User Tag List

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
118 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Forumu soru yağmurundan kurtaran F30 um ve değişmler

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk alındığı güne geri çevirilirse güzel olur iyi günlerde kullanın

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Renk M4 sarısı veya kırmızı olsa jantlarda değişirse çok güzel olabilir

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi ayrıntıları kaçıran arkadaşlar için basit ve kısa bir açıklama yapayım

Arkadaşlar ben Araç kaplama türevleri Türkiye distr lüğü yapan bir firmanın sahibiyim, diğer yandan Dünyaca ünlü bir Amerikan cam filminin dağıtıcı toptancısı vede araçlar üzerine Custom üretim yapan firmalardan parça tedariği yapıp burada montajını gerçekleştirende bir garageın sahibiyim

Şimdi ben en başta bu araçtan body kiti söksem, jant lastiği söksem (tamam bu jant boktan görünüme sahip ama versyonm olarak ınforgedın özel bir serisi yolda başkasında denk gelmesin diye almıştım zaten ), kaplamayıda üzerinden çıkarsam. Sizde müşteri olarak gelseniz ben size nasıl cevap verebilirim

Eğer işiniz kaplama, body kit ve cam filmi ise malesef insanlara en uç noktayı gösterebilmelisinizki insanlar o orjinal ile sizin aranızdaki noktada biryere kendi istediğini konumlayabilsin

Yoksa bencede 10 - 10 luk kesinlikle değil özellikle bu hali
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abicim tamam anladık reklam yapmak istiyorsunda arabayıda bu hale getirmek nedir yahu

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaplama işi yapıyorsunuz, reklam konusunda da haklısınız ancak birazcık da göze hitap etmeli diye düşünüyorum.
    Mesela bir pickup yapmıştınız, rengi tasarımı falan şahaneydi.
    Şimdi bu aracı görüpte "vay be arabaya bak, ben de böyle yaptıracağım" diyen kişi sayısı çok azdır bence. Bu "aşırı" uç nokta olmuş, amacından çıkmış bence

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi ayrıntıları kaçıran arkadaşlar için basit ve kısa bir açıklama yapayım

Arkadaşlar ben Araç kaplama türevleri Türkiye distr lüğü yapan bir firmanın sahibiyim, diğer yandan Dünyaca ünlü bir Amerikan cam filminin dağıtıcı toptancısı vede araçlar üzerine Custom üretim yapan firmalardan parça tedariği yapıp burada montajını gerçekleştirende bir garageın sahibiyim

Şimdi ben en başta bu araçtan body kiti söksem, jant lastiği söksem (tamam bu jant boktan görünüme sahip ama versyonm olarak ınforgedın özel bir serisi yolda başkasında denk gelmesin diye almıştım zaten ), kaplamayıda üzerinden çıkarsam. Sizde müşteri olarak gelseniz ben size nasıl cevap verebilirim

Eğer işiniz kaplama, body kit ve cam filmi ise malesef insanlara en uç noktayı gösterebilmelisinizki insanlar o orjinal ile sizin aranızdaki noktada biryere kendi istediğini konumlayabilsin

Yoksa bencede 10 - 10 luk kesinlikle değil özellikle bu hali
    Bakınca keyif almaktan ziyade bakanların merak etmesini sağlamak, reklam yapmak ilk öncelikse bence gayet güzel iş çıkmış ortaya. Onun haricinde kaplama jant vs zaten değişir çokta takılmamak lazım. Her şeyden önce bir ürünü satabilmek için önce kullanıyor olmak lazım ben şahsen böyle düşünüyorum o yüzden emeğinize sağlık
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Valla ben de müşteri olarak şunu söleyim ben bu arabayı seni tanımayan birisi olarak görsem, ben sana iş yaptırmam Kalite yüzünden değil hitap ettiğin kesim veya tarz yüzünden. Her panelini farklı renk yaparsın o zaman bile daha güzel gözükür eski özel seri golfler gibi. Jantta gayet normal 18-19 birşey olur hem daha şık hem de müşteri için daha farklı kombinasyonlu bişey çıkar ortaya.

23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zaten yazım kötü olmuş diyenlere dair değil. Tabikide beğenilmemesi çok doğal, ben de aşırı beğenmedim.

Açıklama; body kit olmamış sök, jantlastik orjinale dön, birde kaplama keşke hiç olmasa dünyada. Diyen arkadaşlara yahu bunlar olmazsa biz neyden para kazanıcaz zaten

düz renkler malesef piyadamızda artık ilgi çekmiyor. Desenli yada tamamen yarı desen yatı airbrush ile kişiselleştirilmiş çalışmalara kaymaya başladı insanlar. Mat siyah, mat beyaz ve hatta narfonum tervih edilmemesi gibi düşünün. Arada ne krom ne turuncu modalar geçti sizlerde biliyorsunuz. Sektör ars talep dengesi değişerek ilerliyor. O sebeple yapabilirlikleri öme çıkararak örneklemeye çalışıyorız.

Mesela doğru yaptığım yeni Rangerımız şuan ünlü 2 tane dizinin dizi setinde. O gerçekten türünde gayet güzel çalışma oldu. Bu, bu bencede olmadı ama çok ilginç bir şekilde yolda giden birçok genç korna basıp çok güzel olmuş diyor kart istiyor. Meeela 9 renkli eski hali bence efsaneydi, ama ondada bu ilhiyi alamamıştık
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maksat dikkat çekmekse F30'a nargile çizmek lazım.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tarkan abi e36 coupe'yi bu renk yapmak istesek renkleri bulabilir miyiz ? Özelden fiyat bilgisi ile pm atma şansın var mı ? Bir kaç sorum daha olacak
    Coğrafya kaderdir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Var yaparız. Tahmini bi 4500 civarı tutar. ĞÜzerinde topcoat kendini çizilme sonrası yenileyen versyon.

SK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi jantları sök oem bir bmw jantı tak en az 19 olsun mesela style403 gibi senin kaplaman gene kalsın üzerinde bence
    16’Bmw 320i 40th Year Edition
    23’Dacia Duster 1.33tce Journey

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kazasız belasız sürüşler dilerim.
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha çok bu şekilde dikkat çekmek yerine daha farklı olabilir bence . Ben gittiğim x firmaya bu şekilde bi araç görsem,benim önüme de demo araç tarzı sunsa ben "al abi kafana göre yap zevkine güveniyorum "demem mesela.. ama hayırlısı tabi siz beğendiyseniz sorun yok

ugurcan52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu f30 meslegınız ıcabı bu durumdaysa , acilen bu işi bırakmanızı onerırım
    EE 2100 Modus 1.5 dCi -->
    BZ 9640 Fiesta 1.4 TDCİ-->
    DK 9104 Megane 1.5 dCi 105 -->
    D 6222 Megane 1.6 dCi Gt-line Energy

AlpEren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ugurcan52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu f30 meslegınız ıcabı bu durumdaysa , acilen bu işi bırakmanızı onerırım
    Katilmamak elde degil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaplama işinde herkese hitap etmek için böyle çalışmalar yapılabilir bence, banada güzel gelmedi ama mesela m3 bodykit benim gözüme hoş geliyor , kimine keko işi.Keşke imkanlar orjinalını alabilcek kadar iyi olsa. Herşeyden önce emek var ortada bunu kimse inkar edemez .Benim için kaplama sırıtmayan renklerdir başkası gökkuşağı gibi yaptırır çokta kasmamak lazım.

Agent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mesleğinize kimsenin bir sözü olamaz, tabi ki de sattığınız ürünün reklamını da yapacaksınız ancak bu nasıl reklam diye de düşünmüyor değil insan. Çok kıymetli nadir bir renge kaplayabilir, herkes de olan çok güzel bir jant da takabilirsiniz. Benim tamamen şahsi fikrim, 50 kişinin kötü dediği ( ki sizde aynı fikirdesiniz ) bir ürünü çok nadir diye de arabama takmam.

VW6R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Girip insanların arabasına olumsuz yorum yapmışlığım yoktur daha önce fakat gerçekten çok kötü olmuş, sanırım araç kaplama işi ile uğraşıyorsunuz, aracımı sizin zevk ve önerileriniz ile kaplatmayı düşünerek gelmiş olsam koşarak uzaklaşırdım dükkanınızdan. Kazasız belasız güle güle kullanın..
    07 DCS 35 2011 Polo 6R 1.2 TDI
    07 DDR 89 2012 Polo 6R 1.4
    07 DBT 98 2013 Polo 6R 1.4
    07 DDZ 05 2014 Polo 6R 1.2 TSI
    07 DJJ 87 2017 TIGUAN 1.4 TSI

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler