User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
42 sonuçtan 39 ile 42 arası

Konu: 93' Delsol TypeR

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah araç çok güzel, tek gözümü tırmalayan egzozun bu kadar dışarıda oluşu

KeremLuke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aday31 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi aracımı satıp hep del sol alma hevesim vardı içimde ama bu piyasada ilandakilerin hiçbirine güvenipte alamadım.Sizin aracı görünce iştahım tekrar kabardı.Maşallah mükemmel olmuş Allah kaza bela vermesin iyi sürüşler.
    Delsoller çok özel fakat gerçekten değeri bilinmeyen araçlar, size tekrar bu hissiyatı yaşatabildiysem ne mutlu bana Teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için

Alıntı es026 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çocukken mahallede abimizin birinde vardı sürekli temizlik yapardı. O zamanlar çok hoşuma gitsede rengine ayar olurdum. Kazasız belasız çok keyfli makinadır..
    Çok teşekkür ederim, şuan tek keyif aldığım şey marşına basmak diyebilirim

Alıntı D-WADE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hay maşallah be kankama şu delsollerin bu denli özenli apaçilikten uzak olduğunu görmek beni çok mutlu ediyor bir delsol kullanıcısı olarak 2 yıldır yaptığın emeklere bizzat şahit oluyorum az buçuğunuda beraber yaptık zaten tam gaz devam bu araçlar çok kıymetlencek ön saflardan yerilerimizi alalım brolar ��
    Allah razı olsun kanka şunun şurasında kaç Delsol kaldık Birlikte çok daha güzel şeyler yapıcaz

Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah araç çok güzel, tek gözümü tırmalayan egzozun bu kadar dışarıda oluşu
    Egsoz'un kazanı oval ve tepesindeki motoru yüzünden bagaj havuzundan ve şaseden malesef bu şekilde konumlandırabiliyoruz, bende görüntüsünden çok memnun değilim fakat bagajı'da kesmek istemiyorum sırf görüntüsü daha düz olsun diye Çok teşekkür ederim yorumunuz için
    93' Delsol Type-R (34 NA 4063)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ufak bir güncelleme çekeyim dedim, jantlarım Enkei RPF01 lastiklerim Nexen Nferea SU1 ile değişti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muayene dolayısı ile kapılardaki Carslberg yazıları söküldü, kar kış gelmeden güzel bir pazar günü birkaç fotoğraf çektim güncel olsun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler