User Tag List

Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon
167 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: 2017-2018 Pist Oyuncagı "Tayyar FeKa8"

snrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tebrikler. Güzel bir gündü. Islaktan, yarı ıslağa, kuruya, pistin tüm hallerini bir günde yaşamış olduk.
    "life is too short to drive boring cars"

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tebrikler abi. 2.20 gelir mi normal şartlarda
    Life is Too Short To Stay Stock

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tebrikler
    Verilen o kadar para boşa gitmemiş. Güzel bi derece gelmiş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jantlar çok farklı hava katmış, süre için elinize sağlık

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mr.Bilal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrikler abi. 2.20 gelir mi normal şartlarda
    Tesekkur ederım... 2. Cıkısımda rahat yaparım dıye dusunuyorum. Yazılım ve cooler ıle amacım 2:18:200 rekorunu gecebılmek....
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrikler
    Verilen o kadar para boşa gitmemiş. Güzel bi derece gelmiş.
    260'a deger mı hala bılmıyorum ama bu kur ve otv ıle malesef hak ettıgımız bu....

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Keşke en başta konuşulduğu gibi plazadan aldığınız şekliyle deneseydiniz. Forumda okadar konuşulan konuya ve sorulan soruya cevap olmuş olurdu. Yinede tebrikler
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunu birkac kisi yazdi(ki sizde copy paste yapmissiniz) ve cevabi cok basit.(ki piste hazirlamadan piste cikmak nasil isse)
    Open pit gunu,4 saat pist acik. Bu halde bile 30+ Turu zor cikardi. Dusunsene standart lastikle 3 tur sonra evde kimse yok... Isindikca iyice yamulacak. Ha halk gunu olsa,tamam bir nebze. 250 tl yi riske edersin ama 3800tl verip 3 tur sonra calismayan lastikle piste gelicek kadar pist cahili degilim...
    Umarim soruya cevap olmustur.
    Amacim cooler ve yazilim ciktikdan sonra gorebilmek...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu birkac kisi yazdi(ki sizde copy paste yapmissiniz) ve cevabi cok basit.(ki piste hazirlamadan piste cikmak nasil isse)
    Open pit gunu,4 saat pist acik. Bu halde bile 30+ Turu zor cikardi. Dusunsene standart lastikle 3 tur sonra evde kimse yok... Isindikca iyice yamulacak. Ha halk gunu olsa,tamam bir nebze. 250 tl yi riske edersin ama 3800tl verip 3 tur sonra calismayan lastikle piste gelicek kadar pist cahili degilim...
    Gayet mantıklı bir açıklama bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 sayfa geriye gittim. Sayfa ortalarında 19 Ekim de piste çıkacağınızı söylediğiniz etkinlikte de sebebini belirtmeksizin çıkmamışsınız (çıkmayabilirsiniz bu zaten paşa gönlünüzün meselesi ama herkese bu hafta tüm yorumlarımı aktarıcam dediğiniz için insanlar beklentiye girdi, siz çıkmadım porscheyle gazladım yazmışsınız). Neyse sonrasıda konuda topu topu 5 mesaj var VE KİMSE SİZE NEDEN STOK HALİ İLE ÇIKMADINIZ yazmamış. Yani aslında siz kendiniz size bu sorunun yöneltileceği anı beklemişsiniz diye tahmin ediyorum. Kısacası benim bu konu için COPY PASTE yapmamı gerektirecek birşey olmadığı gibi bu tiptede birşey olmadı.

30 Tur atabileceğiniz bir org. olduğunu beyan etmişsiniz. Ancak ilk mesajınızda sanki çıktım zamnı 1. yada 2. turumda yaptım bıraktım gibi bir algı oluşturmuşsunuz. Yani ya 30 tur atmışsınızdır ya 2 tur atıp zaman yapmışsınızdırda bu çelişki niye Forumcak biz sizi karalamaya çalışmıyoruzki sizin araçla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu lastikler 3 turda çöp oluyorsa adamlar Nurburgringi iyi dönmüşler 7:43
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne kadar sevıyorsunuz polemık yaratmayı ve bunu kendı cıkarımlarınızla suslemekde ışın kreması sanırım. Ama bana hıc sormayı denedın mı? Gererk yok,o zaman amaca hızmet etmez.
    Magdem bu kadar ozenmıssın benı bozmaya dur bende hakkını vereyım....
    19 ekımde hava cok sıcak oldugu ıcın cıkmadım,bilinen ısınma sorunlarına gırmek ıstemedım. Kı paşa gonlum bılıyormus,o zaman sorun ne?10 gun sonra cıktım,hatta ılk 2 saatı ıslaktı,eee?
    Yanı cıkıp cıkmamak bana kaldıysa sen neden yazıyorsun boyle bır cumle?
    Topu topu 5 mesaj var.ba ba ba..NEDEN ACABA?ŞOK ŞOK ŞOK!!! Neden sorulmadı bu soru acaba?Zıbam! Sıcak oldugunu tekrar soyleyım ama 5 mesaj ıle topu topu olmasın....
    Anamm,tahmınde yapmıssınız,ıyımıs,cok bekledım be bu soruyu,valla bak... Instagramdan okuyup " plazadan aldığınız şekliyle " sorusu... YAhu Jason dahıl ısı bılen tum arkadaslarımla konusmamda,Open Pit gunune stok lastıkle cıkma "salaklıgını" yapma dıye konusurken,bu soruyu bekledım... Barı yazıların hepsını okusaydınız. Buarada plazadan alındıgı seklıyle cıkmam "senın" ıcın neden bu kadar onemlıydı? onuda anlatsana bıraz...(Cıddıyım)
    Bu organızasyonlarda 80 turda atabılırsınız,eger yanınızda yedek lastık ve balata varsa sorun olmaz.Ha bırde dayanacak otomobıl gereklı.
    Pekı neden daha "kuruyan" ılk turlarda bu zamanı yaptıkdan sonra ındırımedın dıye "normal" ınsan davranısı sergıleyıp soru sorsan bana,neden yukarıda yaptıgın gıbı sahsı" yorum katıyorsun ısın ısıne? Yoksa boyle yaparak bırsey kazanılmıyacagı ıcın "hosuna" mı gıtmıyor?
    Ne celıskısı hocam ne?O celıskı senın beynınde,baska hıcbıryerde ve kımsede celıskı yok. Benım basıma talıhsızlık geldı ve pıst gunune oyle devam ettım ve etmek zorunda kaldım.Oradakı mekanıker arkadaslar sagolsun kaldırıp baktılar araca,olanı soyledıler. Bende kaderıme razı olup devam ettım. Ve "Forumcak" ne demek,karalayan sadece "sensın" ne forumu hocam...
    Gelelım son laf sokma cabana; Standart lastıklerin Istanbul Park gıbı kırıcı pıstte ne hale geldıgı ortada.Hemen tabanları cokuyor ve traslanıyor. Ring gıbı sartları cok daha kolay olan,21km olmasına ragmen fren lastıgın bu kadar uzun dayandıgı baska pıst yoktur. Yoksa fabrıkalar Cup2'yı keyıften koymuyor araclara,degıl mı? Ama olsun,Ring ve Istanbul Parkı aynı kefeye koyacak kadat hezeyan ıcındesın,anladım. Ama anlamadıgım sana neden battı bu iş?
    Bunu cevaplasan yeterlı bana...
    Konu 997TT tarafından (31-10-2017 Saat 11:41 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayet mantıklı bir açıklama bence
    Cunku sen mantıklı adamsın ve ıcınde haset yok...

raptor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @997TT , abi son konulara bakıyorumda sabır taşı gibi adamsın helal olsun.

m.kaan46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla bende okudukça bilmediklerimi öğrendim. Stok haliyle bu hali arasında farkı merak ettim mi? etmedim çünkü zaten stok rekoru belli.

Ama aklıma gelen küçük bi soru var, Ring yada Spaya gidecek misiniz? hem gezi hem deneme amaçlı?? Yurtdışı araçla çıkmak vs masrafları merakımdan biraz araştırdım ama sanki tuzlu mu? ama denemelik gidilir gibi, çünkü hayallerim arasında olan bişi

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çuvalla para verip arabayı almışsınız, yetmemiş jant lastik, pist ücretleri, sonrasındaki tüm bakım ücretlerini de üstlenmişsiniz sonra gelip burada yaptığınız süreyi ve tecrübenizi paylaşıyorsunuz yani aslında satın aldığınız tecrübeyi dağıtmak bir nevi ama bu kadar polemik neden anlam veremedim

Her neyse benim sorum pistte yaşadığınız talihsizlik kısmını postlarda göremedim mekanik bir problem miydi? Özel değilse yazar mısınız?
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke en başta konuşulduğu gibi plazadan aldığınız şekliyle deneseydiniz. Forumda okadar konuşulan konuya ve sorulan soruya cevap olmuş olurdu. Yinede tebrikler
    Yukarıdaki yazımı okuyabiliyorsunuz... Ama anlamak herkesin harcı değil tabi. O yüzden ben İlkokulda şimdi neden "Okuyalım, okuduğumuzu anlayalım" derslerinin verildiğini daha iyi anladım. TEBRİKLER yazmışım. Fesatımdan yazdım heralde

Siz defalarca bu konunuzda, bakın konunuzda. Aracın birebir kıyası yapmak istediğinizi. Hatta diğer mesajlarınızda da Jason un prof bir sürücü olduğunu onunlada kıyasa girildiğinde arayı ne denli kapatabileceğinizi yada buradanda fesat girmesin daha ılımlı yazayım nekadar yaklaşabileceğinizin yorumlarını yaptınız. Bizlerde FK2 ve FK8 farklarını merak eden birtakım forumdaşlar konuyu ilgiyle izliyoruz. Çıkacak zonuçlarıda tabi deneyenden öğrenmeye bakıyoruz. Sizde çıkıp denerken beyanlardaki gibi, yani önceki beyanlardaki gibi 1 soğuk 2 hotlap ile bu durumu açıklığa kavuşturabilirdiniz. Ben sizi INSTAGRAM da takip etmiyorumki orada bla bla yazılmışta, arkadaşlarınız sizi salak yerine koymuşta bileyim. tek cümlelik bir yazı yazdım ardındanda yinede tebrikler çünkü süre çıkmış dedim. Siz başladınız COPY PASTE yaptığımdan tutunda, orjinal lastiklerle çıkmanın bir pist cahilliği olduğuna kadar etmedik laf bırakmadınız. Tüm bu saldırıları benim o tek bir cümlemdenmi çıkardınız?? Siz beklemişsiniz bu cümleyi yine söylüyorum, uyada özel hesaplarınızda bu sorulmuştur. Ancak burada ben benzeri bir soru sorduysam bu benim konu nun gidişatından kaynaklanan merakımdan dolayıdır. Tabiki sizin paşa gönlünüz. Çıkarsınız çıkmassınız, yaparsınız yapmassınız ancak siz her size yazılanı kendinize saldırı alıyorsunuz bu piskolojiden çıkın bence. Benim sizinle bir alıp veremediğim olamaz biz hiçbir platformda bu forum harici ortak bir yapıya sahip değiliz. Yine yazayım siz benden daha kaliteli yada hızlı araçlara binebiliyorsunuz bu tabikide güzel, çünkü ortak heves olarak nitelendirebileceğim bir sevgimiz bu. Allah daha çokta versin. Ama siz kalkıpta bukadar imkan var diye kimseye bilgiçlik taslamayınız. Çünkü biz zaten sonuç ve kıyaslama bekliyoruz. Ha şunuda söyliyeyim bu cümleyi ben kurdum diye mevzu başıma kaldı. Mutlakaki BİZBİZ dediğim tonla adam vardırda sizin bana verdiğiniz bu cevabı görünce onların yazdığıda polemik olur diye yazmazlar.

Neyse konu bence zaten asla şahsileşmedi, umrumda olan sadece 2 kasa arası farktı onuda ilerleyen günlerde öğreniriz artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı m.kaan46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bende okudukça bilmediklerimi öğrendim. Stok haliyle bu hali arasında farkı merak ettim mi? etmedim çünkü zaten stok rekoru belli.

Ama aklıma gelen küçük bi soru var, Ring yada Spaya gidecek misiniz? hem gezi hem deneme amaçlı?? Yurtdışı araçla çıkmak vs masrafları merakımdan biraz araştırdım ama sanki tuzlu mu? ama denemelik gidilir gibi, çünkü hayallerim arasında olan bişi
    Kesın yapın,ınanılmaz hatıralarla evınıze doneceksınız... Bunu road trip gıbı planlarsanız,cok guzel tatıl olucaktır. Ring ve Spa bu sene bıttı artık,cunku gıttım.Seneye yıne nısan sonundan ıtıbaren gıderız ınsallah...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çuvalla para verip arabayı almışsınız, yetmemiş jant lastik, pist ücretleri, sonrasındaki tüm bakım ücretlerini de üstlenmişsiniz sonra gelip burada yaptığınız süreyi ve tecrübenizi paylaşıyorsunuz yani aslında satın aldığınız tecrübeyi dağıtmak bir nevi ama bu kadar polemik neden anlam veremedim

Her neyse benim sorum pistte yaşadığınız talihsizlik kısmını postlarda göremedim mekanik bir problem miydi? Özel değilse yazar mısınız?
    İlk kuru turumda 14 e ıcerıden gırıp kerbden kesmek ıstedım.Kafası tahmınımden cok ıyı tutundugu ıcın fazla ıcerı gırdım ve gazada oturdugum ıcın aracın sol tarafında kı "Z" rotu egmısım.
    Anlam veremedıgın konuya bende anlam veremıyorum ** tek bır anlamı oldugu acık....
    Tecrube konusacagım(Yazacagım) yerıne konusulanlar "yaratılmıs" polemık...
    Bakın sız "normal" bır ınsanoglu gıbı sorup "sahsı" fıkır yada kafanızdan "varsayım" yurutmeden sormussunuz. Medenı davrasınız ıcın ben tesekkur ederım.
    Konu 997TT tarafından (31-10-2017 Saat 12:46 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı raptor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @997TT , abi son konulara bakıyorumda sabır taşı gibi adamsın helal olsun.
    Malesef ilkokul temelini ıyı alamadıgım ıcın,okudugumu algılıyamıyorum,bu yuzdendır sabrım...
    Sabır taşı guzeldır,herseyı enınde sonunda ortaya cıkarır,sımdı oldugu gıbı...
    Tesekkur ederım.

typh10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    8 kasimda Istanbuldayim , Murat Abi goruselim yemek sozum vardi senin de tayyar ile bir tur sozun ��
    slowest tsi of cosmos

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler