User Tag List

Sayfa 1/5 123 ... SonSon
88 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 2007'den Bu Yana Bir Clio RS Hikayesi Ve Son Durağımız :)

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Red face 2007'den Bu Yana Bir Clio RS Hikayesi Ve Son Durağımız :)

SON GÜNCEL 4. SAYFADA

Öncelikle saatlerce yazı okuyacağınızı şimdiden belirtmek isterim.Hani okumayı sevmeyen falan var ise şimdiden bilgilendiriyim
    Burda sizlere satır satır anlatacağım hikaye 15 yaşında bir çocuğun Clio rs sevdasına kapılıp,yıllarca ondan vazgeçemeyeceğinin öyküsüdür.

Sene 2007..15 yaşında lise 1'e giden körpenin tekiyim.Ozamanlar hızlı arabaları görüyoruz ediyoruz takip ediyoruz ama hiç birine öyle yakın temasta olmuşluğumuz yok tabi.
    O zamanlar şimdiki çok sevdiğim bir abimle tanışmamla beraber clio rs maceram başladı.Herşey sağ koltuğuna oturup birazcık turladıktan sonra,Abimin gaza basmasıyla gerçekleşti.E tabi ozamanlar ergenliğimin zirvesindeyim tabiri caizse bo.....dım ahahahahaNeyse gel zaman git zaman sürekli abimi arıyorum."Abi be gezermiyiz biraz,turlarmıyız biraz " diye başının etini yiyorum sürekli.Hatta ara sıra beni arıyor in aşşağı bi bankaya kadar falan gidip gelelim diyor ben sürekli dua ediyorum,"Allahım inşallah Rs'le geliyodur diye.Ama malesef çoğu zaman ya doblosuyla geliyordu yada twingosuyla
    Bu tutku 2-3 yıl sürekli devam etti.Arada arabayı alıyorum yıkamaya götürüyorum falan,fotoğraflarını çekiyorum bildiğiniz arabaya sahibinden çok bakıyor ve ilgi duyuyorum.
    Sene 2010'a geldi lise son sınıftayım Bu geçen 3 senelik zamanda ailemizin bindiği araçlara modifiye yapıyorum babamla ortak kullanıyoruz.Arabalar basık,jantlı,ses sistemli e haliyle babam artık bi yerden sonra ilahlah etti.Bende dedim ki gel bana bi araba alalım sende kurtul bende.Zar zor ikna ettim tamam dedi 10 bin liralık bi araba bak.Gittim 9 liraya 106 gti aldım.(tabi gönlüm hep rs'ten yana ama hem satmıyor hemde satarsada en az 16-17 bin para istiyor.)Neyse 106'yı aldım bi ton badireler atlattım oydu buydu falan derken bir gün abim mesaj attı."Kardeşim 59 YC 444 artık satılık haberin olsun diye"Aha nasıl olur,olamaz satılamaz kafamdan aşşağı kaynar sular döküldü.Hemen bişeyler yapmam lazımdı.O arabayı,çocukluk aşkımı kimseye veremezdim.Her gün arıyorum abimi,arayan soran varmı,son durum ney diyip bilgi alıyorum.
    Bu arada ben eve psikolojik baskı yapmaya başladım.Lütfen alalım onu,nolur alalım onu hadi be anne hadi be baba Çat ikna ettim mi ben evdekileri.Plan şu RS 'i alıcaz,o arada 106 yı satılığa çıkartıcaz.Satıldığı zaman kredisini kapatıcaz RS'in. Bende bir heyecan bir heyecan anlatamam.Sonunda aşık olduğum arabaya sahip olucam.
    Gün geldi çattı,notere gittik ve böylelikle ilk Clio Rs'ime sahip oldum.Kendisi 95 binde,2.sahibinden yorulmamış bir araçtı,zaten ilgilenen çoğu kişi bilir

Şimdi bende oldumu hem 106 gti hem clio rs.Dolar böyle yükselmemişti Ama nasıl mutluyum nasıl huzurluyum anlatamam.Hatta 2010 senesinde siteye konusunu açmıştım,buda linki;http://www.techturkey.com/forum/otom...-yc-444-a.html
    Herşey gayet güzel gider iken benim pantalıklarımdan kaynaklı ailem 2 aracımıda bir an önce satmamı söyledi.Hadi 106 zaten satılcaktı ama rs nerden çıktı .Sonuç olarak ilk önce 106'ım sonrada ilk aşkım clio rs'im satıldı.Ama hep söyledim,birgün yeniden clio rs alıcam.İster 1 yıl ister 10 yıl sonra.Tekrardan sahip olucam.
    Lise bitti üniversiteye başladım İstanbul'da.O ara babamla ortak kullandığımız Focus'um bende.İlk 6 ay falan böyle ortaklaşa kullandık yine.O arada da focus'un kredisi bitti.Babamla oturduk bir karar aldık satalım,parasıyla iki tane araç alalım ikinci el.Tamam mı? tamam.Sattık arabayı ben başladım arayışlara.17 bin lira param var.Evdekilere Rs alıcam dedim hayır dediler.Ya yapmayın etmeyin anne baba lütfen neden izin vermiyorsunuz der iken ben sürekli Rs arıyorum hayır deselerde.Bir gün arkadaşımın dükkanında oturuyoruz ilanlara bir tane rs düştü.Araba galeride plakaları galerilerin ismiyle kapalı,bilinmeyen bir araba.Dedim ki arkadaşıma,oğlum kesin kazalı turşudur boşver.Kanka bi arıcam ben bu arabayı dedi,iyi dedim ara bakalım.Aradı adamla konuştu.Dedim neyi varmış,3 parça boyalı full orjinal kazasız sorunsuz demiş.Dedim Allah Allah.Hemen annemi aradım dedim böyle böyle bir araba var bari gidip bi bakalım kötüyse falan söz almıcaz.O zamanlar çapa'ya hastaneye gidiyorum kontrollere,arabada aksarayda bi otoparkta duruyormuş.Otoparkın sahibinin arabası.Aradık gittik baktık.Hiç unutamıcam anlardan biridir,köşeyi bir döndüm,bir baktım tam ortada çapraz duruyor.bir anda refleks olarak ***** s..... dedim.Abi araba full orjinal leylek,fabrikadan nasıl çıktıysa öyle.Neyse gittik arabayı açtılar falan arkadaş herşeyi orjinal.Orjinal teyp,6'lı cd changer aktif.Arabanın daha egzoz boruları fabrikadan çıktığı gibi tek parça.Sahibide 46 yaşında bir adam.Dibim düştü kendimi karıştırdım.Annemle anlaşma yaptık,dedi ki ustamızı getiricez bakıcak eğer al derse alıcaz alma derse almıcaksın. Tamam mı? tamam.3-4 gün sonra ustayla geldik arabaya baktık arabada kusur bile yok ki.Hemde km'si 160 binde olmasına rağmen.Herşey rüya gibi devam ediyordu ben tekrar hayalimde ki arabaya kavuşuyordum.
    Noteri yaptık,bindik annemle eve doğru yol aldık.O zamanlar plakası 34 idi.Kimse bilmez o plakasını,daha sonra bu araç 59 FC 172 olacaktı Arabanın aslında hiç orjinalliğini bozmak istemedim.Ama Filtre kiti ve egzoz sistemi yapacaktım.En iyisi olmasını istedim.Bundan dolayı İskender Abinin yolunu tuttuk.Bana bir filtre kiti,birde egzoz sistemi yaptı.Arabaya spor yay bile takmayacaktım.Elimden geldiğince orjinalliği bozulmasın istedim.Arabamla çok büyük aşk yaşıyordum.Gece arabayı odamın penceresinin karşısına park ediyordum.Gece uykumdan kalkıp camdan bakıyodum,birde bu yetmiyomuş gibi aşşağı inip sağını solunu kontrol ediyordumŞimdi'de size FC 172'min fotoğraflarını göstermek istiyorum.

Kendisi ile 1 yıl boyunca beraber idik.Birgün evimin karşısındaki dükkanın önünden geçer iken bana seslenildi.Sokaktan geçen birisi Fc'yi görmüş ve sahibi kim satarmı acaba diye sormuş.Bende cevap olarak kesinlikle satmayacağımı,bidaha gelir ise söylemesini söyledim.Aradan biraz zaman geçti,babamla oturduk konuşuyoruz babam bir anda oğlum para durumumuz biraz sıkıntıda arabanı satmanı ve parasını vermeni istiyorum dedi.İçim kan ağlasada peki baba tamam dedim.Daha sonra arabayı isteyen kişiye ulaştım ve içim ağlaya ağlaya malesef sattım aracımı.İşin komik yanı burdan sonra başlıyor.1-1.5 ay sonra demez mi babam"oğlum o araba iyiydi ya keşke satmasaydık diye"Yemin ederim kan beynime sıçradı.Kavga etmemek için kalktım gittim odama.Ama giden gitmişti yapacak birşey yoktu.
    2012 yılından 2014'e kadar rs defterim kapanmıştı.Bu sırada bir çok arabam oldu ama hiçbirinden RS'ten aldığım keyfi almamıştım.Bir tanesi hariç Oda FA plaka İbiza Cupra'm Ha Bu arada 2012 yılında arkadaşımın yanında Tekirdağ'da bir buluşmaya gittik.Ortam nasıl apaçi dolu nasıl anlatamam.Ben buraya nerden düştüm diye düşünür iken bir anda buluşma yerine yavaş yavaş bir 182 rs girdi 39 plaka.Aha dedim arabaya bak ne kadar düzgün.Adam geldi 5 dk durdu kaçtı gitti sonra.Dedim en iyisini yaptı biz hala napıyosak burda.Neyse daha sonra 2013 yılında Burgaz'dan arkadaşlarım oldu.Kendileri de siteye üye zaten.Aralarından bir tanesi yakışıklım Kutsal'ın ta kendisi idi ) Kendisi 2012 de gördüğüm 39 SU 086 plakalı 182 rs'in sahibiydi.Bende Cupra varken arabayı sattı,sonra bir süre sora yav al arabayı diye diye aldı sonunda.Beraber gidip aldık tekrardan.Ama ben nasıl yazılıyorum arabaya nasıl Gel zaman git zaman cupramı sattıktan sonra gel dedim senle bi oturalım bakalım masaya.Bana ver şu arabayı.Neyse anlaştık falan derken ben tekrardan Rs sahibi oldum yalnız bu sefer ki 182 rs'idi.Kendisinin en büyük özelliği gram boya olmamasıydı heralde.Birde bir ciğerliydi şerefsiz ah bee) Yalnız yolunda gitmeyen birşeyler vardır,182'den 172'nin tadını alamıyordum.Hep bi 172 isteği devam ediyordu içimde.Bir türlü ritmi yakalayamadık Su ile.Şanzuman sorunu biraz üzdü beni,ve ilk defa bir RS'imi kendi rızamla satılığa çıkarttım.Herkes kızıyor bana,saçmalama bu araba satılırmı manyakmısın sen.Ama yok uyuşamadım araba ile satmak zorundayım.Size SU'dan bir kaç kare göstereyim.

İlana koyduktan bir süre sonra sattım ve ayrıldık Su'yla.Öyle deli gibi bi pişmalık yaşamadım.Dedim ya çok ısınamamıştım zaten.Ama güzel arabaydı hala Türkiye'de ki tek boyasız rs'tir belkide.Şimdiii hazırmıyız asıl son bombaya,son durağa

Sene oldu 2017..Tam 3 sene rs ile ilgili hiç bir durumum olayım olmadı.Diyorum ya ben 172 istiyorum abi,e 172 temiz kaç tane kaldı zaten.Neyse 3 sene içerisinde 400 hp Cooper,stage 2 cupra gibi bir çok hızlı güzel araçlara bindim ama hep bi eksik var hep bi keyifsizlik var.Aradığım tat çok farklı çocukluğumda ki aldığım o tadı arıyorum.
    Bundan 4 ay önce herşeye tövbe edip sıfır 1.2 tsi polo aldım.Dedim ki huzur olsun kafam rahat olsun bineyim artık.5 bin km dayanabildim.Abicim araba gitmiyor,gitmediği gibi yakıyor.Gereksiz bir araba.Sattım 2 ay sonra.Peki ben ne alıcam?Deli gibi aranıyorum,napıcam ne edicem hiç bilmiyorum.Sonra Face'imde bir durum paylaştım.Dedim ki şöyle eli ayağı düzgün temiz bir 172 olsada binsek.Vee herşey burda başlıyor.cliosportve nickli Selçuk Ayık İsimli abimiz yorum yazdı."yanıma yaklaş" Hemen yazdım face'ten abi dedim geldim hemen söyle.Dedi böyle böyle bir araba var.Arabayı anlattı benim ağzımın suları aktı.Ama bir sorun var.Param çıkışmıyor .Bu arada ben aracın sahibiyle konuştum hani dedim ki varlığımdan haberin olsun ben arabanı istiyorum.Adamda arabayı normalde satmıyor ama hem selçuk abi olunca arada hemde bir iki ailesel sıkıntı olunca vericem kardeşim dedi.Araba bugüne kadar daha hiç ilan görmemiş bu arada tam 1 ay parayı denklemeye çalıştım ama hep bir sorun oluyor.Gece gözüme uyku girmiyor düşünmekten yav nası alıcam nası edicem bir türlü parayı denkleyemiyorum.Bu arada da sürekli arayıp hocam kusura bakma hala bekliyorum lütfen başkasına satarsan haber et falan diyorum.Adamda kardeşim sıkıntı yok zaten veresim yok arabayı merak etme diyor rahatlıyorum.1 ayın sonunda bir gün baktık olmıcak parayı bulamıyorum tam adamı arayıp kusura bakmayın ama ben alamıyorum diyecem çat telefon çaldı.Annem aradı.Serhan para işi tamam git arabayı al dedi.Dedim hasikoooomen harbimi Hemen aradım dedim ben geliyorum şu gün haberleşelim.12 Haziran pazartesi günü burdan çok sevdiğim bir kardeşim ile @Jr.Toptas bindik uçağa gittik izmire.İzmir havaalanından Met nickli Metin kankam aldı sağolsun bizi karşıyakaya götürdü.Sonunda arabanın yanına gidebilmiştim.Arabayı görünce 2011 de ki FC rs im geldi aklıma.Ama içimde nasıl bir heyecan var anlatamam.Arabayı gittik gösterdik.Hatta tam expertizdeyiz arkadaş metinle muhabbet ediyoruz arabanın başında.Ulan bi sallanma başladı.Metin dedi ki deprem mi oluyor,bi baktık arabaya sanki 10 kişi sağdan soldan sallıyor arabayı.Kendimi attık karşı kaldırıma usta hala sallanıyor Neyse,arabaya baktırdık ettik,o gün satışı yapamadık bir gece kaldık.Sabaha kadar oturduk.Sevgili kankam hızlı fr'cı kaslı,proteinli adam aytuğuğur'da bizlere ilerleyen saatlerde dahil oldu.Sabah oldu satışı gene alamadık falan,çok karışık şimdi anlatsam ne ben anlatabilirim nede siz anlarsınız emin olun Satışı gittik bursadan aldık.ne alaka demeyin öyle işte acayip biraz Araba Aracın sahibinin kardeşi üzerineydi.Biz vekaletle faksla olur diyoduk ki bursadaki noterde olur dedi ama izmirin noterleri olmaz diyince gittik bursaya satışı aldık.Hem gitmişken aracın orjinal egzoz sisteminide aldık.Sonra çıktık dönüş yoluna.

Araçtan kısaca bahsetmek istiyorum,2002 model.Aracın ilk plakası üzerinde,118 bin km'de orjinal filtresi,teybi,cd changerı,yedek anahtarı,kitapçıkları,hatta orjinal paspaslarına kadar duruyor.Orjinal egzoz sistemide baştan aşşağı bende.Ve sadece 2 parça boyamız var.

Şimdi size fotoğraflarla göstermek istiyorum.

Gidişimiz with dızzo ))

expertizdeyiz,

ilk benzinimiz

mutluluk çubuğu

satışı aldıktan sonra ki ilk fotomuz
    https://i.hizliresim.com/9d5vao.jpg

yedek anahtarımız ve kitapçıklarımız

Ve sonunda evimize geldik,yeni yerinde ki ilk gecesi

Sabah kalkar kalkmaz yıkandık,buda içimizin fotoğrafı.

Koltuklarımız hala ilk günkü formunda

Şimdilik bu kadar yapacağım bir çok şey var,yaptıkça konuyu güncelleyeceğim.Öncelikle başta ailem olmak üzere,arabayı bulmamda yardımcı olan Selçuk Ayık'a,benimle birlikte gelen ve koşturan kardeşim Oğuzhan Toptaş'a.İzmir'de beni yalnız bırakmayan dostlarım Metin Er ve Aytuğ Uğur'a.Mükemmel misafirperverlik gösteren aracı aldığım Serdar Okçu ve Uğur'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Maşallah demeden geçmez isek sevinirim,

dipnot:Satmıyorum,lütfen teklif dahi etmeyiniz

Teşekkürler..
    Konu MertSerhanÖ. tarafından (19-06-2017 Saat 13:43 ) değiştirilmiştir.
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Jr.Toptas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abim öncelikle yüz bin kere maşallah tekerine düz bassın inşallah bu arabayı ne kadar istediğini ve alırken yaşadığın zorluklara birebir şahit olduğum için gönül rahatlığıyla söylüyorum rsçi olmak senin hakkın İNŞALLAH herşey istediğin gibi devam eder ve yoluna her daim rsin ile devam edersin
    Bu arada izmir anılarımızı yazmadığın için teşekkür ederim abi

Senin de dediğin gibi rs çi olunmaz rs çi doğulur
    Rs çi doğmayan.... 😂 😂

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jr.Toptas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abim öncelikle yüz bin kere maşallah tekerine düz bassın inşallah bu arabayı ne kadar istediğini ve alırken yaşadığın zorluklara birebir şahit olduğum için gönül rahatlığıyla söylüyorum rsçi olmak senin hakkın İNŞALLAH herşey istediğin gibi devam eder ve yoluna her daim rsin ile devam edersin
    Bu arada izmir anılarımızı yazmadığın için teşekkür ederim abi

Senin de dediğin gibi rs çi olunmaz rs çi doğulur
    Rs çi doğmayan.... �� ��
    kardeşim öncelikle teşekkür ederim herşey için çok sağol.İzmir anılarımızdan bahsedersek süresiz ban yeriz burda bu arada son sözümüzüde burda paylaştığın için teşekkür ederim ahahahah

Belly Detail

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haydaaa hayırlı uğurlu olsun kanka geleneği bozmuyoruz ne zaman veriyorsun bana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CüneytIşıkkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haydaaa hayırlı uğurlu olsun kanka geleneği bozmuyoruz ne zaman veriyorsun bana
    bu sefer yemezler kanka ahahahhahaha.Çok sağol kankam

Belly Detail

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, kkazasız belasız.Çok güzel araba aldın. Poloyu zaten sana yakıştıramamıştım. Cooper zamanında da coil işini halletmene yardımcı olamamıştım kusura bakma tekrardan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, kkazasız belasız.Çok güzel araba aldın. Poloyu zaten sana yakıştıramamıştım. Cooper zamanında da coil işini halletmene yardımcı olamamıştım kusura bakma tekrardan.
    kardom çok sağol teşekkür ederim.Olurmu öyle şey düşünmen yeter sağolasın

Belly Detail

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne olacak bu hızlı araba sevdası, bende bilmiyorum; kazasız belasız olsun rse ve içindeki aşka Maşallah
    group b ___

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rslere fısıldayan adam Maşallah, kazasız belasız günlerde kullan. Zımba gibi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sekizsilindir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne olacak bu hızlı araba sevdası, bende bilmiyorum; kazasız belasız olsun rse ve içindeki aşka Maşallah
    Valla hiç bilmiyorum napıcaz çok teşekkür ederim.
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rslere fısıldayan adam Maşallah, kazasız belasız günlerde kullan. Zımba gibi.
    Çok teşekkür ederim sağolun

Belly Detail

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun güzel araba almışsın uzun süreler binersin umarım

Okan karaktersizinden ben alacaktım ama baktığı araba patlak çıkınca vermemişti kaşar okan selamlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güzel araba almışsın uzun süreler binersin umarım

Okan karaktersizinden ben alacaktım ama baktığı araba patlak çıkınca vermemişti kaşar okan selamlar
    nefesim bitene kadar bende kısmetse,teşekkürler

Belly Detail

BarışSever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maaşallah hepsi çok güzel.ama fc yi canlı gördüğümde bende tutulmuştum
    Kazasız belasız kullanman dileğimle.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BarışSever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maaşallah hepsi çok güzel.ama fc yi canlı gördüğümde bende tutulmuştum
    Kazasız belasız kullanman dileğimle.
    çok teşekkür ederim.FC biraz fazla bakireydi ya

Belly Detail

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah gercekten hikayenizde ne kadar hakkettiginizi kanitladi.Umarim bu kez mecburiyetten satmak zorunda kalmazsiniz.Kazasiz belasiz kullanmak nasip olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah gercekten hikayenizde ne kadar hakkettiginizi kanitladi.Umarim bu kez mecburiyetten satmak zorunda kalmazsiniz.Kazasiz belasiz kullanmak nasip olsun.
    Öncelikle çok teşekkür ederim inşallah hiç ayrılmıcaz kendisi ile Gerçekten hak ettiğimi düşünüyorum,bende ki bu sevda bambaşka

Belly Detail

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benzer olayı babamda bana yaşatmıştı eski polomda. Şükür çok daha iyisini aldım. Herşeyde var bir hayır işte. Hikaye çok güzel. Kazasız belasız günlerde bin inşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzer olayı babamda bana yaşatmıştı eski polomda. Şükür çok daha iyisini aldım. Herşeyde var bir hayır işte. Hikaye çok güzel. Kazasız belasız günlerde bin inşallah
    Çok teşekkür ederim sağolun

Belly Detail

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maasallah hepsi cok guzel.Sonuncuda bu zamanda bulunacak nadir temizlikte.

Ikimizinde Clio Rs macerasi ayni yilda baslamis. Tek fark ben 2007 den beri ayni Clio Rs e biniyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler