User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
57 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Meggy coupe 3 rs :)

Canselmo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rs ne alaka gercekten bende gercek rs sanıp girdim. Başlıkla insanları yanıltıp sonra bide atar yapıyorsunuz.
    Elleme Sekelesin...

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alper abi'yi tanımadığı için ve aradaki yaş farkından dolayı verdiği tepki talihsiz olmuş ama;arkadaşa biraz fazla yüklenilmiyor mu ?

Herkes burada orjinal m,rs,gts vs tarzı araçlara mı biniyor ? Kaç tane konu biliyorum içeriğiyle aynı olmayan. Zaten konuyu okuyunca adamın gerçek niyeti çıkıyor ortaya. Demek ki zamanla yapacak görüntü olarak,kaç tane meggy coupe arabası olan arkadaş , rs tampon rs difizör aldı taktı arabasına o zaman bu adamlar orjinal rs olmadığı için kelimeyi lugatından kaldırsın.

Aman diyim arkadaşlar,iki gün sonra polo alırsınız wrc tampon falan atarsınız araca hatta wrc jant vs. Polo 1.2 tsi aracınız olur konuya polo wrc yazarsanız yanlış yaparsınız aman diyim .

Bmw e36 m3 yazarsınız konuya,içeriğinde aracın 3.20i coupe olduğu anlaşılır,nasıl silindircisin lan bunun neresi m3 tepkisi alırsınız .

Niye o zaman çoğu kişi altındaki kasanın güçlü seviyesine benzetmeye çalışıyor aracını ? Neden m tampon takıyorsun kardeşim,bırak e60 m5 e benzeme çabalarını . Rs tampon difizör,spoiler takan megane'cı arkadaşlar siz niye takıyorsunuz bırakın her şey orjinalinde kalsın o zaman nasıl olsa bir RS değilsiniz . Valla sosyal mesaj vermek değil niyetim. Bazen çok amaçsız yere çatıyoruz insanlara. O adam da zaten altındaki aracın RS olmadığını biliyor herhalde. Siz de görünce büyük hayal kırıklığı yaşamadınız da biraz mesajlarla gaza geldiniz

Hayırlı olsun kardeşim , Allah kaza bela vermesin. İnşallah aklındakileri en kısa zamanda ve güzel bir şekilde yaparsın. Yönetimden rica et konu başlığını "megane coupe 3k 1.5 dci 110 bg ,rs'in küçük oğlu " diye değiştirsinler .
    Konu Anıl E. tarafından (21-06-2017 Saat 01:38 ) değiştirilmiştir.

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Resmen arkadaşın üstüne çullanmışlar. İlk bakışta hepmiz anladık rs olmadığını zaten.

Normal haliye arkadan çok çirkin olduğu için çoğu meg3 coupe kullanıcısı difüzör , eksoz ve ya tampon uygulamalarını yapıyor zaten.

Keyifle kullanın hocam. Coupeler çok çok güzel bence. Arkadaşımda da vardı. Alır almaz arka difüzör yaptırdık. Çok daha güzel oldu.
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alper abi'yi tanımadığı için ve aradaki yaş farkından dolayı verdiği tepki talihsiz olmuş ama;arkadaşa biraz fazla yüklenilmiyor mu ?

Herkes burada orjinal m,rs,gts vs tarzı araçlara mı biniyor ? Kaç tane konu biliyorum içeriğiyle aynı olmayan. Zaten konuyu okuyunca adamın gerçek niyeti çıkıyor ortaya. Demek ki zamanla yapacak görüntü olarak,kaç tane meggy coupe arabası olan arkadaş , rs tampon rs difizör aldı taktı arabasına o zaman bu adamlar orjinal rs olmadığı için kelimeyi lugatından kaldırsın.

Aman diyim arkadaşlar,iki gün sonra polo alırsınız wrc tampon falan atarsınız araca hatta wrc jant vs. Polo 1.2 tsi aracınız olur konuya polo wrc yazarsanız yanlış yaparsınız aman diyim .

Bmw e36 m3 yazarsınız konuya,içeriğinde aracın 3.20i coupe olduğu anlaşılır,nasıl silindircisin lan bunun neresi m3 tepkisi alırsınız .

Niye o zaman çoğu kişi altındaki kasanın güçlü seviyesine benzetmeye çalışıyor aracını ? Neden m tampon takıyorsun kardeşim,bırak e60 m5 e benzeme çabalarını . Rs tampon difizör,spoiler takan megane'cı arkadaşlar siz niye takıyorsunuz bırakın her şey orjinalinde kalsın o zaman nasıl olsa bir RS değilsiniz . Valla sosyal mesaj vermek değil niyetim. Bazen çok amaçsız yere çatıyoruz insanlara. O adam da zaten altındaki aracın RS olmadığını biliyor herhalde. Siz de görünce büyük hayal kırıklığı yaşamadınız da biraz mesajlarla gaza geldiniz

Hayırlı olsun kardeşim , Allah kaza bela vermesin. İnşallah aklındakileri en kısa zamanda ve güzel bir şekilde yaparsın. Yönetimden rica et konu başlığını "megane coupe 3k 1.5 dci 110 bg ,rs'in küçük oğlu " diye değiştirsinler .
    Ben senin dediklerini hiç görmedim. Ama yavru m5, m3 wrc sti diye açılan konular var başlıktan anlaşıyor benzetildigi direk Rs m3 m5 hiç görmedim.

uzk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba sizinmi yok? illa polemik yaratılcak bişiler çıkartıyorsunuz size mi düştü RS yazması hayırdır? renault sahibi misin sen adamın arabasına yok RS değilmiş yok bilmemneymiş saaaanaaane? 350z aracımın arkasına m3 yazacam hadi bakalım yorum at atabiliyorsan kime ne ben onu anlamıyorum arkadaşla uzaktan yakından alakam yok hayırlı olsun diyip geç çok battıysa bu tarz işler türkiyede 10milyon tane f30 varsa 8 milyonu m3 bodykit az onlarla muhattap ol azının payını verırler @kelalper

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uzk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba sizinmi yok? illa polemik yaratılcak bişiler çıkartıyorsunuz size mi düştü RS yazması hayırdır? renault sahibi misin sen adamın arabasına yok RS değilmiş yok bilmemneymiş saaaanaaane? 350z aracımın arkasına m3 yazacam hadi bakalım yorum at atabiliyorsan kime ne ben onu anlamıyorum arkadaşla uzaktan yakından alakam yok hayırlı olsun diyip geç çok battıysa bu tarz işler türkiyede 10milyon tane f30 varsa 8 milyonu m3 bodykit az onlarla muhattap ol azının payını verırler @kelalper
    Tesekurler bilgili adamlarla konusmak ayri bi oluo bisikleti olmayan yorum yapar olmış bırda

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben senin dediklerini hiç görmedim. Ama yavru m5, m3 wrc sti diye açılan konular var başlıktan anlaşıyor benzetildigi direk Rs m3 m5 hiç görmedim.

Çok mu polemik yaratılması gereken bir olay ? Geçen günlerde bir e39 olan arkadaşımız ''M ''yazmış yanına da ''sonradan '' koymuş. Dalalım içeriye ,nasıl m lan bu falan mı diyelim ? Kime göre M neye göre M ? M koltuk var mı yok ? Motor M 'mi ? Jantlar M'mi ?

Bu konu bu kadar uzamazdı da ,forumun önde gelen isimlerinden bilinmiş birisi yorum yapınca,geriye kalan herkes otomatik olarak atlıyor . Yakışmıyor bence
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resmen arkadaşın üstüne çullanmışlar. İlk bakışta hepmiz anladık rs olmadığını zaten.

Normal haliye arkadan çok çirkin olduğu için çoğu meg3 coupe kullanıcısı difüzör , eksoz ve ya tampon uygulamalarını yapıyor zaten.

Keyifle kullanın hocam. Coupeler çok çok güzel bence. Arkadaşımda da vardı. Alır almaz arka difüzör yaptırdık. Çok daha güzel oldu.
    Tesekkurler imkanımız yettigince yapcaz biseler artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Canselmo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rs ne alaka gercekten bende gercek rs sanıp girdim. Başlıkla insanları yanıltıp sonra bide atar yapıyorsunuz.
    Gercek rs sen alda biz bakalm konusuna

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tesekurler sizn gibi anlayışli birilernn anlamasi konsmayi bilmyen yazmayı ögrenms burda bi abileri bise dedignde koyun gibi arkasndan gidıolar

OrcunInce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rs? f1 çakar? omg.
    Megane 3 RS / 2.17 @İstanbulPark
    Fk8 Type-R (stock) / 50.68 @Körfez
    Megane 3 RS / 49.60 @Körfez

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yemin ediyorum geçen aklıma geldi kelalper abi diye biri vardı forumda herşeye muhalefet oluyordu bayadır yazmıyor diye geçirdim aklımdan sonra bu konu denk geldi ne temiz kalpli adamım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    Tesekkurler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yemin ediyorum geçen aklıma geldi kelalper abi diye biri vardı forumda herşeye muhalefet oluyordu bayadır yazmıyor diye geçirdim aklımdan sonra bu konu denk geldi ne temiz kalpli adamım
    Geldi bulduda beni oda ��

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanaygün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana kasa olarak rs olan noktalarını gösterebilir misin? Hakikaten merak ettim.
    @kelalper gelip sayar sana hayatında kaç kere canlı RS gördüğünü birazdan
    Gelsin. Ögretsn bilmedklermizi bakalm

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok mu polemik yaratılması gereken bir olay ? Geçen günlerde bir e39 olan arkadaşımız ''M ''yazmış yanına da ''sonradan '' koymuş. Dalalım içeriye ,nasıl m lan bu falan mı diyelim ? Kime göre M neye göre M ? M koltuk var mı yok ? Motor M 'mi ? Jantlar M'mi ?

Bu konu bu kadar uzamazdı da ,forumun önde gelen isimlerinden bilinmiş birisi yorum yapınca,geriye kalan herkes otomatik olarak atlıyor . Yakışmıyor bence
    bence forumun önde gelen birisi yazdığı için değil ona gider yapıldığı için uzadı abi

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu konu için şu kadar atar gider yapmaya ne gerek var yahu. Bunu yapan kaç yaşında insanlar.
    Noldu? Başlıkta RS yazınca RS sanıp girdik içeri-ki bende öyle yaptım.- İçerisinde Rs olmadığı anlaşıldı.
    Parmak mı ağrıdı? Aklına başka birşeyler yerleştirecektin orası mı doldu noldu?
    Bende de var megane coupe. Arkadan Rs oldu önden uyduruk oldu noldu? Para ilişkisi hepsi. Paramız Rs almaya yetseydi de Rs alsaydık bizde. Buna yetti. Küçük görmek midir bu paramız RS'e yetmediği için? Değilse nedir?
    Kime ne zararı var konuyu açanın da bu kadar yüklendiniz?
    Ulan 1 tık yaptın konu açıldı, baktın Rs değil geri "ok"a bas da geri çık. 10sn kayboldu. Bunu yapanlar 15-20 yaşında da değiller ki anlamış değilim.
    Neyse hayırlı olsun aracınız. Keyifli güzel bir araç. Allah kaza bela vermesin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ramazandan dolayı millet sigarasızlıktan sataşacak, geyik yapacak yer arıyor.. ne konular gördük böyle, aracın bmw - audi vs olsa böyle olmazdı es geç

SNGR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başliktaki Rs gören resimlere bakmis la gardaş bu RS deyil ki demiş yardırmış.Mübarek konuyu oku bak adam son cümleye ne yazmış. " ŞİMDİLK BU KADAR YAVAŞ YAVAŞ ELİM YETTİGİNCE TOPLAMAYA ÇALIŞIYORUM İLERLEYEN ZAMANLARDA [RS TAMPON VE DİFİZÖR ALMAYI PLANLIYORUM HERKESE HAYIRLI FORUMLAR "
    Aracınız çok güzel tam f/p arabasi yakit tip yedek parca... Kazasız belasız binin..bende de megane 2 hb var
    Bu arada büyük harfle yazmak bağırma anlamına geliyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler