User Tag List

Sayfa 11/37 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
685 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: 2010 Audi A5 1.8 TFSI 170Hp

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok beğendim gördüğümde incelicem bu sefer

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    coilli halini ve ön lastiklerin hafif içerde kalmasını şahsen ben çoook beğendim

uğraşmak, emek ve zaman harcayıp arabaya bakmak, güzelleştirmek süper... kazasız keyifli sürüşler.
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok çok iyi olmuş. Her seferinde daha ne yapacak da araba güzel duracak diyorum bir şeyler buluyorsun ve daha güzel oluyor coil yorumların nasıl peki uzun zamandır yayli arabalara bindikten sonra
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok çok iyi olmuş. Her seferinde daha ne yapacak da araba güzel duracak diyorum bir şeyler buluyorsun ve daha güzel oluyor coil yorumların nasıl peki uzun zamandır yayli arabalara bindikten sonra
    valla veysel coil gerçekten başkaymış. ilk etapta yoo sadece düşük çok bir fark yok diye düşünsem de 3 günün sonunda izlenimlerim iyice değişti.
    110 ile hızlıca girdiğim esp ışığı yanmayan ama yere basışından şüphe duyduğum virajı 130 ile hiç tedirgen etmeden jilet gibi döndü, o an bakışlarım bir değişti, hiç beklemiyordum bu kadar stabil olmasını.

konfor olarak da , standart amortisör + eibach yayda , çukura girip çukurdan çıktığında düz zemine değdiği anda geri zıplatma oluyordu, coiloverda öyle birşey olmuyor, çukura giriyor, çıktğında düz devam ediyor.

bu düşük ayarda bile caddenin şantiyeye dönmüş sokaklarında rahatsız edici bir sürtme yaşamadım. ufak sıyırmalar oluyor ama bu düşüklükte çok normal

Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    coilli halini ve ön lastiklerin hafif içerde kalmasını şahsen ben çoook beğendim

uğraşmak, emek ve zaman harcayıp arabaya bakmak, güzelleştirmek süper... kazasız keyifli sürüşler.
    ben de lastiklerin o içeride görüntüsünü çok sevdim, fotoğrafta olduğundan daha içeride duruyor ama canlıda gerçekten tam kıvamında bir duruşu var.

Alıntı Emrecan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok beğendim gördüğümde incelicem bu sefer
    genelde suadiye caddebostan arasında görebilirsiniz

Alıntı m.kaan46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi eibach'lı hali de çok güzel, coilli hali de çok güzel

Maşallah hayranlıkla seyrettiğim bir araç abi
    daha iyileri sizlerin olsun inşallah.

Alıntı tuner faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah coiloverdan sonra tam olmuş Allah nazarlardan saklasın çok çok iyi duruyor
    teşekkür ederim benim de şimdi içime sindi

Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi çok tarz adamsın bu arabanın onune jant rengı bı eklentı yapman gerek
    Berkaycım birşeyler düşünüyorum, s line tampon mu alsam, rs tampon mu alsam, bu tamponun eklerini ya da jms marka lipi mi alsam , görücez bakalım şekillenecek yavaş yavaş. ay sonuna doğru 3.0 tdi difüzör geliyor, 100 mm egzos uçları aldım. onları tüp şeklinde susturucular ile takabilirim vs. vs. kafamda var birşeyler

by serçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah coil ile basıklığı tam olmuş

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha iyi anlatılamazdı abi. Ben bilseydim ki öyle olacak en başında yay vs heyecanlarına girmezdim. Çünkü sonuç bambaşka oluyor. Güle güle kazasız belasız kullan biz de sen güncelledikçe görüp keyif alalım.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

x20xev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    KW candır güzel olmuş iyi günlerde kullanın
    ZenderToday...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cumartesi günü, coiloverı takmadan önce de hissedilen, coiloverdan sonra da hissetmeye devam ettiğim, arka takımda bir şeyin boşluğu olduğunu düşündüğüm ses için vw tech'e gittim. kısa bir turun ardından bunun alt takım değil, aracın hareketiyle birlikte sallanan bir şey olduğunu söyledi ilkan usta. lifte kaldırdık baktık ki egzosun lastiği eskimiş egzos sallanıyor, zaten önümüzdeki hafta 3.0 tdi difüzörü geleceği için sağ sol çift çıkışa geçeceğimden hiç uğraşmadım. tabi sadece sabah siftahı atıp çıkınca, para cepte kalınca ne yapabilirim diye düşündüm, aklıma konsolun üst kısmını karbon kaplatabileceğim geldi protacta 15 dakikada kaplattım , vitesin çevresini de kaplatmak istedim ancak yeterli malzeme bulunmadığından uğraşmadık.

aracı aldığım günden beri direksiyonun derisini ne kadar temizlesem de istediğim görüntüyü yakalayamıyordum , 2 gün sonra deri hemen parlamaya başlıyordu ve yıpranmış bir noktası vardı.
    ne yapabilirim diye düşünürken deri boyası deneyebilirim dedim, sahibinden üzerinde audi deri boya yazınca çıkan tek sonuç üzerinden orhan bey'e ulaştım.
    amacım reklamını yapmak vs. değil ancak hepimizin hasret olduğu işinin peşinde koşan, işinin arkasında duran, maddiyatı 2. plana atan, gerekirse 2 kere boya gönderimi yapmayı göze almış bir esnafla kolay kolay karşılaşmıyor insan.
    kendisine aracın direksiyon fotoğrafını atacağımı söyledim ama fotoğrafları çekip eve girdiğimde saat geç olduğu için ertesi gün yollarım diye düşünürken, gece 23:00 de fotoğrafı çekebildiniz mi diye mesaj gelince dedim ilgi alaka budur
    boyayı bana 1 günde hazırlayıp yolladı, ben uygulamayı totalde 2 günde yaptım. aslında 1 günde bitmişti ama 2. günün sonunda en son rötuşluk yerleri yaptım. ( bu fotoları çektiğimde rötuşları hala bitirmediğimi fark ettim.)

sonuç muhteşem oldu diyebilirim. evet ilk rengine göre belki yarım ton açık oldu ama konsol ile müthiş uyum sağladığıını düşünüyorum.

son görünüm bu şekilde;

before after yapalım;

mimarsertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba harika ama direksiyon isi olmamis bence. Sanki airbag baska arabadan cikma takilmis gibi duruyor. Tam ayni renk olsaydi harika olurdu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    15 gün önce siparişini verdiğim 3.0 tdi difüzörü dün elime ulaştı.

Bu sabah 08:30 da montaja başladık
    özellikle kesik uç ya da akrapovic vb. gibi uçlar istemedim. sadeliğin daha güzel olduğuna inanıyorum

sanayiden çıkarken arkadaşım yakalamış;

erdalss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah dışarıdan tam anlamıyla olması gibi ilerliyor ellerinize sağlık. Ancak içeride direksiyon ve airbag arasındaki fark, içerisinin bej-krem oluşu, gösterge çevresinin karbon olması ve vites çevresindeki ahşap ayrıntılar bütünlüğü bozmuş gibi sanki, biraz daha sade bir görüntü elde edilebilir mi bilmiyorum ama bence biz düzenleme yapılabilir. Tekrar maşallah, kolay gelsin.
    masalla masalla

x20xev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah içi biraz karışmış ama dışarısı gayet guzel benmde görüşüm sonuçda her haliyle güzel maşallahhh
    ZenderToday...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iç mekanda ortadaki ahşap karbon kaplanacak malzemenin gelmesini bekliyorum. bu şekilde karışıklık var biliyorum ama malzeme olmadan yapacak bişey yok

direksiyonu canlı görmeniz gerekiyor, bir de şu var ki zamanla elimin yağı + deri bakım ürünleri ile rengi biraz koyulaşacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arabayla ilgili projeler devam ediyor

sis kapaklarındaki krom halkaları siyah renk yapsam nasıl olur diye hep düşünüyordum, haftasonu boş vakitte yaptım, güzel oldu aslında ama hava soğuk olduğu için plastidip tüp sanırım fazla soğudu ve sonlara doğru çok tazzikli ve ince atmaya başladı işi bozdu, geçici olarak taktım bu şekilde..
    aslında hoşuma gitti, hava biraz ısındığında tekrar deneyeceğim.

daha önce siparişini verdiğim vortex generator'leri de deneme amaçlı taktım, çok sevdim diyemeyeceğim ancak canlı gören otomobilsever arkadaşlarım olumlu tepkiler verdiği için şimdilik kalsın dedim, bakalım ileride sökebilirim.
    tam ölçü ve hiza alarak yaptım, gözle hizalamadım

uzun zamandır aklımda olan far modifikasyonları için farı bu işte tek olan ilker kemal'e teslim ettim pazar günü.
    mercekler yenilenecek, sağ sol ledlerdeki renk farkı giderilecek, farın içindeki bir kaç yer mat siyaha boyanacak ve eğer yapabilirse istediğim bir kaç özel değişikliği daha yapacak, şimdilik beklemedeyiz

KaraniC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah harika ilerliyor yalnız o tavandaki "voltex xxx" isimli şeyleri hiç yakıştıramadım

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Vortex zımbırtılarına kadar gayet iyi ilerliyordu Ben açıkçası yakıştıramadım

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Voltex i bende yakıştıramadım birde App plaka olsa daha güzel durur gibime geliyor

erdalss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tekrar maşallah keşke 2.0 tsi olsaydı dedirtti, bela gibi duruyor
    masalla masalla

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    farları merak ediyorum

tavandaki sırtlar dışında ben de çok beğendim, maşallah, keyifle takip ediyorum ...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler