User Tag List

Sayfa 15/17 İlkİlk ... 51314151617 SonSon
308 sonuçtan 267 ile 285 arası

Konu: USA and CARS GURBET SPEC

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Annene çok selam

Evet Komşumun maiatasi Çok bakımlı. Komşu kadının arabası birkaç defa kullandığını gördüm sadece...

Bu arada yeni video geldi.. amerika'da açık artırmaya girdim bayağı bir kayıt aldım ama yasakmış Sonradan gelip uyardılar Aslında hepsini birleştirip yüklemeyi düşünüyordum... Şimdilik sadece ufak bir kesit koydum.arabayı hiç kullanmadan şoför koltuğuna oturmadan sadece tipine bakıp almaya çalışıyorsun... Ben de ilk arabamı aldım Volvo S40... Bakalım şemsiyemi çıkacak yoksa güzel bir şey mi göreceğiz. Ama Tedirginim biraz...
    Videoyu izleyince aklıma cezanın mitsubishi reklamı geldi. Adamın dediklerini anlayıp araba almak büyük başarı.

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Annene çok selam

Evet Komşumun maiatasi Çok bakımlı. Komşu kadının arabası birkaç defa kullandığını gördüm sadece...

Bu arada yeni video geldi.. amerika'da açık artırmaya girdim bayağı bir kayıt aldım ama yasakmış Sonradan gelip uyardılar Aslında hepsini birleştirip yüklemeyi düşünüyordum... Şimdilik sadece ufak bir kesit koydum.arabayı hiç kullanmadan şoför koltuğuna oturmadan sadece tipine bakıp almaya çalışıyorsun... Ben de ilk arabamı aldım Volvo S40... Bakalım şemsiyemi çıkacak yoksa güzel bir şey mi göreceğiz. Ama Tedirginim biraz...
    Aleyküm Selam abi Genelde aynı yerinde duruyor dedigin gibi Miata, tam günlük kullanım aracı aslında Diğer videoları izledik, annem ogretmen oldugu icin okul ile alakalı olanlar cok hosuna gitti ozellikle. S40 hayırlı olsun oradaki ilk Volvo aracın sanırım 2.4 ve ya T5 muhtemelen insallah sorunsuz keyifle binersiniz, buradan alısıksın zaten Volvo'lara.
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir tane beyaz aldım 2.4 S40... Onu sarmıştım... 4 gün önce 2001 xc90 aldım
    Dünde siyah 2.4 S40 aldım.... 3 oldu...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Hayırlı olsun abi, C70'e kadar yolu var
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yukarıda yanlış yazmışım. 2010 XC90 olacaktı.

Onu sattım ve bir tane daha 2010 XC90 aldım... Birde 2007 S40 T5 aldım...

Bunlar Volvo olarak aldıklarım tabi...
    Infiniti g35
    Hyundai xg350
    Bmw330 falanda var galeride... Şimdilik volvolara biniyorum...

Mercedes ml550 yıl yakın bir arkadaşıma verdim. Kiramadım...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @semavi abi galerinin görseli falan var mıdır ? g35 için özellikle 1-2 foto atsan.

Bir de satış sonrası garanti sitemi nasıl işliyor orada, ve tabi ki satışlar hızlı mı yavaş mı ? Alıcı porfiili ne alemde, bahseder misin biraz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burayi cok ihmal ettim... Ufaktan update edelim...

Valla resim yuklemek buraya atmak cok zor geliyor bana is yogunlugunda, kusura bakmayin. Bende boyle ozensiz olsun istemezdim konu ama simdilik idare edelim...

Ilk olarak bir yerde baslamistik. Orada servis atolyesini kuramayacagimiz belli olcunca ayrilmak zorunda kaldik. Yeni yer arayislarina girdik ve bir kac aylik surecten sonra guzel bir yer bulduk ve gecen ay tasindik...

Ufak bir video cekmistim... Onu ekleyeyim buraya...

youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi hayırlı olsun, gerçekten şu kısa zamanda bu kadar iyi yol kat eden başka birisini ben görmedim. umarım beklediğinden daha güzel ilerler bundan sonraki serüvenlerin.

Sanırım Texas ın sıcağından, iç mekanda böyle defarmasyonlar hiç görmedim, lexus da veya Infiniti de. Kapalı garaj şart oralarda.

Belki anlatmışımdır daha önce,
    Ben 2011 senesinde araba alıcakken, elim Audi lere çok gitti, en sonunda yine döndüm 2003 model 109K Mile da Civic Si 7700 dolara aldım ve 4,5 yıl boyunca hiç masraf etmeden bindim.

Bir kaç eleman daha vardı okulda Türkiye den gelen öğrenci, onlar Alman arabası aldı ve çok başları ağrıdı, temiz arabalardı. Eğer sizin gibi elinden gelmiyorsa veya basit işleri yapıcak yeri yoksa. çok komik problemler çok pahalıya mal oluyor.

Civic Si alırken, aynı klasman da Dodge Neon vardı. performans olarak belki yakınlardı fakat iç mekan kalitesi olarak çok farklıydı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı said_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi hayırlı olsun, gerçekten şu kısa zamanda bu kadar iyi yol kat eden başka birisini ben görmedim. umarım beklediğinden daha güzel ilerler bundan sonraki serüvenlerin.

Sanırım Texas ın sıcağından, iç mekanda böyle defarmasyonlar hiç görmedim, lexus da veya Infiniti de. Kapalı garaj şart oralarda.

Belki anlatmışımdır daha önce,
    Ben 2011 senesinde araba alıcakken, elim Audi lere çok gitti, en sonunda yine döndüm 2003 model 109K Mile da Civic Si 7700 dolara aldım ve 4,5 yıl boyunca hiç masraf etmeden bindim.

Bir kaç eleman daha vardı okulda Türkiye den gelen öğrenci, onlar Alman arabası aldı ve çok başları ağrıdı, temiz arabalardı. Eğer sizin gibi elinden gelmiyorsa veya basit işleri yapıcak yeri yoksa. çok komik problemler çok pahalıya mal oluyor.

Civic Si alırken, aynı klasman da Dodge Neon vardı. performans olarak belki yakınlardı fakat iç mekan kalitesi olarak çok farklıydı.
    Evet, iyi araba varsa garaja koymak lazim eger alip 10 yil kullanacaksak...

Ben servis olarak genellikle Turklere calisiyorum. Cogunliugunda da honda ve toyota var. Onlarinda farkli sorunlari oluyor. Arada sorunsuz amerikan alman japonlarda var tabi... Amerikan ve alman araclari genellikle siyahi abilerin yada hispaniklerin eline geciyor oyle yada boyle model eskidikce... O zaman korkmak lazim...

Yoksa 2004 clk320 aldim. 165binde... aylardir tik yok arabada... sifir sanirsin...

Dun biriyle iftarda konusuyoruz... Volvo dusman basina diyor... dedim neden? Cok cektim... gerci benimki sel hasarliydi ama hayatta almam diyor aldirmamda Dedim senin volvo sorunun yok ki? Seninn sel yemis araba sorunun var Ikna olmadi, sartlamis kendini...

Japon markalardinda da donanim arttikca sorunlar artiyor. Ama genelde gocmenler kullandigi ve arabalarina iyi baktiklari icin temiz japon denk geliyor...

Benim gordugum, insanlar az para odedigi icin, kalite vs konusunda asiri sorgulamiyor burada. Adam seviyorsa iki alt kasaya yenisi ile ayni parayi verebiliyor... Satinalma aliskanliklari farkli burada yasayan insan topluluklari arasinda...

Az once bir azeri arkadas aradi... Honda toyota olacak, 2-3 bin dolar olacak, temiz olacak vs vs Cekecegin risk cabasi... 1500luk araba da var ama yok dedim mecburen...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sıkılmıştım bi bakıyım forumda ne var ne yok dedim bu başlığı görünce bi heyecanlandım severek takip ettiğim bir konuydu ve videoyu görünce moralim yerine geldi çok başarılı gidişatınız var umarım böyle devam eder saygılar...
    96’ GSI

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ben servis olarak genellikle Turklere calisiyorum. Cogunliugunda da honda ve toyota var. Onlarinda farkli sorunlari oluyor. Arada sorunsuz amerikan alman japonlarda var tabi... Amerikan ve alman araclari genellikle siyahi abilerin yada hispaniklerin eline geciyor oyle yada boyle model eskidikce... O zaman korkmak lazim...

Yoksa 2004 clk320 aldim. 165binde... aylardir tik yok arabada... sifir sanirsin...

Dun biriyle iftarda konusuyoruz... Volvo dusman basina diyor... dedim neden? Cok cektim... gerci benimki sel hasarliydi ama hayatta almam diyor aldirmamda Dedim senin volvo sorunun yok ki? Seninn sel yemis araba sorunun var Ikna olmadi, sartlamis kendini...

Japon markalardinda da donanim arttikca sorunlar artiyor. Ama genelde gocmenler kullandigi ve arabalarina iyi baktiklari icin temiz japon denk geliyor...

Benim gordugum, insanlar az para odedigi icin, kalite vs konusunda asiri sorgulamiyor burada. Adam seviyorsa iki alt kasaya yenisi ile ayni parayi verebiliyor... Satinalma aliskanliklari farkli burada yasayan insan topluluklari arasinda...

Az once bir azeri arkadas aradi... Honda toyota olacak, 2-3 bin dolar olacak, temiz olacak vs vs Cekecegin risk cabasi... 1500luk araba da var ama yok dedim mecburen...

Abi aslında hangi fiyat aralığında aradığına göre çok değişiyor. dediğin gibi 2-3 bin dolar olsun mümkünse son model olsun mantığında olunca üzülüyorlar. 2-3 bin bandında, videolarında dediğin gibi marka model bakılmaz, en temizi hangisi ise o alınır. ama işte bunu anlatamazsın insanlara.

Yeni Amerikan arabaları gayet güzel, bir çoğu zaten avrupalı ortaklarından malzeme alıyor artık. ama 2000-2010 arası amerikan arabaları bana çok itici geldi, zaten bu süreç Amerikan otomotiv firmalarının battığı süreçti.

Mesela Cadillac STS çok hoşuma giden bir arabaydı, güçlü konforlu, karizmatik. sonrasında oturdum okudum, motorları ile ilgili problemleri varmış. 4.4l Northstar motoru performans olarak çok iyi fakat piyango olucaktı, bir daha da bakamadım.

Birde bizim Türklerde pizzacılık ata mesleği olduğu için orda, adam aman sorun çıkarmasın az yaksın diye gidip hep aynı arabaları alıyorlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BUrada Turklerden nasil para kazanilir?

Turklere araba satarak para kazanilmaz, cunku araba degisim surecleri hizli degil... Alip oldurene kadar kullaniyorlar...

Turklerden servisten para kazanilir... Cunku aldiklari eb b.ktan arabaya bile masraf ede ede biniyorlar... Bazi gocmenlerde bu sekilde...

Siyahiler falan masraf edecegine satip yenisini aliyor... Yada kredilerini odeyemiyorlar, araba gidiyor, sonra tekrar aliyorlar falan...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Abi ben olsam alırım temiz bir g35 g37s coupe yıllarca binerim. Maddi anlamda çok çok rahatladığım dönem gider, sıfır amerikan çeker bir 10 yıl daha arkama bakmam.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ben olsam alırım temiz bir g35 g37s coupe yıllarca binerim. Maddi anlamda çok çok rahatladığım dönem gider, sıfır amerikan çeker bir 10 yıl daha arkama bakmam.
    g35 vardi... simdide g37 var bir tane...

Ben daha rahatsiz bir seyler bakiyorum
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayat devam ediyor...

Isletme de yavas yavas oturuyor rayina ama bir sey farkettim...

Ben Hobimi ise dondurdugum icin hala sanki kendime araba alirmis gibi aliyorum... Bazen acayip, bazen rahatsiz bazen degisik arabalar...

En son aldigim acayip arabalar...

2006 Saab 9-5 2.3T
    2005 GT Cruiser Convertible 2.4T
    Mercedes E, ML ve S serilerinin 550 motorlu olani
    1985 A takiminin Vanindan Chevrolet G20

Arada stanart alman amerikan ve japonlar zaten al sat icin aliniyor...

Bir video atayim en iyisi... Videodan sonra Klima ve akusunu yeniledik... Hanim ben o arabaya asla binmem diyor gerci

youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buda yeni arabamız... Elbette galeride olduğu için uzun süre kalmayabilir ama bu araba ayrı bir konu açılmayı hakediyor...

Konu semavi tarafından (24-07-2020 Saat 15:14 ) değiştirilmiştir.
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buda yeni arabamız... Elbette galeride olduğu için uzun süre kalmayabilir ama bu araba ayrı bir konu açılmayı hakediyor...
    C32 AMG mi bu abi?

fotoğraf çıkmamış şöyle tekrar yapıştırayım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cepten yapmaya calistim beceremedim. Bu araba yasi itibariyle ve boyle muhafaza edilebilmis olmasi nedeniyle ayri bir konuyu hakediyor...
    @TarikS iyi ki varsin, karagun dostu
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Dogukankyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu baştan sona soluksuz okudum film gibi geldi çok keyifliydi umarım hayatın istediğin doğrultularda stabil ve ailen için refah seviyesi yüksek bir şekilde devam eder
    𝕮𝖔𝖓𝖘𝖙𝖆𝖓𝖙 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖑 𝖉𝖊𝖊𝖕 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler