User Tag List

Sayfa 16/17 İlkİlk ... 614151617 SonSon
308 sonuçtan 286 ile 304 arası

Konu: USA and CARS GURBET SPEC

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok mudur güncelimiz Çok boşlandı burası
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok mudur güncelimiz Çok boşlandı burası
    Zora Motors – Car Dealer in Houston, TX

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler @hddsheriff

En azindan bir sureligine de olsa ise gidip gelirken kullanacagim, ufak tefek esyami koyup kullanabilecegim bir arabada karar kildim Galeri olunca, insan kisisel araba kullanamiyor...

Oncelikle, aile icin kesinlikle 2008-2014 arasi Lincoln navigator yada ford expedition bakiyorum. Acayip memnun kaldim 2008 modelinden. Neden mi sattim? Karavan vs dusunuyorum, 4 ceker olsun istiyorum. yoksa cok memnundum aracimdan. Zaten komsuma verdim... 2015 sonrasi agir bir makyaj var ama fiyat cok yukseliyor, belki o kasa da olabilir. Arabaya cok para mbaglamak istemiyorum...

Kendime aldigim araca gelince...

1-2 ay once 2011 Jaguar XF 5.0 almistim. 385 bir aracti... Sanziman sorunlu idi. Toyotadan daha ucuz bir fiyata sanziman alip taktim.... Bir sure kullandim... Cok keyifliydi lakin bir seyler eksikti...

Oncelikle suan c32amg ve CLK550 var kullandigim... Hep 55 yada 63 amg baktigim icin, 400hp uzerinde premium bir sinifa tasimak istiyordum citayi... 2011 xf donanim olarak biraz zayifti. Ah keske dedigim seyler olan ve superchargerli olan versiyonu gorunce 'ne cikarsa ciksin almaliyim' dedim ve aldim...

470hplik bir arac 5.0 supercharged bir unite var... Cok iyi gidiyor gercekten....

Eskisinde olmayip bunda olan donanimlara gelince...

Bower wilkins ses sistemi var ve cok basarili... Suana kadar kullandigim en iyisi... Mercedes, volvo bmw gibi araclarda bu kadar iyisine denk gelmemistim... Ben standart olanina cok iyi demisken, bunda surround olani denk geldi... Kesinlikle arabada muzik dinlemek bir keyif...
    Kor nokta uyari sistemi var
    Isitmali koltuk ve direksiyon...
    Sogutmali koltuk (burada lazim)
    Geri gorus kamerasi vs vs....

Sanziman isi cikacak gibi...
    Kozmetik isleri lazim biraz...
    tune simdilik dusunmuyorum...

Yakinda video&Foto eklemeye calisirim... zaten ayri bir konu acarim sanirim...

simdilik ornek foto soyle dursun...

Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Dogukankyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerçekten eğlenceli bir araç almışsınız güle güle kullanmanız dileğiyle
    𝕮𝖔𝖓𝖘𝖙𝖆𝖓𝖙 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖑 𝖉𝖊𝖊𝖕 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güle güle kullanın yeni aracı, koltuklara bayıldım

kanala da abone oldum hemen baya zengin içeriğiniz var
    her işte usta olmaya çalışan, her işin çırağı kalır.

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler @hddsheriff

Eyvallah , kanal ve fb den takipteyiz mayısta yüzümüz gülerse canlı canlı yaparız araba geyiklerini

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi ben hala 99 viper gts bekliyorum..
    hatta direk mavi üstü beyaz cizgili bekledimide belirtmek isterim @semavi
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi ben hala 99 viper gts bekliyorum..
    hatta direk mavi üstü beyaz cizgili bekledimide belirtmek isterim @semavi
    O tarz araçları bulmak kolay olmuyor. Nazende gereksiz fiyatlar oluyor. Ben bazen hem bineyim hem satayım yada aile var hem güçlü olsun hem de gerekirse aile için kullanayım modunda olduğum için biraz temkinli yaklaşıyorum proje olaylarına...

Bugün jaguara şanzıman siparişi vereceğim. Şimdilik jag ile devam bir sürpriz olmazsa
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaldigim yerden bir iki yazayim....

Jaguara sanziman siparis ettik ve taktik... Yogunluktan dolayi baya gec takabildik... Taktigimizda calismadi. Daha beter oldu... Sonrasinda arac galeri sisteminden AS IS yani goruldugu gibi satildi. Kural araci yuruterek acikartirmaya goturmek oldugu icin eskisini geri taktik... Muhtemelen yeni gelen sanzimanin yagini tamamlamamis bizim usta, io yuzden calismamis olma ihtimali yuksek... Neyse goturmek zorunda oldugumuz icin eski sanzimanla ddevam edildi ve gitti arac...

Sonrasinda cok aradim ama ya berbatti yada sacma fiyatlardaydi ve bulamadim XF supercharged yada XFR

Yeri degistirdik, piyasa sartlari degisti falan derken simdilik aile icin 2015 Lincoln Navigator L ile devam ediyorum

Kendim icin 2016 Lincoln MKZ aldim... Aldim dediysem elbette ki galericinin arabasi olmuyor, satilikta olur...

Aslinda bir tane lincoln MARK VIII diye bir arac aldim 95 model... Cok iyiydi ama durdu bir anda, cozmeye calisiyoruz

Sitemiz yurt disina acildi artik.... Baglanip bakabilir dileyenler...

Su resim atma olaylari daha kolay olsaydi, doldururdum bir seyler aslinda..

zoramotors.com
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

mehmet6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

zoramotors.com
    Transitin fiyatı neden o kadar uçuk, diğer binek araçlara göre abi?
    MR.EVO53

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehmet6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transitin fiyatı neden o kadar uçuk, diğer binek araçlara göre abi?
    O tip araclar pahali burada, birde en uzun ve en yuksek versiyon bu... Anlamsiz pahali
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi orada galerici olarak uzak durduğun araçlar varmı ?

Hani TR de galericiler mini cooper almazlar ya hani alsalar da fiyatını öldürürler geç satılır vesaire diye o tipte araçlar varmı o piyasada da merak ettim.
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sizde sultangazi sultançiftliği tarafındandınız sanırım aklımda öyle kalmış,goptan sevgileler tadını çıkarın

mehmet6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ederim, ilginçmiş..
    MR.EVO53

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi orada galerici olarak uzak durduğun araçlar varmı ?

Hani TR de galericiler mini cooper almazlar ya hani alsalar da fiyatını öldürürler geç satılır vesaire diye o tipte araçlar varmı o piyasada da merak ettim.
    Bunun altini biraz doldurayim...

Burada adet olarak cok araba satmak zorundayiz. Turkiye'de ki gibi 3 tane sat, ay ciksin olmuyor. 20+lara cikmak zorundayiz suan ki operasyon ile. Tabiki arabalarinda Turkiye'de ki kadar degeri yok...

VW, Audi gurubu dusman basina... Artik Turklere ozel bir model degil ise (TT, S4 vs) Audi satmiyorum... Isteselerde vermiyorum... Ivir zivir hatalar, sanziman sorunlari vs... Musteri ile ugras dur...

Volvoda cok sorunsuz bir arac olmamasina ragmen, 3.2 sirali 6 silindir ve 6 ileri sanzimanin kombine edildigi araclari gormeden siparis ediyorum resmen. Boyle stabil bir motor, uygun fiyat vs yok... 100 civari satmisizdir. 2008-2015 arasi kasalarda kullanildi. evladiyelik... Xc90, xc60, xc70, s80, Land Rover Lr2 (ama elektriksel sorunlari vs landlerin)... Buna 3.0t6 motoruda ekleyebiliriz volvoda. Ayni motor sayilir...

Mazdalar 2003 sonrasi cikan modeller genelde cok sorunlu degil lakin cx9da su pompasi hatasi nedeniyle triger zinciri degismek gerekebiliyor.

BMW 2011 oncesi kullanilan 3lite sirali candir... Sanziman arizalarina da cok denk gelmedim... Daha sonra 2.0 turbo turevi motorlar inanilmaz dert...

Hyundai Kia gurubu araclar iyi bakim yapilmadiysa crank mili sorunu cikariyor... Motor degistiyoruz direk... Ugrasilmiyor.

Mercedesler her zamanki gibi. Iyi bakildiysa mutlu ediyor. GL serilerinde havali suspansiyonlar sorunlu ama parca ucuz. Sedanlarda ise air suspansiyonlar pahali...

Dodge gurubu biraz daha soruna acik olsa da, uygun fiyatli arabalar ve mantikli secim olabiliyor coguu zaman...

Nissanlarda sanzimanda sorun yoksa, piyasa arabasi. Ama CVTler 50binde de gidebiliyor, 250binde sorunsuzda olabiliyor...

Mitsubishi amerika da ki en dandik arabalar. Hyundai ve kiadan daha ucuz arac uretiyorlar. Dandik demem bu aslinda. Eskisi gibi Mazda Toyotaya yaklasalim dertleri yok. Bir kac modelleri var zaten ve hem kalite hemde fiyat olarak ucuz...

Toyota Honda ikinci elde gocmenlerin tercihllerininde etkisi ile degerli arabalar.

Ford gurubndan nefret edenler olsa da ben ford gurubunu seviyorum ve genelde lincoln tercih ediyorum ailem icin...

GM gurubuda piyasa arabalari. Bazi alt markalarini beyazlar, bazilarini siyahlar tercih ediyor...

Benim izlenimlerim bu yonde...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EmreBC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizde sultangazi sultançiftliği tarafındandınız sanırım aklımda öyle kalmış,goptan sevgileler tadını çıkarın
    Evet cocuklugum karadeniz mahallesinde gecti ve ahdim vardi cocugumu bu mahallede buyutmeyecegim diye... Tabi bizim cocuklugumuzda Sultancifligi hep dutluktu

Cocuk haberini aldigimda Amerika'daydim is gezisi icin. Dondugumde hemen Beylikduzune tasindim... Sonra oglumu , haberini aldigim Amerika'ya getirme imkanim oldu. Kader ormus aglariniz
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Jaguara sanziman siparis ettik ve taktik... Yogunluktan dolayi baya gec takabildik... Taktigimizda calismadi. Daha beter oldu... Sonrasinda arac galeri sisteminden AS IS yani goruldugu gibi satildi. Kural araci yuruterek acikartirmaya goturmek oldugu icin eskisini geri taktik... Muhtemelen yeni gelen sanzimanin yagini tamamlamamis bizim usta, io yuzden calismamis olma ihtimali yuksek... Neyse goturmek zorunda oldugumuz icin eski sanzimanla ddevam edildi ve gitti arac...

Sonrasinda cok aradim ama ya berbatti yada sacma fiyatlardaydi ve bulamadim XF supercharged yada XFR

Yeri degistirdik, piyasa sartlari degisti falan derken simdilik aile icin 2015 Lincoln Navigator L ile devam ediyorum

Kendim icin 2016 Lincoln MKZ aldim... Aldim dediysem elbette ki galericinin arabasi olmuyor, satilikta olur...

Aslinda bir tane lincoln MARK VIII diye bir arac aldim 95 model... Cok iyiydi ama durdu bir anda, cozmeye calisiyoruz

Sitemiz yurt disina acildi artik.... Baglanip bakabilir dileyenler...

Su resim atma olaylari daha kolay olsaydi, doldururdum bir seyler aslinda..

zoramotors.com

Uzun sure XF alamadim... Arada guclu arabalr geldi gecti... 2 ay once sonunda XF supercharged aldim...

Mark viii hala yatiyor.. ARada bir 2006 CLS55 aldim... Cok iyiydi araba ama rica minnet elimden aldi bir arkadas... Islerde zayifti, cok direnemedim 2 hafta sonra maalesef pert etti...

Eve 2018 yeni kasa Navigator aldim... Bambaska bir dunya... Onu kiramayacagi bir arkadas istedi, ona vermeyip ona baskasini aldim... Bu sefer tuttu ortagini getirdi... O benimkini aldi.

Sonra 2018 Expedition aldik yeni kasa, onuda sattik... Degismeyen tek sey 2015 Navigator... Satildikca arac sarji, telefon tutacagini tasiyip hanima geri veriyorum
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet cocuklugum karadeniz mahallesinde gecti ve ahdim vardi cocugumu bu mahallede buyutmeyecegim diye... Tabi bizim cocuklugumuzda Sultancifligi hep dutluktu

Cocuk haberini aldigimda Amerika'daydim is gezisi icin. Dondugumde hemen Beylikduzune tasindim... Sonra oglumu , haberini aldigim Amerika'ya getirme imkanim oldu. Kader ormus aglariniz
    anladım abi yakınım o bölgeye bizim burdada zaten biraz imkanı olan zamanında hep gitti buralardan sonra hep yeni kişiler geldi,yani bende çocuk yok yeğenler var imkan olsa bende onları daha iyi bir yerde yetişmelerini isterim.bir arkadaşımlada konuşmuştuk bu konuyu demişti yani düşünsene biraz düzgün bir yerde doğup yetişşek şimdi nasıl olurduk diye.yani insan çevresine göre şekilleniyor ister istemez.gop sultantgazi buralar texas gibi yer vallahi.sevenide var illaki ama ben oldum olası hazzetmedim ama babamıda bir türlü ikna edemedim taşınmaya.zaten iş işten geçti yaş oldu 30 hissedilen 40 bu saatten sonra nereye gitsen ne değişcek yani.mesajınızı yeni gördüm foruma girmemiştim bir süre anca cevap verebildim.Allah yardımcınız olsun bu arada oralar baya video izledim zordur yani gidip 0dan başlayıp bir hayat kurmak,galeriniz var bildiğim kadarıyla hayırlı işler dilerim sevgiler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EmreBC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anladım abi yakınım o bölgeye bizim burdada zaten biraz imkanı olan zamanında hep gitti buralardan sonra hep yeni kişiler geldi,yani bende çocuk yok yeğenler var imkan olsa bende onları daha iyi bir yerde yetişmelerini isterim.bir arkadaşımlada konuşmuştuk bu konuyu demişti yani düşünsene biraz düzgün bir yerde doğup yetişşek şimdi nasıl olurduk diye.yani insan çevresine göre şekilleniyor ister istemez.gop sultantgazi buralar texas gibi yer vallahi.sevenide var illaki ama ben oldum olası hazzetmedim ama babamıda bir türlü ikna edemedim taşınmaya.zaten iş işten geçti yaş oldu 30 hissedilen 40 bu saatten sonra nereye gitsen ne değişcek yani.mesajınızı yeni gördüm foruma girmemiştim bir süre anca cevap verebildim.Allah yardımcınız olsun bu arada oralar baya video izledim zordur yani gidip 0dan başlayıp bir hayat kurmak,galeriniz var bildiğim kadarıyla hayırlı işler dilerim sevgiler.
    Texas gibi demeyelim yine de Texasin bir cok yeri cok cok daha guvenli

Bazen bu deyimi bende kullaniyorum.. Sonra bir duraksayip, ulan sende Texas'ta yasiyorsun artik diyorum kendi kendime

Oyle Rafetin sarkisinda o memoya anlattigi gibi her yer cizme fotur kot pantiloooyn degil
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler