User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
23 sonuçtan 20 ile 23 arası

Konu: Seven's Fn1 Types - Dikkat Yogun Fotograf Icerir -

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kutluhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah arkalara spacer takılırsa görüntü biraz daha toparlayacak. Allah kaza bela vermesin.
    Çok teşekkür ederim.

Yaza doğru farklı bir jant düşüncem var, dediğiniz gibi arkalar bi' tık daha dışarı çıksa çok daha güzel duracak.

Alıntı Rec.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah takip ediyorum zaten, çok güzel duruyor aracın. Bi tek jantı beğenmedim, ben fn2 typer jantı nokta olur Allah kaza bela vermesin.
    Teşekkür ederim. Dediğim gibi Fn2 jantı istiyordum ben de ama gerek ağırlığından dolayı gerekse fiyatından dolayı imkanım el vermiyor. Eğer uygun bir fiyatta bulabilirsem kaçırmayacağım ama gerçekten çok yakışıyor Fn2 jantları.

Alıntı SGurbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araca kocaman maşallah. "şahsi" fikrim o jantlardan kurtulun. ultraleggera takın ne bileyim te37 takın ama "bence" bu jant çok kötü olmuş illa bu kalacak diyorsanız da arkaya spacer şart.

benimde aracımın konusu var. 18 aralıkta'da ilan açtım meşhur sitede. forumda bir kural mı var acaba ilan açılan aracın konusu olamaz diye, varsa öyle birşey silelim konuyu adam al satçı değilim diyor ki oladabilir karnını biz doyurmuyoruz. konu da açar arabayıda satar mal adamın. bu forumun "konu açıp araba satıyolaaaaaa" tribi de şahane cidden
    Teşekkür ederim.
    Jantlar dediğim gibi yaza doğru farklı bir düşüncem var, o yüzden spacer için masraf etmek istemiyorum hiç.

Maalesef öyle insanlar fikir vermekten çok kuyu kazma peşinde olduğu için maalesef arabaya ve yapılanlara yorum yazmaktan çok sen bunu sattın sen bunu satamadın muhabbetine girmiş durumdalar.

Alıntı KaraniC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle maşallah yine çiçek bi honda aldınız. feysbuktan da takipteyim. sizin aracınızın fotoğrafını her gördüğümde şimdi olacaktı bi kesiciye düşüre düşüre gezecektik diyorum vites topuzundaki bere muazzam satılıyorsa lütfen link paylaşın. Jantlara gelince, yukarıdaki yorumlara katılmıyorum çok çok iyi duruyor. arkaya da 1.5-2 cm spacer takılırsa tadından yenmez. bence aracın tek eksiği fn2 spoiler. kazasız belasız günlerde kullanın.
    Teşekkür ederim.
    Benzinli arabanın özellikle Honda'nın o konuda karakteri gerçekten 'Hadi gidelim hadi' diyor insana.
    Fn2 spoiler için de bana biraz fazla kaba geliyor, başka bir spoiler düşüncem var o konuda.

Alıntı ahmetakbayir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah. Kayseri o kadar da uzak değil yahu 3.5 eibach lar gerçekten hondalarda konforu artıyor buna bende katılıyorum
    Teşekkür ederim.

Ankara'dan bir Ankara daha varmış, giderken öğrendim.

Aynen normal şartlarda spor yay aracı sertleştirir denir ama Honda'da bu tersine işliyor. Aracın normal hali ciddi manada sertti, şimdi çok daha keyifli oldu.

Berent.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni aracın hayırlı olsun kardeşim, çok beğendim. İyi günlerde sağlıkla sıhhatle binmeni dilerim.

(uzuuun aralardan sonra foruma yazmak...)

Ahmet.S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni aracın hayırlı olsun. Jantlar güzel bence rengi açık renk olmalı.

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berent.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni aracın hayırlı olsun kardeşim, çok beğendim. İyi günlerde sağlıkla sıhhatle binmeni dilerim.

(uzuuun aralardan sonra foruma yazmak...)
    Ooo Berent abi senin yorumunu görmek çok mutlu etti. Çok teşekkür ederim.

Alıntı Ahmet.S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni aracın hayırlı olsun. Jantlar güzel bence rengi açık renk olmalı.
    Çok teşekkür ederim. Bu jant modeli ile devam edersem spacer+jant rengi değişimi yapacağım büyük ihtimal.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler