User Tag List

Sayfa 12/37 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
685 sonuçtan 210 ile 228 arası

Konu: 2010 Audi A5 1.8 TFSI 170Hp

REHA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Henüz tam bir Wolkanku otomobili olmadı. Zamanla oturacak bana kalırsa

Berk007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beni de tavandaki züpçükler sarmadı.
    iç mekanda da kahvenin 50 tonu, ahşap ve karbon karmaşası durumu aracın dışı ile çok alakasız duruyor.
    yine de sonunda güzel birşeyler olacak diye düşünüyorum.
    '06 Honda Civic Turbo '12 Mini Cooper S Roadster
    '02 Honda Civic Type-R-'05 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
    '03 BMW M5-'12 Mercedes SLK 250 AMG-'12 Honda Accord

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    farlarım nihayet cumartesi sabah geldi, aracın üzerine taktık ve sabırsızlıkla akşam olmasını bekledim.
    çünkü ilker kemal yine sanatını konuşturmuş, bir kaç farklı mercek , reflektör ve perde ile custom bir bixenon aydınlatması yarattığını söyledi.
    en önemlisi ise, merceğin tamamen dümdüz cam olması. merceklerin %90'ı özellikle hafif pütürlü üretiliyor, bu da ışığın gücünü biraz kısıyor, dümdüz cam olduğunda ışığın gücü belirgin derecede artıyor demişti ilker.

akşam olduğunda gözlerime inanamadım. gece kuru havada öndeki arabanın egzos deliğinin içini bile gösteriyor, bildiğimiz xray gibi olmuş yağmurlu gece sürüşünde ise, açılıp temizlenmeden önceki halinin gece kuru havada verdiği aydınlatmadan fazla aydınlatıyor.

aklımda farın içini siyaha boyatmak ve ledlerin olduğu kısmın önündeki cam şeridi içten zımparalayarak dümdüz yanan çubuk led görüntüsü vermek vardı. ancak ilker uyardı, içlerini siyaha boyadığımız far 1 yıl içinde hafif bir islenme yapıyor dedi. o işten vazgeçtim.. zımpara işine de baktık, belli açılarda ledler hiç yanmıyormuş gibi gözüktü onu da eledik. oem görüntüde kaldık.

sağ ve sol farlar arasında ledlerin renk farkı vardı, 8 takım çıkma a5 farı içinden bir çok farklı deneme yaparak eşitedik.

(1 tam gün boyunca caddebostan tozu pisliği içinde kullanıldığı için araba tozlandı, far camının dışındaki tozlara takılmayalım

Konu wolkanku tarafından (26-02-2018 Saat 11:54 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok yerinde uygulamalar oluyor severek takip ediyorum .

Genelin aksine ben araç içindeki negatif kombinasyon(ahşap/karbon) olayını beğendim . ( Platinium Edition paket Porsche modellerinde de opsiyon olarak bu görüntü sağlanıyor )

Ha ama tavan yapılmasa da olurmuş bence , kazasız belasız tekrardan .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok yerinde uygulamalar oluyor severek takip ediyorum .

Genelin aksine ben araç içindeki negatif kombinasyon(ahşap/karbon) olayını beğendim . ( Platinium Edition paket Porsche modellerinde de opsiyon olarak bu görüntü sağlanıyor )

Ha ama tavan yapılmasa da olurmuş bence , kazasız belasız tekrardan .
    teşekkürler ederim
    iç mekandaki son kalan ahşap parça için karbon folyonun gelmesini bekliyorum bi 10 gün içinde gelir onu da aradan çıkartırım bu arada bej mekanda karbon konstrastı fikrim, panameradan çıktı benim de
    deri direksiyonun da rengi iyice oturmaya başladı ,tam otursun tekrar çekip fotosunu eklerim

tavandakileri herhalde sökeceğim, beğenmeyenlerin oranı belirgin şekilde daha fazla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu baştan sona okudum, ellerinize sağlık güzel bir çalışma.

Ayrıca dün itibariyle ben de bir A5 kullanıcısı oldum. Bu sebeple de konuyu ilgiyle takip etmeye devam edeceğim.
    Size sormak istediğim bir kaç husus var , gönderinizin altına salça olmayayım diye buradan yazmak istemiyorum, size nasıl ulaşabilirim acaba ?

Benim oğlan da bu. 1000km yaptım ve acayip keyifli. Tek sıkıntısı jantları 20 inch. Bana gelmez. 18'e düşmem lazım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracı satın almadan önce görmeye gittiğim ilk gün canımı sıkan ve gözüme çarpan , ortadaki mmi ekrana birşeyin sıçramış olup güneşle birlikte ekranın yüzeyini hafif yakmış olması idi. detaylı incelediğimde , yıkamacıların yere atıp tazzikli suyla yıkadığı mavi bezlerle siline siline ekranın yüzeyinin de bozulduğu görülüyordu. ekran çalıştığında bu kusurların hiç biri göze çarpmadığı için bir süre idare eder dedim.

çıkmalarını sordum 500 lira dediler, sıfırlarına 1000 lira dediler. şans eseri aliexpresste gezerken 21 $'a ürünü görünce şaşırdım ve satıcı ile yazıştım. ürünün %100 orjinal panasonic olduğunu söyledi. değilse bile 100 liralık mal beni 1 sene götürse kafi dedim siparişi verdim.

gelen ürüne inanamadım gerçekten arkadaki parça kodları, bağlantı yerleri vb herşeyiyle orjinal panasonic üründü.
    hemen araca taktım, takmadan önce eski yeni farkını göstermek adına çektim ancak montaj sonrası otopark karanlık olduğu için foto çekmedim.

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok iyi denk gelmiş maşallah bende takarım böyle şeylere değiştirmeniz iyi olmuş ben mat ipad ekran koruyucu alıp taktım kendi aracımın ekranına sizde düşünebilirsiniz.Kağıt ile taslak çıkarıp daha sonra ona göre kesmiştim.

emoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracı satın almadan önce görmeye gittiğim ilk gün canımı sıkan ve gözüme çarpan , ortadaki mmi ekrana birşeyin sıçramış olup güneşle birlikte ekranın yüzeyini hafif yakmış olması idi. detaylı incelediğimde , yıkamacıların yere atıp tazzikli suyla yıkadığı mavi bezlerle siline siline ekranın yüzeyinin de bozulduğu görülüyordu. ekran çalıştığında bu kusurların hiç biri göze çarpmadığı için bir süre idare eder dedim.

çıkmalarını sordum 500 lira dediler, sıfırlarına 1000 lira dediler. şans eseri aliexpresste gezerken 21 $'a ürünü görünce şaşırdım ve satıcı ile yazıştım. ürünün %100 orjinal panasonic olduğunu söyledi. değilse bile 100 liralık mal beni 1 sene götürse kafi dedim siparişi verdim.

gelen ürüne inanamadım gerçekten arkadaki parça kodları, bağlantı yerleri vb herşeyiyle orjinal panasonic üründü.
    hemen araca taktım, takmadan önce eski yeni farkını göstermek adına çektim ancak montaj sonrası otopark karanlık olduğu için foto çekmedim.
    Aynı sorun bende de var iyi denk gelmiş
    R.E.S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı sorun bize de denk geldi, ama o şekilde gönderdik

AltunTV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baştan sona keyifli bir şekilde okudum abi.. İlk taktığın s5 jantlar çok sade olmasına rağmen çok hoşuma gitmişti sonra taktığın jantlar bi o kadar da hoşuma gitmemişti ta ki 10. sayfada renk ve coil güncellemesine kadar , laflarımın hepsini yutturdu ve bence içi çok güzel olmuş bende panamera'dan dolayı o tarzı çok seviyorum sadece herkesinde dediği gibi tavandaki voltex parçalar olmamış , kocaman maşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tavandaki vortexleri çıkarttım. arkadan baktığımda araba inanılmaz çıplak geliyor, geri takabilirim bilemiyorum

bulunduğum güzergahta çok fazla kasis olduğu için trafiği durduracak şekilde yavaşlamama rağmen hafif sürterek geçiyordum..geçen hafta bir kasisin üzerinde az kalsın asılı kalıyordum epey bir sürttü, dayanamayıp arabayı 1,5 cm yükselttirmek durumunda kaldım.

bu yükseltilmiş hali gözüme aşırı yüksek gelse de bahariye caddesindeki süreyya otoparkında katları çıkamıyorum, altı felaket sürtüyor
    coilover ile istediğim yükseklik, arabayı iyice düz yol arabası haline getiriyor, fonksiyonelliğini yitiriyor..

bu ara lastik yazıları dikkatimi çekmeye başladı, photoshopla bir deneme yapayım dedim..sizce?
    Konu wolkanku tarafından (20-03-2018 Saat 09:16 ) değiştirilmiştir.

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazılara gerek yok diyorum arabanın bütün ağırlığı ve asilliği gider.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazılara gerek yok diyorum arabanın bütün ağırlığı ve asilliği gider.
    aynı fikirdeyim ama yazılardan ziyade jant rengi mat bronz tarzı bir tonla değiştirilse göze hoş gelebilir .

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tavandaki vortexleri çıkarttım. arkadan baktığımda araba inanılmaz çıplak geliyor, geri takabilirim bilemiyorum

bulunduğum güzergahta çok fazla kasis olduğu için trafiği durduracak şekilde yavaşlamama rağmen hafif sürterek geçiyordum..geçen hafta bir kasisin üzerinde az kalsın asılı kalıyordum epey bir sürttü, dayanamayıp arabayı 1,5 cm yükselttirmek durumunda kaldım.

bu yükseltilmiş hali gözüme aşırı yüksek gelse de bahariye caddesindeki süreyya otoparkında katları çıkamıyorum, altı felaket sürtüyor
    coilover ile istediğim yükseklik, arabayı iyice düz yol arabası haline getiriyor, fonksiyonelliğini yitiriyor..

bu ara lastik yazıları dikkatimi çekmeye başladı, photoshopla bir deneme yapayım dedim..sizce?
    ben lastik yazılarını siyah araba+jant kombinasyonunu seviyorum ama yazı toyo tires olucak
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin parmağı tetikte

m.kaan46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazılar güzel duruyor abi ama yapıştırılması bana biraz mantıksız geliyor. Japon yapıştırıcısıyla yapıştırılıyor. Yapıştırıldığı yüzeyi yakıyor bu yapıştırıcı. Yapıştırılan yüzeyde lastik telleri var. Ona zarar vermez mi?

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

aklımda farın içini siyaha boyatmak ve ledlerin olduğu kısmın önündeki cam şeridi içten zımparalayarak dümdüz yanan çubuk led görüntüsü vermek vardı. ancak ilker uyardı, içlerini siyaha boyadığımız far 1 yıl içinde hafif bir islenme yapıyor dedi. o işten vazgeçtim.. zımpara işine de baktık, belli açılarda ledler hiç yanmıyormuş gibi gözüktü onu da eledik. oem görüntüde kaldık.
    Zımpara görüntüsü renksiz mat folyo ile yapılsa sağlıklı olur muydu?
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zımpara görüntüsü renksiz mat folyo ile yapılsa sağlıklı olur muydu?
    onu da denedik, ışığı fazla kesiyor ve çapraz bi açıdan bakıldığında 2 farın da aynı yerindeki tek led sönmüş gibi duruyor.
    o sebeple vazgeçtik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emrecan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben lastik yazılarını siyah araba+jant kombinasyonunu seviyorum ama yazı toyo tires olucak
    dunlop lastiğime toyo yapıştırmam

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler