User Tag List

Sayfa 11/17 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
308 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: USA and CARS GURBET SPEC

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi benim ev arkadaşımda Buick Century vardı 2005 model mi ne 113bin milde $1200'e falan almıştık, tek eksiği var olan A/C'nin çalışmamasıydı. Onun dışında yumuşak yumuşak her yere gidip gelmek için müthiş arabaydı, değişik bir keyfi var. Eşek niyetine düşünürsen bi tadımlık almanı tavsiye edebilirim.

Challenger ve Chargerlardan valelik yaparken kullanırdım, en basitinden SRT'sine kadar bence kalite ve kullanım hissiyatı çöp. He basıyorsun gidiyor, sesi güzel falan ama genel olarak leş bence. Dışarıdan beğeniyorum yazmışsın, sanırım kullanmadın, ilk fırsatta bir test sürüşü yap da aklından çıksınlar bence. )

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi benim ev arkadaşımda Buick Century vardı 2005 model mi ne 113bin milde $1200'e falan almıştık, tek eksiği var olan A/C'nin çalışmamasıydı. Onun dışında yumuşak yumuşak her yere gidip gelmek için müthiş arabaydı, değişik bir keyfi var. Eşek niyetine düşünürsen bi tadımlık almanı tavsiye edebilirim.

Challenger ve Chargerlardan valelik yaparken kullanırdım, en basitinden SRT'sine kadar bence kalite ve kullanım hissiyatı çöp. He basıyorsun gidiyor, sesi güzel falan ama genel olarak leş bence. Dışarıdan beğeniyorum yazmışsın, sanırım kullanmadın, ilk fırsatta bir test sürüşü yap da aklından çıksınlar bence. )
    Tarık

Amerıkan arabalarının bır cogunun zaten bır mercedes hatta mazda bıle etmeyecegını bılıyorum Mesela arap yagı bol bulması muhabbetı Imkan varken, alınıp satılıyorken ve ucuzken ıyısıyle kotusuyle aklımdakılerı kullanmak...

Yoksa mustang baktım 2001 model... Benım 99 c70 ondan 5 gomler ustundu her yonuyle

Arabaya servet vermedıgımız ıcın parasının hakkını verıp vermedıgı umrumda degıl acıkcası.. zaten ıkıncı el ve ucuz modellere bakıyorum... Sıfır ve pahalı bır sey alsam kesınlıkle dedıklerıne bakarım ama... Cop bır arabaya tonla para vermeye degmez tabıkı
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İckim sigaram yok Hatun korkusu had safhada

Bir arabam bir gitarım var Çok mu yani

Şakası bir yana...

Burada müstakil ev tutacağım dediğimde Türklerin ilk söylediği şey... Abi masrafı çok olur çim biçme derdi falan filan...

Amerikan arabası ya da güçlü araba alacağın zamanda Abi çok yakar tamiri pahalı...

Ulan ben buraya zaten müstakil Evde oturup kendi çimleri mi biçmek için hayvan beslemek için iyi arabaya binmek için garajımda proje yapmak için geldim...

Çoluk çocuk eğitim Onları zaten saymıyorum ilk onlar var ama hobi anlamında bunlara özenerek geliyoruz...

Adam mal gelmiş mal gidiyor maalesef bir malligini başkasına bulaştırma ya çalışıyor

Geçen cumaya gittim Türklerin olduğu bir yere... Arabaların %95i Toyota camry Honda Accord Honda odyssey Toyota Sienna....

Ama işi bilen Yaşamayı bilen Türkler kadillak Mercedes BMW öyle arabalara biniyor... Maalesef burada çok fazla memur mantığında Türk var... Adamın tek derdi ne kadar az para harcarım bu... Bana göre değil... Har vurup harman savuran bir insan değilim zaten makul harcamaların var Onları da kısıp hayat standardı mı düşüremem... Bir kere Türkiye'de yaptım bunu bir sene kendime saygım bitti Sonra gidip iki çocukla Volvo c70 almıştım manuel düşünün artık nasıl bir patlamış sam

Aynen boyle yahu durum. Ben boyle tayfanin arasina hicbirinin hayatinda dahi gormedigi z4 coupe ile gidiyorum cok degisik oluyo ;D

ilkerist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Müdür,helal olsun vallahi.Otomobil zevkin belli zaten,fırsat varken Volvo R serilerini sıradan geçir bence Ayrıca Honda'ya da her türlü tadımlık binilir kanaatindeyim.

Takipteyim

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AltunTV Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da eniştem Apple Servisi ve tam olarak benim kafamda okumamış ancak aklını kullanarak şuan aylık 50-60k Tl kazanıyor.
    Apple servisi olarak ayda 50.000 tl kazanıyorsa enişten hiç amerikaya gitmeye kasma, gel eniştenden iş öğren enişten hangi yakadaysa (avrupa-anadolu) diğer yakaya sen bir servis aç, 50 olmasın 30 kazan aylık, lordlar gibi yaşa istanbulda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ilkerist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müdür,helal olsun vallahi.Otomobil zevkin belli zaten,fırsat varken Volvo R serilerini sıradan geçir bence Ayrıca Honda'ya da her türlü tadımlık binilir kanaatindeyim.

Takipteyim
    İlker Volvo bulmak zor oluyor burada... Volvo çok aslında ama temizini bulmak zor.
    Hafta sonu belki bir tane s60r için gidebilirim ...

Çok arabaya gidiyoruz da çoğu çöp çıkıyor maalesef...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bu arabayı belki biliyosundur zaten, yollarda pek gözükmüyor gerçi

2003 Infiniti Q45 Premium 75K Mile New VA Inspection Drives Like New - cars & trucks - by owner - vehicle automotive sale

Hep merak etmiştim bu arabayı 340 bg 451 Nm tork ve Gatling gun dedikleri HID Led farlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @said_ Bu arabayi goremedim daha ciplak gozle

Ender arabalardan bir tanesi...

BU kasa gordum ama

99 lnfiniti Q45T - cars & trucks - by owner - vehicle automotive sale
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mercedes'in direksiyon pompası değişimi tamam... İyice isiniyorum ben bu işe.

Çok kolay bir yerde degildi ama hallettik 3 nesil beraber (dede oğul torun )

Malzeme çok önemli yanlız... Devamlı malzeme topluyorum ...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mercedes'in direksiyon pompası değişimi tamam... İyice isiniyorum ben bu işe.

Çok kolay bir yerde degildi ama hallettik 3 nesil beraber (dede oğul torun )

Malzeme çok önemli yanlız... Devamlı malzeme topluyorum ...
    Garaj kültürü olması çok güzel. Ben burada çoğu işimi kendi garajımda hallediyorum diye eş dost arkadaş komşu herkes acayip gözle bakıyordu bana. Buradaki insanların kafası şu şekilde. Arabanın bir yeri tamir edilecekse onu servis yada sanayideki düşük profilli birey (!) yapmalı. Garaj kültürünün daha yaygın olduğu abd ve bazı Avrupa ülkelerinde çok ciddi kariyer ve gelir sahibi insanlar garajlarında motor rektefiye ediyor, swap yapıyor, periyodik bakım yapıyor.

Garaj çok önemli. Sadece otomobil konusunda bakmamak lazım. Burada malzemeler oradaki gibi rahat alınabilse ben garaja küçük çapta üretim tesisi ve arge merkezi açarım
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben guvenemedigim için iki hafta yatırdım arabayı. Belki 3 hafta... Yağmur yağdığı için değiştirmedim ve asla ustaya vermedim. Versem anasını aglatirlardi. Baktım dinde yağmurlu... 10 mil sürdüm arabayı ve kardeşimin garaja çektim.

Pompa tamamen dağılmış olarak çıktı...

Eller yag içinde olduğu için foto çekemedim pek...

İyi tecrübe oluyor...

Bu arada dün ev için anlaştık....

Kredide sorun çıkmazsa Mart ortası taşınirim... Bol bol fotoğraf payalsirim
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Abi hayırlı olsun ev çok sevindim, güle güle oturun inşallah. Gruba eklediğin buluşma fotograflarından burayada bir kaç tane ekle
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetbaha-drs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi hayırlı olsun ev çok sevindim, güle güle oturun inşallah. Gruba eklediğin buluşma fotograflarından burayada bir kaç tane ekle
    Linki ekleyeyim en iyisi ben...

Söylemeden edemeyeceğim... Burada ki bir çok sözde modifiye araç GOP sahinlerine tofaslarina rahmet okutur

Bu kadar güzel aracı bir arada görmek gerçekten keyifliydi... Tek sorun sarj birikti ve Flash çalışmadı... Resimler feyste....

Bei Facebook anmelden | Facebook
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her haftasonu yagmurlu oldugu icin araba islerini hizlandiramadim.

En son ML550nin direksiyon pompasini degistirdik oyle kaldi. Hafta sonu musait olursa Minivanin poryalari degistirecegim. belkide aks degistirebiliriz...

Ev isi oldu gibi ama 10 gunu daha var. Eve anlastiginizda kredi islemleri 1 ayi bulailiyor. her sey dahil 45 gun en az ... Cok yavas bir surec...

Tasinalim artik... Kaldigim yer ustume gelmeye basladi...

Burada kontratla cok kati. Kaldigim apartman dairesni kiraya vermeye calisacagim. Yoksa kontrat bozma ile kalan 3 aylik kirayi odemek ayni hesap! Yana yana birini ariyorum ama donem ters... Yoksa millet siraya girer haziran basi olsa...

Suan icin ev almis gibi hissetmiyorum gerci.. Turkiye gibi essek yukuyle pesin, kiranin bir kac kati kredi odenmiyor...

Cebimden 11bin dolar cikiyor... aylik 1600 odeme ile ev sahibi olacagiz insallah... Ayni evi kiralamaya kalksam 1700-1800... Degisik bir yer burasi...

Eve taşındıktan sonra garaja raf-dolap-kompressor- kriko-sehpa vs falan almam gerekecek yavas yavas...

Bende merak ediyorum nasil bir tecrube bekleyecek beni...
    Konu semavi tarafından (02-03-2018 Saat 19:23 ) değiştirilmiştir.
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her haftasonu yagmurlu oldugu icin araba islerini hizlandiramadim.

En son ML550nin direksiyon pompasini degistirdik oyle kaldi. Hafta sonu musait olursa Minivanin poryalari degistirecegim. belkide aks degistirebiliriz...

Ev isi oldu gibi ama 10 gunu daha var. Eve anlastiginizda kredi islemleri 1 ayi bulailiyor. her sey dahil 45 gun en az ... Cok yavas bir surec...

Tasinalim artik... Kaldigim yer ustume gelmeye basladi...

Burada kontratla cok kati. Kaldigim apartman dairesni kiraya vermeye calisacagim. Yoksa kontrat bozma ile kalan 3 aylik kirayi odemek ayni hesap! Yana yana birini ariyorum ama donem ters... Yoksa millet siraya girer haziran basi olsa...

Suan icin ev almis gibi hissetmiyorum gerci.. Turkiye gibi essek yukuyle pesin, kiranin bir kac kati kredi odenmiyor...

Cebimden 11bin dolar cikiyor... aylik 1600 odeme ile ev sahibi olacagiz insallah... Ayni evi kiralamaya kalksam 1700-1800... Degisik bir yer burasi...

Evi kiraladiktan sonra garaja raf-dolap-kompressor- kriko-sehpa vs falan almam gerekecek yavas yavas...

Bende merak ediyorum nasil bir tecrube bekleyecek beni...
    Ağabey şimdiden hayırlı olsun.. Olmayacak duaya amin denmez diyenlere inat.. Allah bileğine güç kuvvet versin.

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kadir abi hayırlı olsun diyelim şimdiden UHall ile taşınma konusu çok ucuza halledilebiliyormuş. Öyle duymuştum. Gönlüne göre olsun inşallah.

Face grubunu daha aktif görmek hoş olur Takip ediyorum oradan da seni.
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadir abi hayırlı olsun diyelim şimdiden UHall ile taşınma konusu çok ucuza halledilebiliyormuş. Öyle duymuştum. Gönlüne göre olsun inşallah.

Face grubunu daha aktif görmek hoş olur Takip ediyorum oradan da seni.
    Sirketin kamyonlari var... O konuda sikinti yok ama u-haul ile de olabilirdi...

Bir bilgi daha verelim... Burada en guzel seylerden birisi...

Yatak odasi dolabi ve diger elbise dolaplari derdi yok... Beyaz esya derdi yok... Perde falan derdide yok (ama ben turk isi seviyorum)

Tasinmak cok kolay yani... TR'de en buyuk dert yatak odasi dolabi kac kapili olsun, kiraciyiz, tasinirsak sigmaz

Facebook grubunda daha aktif olmaya calisacagim bakalim...
    Konu semavi tarafından (02-03-2018 Saat 22:15 ) değiştirilmiştir.
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi eviniz hayırlı uğurlu olsun. en kısa sürede taşınıp garajını kurarsın. O süreçte de bizi update edersen iyi olur. çok ilginç aletler var bazen kendimi kaybedip hepsini alasım geliyodu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağabey şimdiden hayırlı olsun.. Olmayacak duaya amin denmez diyenlere inat.. Allah bileğine güç kuvvet versin.
    Amin Cuma tasinacagiz insallah... Elektrik su gaz gibi seyleri denk getirmeye calisiyorum...

Alıntı said_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi eviniz hayırlı uğurlu olsun. en kısa sürede taşınıp garajını kurarsın. O süreçte de bizi update edersen iyi olur. çok ilginç aletler var bazen kendimi kaybedip hepsini alasım geliyodu
    Garaj malzemeleri bakmaya basladim... Once eve bir koltuk takimi... Sonrasinda garaj ve bahce...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler