User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
37 sonuçtan 20 ile 37 arası

Konu: Citroen Saxo 1.5 Dizel - Kibrit Kutusu

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kilo sebebiyle kızartma yağı pek çıkmıyor bizim evde ama artık bulacağız bir yolunu usta

Eren banamı soruyorsun bunu ben renocuyum ne bilim ne arıyor orda sen de bana yeri şurası aldırayım oraya booolum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız sürüşler. babamda vardı 7 sene kullandı. azmı kahrını çekmedi. yalnız bazı parçaları inanılmaz pahalı. bizimkinin göstergesi bozulmuştu servisten sorduk 1.200tl kusür fiyat çektiler fransadan gelecek 1 hafta bekleme cabası. bizde 1.4lerin göstergesini taktırmıştık çıkma olarak.Acaba bu motora turbo dönüşüm yapılabilirmi? merak ettim

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maaşallah bayramdan önce bende de aynısından vardı. Ama sizinki kadar temiz değildi. Bu çok temizmiş ben 370 km git gel gez yolu araçta 4 kişi ile 60 liraya tamamlamıştım içinde hala mazot vardı. Yakın arkadaşımda da vardı 750.000 km sorunsuz gitti. Bi piyanoları sıkıntı çıkardı 2-3 defa sonra komple motor yaptı o sorunda kalktı. Yalnız frenlere hiç güvenmeyin cidden tutmuyorlar.
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Belli bir bütçe ile alınabilecek güzel bir seçenek.O turuncu Gökhan'ın eski aracıydı.1.400 cc Sx modeli.Görünüm olarak VTS-VTR ' ye benzetmişti.
    O aracın fotolarını sanırım bir ara nette gördüm. Çok hoşuma gitti rengide en beğendiğim renk ama nasibimde beyaz varmış. Benzer bir uygulama düşünüyorum ama nerede kaça yaptırırım acaba?

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PULAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kilo sebebiyle kızartma yağı pek çıkmıyor bizim evde ama artık bulacağız bir yolunu usta

Eren banamı soruyorsun bunu ben renocuyum ne bilim ne arıyor orda sen de bana yeri şurası aldırayım oraya booolum
    Sana sordum tabi

Nasıl dikkatini çekmez? ilk açtığın ilanı mı gidip aldın?

Hayırlı olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arabalardan anlamam ama kızına kurban olayım Analı ,babalı ;sağlıkla büyüsün.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arabalardan anlamam ama kızına kurban olayım Analı ,babalı ;sağlıkla büyüsün.
    Amin abi. Allah cümlemizin yavrularını ana babasına bağışlasın düşmanıma bile evlat acısı yaşatmasın.

Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana sordum tabi

Nasıl dikkatini çekmez? ilk açtığın ilanı mı gidip aldın?

Hayırlı olsun
    Aga onu öğrendim sonradan neden ordaymış diye. Normalde bunun yeri sol farın altında davlumbazın önünde bir yerlerdeymiş. İki tane böyle kontrol ünitesi varmış. Önemli olan buymuş. Normal yerinde zamanla yağmurdan çamurdan etkilenip arabanın saçma sapan çalışmasına sebep oluyormuş. Rolanti düzensizliği geç çalışma yada hiç çalışmama marşta zayıflık göstergelerde saçmalamalar vs vs.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar ilk yakıt denememi yaptım. 14,3 lt mazot ile 293 km yaptım. 100 km si uzun yol sayılır 3 kişi ara ara klima açık (cam buğu yaptığından ve dışardaki fırtına yüzünden cam açamadığımızdan serinlemek amaçlı) 70-110 arası hızlarla. Kalanında Trabzonu bilenler az çok aşina olur 2 kez boztepenin arka taraflarına çıktım 3 kez köyüme çıktım (akçakale tekke mah.) anamlara gittim 2 kez (yıldızlı toki). Of ilçesi seyahati haricindekiler hep dağ bayır şehir içi vs. 14,3 lt mazot aldı araç. Aldığım yerde (aytemiz) litresi 4,19 tl idi. 60 tl ya doldu depo. İyiden iyiye sevmeye başladım kibrit kutusunu. Bu arada ufak tefek ilaveler yaptım eksikler gidermek anlamında onlarıda paylaşıyorum.

önce bi kapak yaptım ama ı ıh sevmedim geri çıkarttım.

sonra eldeki ince kollu kapakları siyaha boyadım ayak üstü denemek için. Bence çok daha güzel oldu ne dersiniz?

vites topuzu soldaki gibiydi. orjinal topuz ile yeniledik.

arka silecek süpürgesi orjinal değildi. uygun yollu bi silecek aldım. camın üst orta kısmını hiç silmiyor bi çaresine bakacağız tavsiyelere açığım.

x20xev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah çok sevdiğim bi araç vıtes topuzu cok ıyı olmuş jant kapağına gelince çok kararsız kalırsanız oem kapakları bulamazsanız kapaksız gezin derim jantın boyasınıda bi elden geçirin tmmdr siyah teneke çok sıktı boyarsanız gümüş boya sıkıp siyah bijon kapakları takarsanız hoş bişey olur tahmınım
    ZenderToday...

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi maşAllah, üzerindeki jant kapaklarıyla dolaşmaktansa bende kapaksız gezerim Jantları güzel bi siyaha boya tekrardan devam. Aynaları beyaz yapıp muz silecekleri çıkarırdım ben, onun haricinde güzel gerçekten. Kazasız belasız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok uzun soluklu bir birlikteliğimiz olurmu bilmiyorum alışmışım hacimli araçlara en aşağısı 150 bg daha azı kurtarmıyor artık bakalım ne kadar dayanabilirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk mesaja mini bir test videosu eklendi.

akucukdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    * Aracınıza kocaman maaşallah merak ettiğim bi araçtı. Konuyu okuyunca tüm soracağım soruların cevabını buldum. Tek korkum satılır mı ? Gerçi bugünkü türkiye şartlarında her araba satılır herhalde ama kalkıpta uzun süreler elde kalır mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akucukdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    * Aracınıza kocaman maaşallah merak ettiğim bi araçtı. Konuyu okuyunca tüm soracağım soruların cevabını buldum. Tek korkum satılır mı ? Gerçi bugünkü türkiye şartlarında her araba satılır herhalde ama kalkıpta uzun süreler elde kalır mı ?
    İnanın bana kolay satılır gibi duruyor. Ama kimsede para yok açıkçası. Takas olarakta nakit olarakta isteyenler oldu bende satma niyetindeyim yalan yok hızlı araçlara alışınca bazen bunaltıyor Ama şehir içi 25 kr max tüketim değerini görüncede ister istemez bi tebessüm ettiriyor. Adı haricinde bence bir sıkıntısı yok. Bu arada merak edenler için Türkçe kullanma kılavuzunu paylaşıyorum. TR Citroen - Turkce Citroen Bilgi Bankası forumundan alıntıdır.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşımda vardı bu araçtan ciddi anlamda yakıt olarak çok şaşırtıyordu beni..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

oselami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu hortlatiyorum�� PULAT kardeşim aracı hala kullanıyor musun? Esime almayı düşünüyorum artıları eksileri nelerdir paylasirsan sevinirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kullanmıyorum ama sattığımada pişmanım. Klimalısını tercih edin, antifiriz yok ise arabada almayın, rolantisi stabilmi çalışmasında gövdeyi sarsacak bir sallantı varmı bakın hararetini gözlemleyin mazot pompasını kontrol ettirin birde direksiyonu bırakınca düz gidiyor mu diye bakın başkada bakılacak bir yeri yok

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maziler canlandı gözümde
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler