User Tag List

Sayfa 2/17 İlkİlk 123412 ... SonSon
314 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: turbo&quattro nun USA and CARS GURBET SPEC konusu :)

streetracer_nos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Keyifle okudum.Takipteyim..

inan_hndn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konuların peş peşe gelmesi çok güzel.Okuması çok keyifli oluyor.Merakla devamını bekliyoruz

By CrAzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konular harika oldu elleriniz dert görmesin abiler.

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla güzel konular oldu okuması keyifli hem de fikir sahibi oluyoruz.

bu görüştüğüm aile kısmını anlamadım. orda komşu falan mı yoksa size referans birileri mi

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı optimus_prime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla güzel konular oldu okuması keyifli hem de fikir sahibi oluyoruz.

bu görüştüğüm aile kısmını anlamadım. orda komşu falan mı yoksa size referans birileri mi
    O zamanlar calistigim hotelde tanismistik. Yasli anne baba ve iki kardes. Anne baba 2 sene arayla vefat ettiler. Cocuklar miras kavgasina kanli bicakli oldular vs..Haklarini hic bir zaman odeyemem.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Severek kullandigim 350z satilmisti ve ben yine basa donmustum zevk alarak kullanacagim bir arac yoktu artik. O zamanlar beraber oldugum kisiyle evlendik bir yandan yine cok calisip bir yandan greencard icin kagit kurek isleri ile ugrasiyorum . Gel zaman git zaman calisma iznim geldi ve hemen ardindan yine bir hayat degisikligi yapma vakti. Neydi bu, sosyal haklari olan bir is ve daha yuksek bir yasam kalitesi, bunun sonucu uzun sure kullanabilecegim bir araba.
    Hersey duzene girmeye baslamisti . Basladim daha guzel bir is aramaya ve birkac hafta sonra hic tecrubem olmamasina ragmen Hilton Hotel de barmen olarak ise basladim .
    Baska bir yere tasindim, eski camry i bir arkadasima hediye ettim, bana evlilik hediyesi gelen yeni camry i 70k milde $10800 e sattim. Sirada tek birsey vardi uzun sure kullanacagim bir arac almak. Bu sefer ne alacagimi biliyordum, makul km li, aklima yatacak renk combolu ve paketli BMW 335i coupe. Yine basladim arastirmalara. Baya bir arac baktim ama bulamadim aklima yatacak birseyler. Birgun arada sirada gorustugum otomobilden zerre anlamadigini bildigim bir Turk arkadasin 335 aldigini duydum ve gittim bakmaya.Tam aradaigim kombinde ( 60k mil, milalpine white, ici siyah ve agzina kadar dolu ) bir 335 di. Basladik konusmaya muhabbetin sonunda araci bana satmasi icin sozlestik. Araci ABD ye gelisimin tam 5.yilinda $19500 e aldim ve yaklasik 5 yil surecek olan aci tatli maceramiz basladi.

Ilk aldigimda gorsel olarak hic birsey yoktu.

Aldigimin 2.ayi otobanda giderken arac birden gaz kesti limp moda girdi ve ekranda kocaman bir motor isareti. Hemen e60 m5 i olan bir arkadasimin kullandigi garaja cektik sorun ne diye. Gecmis olsun devir daim ponpasi sizlere omur, thermostat ile birlikte degismesi gerek yaklasik $2k . Yapcak birsey yok degistirdik tabi ama baya koydu o zamanlar tabi . Sonrasinda arastirdim baya e90post ta N54 lerin kronikleri basinda geliyor devirdaim arizasi ve nedense BMW geri cagirim yapmadi bu ariza icin . Okudugum kadari ile n54 sahibi olan herkes mutlaka bu sorunu yasayacak 60-100k mil arasi biryerlerde.

335 i tek arac olarak kullanmaya baslamistim camry den sonra her ne kadar kullanim olarak zor gelsede alismistim . Ufaktan birseyler yapma dusuncesi var aklimda ama bir yandan parada harcamak istemiyorum cunku araba kredisi oduyorum ve yasadigim yerdeki kiram biraz yuksek . Birgun kirmizi isikta beklerken arkadan SUV kullanan bir bayan carpti. Rapor vs derken kaskom bana yeni tampon verdi. Dedim bari aradaki farkini cebimden vereyim M sport tampon alayim, o tamponla zaten gorsel mod seruvenimiz basladi. Gloss black boyadik ve yine gloss black bi lip aldik .

M tampon cok guzel oldu ama biraz siritti cunku aracta on M tampon yok jant yok hicbisey yok . Jant ile basliyim devami zaten gelir dedim ve basladim gorsel olarak benim zevkime hitap edecek jant arayisina. Herkeste olan bbs yada turevi marka/model istemiyordum, tercihen daha once kimsenin denemedigi yada hala cok az olan bir jant modeli. Ne olabilir diye dusunurken aklima style 95 geldi BMW 7xx lerin oem janti. Sorun ET si uyacakmi. Yine basladim e90post ta arastirmalara sadece bir kisi bulabildim e92 sine style 95 takmis. Basladik Onunla konusmaya, camurluga islem yaparsan sigar yoksa asla takamazsin demisti. Dedim ben janti bulayim gerisini hallederiz. Ebay de vs basladim arastirmaya tesadufen yasadigim yere yakin biryerde elemanin biri cok ucuz bir rakama $500 satiyor, gittim baktim ciziksiz hemen aldim tabi . Aldimda eve nasil getirecegim jantlari ? Bir sekilde bagaja arka koltuga sigdirdim jantlari ve kis oldugu icin takmadim odamin dolabinda sakladim jantlari yaz gelene kadar ( o zaman yasadigim yer sehir merkezinde, kucuck garaji, balkonu olmayan bir daireydi )

Yaz gelene kadar vakit buldukca incik boncuk seyleri halledeyim bari dedim, krom olan cam trimlerini ve beyaz aynalari gloss black plasti dip yaptim ama icime sinmedi hic geri cikardip gloss black kapladim .

Artik yaz geldi jantlari takma zamani. Jant icin en uygun oldugunu dusundugum onler 235/35/19 arkalar 255/30/19 lastiklerin siparisini verip garaja gonderttim, bende jantlari alip dogru garaja.. Taktik ama cok kotu durdu coilover sartti .

Basladim coilover arastirmaya. Bizim bmw facebook grubundan bir eleman corvette gecis yaptigi icin part out yapiyordu gittim onun sifir ayarindaki coiloverini $100 aldim ve ertesi gun takilmasi icin araci garaja cektirdim Garaj ile evim baya uzak git gel sorun oluyor diye. Araci ertesi gun isten ciktim almaya gittim gece saat 3 gibi fln o derece heyecanliyim.Gece karanliginda pek birsey goremedim ama gunduz gordugum goruntu mukemmeldi.

En guzel modifiyelerimden olan K.Ataturk stickerlerimizide taktiktan sonra birkac foto cektik .

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Severek takip ediyoruz

Yanliz yillarca Amerika da yasamis birisinin bu kadar az araba degistirmis olmasini yadirgamadim degil

BMW bende tecrube etmek istiyorum aslinda seninle ve ege ile olan muhabbetlerden dolayi ama simdilik onume duzgun bir sey cikmadi...

Bakalim nasip
    Konu semavi tarafından (22-01-2018 Saat 20:53 ) değiştirilmiştir.
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E92’niz gercekten cok guzel duruyordu, e92 hep icimde kalacak bi kasa Turkiye’de temizini bulmakta cok zor, 335d e92 sahibi olmayi cok istiyorum, keyifle takipteyiz

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hepsi bi yana e92 bi yana.. gazladıgımda aldıgım zevki başka arabadan almadım, amerika gibi bi yerde bile inanılmaz dikkat çekiyordu.. gerçi kendini limp mode'a alıp 30 kilometre 20 mille gitmek zorunda da kaldık orası ayrı
    Tango-1 never dies.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E sıra E92'ye geldiğine göre o kadar çektiğimiz ama hiçbirine dokunamadığım fotoğraflardan 2 tanesine el atabildim nihayet Onlar da pek istediğim gibi olmamış ama idare eder

Güzel günlerdi be

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yusuf abiiiii bir post daha atarsan yarın turist vizesine başvurup herşeyi boşverip amerikaya gidecek gibiyim yapma gözünü seveyim 335'ine hep hastaydım abi, gerçi z4'ün de mükemmel ötesi
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf abiiiii bir post daha atarsan yarın turist vizesine başvurup herşeyi boşverip amerikaya gidecek gibiyim yapma gözünü seveyim 335'ine hep hastaydım abi, gerçi z4'ün de mükemmel ötesi
    Tesekkur ederim 335in konusuna yarin devam edecegim daha bitmedi

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konular birazdaha artarsa 82 mariland 83 teksas 84 ontario

turci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendi adıma konuşursam,
    dil yol iz bilmemek,aileyi arkadaşları ülkeni arkanda bırakmak.
    ben buna yeni doğmuş bebek gibi sıfırdan başlamak diyorum.
    evlendim geldim elimde sadece bavulum vardı,dil yol öğrendim insanlar tanıdım,iş sahibi oldum.
    herşeyi yoluna koydum derken aile büyümeye başladı vs.
    14 senede 7 arabam oldu,heee çoğu şartlar gereği tercih edildi. başlarda var olma savaşı gereği, sonraları çocuklar vs gereği.
    insan çabalayıp sabrederse çoğu şeyin üstesinden geliyor.
    çekilen sıkıntıları yaşayanlar bilir, hayallerle gelip yapamayıp geri dönenler çok.
    o yüzden respect.
    Allah daha iyilerini nasip etsin diyorum.

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gurbette calismak zor. rabbim herkesin gonlune gore versin
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merakla yeni postları bekliyorum.

2 yıl önce tur ile gelmiş 2 gün kalmıştım DC de seninde orada bilseydim arardım seni abi
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    D.C. ve Virginia nın polislerinin çok sert olduğunu söylerler hep abi.

benimde D.C. de kamera ile ceza yemişliğim var.

Varsa anıların dinlemek isteriz.

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi merak ettiğim bir şey var , sadece pizza kuryeliği veya barmenlik yaparak o fotoğraflardaki müstakil ve garajlı dairelerin kirası karşılanabiliyor mu ? yoksa hep bir cepten yeme durumu mu vardı?
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Karşılanır... Çok değişik işlerden para kazanılıyor...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler