User Tag List

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Yine Civic...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yine Civic...

aracı aldığımız her ne kadar 6 ay olsada, konusunu açmak bugüne nasip oldu...
    eski aracım (http://www.techturkey.com/forum/otom...tml?highlight= ) tüm eksikliklerini gidermiş olmama rağmen birden satma kararı alıp civic FN kasalara bakmaya başladım, gönlümde yatan aracı bir türlü bulamadıktan sonra Ep kasalara bakınmaya başlarken şu andaki araçla karşılaştım bakmaya giderken araçla beraber geri döndük, eksikleri oldukça fazlaydı çok ilgisiz kalmıştı. Ağır bakımları, kozmatik kusurları oldukça fazla olmasına rağmen gönül bir kere ısınmıştı, çok fazla fotoğraf çekmemiş konu açarken fark ettim, yapılanlara gelecek olursak;
    aldığımız ilk gün;

ilk önce ağır bakımların yapılması gerekiyordu, yağ, tüm filtreler, buji, devirdaim, vtec contası, triger, amortisör salıncak burçları, askı rotları değişimi yapıldı öncelikle;

sonrasında kaportacıya bırakalıp tampon düzeltmeleri, far temizliği, marşpiyel boyamaları yapıldı ki maalesef bunlarla alakalı hiç bir fotoğraf bulamadım, araç kaportadan çıktından sonra güzel bir temizlik istiyordu, elimden geldiğince dipli köşeli temizlik yaptım;

aracın değişik bir konsol tasarımı olduğundan teyp çerçevesini büyük zahmetler amazon'da bulup satın alabildim;

tüm işlemler bitip aracın keyfini sürmeye devam etmem lazımken deli gibi arabaya jant bakıyordum, t37- inforged aklımdaki jantlardı, yine bir gün jantlara ***** sitede bakarken birden orj. ep jantı bulunca kaçırmak istemedim ve jantları satın aldım, arabanın kaderi bence şimdi değişmişti;

lakin lastik yanakları küçük olduğundan hem aracın üzerinde çok ufak duruyordu hemde konfor tamamen yok olmuştu, 55 yanak lastiğe geçtik ve aracın son güncel halini yakaladık, buraya kadar sabredip okuyan herkese teşekkür ederim, Allah cümlemizi kazadan,beladan ve cezadan korusun, MaşaAllah'ınızı eksik etmesseniz sevinirim.

burakk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yere yakınlaşırsa daha da güzelleşecektir. Hayırlı olsun kazasız belasız

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    masallah kazasiz belasiz iyi gunlerde kullan
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elinizde zamanla daha güzel hale gelecektir, maşallah kazasız belasız kullanın.
    BMW E90 320d LCI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah . Acilen Coilever İstiyor ve app plaka. Birde ön ızgaradaki typers logosunu düzeltirseniz Allah kaza bela vermesin

KaraniC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun, gerçekten bakımsız bir araçmış elinize sağlık kesenize bereket. sadece meraktan soruyorum sol yanı boyatsanız size bir şey kaybettirir mi? ön çamurluk selamun aleyküm diyor.

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah, typer yavrusu cidden, kazasız keyifli günler ...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel görünüyor.O konsola güzel bir double+navi güzel olur.+ olarak app,coilover bir de tamponun sağ farla birleşim yerinde bir sıkıntı var mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakk. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yere yakınlaşırsa daha da güzelleşecektir. Hayırlı olsun kazasız belasız
    aile aracı olduğundan maalesef öyle bir şansım yok, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Alıntı Korollacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    masallah kazasiz belasiz iyi gunlerde kullan
    teşekkür ederim.

Alıntı tlgylmz106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinizde zamanla daha güzel hale gelecektir, maşallah kazasız belasız kullanın.
    elimden geldiğince bakıyorum, tabiri caizse yemiyorum yediriyorum (:

Alıntı RIDVAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah . Acilen Coilever İstiyor ve app plaka. Birde ön ızgaradaki typers logosunu düzeltirseniz Allah kaza bela vermesin
    logoyu düzelttim bugün (:, teşekkür ederim.

Alıntı KaraniC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, gerçekten bakımsız bir araçmış elinize sağlık kesenize bereket. sadece meraktan soruyorum sol yanı boyatsanız size bir şey kaybettirir mi? ön çamurluk selamun aleyküm diyor.
    teşekkür ederim, inanın boya takıntısı olan biri değilim kesinlikle, aklımda olan birşey sol yanı komple boyatmam gerekiyor esasında lakin hem havaların düzelmesini hemde maddiyatı toplamam gerekiyor, haddinden fazla harcama yaptım.

Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah, typer yavrusu cidden, kazasız keyifli günler ...
    teşekkür ederim, hepimize keyifli günleri olsun.

Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel görünüyor.O konsola güzel bir double+navi güzel olur.+ olarak app,coilover bir de tamponun sağ farla birleşim yerinde bir sıkıntı var mı?
    arabada kısık sesle müzik dinleyen biriyim double bana çok lüks olur ki kullanmayacağım bir aksesuar, tamponun sağ farla birleşim yerine biri park halindeyken imza bırakıp gitmiş maalesef, özellikle nazarlık diye bıraktım bende, teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler