User Tag List

Sayfa 35/37 İlkİlk ... 253334353637 SonSon
685 sonuçtan 647 ile 665 arası

Konu: 2010 Audi A5 1.8 TFSI 170Hp

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ocak ayında şirket aracına geçeceğim için aracım 1 aydır satılıkta.

2 ayrı alıcı ile okeyleşip 2 gün sonra "ben alamayacağım" noktasına geldikleri için kafamda sorular oluşmaya başladı.

bir akıl danışayım istedim,

*araçta kaplama olması uzak tutuyor olabilir mi?

*aracın basıklığı göz korkutuyor olabilir mi?

a5'lerin tamamı gibi ( hatta bir çoğundan daha az bir seviyede) yağ eksiltme durumu + kaplama + basık oluşu göz korkutuyor olabilir.

kaplamayı söküp , orijinal amortisörlere dönmenin eşiğine geldim açıkçası.

ne dersiniz?
    50 tane araba alıp satmış biri olarak söyleyebilirimki asla kaplama araba almam , babamın oğlunda olsa almam. Satmak istiyorsan bence kaplamayı sök amortisorleri de orjinale çevir derim. Tercrübe ile sabittir. Araban zaten temiz satılır gider hemen.

amortisorleri zaten satarsın , bu şekilde arabanın üstünde bedavaya gider. kimse extra ödemez amortisor var diye.
    Konu HaKo tarafından (24-10-2019 Saat 11:03 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    50 tane araba alıp satmış biri olarak söyleyebilirimki asla kaplama araba almam , babamın oğlunda olsa almam. Satmak istiyorsan bence kaplamayı sök amortisorleri de orjinale çevir derim. Tercrübe ile sabittir. Araban zaten temiz satılır gider hemen.

amortisorleri zaten satarsın , bu şekilde arabanın üstünde bedavaya gider. kimse extra ödemez amortisor var diye.
    tamam ama niye Hakan?

altında bir şey olmadığına %100 garanti verebiliyorken, neden kaplama almazdın ,atıyorum mesela parlaklığı hoşuna gitmyior, ne bileyim çizildiğinde onarımı zor vs. gibi bir sebep mi?

niye soruyorum, çünkü bilmiyorum, alıcının gözünden bakabilmek adına soruyorum.

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tamam ama niye Hakan?

altında bir şey olmadığına %100 garanti verebiliyorken, neden kaplama almazdın ,atıyorum mesela parlaklığı hoşuna gitmyior, ne bileyim çizildiğinde onarımı zor vs. gibi bir sebep mi?

%100 garanti nasıl veriliyor onu bilmiyorum öncelikle, 2. si de şöyle düşün abi , 100bin liralık malı ambalajına bakıp alıyorsun , açıp içine bakmıyorsun , kesinlikle psikoloji bu İnsanın ister istemez içine kurt düşüyor, sen kendi açından düşünüyorsun tabi ben garanti veriyorum dürüst bi adamım diye ama bunu sen ve ben biliyoruz.

Bir de yukarıda arkadaş da söylemiş , modifiye edilmiş araca karşı bir ön yargı var, adam kendi yine takacak bile olsa el sürülmemiş veya o hissi verecek araç istiyor. İlk ben bozayım kızlığını diyor, buna sök tak yapılmış hırpalanmış diyor, diyor da diyor. Kaplamayı söktür orjinale çevir arabayı bak gelen telefon sayısı 2 katına çıkacak. He böylede satılır ama zorlanırsın bence.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tamam ama niye Hakan?

Kişisel olarak algılama bunu. O kadar ciddi dolandırıcılar, kaçak göçek işler, expertiz hataları oluyor ki, insanlar paronayak oldu.
    Instagram: mutusgarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaplama konusuna arkadaşlar değinmiş.
    Ben şahsen ne kadar aydınlıkta olsa kapalı yerde fotoğrafı çekilmiş ilanlara şüphe ile bakıyorum.
    Gündüz, aydınlık, güneş ışığı tercih ediyorum.
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaplama konusuna arkadaşlar değinmiş.
    Ben şahsen ne kadar aydınlıkta olsa kapalı yerde fotoğrafı çekilmiş ilanlara şüphe ile bakıyorum.
    Gündüz, aydınlık, güneş ışığı tercih ediyorum.
    ilanda 1 ay o şekilde kaldı, ama bu kadar detaylı fotosu yoktu.
    konu canımı sıkınca , akşam otoparkta çektim geçtim fotoları.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Modifiye konusunda tuhaf tercihler var. Senin yaptığın uygulamaları yapmak isteyecek adam dahi yapılmışını almaya çekiniyor..ama şahsen ben gerçekten kaliteli markalarla bolt on upgrade edilmiş araçları daha cok seviyorum. Su anki kurlarla alım zaten güç oldu. Üstüne artık usta usta gezmek beklemek istemiyorum.

Napsam satınca atmosferik civic mi alsam ya.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende geçmişini bilmediğim kaplamalı araç almam altından ne çıkacağını bilemem güvenemem, basık araçta da çekince oluyor onda da şöyle bir düşünce oluyor insanlarda arabayı geri kaldırdığın ön takımda sorun varsa ortaya çıkacak masraf edicem bencede aracı orijinal hale getirip satmanız
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    modifiyeli arabalardan değil kasap ustalardan korkuyor insanlar birde araç belirli bir seviyenin üzerine olan bir araç.mesela bu durumdan farklı olarak araç corsa 1.7 dti olsa adam arabada ne var ekstra diyecek. araç pahalı üzerinde bir takım işlemler var bakan kişi kim yaptı nasıl yapıldı gibi bir sürü soruyla meşgul oluyor sonra diğer ilanlara bakıyor gidiyor orjinal olan ilanı arıyor. bu bizim ülkemizde böyle olan bir durum araca yapılan her olumlu modifiye her zaman bir katma değerdir benim için. kaplama konusuna gelirsek aynı renge dahi kaplayacak olsam kaplamalı bir araba almam şöyleki,kaplama o kaplamayı yaptıran eski sahibinin zevkiymiş kaplama yapıyorsam benim zevkim benim farkım olmalı ki kaplama yaptırayım sonuçta mecburi yapılan bir şey değil. tamamen kendi görşüm.
    99' 206 XS Black [Sold]
    06' 1.5 DCi Clio III Grey
    [Sold]

ardaokkabas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınız hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde binmeniz dileğimle.. Kesinlikle bu aracın hakkı 20'' az kollu bir jant diyorum

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende kaplamalı araç almam, insanlara güvenim kalmadığından doalyı. Şuan ki aracımı alırken tavanda siyah kaplama vardı, sökelim dedim, yanaşmayınca vazgeçmiştim. Sonra tamam abi sökelim dediler, söktük öyle teste soktuk. Sorun olmadığını görünce içim rahatlamıştı.

Bence sökün kaplamayı, aracı biraz yükseltip öyle satın. Kimse sizin iyi bir insan , dürüst vs olduğunuzu bilemeyecek tanımadan.

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla bence araç için niyeti ciddi olan adam şu konuyu okusa yeterli gelir Bence ilana konunun linkini de ekle Volkan abi
    '14 Seat Leon TDI

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabayı alıcak olan illaki alıyor.kaplaması jantı yayı var demiyor.aa ne güzel yapmış hazır bende böyle binerim diyip alanda var.abi oynanmış araba boşver sana full stock bakalım diyende var.

Açıkcası kısmet işi 2.elde bu a5 coupenin ne derece hızlı satışı olup olmadığını aslında bilmek gerekiyor.
    Seat IBIZA FR

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    almak isteyen kaplamalı, yaylı jantlı da alır

böyle güzel renk bir kaplamanın, böyle güzel jantların, yayların satışı engelleyeceğini düşünmüyorum ...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    satmıyorum demeye çok az kaldı. yamyama , mezarcıya verecek kadar niyeti bozmadım.

fiyat falan da düşmüyorum. hayırlısı olsun.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaplamalı alacak kişi sayısı 3-5 olur da kaplamayı sökersen normalde 5'se 10 olur o bu görselle Gerçekten satmak istiyorsan kaplamayı sökme maliyetini üstlenip üzerine de 2-3 daha koyabilirsin, forumda okuyoruz bazen fiyatı yükseltince daha kolay sattım diyenleri

Ben de kaplamalı olarak tercih etmem normalde, senin aracına alıcı olsam düşünürüm ama yine kaplamasız olsa daha kolay tercih ederdim. Bana da kumar gibi geliyor bu kaplama işi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaplamalı alacak kişi sayısı 3-5 olur da kaplamayı sökersen normalde 5'se 10 olur o bu görselle Gerçekten satmak istiyorsan kaplamayı sökme maliyetini üstlenip üzerine de 2-3 daha koyabilirsin, forumda okuyoruz bazen fiyatı yükseltince daha kolay sattım diyenleri

Ben de kaplamalı olarak tercih etmem normalde, senin aracına alıcı olsam düşünürüm ama yine kaplamasız olsa daha kolay tercih ederdim. Bana da kumar gibi geliyor bu kaplama işi
    sökme maliyeti yok, alet ekipman her şey var , yarım günde ben onu sökerim zaten
    ruhsat füme renk olduğu için sıkıntı, tekrar ruhsat değiştirmek için uğraşmam gerekiyor. onu istemiyorum.

ÜSTÜNERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burda biz araca neler yapılmıs hangi parcalar kullanılmıs veya önceden hangi araca binmişsiniz vs vs birsürü detayları görüyoruz .Ondan biraz daha taraflı bakıyor olabiliriz. Ama ilana bakan insan bilemez bende olsam kaplamalı olan bir arac almak istemem alsamda ekspere sokmadan kesin söktürürdüm.İnsanlar bu işlerden kaçıyor olabilir.Belki buranın linkini koyabilirsiniz araca yapılanları görsünler Bence kaplamayı sökün ve aracı bi tık yükseltin. Hakkınızda hayırlısı olsun. Hr spacerları istedigim fiyata vermemiştiniz ama olsun

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaplama işi aykırılık-özgünlük getirmeli bence.Normal bir renk için kaplama yapılmış olması insanlarda soru işareti yaratıyor olabilir.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler