User Tag List

14 sonuçtan 1 ile 14 arası

Konu: Murdered Out (Astra)

Alper DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Murdered Out (Astra)

Merhaba başlıktada belirttiğim modda ilerlemeyi düşündüğüm astramı tanıtmak istedim.İki adet omega sevdasından sonra halk arabasına geçmenin hazzıyla inceden birşeyler yapmaya çalıştım.
    Bunlar önceki araçlarım ikiside 2.5 V6 Opelin gemileri

İlk hali standart bir astra olan aracıma opelin zor olan bijon aralığı ve epey araştırmalardan sonra bütçeme uygun jant bulamamamdan ötürü oem jantlarımı takas için ilan açmamla karşıdan gelen teklifinde az çok yapacaklarıma eşdeğer olmasıyla basıp İstanbul'a geldim.İyi mi kötü mü olur mu derken diğer aracın sahibi amcamız hiçbir teklifimi kırmayarak aracında ne var ne yok almama izin verdi.Kaldi ki akşama kadar yedirip içirip çay servis etmeside hala böyle insanlar kaldı mı dememe bir sebep idi.Akabinde çok vakit kaybetmeden yay değişimi hariç iki aracında kalanını ben montajladım.(siyah zemin farlar,füme stoplar,jant-lastik,Eibach yay,double,irimscher panjur ve spoyler)Biranda gözümde farklı iki araç canlanmış oldu.Başta panjur ve tampon ayarsızlığından ötürü gözüme yavan gelsede şimdi ufak tefek ayarlar ile güzel gözükmeye başladı düşüncesindeyim.Krom kapı kolu cam çıtası ve bagaj çıtalarına bir ayar çekmem lazım söyleyenler olacaktır.Artı olarak detaylı ağır bir bakımdan sonra basınç saati,yazılım,kat ve egr iptali yaptık o görüntünün altındaki cansız motor renklenmeye başladı.Şuan 1.8 basıyoruz yürürü kendi emsallerine göre epey iyi durumda..Evet fotoğraflarla başbaşa bırakayım.Şimdiden okuduğunuz için teşekkürler

Buda içeriden bir kare

Rec.O - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah bijon olayına cok takılmasaydınız keşke 5x112 sarhoş bijon ile veya sorunsuz sıkıntısız oluyor..Ben o şekilde taktım.

Allah nazarlardan esirgesin...
    AP Type-R

SK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir app plaka ile daha da güzel olur
    16’Bmw 320i 40th Year Edition
    23’Dacia Duster 1.33tce Journey

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah Allah kaza bela vermesin.

Jantlar aracın renginden ötürü sönük kalmış biraz, diğer gri araçtaki gibi kendini gösterememiş. Onun dışında hepsi güzel dokunuşlar olmuş, böyle bir fırsat yakalamış olmanız da güzel denk gelmiş.

Değirmendere'nin manzarası da bir başka.

ahmetakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    panjur aracı çok boğmuş gibi birde o cama taktığınız şey gözüme battı diğer türlü güzel olmuş Maşallah
    90's

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rec.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah bijon olayına cok takılmasaydınız keşke 5x112 sarhoş bijon ile veya sorunsuz sıkıntısız oluyor..Ben o şekilde taktım.

Allah nazarlardan esirgesin...
    Teşekkür ederim.Denk gelince çokta örselemedim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SK10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir app plaka ile daha da güzel olur
    İzmit'te orjinal kalın baskı yapıyorlar cemiyette bir türlü vakit bulup çıkartamadım haklisiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Allah kaza bela vermesin.

Jantlar aracın renginden ötürü sönük kalmış biraz, diğer gri araçtaki gibi kendini gösterememiş. Onun dışında hepsi güzel dokunuşlar olmuş, böyle bir fırsat yakalamış olmanız da güzel denk gelmiş.

Değirmendere'nin manzarası da bir başka.
    Evet d.ere güzeldir.Jantlar gunmetal gibi bir renk benim arabada biraz daha koyu kaldılar evet sanki 16 gibi duruyorlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetakbayir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    panjur aracı çok boğmuş gibi birde o cama taktığınız şey gözüme battı diğer türlü güzel olmuş Maşallah
    Ön cama birşey takmadım.Bahsettiğiniz vizörler sanırım aldığımda da vardı sökmeye niyetlendim japon gibi birşeyle yapistirmislar çok uğraşıcak vakit yoktu o an kaldılar öyle bende sevmiyorum ama yağmurda cam açmak kolaylaştı panjurun yakıştığını düşünüyorum amaç boğmakti zaten boşuna murdered out demedim kimisine göre murdar olmuş olabilir

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah bence tadında kazasız belasız
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

x20xev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah Kardeşim jant konusunda bende arklarla aynı fıkırdeyım baska bısey denk gelirse ıcabına bakarsın kolay gele
    ZenderToday...

youssef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba,

Bende de aynı aracın cam tavan otomatiği var. Benim şahsi fikrim bu araca bu ızgarayı takmak ve o cam çitalarını takmak katliam

Jantın çokta kötü durduğunu söyleyemem. Fena değil. Anladığım kadar senin aracın 2008 model çünkü farlar beyaz zemin orjinal halinde.

İçeriye o ekranı takmakta bence çok gereksiz çünkü konumu çok aşağıda. Bana manasız ve çirkin geliyor.

Affına sığınıyorum. Fikirlerim bu şekilde.

Düzeltme: Cam çitasından kastettiğim krom detaylar değil. Cam üstüne takılan rüzgarlık mı ne onu demek istedim.
    Konu youssef tarafından (24-10-2017 Saat 10:57 ) değiştirilmiştir.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle araç hayırlı uğurlu olsun.Şanslıymışsınız o kadar parçayı bi seferde bulmak ve anladığım kadarıyla ücretsiz değişmek büyük şansmış. Keşke orjinal jantları kalsaydı dedirtti. Öne OPC tampon ve mercek far takmanızı öneririm, görüntüyü çok değiştiriyo gerçekten. Kazasız belasız sürüşler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese teşekkür ederim. Panjur benim gözüme hoş geliyor özellikle gölge ve karanlıkta jant konusunda dediğim gibi 5x110 da jant bulmak zor hep aynı tip jantlar var genelde oem düzgün birşeyde çok pahali oluyor.
    Teyp orjinalinden iyidir en azından usb olayı ve video olayi var.Konumu saçma haklisiniz oda arabanın eksikliği malesef..
    Cam vizorlerini bende hiç sevmem aldiğimda üzerindeydi bir kere sökmeye kalktım yapıştırdıkları için bıraktım öyle ilerleyen zamanlarda sökerim ama yağmurda dediğim gibi sigara içen biri için iyi oluyor
    Gtc panjur tampon ve cosmo far aklımda opc tampon güzel fakat aile içi kullanıma gitmez düşüncesindeyim.Far genelde hep sol var sağ bulmak zor kaldı ki merceği temiz bulmak daha zor bu orjinallere mercek takayım dedim bunlarida açması sıkıntı yansanayiler gibi kolay açılmıyor bakalım araştırıyoruz bu arada araç 2007 model enjoy
    Konu Alper DEMİR tarafından (24-10-2017 Saat 13:26 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler