , neye göre yazık mesela ? ben motora yaptığım bütün eklentileri istediğim zaman bir günde söküp eski haline getirilecek şekilde yapacağım.. En basitinden basma işlemi için çıkma amortisör alıp onlarla oynayacağım , merak etmeyin şuan siz yaşıma ve yazdıklarıma bakarak motora kasap muamelesi yapacağımı düşünüyosunuz ama öyle olmayacak , ne arabama ne de motoruma kasap muamelesi yapmadım , herkese yorumları için teşekkür ederim (y)

CRX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozan gülle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motor hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim ve fiyat olarak ne akdara aldınız acaba bende arıyorum bir haftadır 2016 model olarak 5 bin kmyi aşmamış 8500-9000 arasına fakat istanbul içi malesef bulamadım şehir dışınada gitmeyi hem gözüm yemiyor hemde ehliyetimi daha almadım
    travegoların altına sığıyor, otobüsle getir götür yapabilirsiniz
    CAN CEYLAN

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Keşke honda Ruckus Türkiye'ye gelseydi, ben de öyle birşey alıp yapmayı çok isterdim
    Umarım senin motora uygun parça vardır, kesme biçmeyle pek sağlıklı olur mu orası tartışılır. Ama kolay gelsin şimdiden

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke honda Ruckus Türkiye'ye gelseydi, ben de öyle birşey alıp yapmayı çok isterdim
    Umarım senin motora uygun parça vardır, kesme biçmeyle pek sağlıklı olur mu orası tartışılır. Ama kolay gelsin şimdiden

Teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    n-max yerine yine yamahanın bws modeli var. Biraz daha müsait kesmeye biçmeye alçaltmaya ve honda ruckus a benzetebilirsin. Tabi nmax te nasıl bi tarz yapcaksın bilmiyorum ama bws de uygun bu tarz projelere

BerkanB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Abi bundan olmasa bile benzeri var Daelim B-bone çok istemiştim ama ailem yüzünden araba aldım.

Kardeşim Hayırlı Uğurlu olsun. N-Maxler güzel senin motorunun rengi pek hoşuma gitmedi. Geçen gün yolda giderken bir tanesini görmüştüm cilalı metalik kırmızı ve koltuğu krem yapmıştı çok hoşuma gitti. Benim sana tavsiyem ekipmanların olmadan asla kullanma. Siz motorcular ne diyor; Tekerine taş değmesin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler