User Tag List

18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: BorAir , Bravo T-jet , 106 Gti , CoronAir...

41AF101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

BorAir , Bravo T-jet , 106 Gti , CoronAir...

Öncelikle herkese Merhabalar. En son paylaşımım wagon borair aracımdı. Sonrasında Bora'yı satıp, Fiat bravo alarak ailenin yeni model araba takıntısı sorununu çözdük. Kesinlikle Fiat a binmem dediğime Bravo'dan sonra pişman oldum. Gayet konforlu ve performanslı bir araçmış...1.4 Turbo 120 hp benzinli. Hala aktif olarak babam kullanıyor ve kesinlikle satmama taraftarı. Sonrasında Stock 93 model corona aldım, onuda yaparım dedim fakat işten dolayı çok ilgilenemeyeceğimi anlayınca sattım. Sonra 106 Gti aldım, onuda yaklaşık 3 ay kadar kullanıp hevesimi alıp sattım.

Aklımda kalan, önceden de kullandığım ve tabiri caizse tadı damağımda kalan Honda İntegra arayışına yeniden başladım. Gönlüme göre teg bulamadım , neredeyse kusursuz integralarada neredeyse 25 , 27 arası rakamlar istenildiğini görünce o defteride kapattım. (En azından şuanlık...)

Sonra dayanamayıp 3 kez geri aldığım aracımı , yine dayanamayıp 4. kez satın aldım. En son çok samimi olduğum bir abimdeydi , sağolsun o da benim gibi bakmış...

Okuyan ve Maşallah'ı esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum...

Güncellemeler eklenecektir...Şuanlık güncel halimizin fotoğraflarını ekliyorum.

Keyifli forumlar...

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12
    1978 Opel Manta & 1990 Opel Kadett GSİ

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu Corona'yı görünce artık hülle kavramı aklıma gelir oldu,tebessüm ettiriyor. Carina ile iki kere Ankara-Şırnak yaptım,çok keyifliydi.Bence Corona,Carina'dan daha güzel.Aracınıza maşallah,güle güle kullanın.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim kafam karıştı 4. kez geri aldığın araba hangisi ?

kazasız belasız kullanırsın inşallah

BuRaK_eFe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sen nasıl bi modelsin ya Bi kerede alışıldık bişey yap Maşallah
    #RenaultSport Clio-R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 220T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Corona'yı görünce artık hülle kavramı aklıma gelir oldu,tebessüm ettiriyor. Carina ile iki kere Ankara-Şırnak yaptım,çok keyifliydi.Bence Corona,Carina'dan daha güzel.Aracınıza maşallah,güle güle kullanın.
    Aahahaha valla doğru demişsiniz Bencede Corona'nın arka kısmı Carina'dan daha yakışıklı. (Corona'da stopların bütün olması özellikle)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim kafam karıştı 4. kez geri aldığın araba hangisi ?

kazasız belasız kullanırsın inşallah
    Teşekkür ediyorum corona 4 oldu
    Alıntı BuRaK_eFe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen nasıl bi modelsin ya Bi kerede alışıldık bişey yap Maşallah
    Eyvallah Artık satmamam gerekiyor bence , uğraşacak zaman kalmadı işe başladıktan sonra , en mantıklı arabam bu bence

BuRaK_eFe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 41AF101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah Artık satmamam gerekiyor bence , uğraşacak zaman kalmadı işe başladıktan sonra , en mantıklı arabam bu bence
    Satan bin pişman satma
    #RenaultSport Clio-R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BuRaK_eFe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satan bin pişman satma
    Kesinlikle

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben sana hayırlı olsun demekten bıktım sen değiştirmekten bıkmadın kanka. Hayırlı olsun tekrar tekrar. Kaldığın yerden devam hadi bakalım

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    delikli coronayı gördükten sonra bence fiat a stock bin Hayırlı olsun kazasız belasız.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeşim tekrardan hayırlı uğurlu olsun . eline geçen araçlar gerçekten efsane oluyor . bravo içinde düşüncelerin var mı? ilerleyen zamanlarda planlarım arasında 2 araçtan biride bravo yapacakların bizim içinde ilham kaynağı olur hem .
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sana hayırlı olsun demekten bıktım sen değiştirmekten bıkmadın kanka. Hayırlı olsun tekrar tekrar. Kaldığın yerden devam hadi bakalım
    Allah razı olsun kankam eyvallah, aynen öyle
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    delikli coronayı gördükten sonra bence fiat a stock bin Hayırlı olsun kazasız belasız.
    Zevk meselesi , teşekkür ederim yinede.
    Alıntı irfanakbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim tekrardan hayırlı uğurlu olsun . eline geçen araçlar gerçekten efsane oluyor . bravo içinde düşüncelerin var mı? ilerleyen zamanlarda planlarım arasında 2 araçtan biride bravo yapacakların bizim içinde ilham kaynağı olur hem .
    Allah razı olsun abim. Bravo'da şuan 5 lik yay var, müzik sistemi, zenonlar var. Seneye bravoyu alabilirim, alırsam şayet ; Jantlarını çok yakıştırıyorum hiç ellemem, coiloverla basar , egzosunu yapar binerim.

Berk007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence Corona biraz daha sadeleştirilmeli. Gelinin kız kardeşi kıvamına doğru gidiyor gibi makyajı.
    Tabi zevk meselesi dediğin gibi, böyle beğenip seviyorsan keyfini çıkar. Güle güle kazasız belasız kullan.

Bir de arka camdaki deliklerin amacını tam anlayamadım ben, ilk defa görüyorum. Bir işlevi var mı yoksa sadece görsel mi?
    '06 Honda Civic Turbo '12 Mini Cooper S Roadster
    '02 Honda Civic Type-R-'05 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
    '03 BMW M5-'12 Mercedes SLK 250 AMG-'12 Honda Accord

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bora Corona'dan daha güzelmiş bence. Corona'da daha önce görmüştüm konusunu galiba sanki o zaman daha hoşuma gitmiştiç fazla gereksiz detay var biraz sadeleştirilmeli bence. Bravo gayet şık allah kaza bela vermesin...

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Corona biraz daha sadeleştirilmeli. Gelinin kız kardeşi kıvamına doğru gidiyor gibi makyajı.
    Tabi zevk meselesi dediğin gibi, böyle beğenip seviyorsan keyfini çıkar. Güle güle kazasız belasız kullan.

Bir de arka camdaki deliklerin amacını tam anlayamadım ben, ilk defa görüyorum. Bir işlevi var mı yoksa sadece görsel mi?
    Kesinlikle katılıyorum +1

Camdaki delikler hırsız girmesin ama araç içi hava alsın amacı ile düşünebilirsin.

Amacından ziyade görsel değişiliklik için oldu sanırım bu akıma dekor diyorlar

@41AF101
    Tekrar bende söyliyim bütün renkli detaylar gitse jantlar eski bakır rengi olsa daha iyi olacak sanki,

Uzun zamandır air kullanıyorsun, olumlu olumsuz deneyimlerini merak ettim arızalar vs ?

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 41AF101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Allah razı olsun abim. Bravo'da şuan 5 lik yay var, müzik sistemi, zenonlar var. Seneye bravoyu alabilirim, alırsam şayet ; Jantlarını çok yakıştırıyorum hiç ellemem, coiloverla basar , egzosunu yapar binerim.
    Bravonun bazı jant modelleri fena değil aslında ama 18 lik delta Lancia jantina 45 -50 yanak lastikle efsane olabilir bu araçlar. Uygun fiyata bulabilirsen düsunebilirsin bence. Bu ilandaki modelden bahsediyorum.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

es026 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah Corona çok güzel fakat arkadaşların dediği gibi biraz farklılık istiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alıntı RIDVAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bora Corona'dan daha güzelmiş bence. Corona'da daha önce görmüştüm konusunu galiba sanki o zaman daha hoşuma gitmiştiç fazla gereksiz detay var biraz sadeleştirilmeli bence. Bravo gayet şık allah kaza bela vermesin...
    Alıntı Diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum +1

Camdaki delikler hırsız girmesin ama araç içi hava alsın amacı ile düşünebilirsin.

Amacından ziyade görsel değişiliklik için oldu sanırım bu akıma dekor diyorlar

@41AF101
    Tekrar bende söyliyim bütün renkli detaylar gitse jantlar eski bakır rengi olsa daha iyi olacak sanki,

Uzun zamandır air kullanıyorsun, olumlu olumsuz deneyimlerini merak ettim arızalar vs ?
    Alıntı irfanakbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bravonun bazı jant modelleri fena değil aslında ama 18 lik delta Lancia jantina 45 -50 yanak lastikle efsane olabilir bu araçlar. Uygun fiyata bulabilirsen düsunebilirsin bence. Bu ilandaki modelden bahsediyorum.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Alıntı es026 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Corona çok güzel fakat arkadaşların dediği gibi biraz farklılık istiyor.
    Herkese tek tek teşekkür ediyorum ,

* Arka tampon delikleri görsel amaçlı , normalde bildiğim kadarı ile arka tamponda biriken hava akımının , tampon delikleri sayesinde aracı tutmaması için yaptıklarını biliyorum. Yanlışım var ise bilenler düzeltebilir.

* Arka cama yaptırdığımız aparat ise görsel amaçlı , o da Özellikle evcil hayvanı olan kişilerin yaptırdığı bir aparat.

Gelelim ekstralara

içindeki kılıfları bende hiç sevmiyorum , bayağı kaliteli yaptırmış sattığım abim. Kılıfları direk söktüm , elfrenindeki desenli kumaşı söktüm.

Araba bendeyken, Kocaeli'ndeki ustama götürüp herşeyini eksiksiz yaptırıyordum. Kendisinin yoğun olması sebebiyle Kartal oto sanayide 2 işlem yaptırdım memnun kalmadım.

Kısmetse yarın Kocaeli'deki Atilla ustama gidip , ön/arka takımı kontrol ettireceğim, bulabilirsem NGK mavi renk buji kablosu alacağım.

Sonrasında , kaporta kısmında gözüme çarpan kusurlarını yaptırmak istiyorum. Ne yazıkki iyi bir boyacı bulamıyorum. Anadolu yakasında tanıdığı olan varsa yardımcı olmasını rica ediyorum.

Bunlar dışında , sizce iç kısma renkli emniyet kemeri yapılacak olsa ne renk olmalı? Jant rengi çok hoşuma gidiyor fakat polislerin aşırı dikkatini çekiyor, korkuyorum

Bunun dışında Krom tabir edilen cam filmi nasıl olur?

Fikirlerinizi alalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Salıncaklar , Aks kafaları , motor takozları , z rotları , üst kapak contası , yağ ve filtre bakımları yapıldı.
    Atilla ustayı, Toyotanın eski seri corona, ,corollasına binen herkese şiddetle tavsiye ederim. Yıllardır coronayı getirdiğim tek adres.

Kocaeli eski Gölcük yolu üzerinde , Cansel otomotiv.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler