User Tag List

Sayfa 3/17 İlkİlk 1234513 ... SonSon
314 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: turbo&quattro nun USA and CARS GURBET SPEC konusu :)

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi merak ettiğim bir şey var , sadece pizza kuryeliği veya barmenlik yaparak o fotoğraflardaki müstakil ve garajlı dairelerin kirası karşılanabiliyor mu ? yoksa hep bir cepten yeme durumu mu vardı?
    Eyalete gore degisir ama genelde karsilanir . Semavi'nin dedigi gibi ummadik islerden piyasa ustu paralar kazanabilirsiniz .
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ozaman buda benden gelsin fotograf 2012 yilina ait bu arada

Soldan saga

Cagri (rebel ), Ben ( baya zayifim ) , Soner (Shadow Dancer ) , Yusuf ( durbo guadro )
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakın şimdi benim de canım çekti Ben de bir fotoğraf ekleyeyim ş yerine geçince Bizimki gerçek küçük bir buluşma oldu İki kişi
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi merak ettiğim bir şey var , sadece pizza kuryeliği veya barmenlik yaparak o fotoğraflardaki müstakil ve garajlı dairelerin kirası karşılanabiliyor mu ? yoksa hep bir cepten yeme durumu mu vardı?
    Abi kanada da kuzenim öğrencilik zamanında ofis temizliği yaparak çok iyi paralar kazanıyomuş akşamları çok ağır bi işte değil anlattığı kadarıyla , amerika dada öyledir durum büyük ihtimalle. Abi şu yurt dışı konularını arka arkaya atmasaydınız bari , abi araçlar çok hoş ama başardığın şeyler beni daha çok etkiledi umarım daha iyi yerlere gelirsin

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslinda birazda Tr deki gibi olay . Lokasyon onemli. Ama sehir merkezlerinde fln yasamazsan bu tarz evler ulasilamaz degil .

fore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haha SNR18, gecenin bi vakti fotoğraf yüklemiştik

Kendine açtığın ve ilerlediğin yolu cidden çok takdir ediyorum kendi adıma Yusuf. Allah yolunu daha da açık etsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    M arka tampon, style 95 jantlarimiz ve coilover tamam, gorsel olarak M on haric cok guzel oldu ama kullanim cok rahatsiz. Yapacak birsey yok ben istemistim boyle olmasini ve boyle devam edecektim. Bu arada M on tampon istiyorum ama ha bugun ha yarin diye diye erteliyorum . Bir gece otobanda orta seritte sakin sakin giderken birden onumde kocaman bir lastik gordum janttan ayrilmis. Saga sola manevra yapabilecek kadar vaktim yoktu ve direkt uzerinden gecmek zorunda kaldim, sonuc tampon gitti alttanda degismesi gereken kartel muhafaza fln . Kaskom hepsinin odemesini yapti ben arka tampondaki gibi yine aradaki farki vererek on M tampon aldim. Taktik sonuc mukemmel. Herkesin guzellik anlayisi tabiki farkli ama benim zevkime gore artik aracimin gorsel olarak hicbir eksigi yoktu.Bildigin asiktim arabama. Gittigim heryerde insanlarin foto cekmesi, yolda fln cok guzel olmus vs demeleri.. guzel seylerdi.

Konu turbo&quattro tarafından (24-01-2018 Saat 18:31 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslinda bu bolumu yazmayacaktim ama konunun amaci birazda buradaki yasam ile ilgili bilgiler vermek .

Artik DC ye tasindim Hegun ise gitgel yapiyorum coiloverli 335 le. Buranin yollari berbat, cidden berbat ustune Gitgel hergun 140km fln yapiyorum . Hesap edemedigim birsey vardi arabayi nereye nasil parkedecegim . Ev soyle soyliyim Nisantasinin gobeginde biryerde ve etrafinda park yeri hic yok. Apartmanda sadece bir araclik garaj hakkimiz var ama onu bizimki kullaniyor. Mahallede park olayi heryer ya iki saatlik yada camda stickerin olmasi gerek birakabilmen icin daha fazlasi mumkun degil otopark ucreti odemedigin surece.

Cama sticker alabilmem icin. Ehliyetimi Washington DC ehliyeti ile degistirmem gerek. Arabayi muyaneden gecirip Dc plakasi almam gerek. Dc plakasi alabilmem icin adresimi o mahalle gostermem gerek. O mahalle Abd nin en pahali mahalleler listesine girer kaskom ucuk cikacak. Hadi herseyi gectim ben adres degisikligi yapamam yasal olarak cunku ABD vatandasligi islemlerimin son evresindeyim adres degisikligi beni en az 1 sene geriye atacak . Yani kisacasi ben yasal olarak arabami sokaga birakamiyorum .

Dedim bari apartmanda birileri otopark hakkini satiyorsa alalim basladik arastirmaya. Bir komsu satiyordu $70k istedi evet yanlis okumadiniz $70k ( yaziyla yetmisbin dolar ) . Tabiki inanamadim ama sonrasinda biraz arastirdigim kadariyla o rakamlar gercek . Yatirim icin otopark hakki alip ayda bin dolara fln kiraya verenler var.

Iki ssatlik yere biraksam sabah 9 gibi baska biryere cekmem gerekecek ki zaten ben sabah 4 gibi anca evde oluyorum imkansiz uyanip cekmem baska biryere.

E ben arabayi nereye birakacagim ? Bir gece biryer farkettim hemen yan sokagimizda. Muhtemelen su su saatler arasinda park yapilmaz tabelasi koymayi unuttular. Bedava park yeri DC nin gobeginde . Ama sorun sadece 3 arabanin anca park yapabilecegi biryer araclardan biri buyukse anca 2. Gece 3-4 gibi eve geliyorum orasi genelde musait oluyor oraya birakiyorum, musait degilse bizim otoparktaki jeep i cikarip sokaga birakiyorum bizimki sabah ise gittigi icin sorun olmuyor benim bmw yi garaja birakiyorum . Park yeri kucuk oldugu icin, cogu kisi arabasini pek sallamadigi icin alt alata ust uste birakiyorlar. Bos bir otopark dahi olsa en uzaga aracini birakan benim gibi biri endiseli acaba bisey olurmu arabama diye. Boyle idare etmeye calisiyorum ama artik yoruldum hergece yorgun argin park yeri ariyorum yoksa arabalari degistiriyorum. Ustune iki kere plakam olmadigi icin $70 lik ceza yedim ( sonrasinda parkettigimde plakayi cama koymaya basladim, genelde bagajda duruo), bir kere kirmizi isikta gectigim icin ( burada kirmizida saga donulebiliyor aksi bir uyari yoksa. Bende oyle gectim ama tam durup gecmeden 6 ile gecmisim ) $150 ceza yedim.

Bu arada hergun dunyanin yolunu yapiyorum dur kalk arac coolant eksiltmeye basladi. Sehirde yeniyim garajim yok bilmedigm ne kadar yere gittiysem buna BMW dealer da dahil sorunu bulamadilar. Bagajda sise sise coolantlarla gezmeye basladim artik, otopark problemim var, hergun dunyanin yolunu gidiyorum, arabam les gibi TR de benzincilerde olan otomatik makina yikama harici elle yikama yapan hicbiryer yok, gittigim hicbir yikamaci almiyor arabanin alcakligindan dolayi. Tabiki isyan bayragini cektim tekrar tasindim baltimore a .

Burada yikamaya almamislardi beni haha Bi ara bu tampondaki ceki demirine takilan plaka cok modaydi bende ona uymustum

Konu turbo&quattro tarafından (24-01-2018 Saat 18:29 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gün içinde bişeyler başarıp tanrı kompleksine girdiğimde bu konuya bakıyorum.
    Sonra kendime “sen kim köpeksin” diyip ortadoğuya dönüyorum

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yusuf abi muska yok kasko var diyorsun resmen, bence az daha zorlasaydın kasko sayesinde 335i verip e92 m3 alırdın ya
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hıkaye tam dızı fılm tadında,helal olsun. Devam. Pızzacıda ve blocbuster da calıstıgım ıcın anılarım canlandı.
    Bende fotolar sadece 1 tane gorunuyor....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf abi muska yok kasko var diyorsun resmen, bence az daha zorlasaydın kasko sayesinde 335i verip e92 m3 alırdın ya
    Aslinda bir ustayla anlasilip cok daha fazla para alinabilir ama bana etik gelmiyor oyle seyler, hic yapmadim yapmamda. Bir keresinde arabamin sol tarafi komple boyaydi biri yanindan gecerken damlatmis isteyerek yda istemeyerek bilmiyorum. Kaskoya gittim komple pasta cila vs verdiler yanlis hatirlamiyorsam bin dolar gbi adima kesiimis cek ile. Ayni gun arabayi yikattim boyalar gitti hic iz kalmadan kaskoyu arayip parayi iade ettim . Hangi Turk arkadasa soylediysem hepsi malsin dedi bana ama ben ailemden oyle ogrenmedim bana gelmez calmak cirpmak .
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hıkaye tam dızı fılm tadında,helal olsun. Devam. Pızzacıda ve blocbuster da calıstıgım ıcın anılarım canlandı.
    Bende fotolar sadece 1 tane gorunuyor....
    Abi biraz daha devami gelecek isten vakit buldukca yziyorum. Bu arada bende ne eklediysem gorunuyor. Baska kimsede varmi ayni sikinti ?

Dou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi guzel baslik olmus, eline saglik. 335'i sattin degil mi? Son araci ne zaman ekleyeceksin?

Bosuna "firsatlar ulkesi" demiyorlar, bence halen oyle.

Kafa calisiyosa, bir de tembel degilsen her turlu gecinirsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dou Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi guzel baslik olmus, eline saglik. 335'i sattin degil mi? Son araci ne zaman ekleyeceksin?

Bosuna "firsatlar ulkesi" demiyorlar, bence halen oyle.

Kafa calisiyosa, bir de tembel degilsen her turlu gecinirsin.
    2016 kasimda sattim $10300 e z4 coupe aldim gecen agustosta.

http://www.techturkey.com/forum/otom...upe_3_0si.html

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Duzeldı kardesım

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslinda bir ustayla anlasilip cok daha fazla para alinabilir ama bana etik gelmiyor oyle seyler, hic yapmadim yapmamda. Bir keresinde arabamin sol tarafi komple boyaydi biri yanindan gecerken damlatmis isteyerek yda istemeyerek bilmiyorum. Kaskoya gittim komple pasta cila vs verdiler yanlis hatirlamiyorsam bin dolar gbi adima kesiimis cek ile. Ayni gun arabayi yikattim boyalar gitti hic iz kalmadan kaskoyu arayip parayi iade ettim . Hangi Turk arkadasa soylediysem hepsi malsin dedi bana ama ben ailemden oyle ogrenmedim bana gelmez calmak cirpmak .

Abi biraz daha devami gelecek isten vakit buldukca yziyorum. Bu arada bende ne eklediysem gorunuyor. Baska kimsede varmi ayni sikinti ?
    Abi esprisine demiştim bende
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hersey iyi guzel gidiyorken yine birgun kirmizi isikta beklerken arkadan okuzun biri girdi, sonuc tampon gitti ve egzost. Aklimda egzost alma fikri vardi hep ama guzel egzost = guzel para . Kaskom orjinal egzost parasini verdi dedim ben yine aradaki farki verip icime sinecek bir egzost alayim . Basladim geceler boyu youtube da egzost videolari seyretmeye. O mu olsun bumu olsun derken 335is lerde OEM olarak kullanilan bmw performance egzost ta karar kildim . Ses mukemmel, gurul gurul degil ama sessizde degil, downshift pat pat . Egzosttan sonra aracima birkez daha asik oldum donem donem yasadigim sensor arizalarini pek dusunmeden .

Egzost tamam yapilacak hicbirsey kalmadi aracta hersey kararinda on numara. Bir sure sorunsuz kullandiktan sonra problemler basladi . Aracimin bakimlarini yillarca bmw serviste calismis e90post tan tanistigim biri evinin garajinda yapiyordu. Yeri hem DC ye hemde Baltimore da baya uzak yani gitmem icin bir gun ayirmam gerek yada cekiciye yukleyip cektirmem gerek ki cekiciye ite kaka anca yukleyebiliyorum alcakligindan dolayi . Surekli manuelde kullandigim icin bir sure sonra manuele gecmemeye basladi arac. Manuele cekiyorsun kendiliginden otomatik moda geri geciyor. Gittim Paul"un yanina sorunumuz bir kablo kopmasi hemen halletti sagolsun.

Valve cover gasketi degistirdi, parca $40 fln ama isciligi cok zor. Neredeyse butun gunu alacak birsey. Onuda hallettik bu sefer dahada ciddi birsey cikti cooloant eksiltiyor araba . BMW servis dahil ne kadar yere gittiysem hicbiryer bulamadi ne oldugunu, komple motor degisecek diyen bile oldu . Bu arada bagajda sise sise coolant la dolasiyorum cunku surekli eksiltiyor ve biryerlerden fiskiriyor ama bulamiyoruz. Gittim yine Paul"a. Bakti etti coolonti tasiyan bir boru delinmis delindigini anca bukunce goruyorsun. Parca $10 fln iki dakikada soktu takti gonderdi . Kac yere gittiysem hicbiryer bulamadi eleman sagolsun yarim saatten az surede herseyi halletti .

Birkac kere arac limp mode dustu. Devir 2000 i gecmiyor. Hicbiryerde bulamadik hata kodunu. Surekli yapmiyor ama bir kerede olsa can sikiyor. Bu arada incik boncuk seylerden dolayi surekli Paul a gitmek zorundayim O da cok uzak. Zamanim cok degerli benim onun yaninda parada harciyorum baya. Baltimore da el yikamasi yapan yerim vardi yillardir kullandigim orasida kapandi baska hicbiryer yok arabayi yikatabilecegim. Yikamam icin sehrin en az 15-20km disina cikip kendim yikamam gerek, yollar cidden berbat coilover li arac sikinti haline gelmeye baslamisti . O aralar ikinci garajim olan sadece porsche ve bmw ler uzerine calisan GT performance gittim genel bir bakim icin, valve cover gasket degismesi gerek dediler. Dedim daha 7-8 ay once degistirdik yok dedi bu hic degismemis. Paul u aradim degistirdik dedi gasketi.Iki tane guvendigim garaj ama Arada biri yalan soyluyor yada isi bilmiyor ama kim . Iki yerdende sogudum sonrada gitmedim hic .

Yine birgun sabaha karsi zifiri karanlik yazliga giderken bir hayvana carptim ama durmadim hic. Dursamda birsey yapamam goremem, zaten yabani hayvan dursan ne yapacaksin . Oyle devam ettim ilk benzinciye kadar. Sabah oldu hic uyumadim tabiki acaba neye carptim ben diye. Gun aydinlandi hemen gittim bakmaya, rakun a carpmisim . Bir hayvani oldurmustum cok uzuldum ama arabamada en az o kadar uzuldum cunku tampon, on takim, camurluk degisecekti . Nereden baksan bir ay arabasizim yine ama allahtan ikinci arac olarak toyota corolla CE m var.

turbo&quattro nun USA and CARS GURBET SPEC konusu :).com/XPJp3o.jpg[/img]

Arabayi tekrar geri aldiktan sonra cok sevdigim aracimi satma karari aldim cunku bela olmaya baslamisti artik. O arada jantim catladi .Yeni jant alsam dunya para dedim tamir ettireyim. Sadece biryer var tamir yapan orasida $500 istedi . Bir kampanyalari vardi komple jant boyama $500 diye. Onu alirsam janti bedava tamir edip boyuyorlardi . Dedim zaten arabadan sikilmaya basladim bi jant degisikligi yapayim oyle bir sure kullanayim .Cok guzel bir renkte anlastik arabayi biraktim . Iki gun sonra telefon bu janta o rengi tuttiramiyoz baska bir renk yapalim . gittim baska bir renk secmeye impreza STI sarisinda anlastik . iki gun sonra yine telefon bu renk elimizde yok baska birsey yapalim ee ebenin seyi . Hafta sonu bimmerfest var oraya godecegim arabam ortada yok. Gittim baska bir sari sectim ve bimmerfest ten once aracimi teslim aldim . Aslinda canlida cok daha guzel duruyordu ama ben cekimlerimin hepsini iphone ile yaptigim icin rengi tam olarak yakalayamiyorum . Guzeldi ama icime pek sindigini soyleyemem. Yaklasik birkac ay araci bu son haliyle kullandiktan sonra craiglist e satilik ilanini verdim . Arayan ilk kisi araca bakmaya geldi asik oldu o an aldi gitti . Yaklasik 4.5 yil aci tatli suren birlikteligimiz $10300 karsiliginda son buldu . Sattigima sevindim ayni zamanda uzuldumde .

en son denemelik aynalarida karbon sariya kaplamistim .

335 gittikten sonra biraz huzura ermek istedim . 2010 Nissan altima 2.5 aldim, agzina kadar dolu BOSE li vs.... Yakiti cok az ki yakit onemli benim icin hala ise git gel 120-130km yapiyorum, sorunsuz sekli semali yerinde.

[/url]
    Konu turbo&quattro tarafından (25-01-2018 Saat 20:41 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konular birazdaha artarsa 82 mariland 83 teksas 84 ontario
    Şefim, ontario kanada, ne istiyorsun kanadadan
    Okumadan imzalamam.....

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şefim, ontario kanada, ne istiyorsun kanadadan
    Dou kanada da ona istinaden yazdım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler