User Tag List

Sayfa 2/37 İlkİlk 123412 ... SonSon
685 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 2010 Audi A5 1.8 TFSI 170Hp

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun volkan , hemen el atmışsın arabaya bir dünya

Nacizane tavsiyem bence jantlara hiç dokunma , bu aracın kaslı yapısına en çok yakışan jant bu , boyayınca da güzel olmuş. BBS ler fazla modifiye duruyor bu arabada öyle bir hava yok , o hale getireceğinide sanmıyorum seni az çok tanıdığım için.

Onun dışında aynalar kesinlikle siyah yapılmalı çok sırıtıyor. İçinide carbondan ziyade audinin kendi metal trimleri var s-line , brushed aliminyum da gider , hexagon da gider bej deriye. Carbonlar çok net sırıtır bence hiç uğraşma bile. S line kıyafetleri de giydirdin mi zaten enfes olur başka hiç bir şey yapmaya gerek yok.
    Konu HaKo tarafından (09-10-2017 Saat 15:59 ) değiştirilmiştir.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    136 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun volkan , hemen el atmışsın arabaya bir dünya

Nacizane tavsiyem bence jantlara hiç dokunma , bu aracın kaslı yapısına en çok yakışan jant bu , boyayınca da güzel olmuş. BBS ler fazla modifiye duruyor bu arabada öyle bir hava yok , o hale getireceğinide sanmıyorum seni az çok tanıdığım için.

Onun dışında aynalar kesinlikle siyah yapılmalı çok sırıtıyor. İçinide carbondan ziyade audinin kendi metal trimleri var s-line , brushed aliminyum da gider , hexagon da gider bej deriye. Carbonlar çok net sırıtır bence hiç uğraşma bile. S line kıyafetleri de giydirdin mi zaten enfes olur başka hiç bir şey yapmaya gerek yok.
    hakan bu jant çok kötü bence, yani 20" olup orjinal konkav yapıda olsa eyvallah diyecek söz yok. ama şu haliyle gerçekten ben sevemedim açıkçası.

karbon işi ucuz bir deneme olacak sadece, audiden orjinal trim işine girmem çünkü maliyeti çok yüksek olabilir, zira ahşaplar da aşırı sıcaklık katıyor mobilya gibi olduğu için.

bakalım 1,5 ay içinde çok koştuk, bir soluklanalım elbet bir şeyler bulacağım

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakan bu jant çok kötü bence, yani 20" olup orjinal konkav yapıda olsa eyvallah diyecek söz yok. ama şu haliyle gerçekten ben sevemedim açıkçası.

karbon işi ucuz bir deneme olacak sadece, audiden orjinal trim işine girmem çünkü maliyeti çok yüksek olabilir, zira ahşaplar da aşırı sıcaklık katıyor mobilya gibi olduğu için.

bakalım 1,5 ay içinde çok koştuk, bir soluklanalım elbet bir şeyler bulacağım
    fotoğraflardan çok belli olmuyor , jantlar orjinalindeki gibi ofsetli değilse direk at kötü duruyorlar biliyorum. Ben spor araçta genel olarak ahşap trime karşıyım sen sevdiysen sorun yok tabiki.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    136 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fotoğraflardan çok belli olmuyor , jantlar orjinalindeki gibi ofsetli değilse direk at kötü duruyorlar biliyorum. Ben spor araçta genel olarak ahşap trime karşıyım sen sevdiysen sorun yok tabiki.
    yok yok orjinali ile alakası yok
    biraz benzese eyvallah da, kurtarmıyor

burcinkarabacak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun yeni aracınız güzel günlerde kullanın

saygılar
    Punto Evo Mjet - ANKARA (Sold)
    Bravo 1.6 120Hp Sport Style Dua.(Sold)
    Passat Variant 16 1.6 TDI DSG Highline...

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Selam canım, yine farzetki works'e başlamışsın. Haberim yokmuş ayağı yapayım;

Hayırlı olsun çok güzel araç, çok güzel dokunuyorsunuz araçlarınıza...
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    136 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam canım, yine farzetki works'e başlamışsın. Haberim yokmuş ayağı yapayım;

Hayırlı olsun çok güzel araç, çok güzel dokunuyorsunuz araçlarınıza...
    ) hahaha Baran kardeşime hayırlı olsun, tek elde tesbihli pozu da koyarız buraya

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    45. defa güle güle kullan Volkancım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tekrardan hayırlı olsun kazasız belasız inşallah

alfistidende burdanda takip ediyorum.yazılarınız önceki postlarda denildiği üzere bayağı güzel.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ) hahaha Baran kardeşime hayırlı olsun, tek elde tesbihli pozu da koyarız buraya
    Araç bizdedir, şahsıma hayırlı olsun.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun yeni aracınız Maşallah. Alfa'dan beri takip ediyorum gayet nokta atışı hamleler yapıyorsunuz, bu araçta da aynı şekilde yapacağınızın sinyallerini vermişsiniz.

Ben açıkçası bu jantları hiç sevmedim, hem replika olduğu fazla belli oluyor, hem renginden dolayı aracı çok boğmuş. BBS Fi modeli çok şık bir model bence.
    Bir de a5 gibi bir araca jant-ayna kombinasyonunu ben pek yakıştıramıyorum, gövde rengi bütünlüğü her zaman güzeldir. Özellikle ön panjur çok şık durmuş boyandıktan sonra.

Allah kaza bela vermesin.

REHA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun Volkan. Kendim almış kadar sevindim. Yine azimle bunu da dört dörtlük bir araç yapacağına eminim. Fakat nacizane bir kaç önerim olacak. Jantlar 19'' hatta mümkünse 20'' s-line olmalı. Bu arabaya takılmış çok değişik jantlar gördük ama yine gördük ki en yakışanı kendi s-line jantından başkası değil. Body kit olarak ise yine orijinal s-line olursa A5 hakettiği kaliteye kavuşacaktır. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu baştan sona okuduktan sonra tam 1 saattir a5 ilanlarına bakıyorum
    kazasız belasız
    çokta fazla anlamakla beraber sanki jantların ilk rengi araçla daha bi kombin duruyo gibime geldi
    mesela bu ilandaki bana çok güzel geldi kombin olarak

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

bu ilan baktıklarımın içinde en favorisi
    Konu 16EC813 tarafından (09-10-2017 Saat 20:04 ) değiştirilmiştir.
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    136 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    45. defa güle güle kullan Volkancım
    teşekkür ederim Aybars, yönlendirmelerin sayesinde bu yola girdim

Alıntı MURAT_HLX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tekrardan hayırlı olsun kazasız belasız inşallah

alfistidende burdanda takip ediyorum.yazılarınız önceki postlarda denildiği üzere bayağı güzel.
    teşekkür ederim , kronolojiye ve imlaya dikkat ederek hikaye tadında yazıyorum

Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun yeni aracınız Maşallah. Alfa'dan beri takip ediyorum gayet nokta atışı hamleler yapıyorsunuz, bu araçta da aynı şekilde yapacağınızın sinyallerini vermişsiniz.

Ben açıkçası bu jantları hiç sevmedim, hem replika olduğu fazla belli oluyor, hem renginden dolayı aracı çok boğmuş. BBS Fi modeli çok şık bir model bence.
    Bir de a5 gibi bir araca jant-ayna kombinasyonunu ben pek yakıştıramıyorum, gövde rengi bütünlüğü her zaman güzeldir. Özellikle ön panjur çok şık durmuş boyandıktan sonra.

Allah kaza bela vermesin.
    teşekkür ederim, aynalar konusunda %90 siyaha dönmesi yönünde kararım. sadece açık renk bir jant takarsam ne olur onu görebilmek adına şu an böyle kullanıyorum. 2-3 aya netleşir durum

Alıntı REHA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Volkan. Kendim almış kadar sevindim. Yine azimle bunu da dört dörtlük bir araç yapacağına eminim. Fakat nacizane bir kaç önerim olacak. Jantlar 19'' hatta mümkünse 20'' s-line olmalı. Bu arabaya takılmış çok değişik jantlar gördük ama yine gördük ki en yakışanı kendi s-line jantından başkası değil. Body kit olarak ise yine orijinal s-line olursa A5 hakettiği kaliteye kavuşacaktır. Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    teşekkürler Reha
    Gövde kesinlikle orjinal S line olacak. Rs yapmayı falan düşünmüyorum, çamurluklar olmadan aşırı sırıtıyor.
    jant için 20" kesinlikle düşünmüyorum, 19" + prokit ile bile hissedilir bir sertlik farkı oluştu, 20" ile daha da sertleşeceğinden, çıkış noktamız olan 159'a dönmüş oluruz. o yüzden biraz konfor iyidir diyerek 19" da kalacağım. bahsettiğin 19" s-line ya da rs4 jantı diye geçen modelin orijinali çıkmacılara düşmediği sürece yok, ya da ortası kavisli replikaları var o da tam aynı görüntüyü vermiyor, o sebeple o modele çok yakın hissetmiyorum kendimi ama göreceğiz.

Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu baştan sona okuduktan sonra tam 1 saattir a5 ilanlarına bakıyorum
    kazasız belasız
    çokta fazla anlamakla beraber sanki jantların ilk rengi araçla daha bi kombin duruyo gibime geldi
    mesela bu ilandaki bana çok güzel geldi kombin olarak

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

bu ilan baktıklarımın içinde en favorisi
    güzel, diri a5 bulmak cidden zor , ilandaki fena değil, ama sis kapakları arka difüzör garip bir renge boyanmış , canlı görmek lazım.
    iç mekandaki taba uygulamasının tonu da 1-2 tık koyu olsaymış iyiymiş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zevkli ellerde güzel ilerliyo,hikayesini okumasida gayet güzel oluyo. Kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

Mesut-RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah, jantlar eğreti duruyor sadece.Bbs fi'ler çok yakışmış attığınız fotoğraflara göre.

2.0 tfsi Quattro olanlarını merak ediyorum ben de.
    It is better to travel well than to arrive.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracınız hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde binin 95k civarı bütçeyle bende 2. el araç arıyorum. Sizin konudan sonra ilanlara biraz göz gezdirdim fakat o paralara sanırım bu aracın düzgününü alabilmek pek mümkün değil. Alternatif olarak düşündüğünüz ve benimde bakabileceğim başka araç varsa fikirlerinizi beklerim. 0 km 1.0 DSG ve 1.4 ACT golf alabiliyorum fakat o araçlara bu parayı bağlamak hiç içimden gelmiyor bu yüzden alternatiflere bakıyorum..

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kazasız belasız siyah bu araçlara çok yakışıyor
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    136 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jant alternatifleri arasında replikalardan sıyrılmak adına, uygun fiyatlara 19" orijinal Y spoke jantlar da alınabiliyor.

S-line olmayan arabada, -2cm yay (bende -3 mevcut) , önde 15 arkada 20 mm spacer ile görüntü bu şekilde;

S line tampon sonrasında ise şöyle olur;

diğer alternatif ise, artık bulunması zor olan 19" s5 replikalar; bu araçta da önde 20 arkada 25mm spacer mevcut, ancak -5,5 cm
    düşüklüğü biraz göz boyuyor

şu orijinal Y'ler kafamı çok karıştırıyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler