User Tag List

Sayfa 13/17 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
314 sonuçtan 229 ile 247 arası

Konu: turbo&quattro nun USA and CARS GURBET SPEC konusu :)

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Shadow_Dancer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş Allah kurtarsın, @semavi
    Vay ibne. Sana araba alacagiz diye tatilimde gunlerce galeri galeri gezdirdin beni sesimi cikarmadim ;(
    Konu turbo&quattro tarafından (19-04-2018 Saat 18:32 ) değiştirilmiştir.

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @semavi

Bu elemanla yazistim biraz. Sizin oralarda cl550 var cok uygun fiyatli. Dusunur gibi oldum ama airmatic leri dusununce cesaret edemedim

2007 Mercedes-Benz CL-Class Base Coupe 2-Door CL550 | eBay
    Airmaticler ciddi sekilde korkutuyor insani. Benim Ml550 de sukur ki airmatic yok... Ama arabada guzelmis beya..

Kardeş Allah kurtarsın, @semavi
    Ben kendim kasindim... ama dur.. daslara furacagum onii
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay ibne. Sana araba alacagiz diye tatilimde gunlerce galeri galeri gezdirdin beni sesimi cikarmadim ;(
    c5 cok guzel yahu gercekten... Bende onu daha cok begendim... Sen al, sonra ben moduna gireyim

Taciz mesajlarina devam edecegim, haberin ola Alana kadar
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

izo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi ne yaptin? benle dalga geciyordun surekli araba degistiriyorsun diye almisken amg veya m serisinden al com farkediyor. s5 rs4 de olabilir
    06-09 01' Megane 1.6 turbo 09-10 05' Clio Rs 182 10-11 01' Mustang GT 4.6 11-12 03' Allroad 2.7tt 12-14 06' Eclipse GT 3.8 V6 14-15 07' Infinity G35 3.5 V6 15+ 16' Mustang GT & 2011 Z4 35i-sdrive

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı izo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi ne yaptin? benle dalga geciyordun surekli araba degistiriyorsun diye almisken amg veya m serisinden al com farkediyor. s5 rs4 de olabilir
    Iki gun once telde soyledigim gibi beklemedeyim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Shadow_Dancer Soner kankam geldi Miami ye, gelmisken gorusmemek olmazdi. Tr den getirdigin kandil simidi ve findiklarim icin tenks /)

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ökkeş fotografı ters koymusun, sen niye böylesin olm amk yerinde

adamsın...
    Tango-1 never dies.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    keyif tavan yapmis yine anlasilan...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ökkeş fotografı ters koymusun, sen niye böylesin olm amk yerinde

adamsın...
    Cnm foto duz bende terslik sende,
    Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keyif tavan yapmis yine anlasilan...
    Evet, o gitti ben tatil fln devam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba işi ne oldu... Yogunluktan tacizlere ara verdim
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1973 Datsun Z-Series | eBay

şunun güzelliğine bakın ya 32 k mildeymiş daha Alıp swap yapmalık l24 motorlar berbat sonuçta. miami-kaliforniya uzak ama
    Konu MetalliHead tarafından (01-05-2018 Saat 20:26 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba işi ne oldu... Yogunluktan tacizlere ara verdim
    Hocam bu aralar Miami tarafina tasinma durumum var, is gorusmeleri fln yapiyorum. Ne yapacagim netlessin ona gore birseylere karar verecegim

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam bu aralar Miami tarafina tasinma durumum var, is gorusmeleri fln yapiyorum. Ne yapacagim netlessin ona gore birseylere karar verecegim
    Tofaş Doğan SLX 1993 Model 16.000 TL Galeriden satılık ikinci el Yeşil renk - 555323058
    Tango-1 never dies.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu süpermiş, baştan sona okudum

Çalıştığım yerde eski müdürüm 10 sene boyunca çalışmış ABD'de, o da türlü türlü işler yapmış gençken ama sonra geri gelmiş. Ne diye geri geldin diyoruz, işte memleket gibisi yok da cart da curt, ayak yaptı söylemedi ama vardı bi halt

Başka arkadaşlardan da gidip yaşayan eden var.

Şimdi bazılarımız diyor işte yok şöyle zor, burası böyle kolay, orası şöyle iyi, burası böyle kötü. Her yerin avantajı dezavantajı var. Avrupa'da da çok arkadaş var, kimisi çok memnun, kimisi de diyor ki, adam Türk olduğunu öğrendiği anda karşındakinin davranışları değişiyor diyor. Ya da göçmensin, ona göre muamele yapıyor diyor.

Bunun yanında, başka bir ülkeye gidip, orada sağdan soldan gördüğü duyduğu ile mal mal yaşayan da var. Adam biz yeni gelmişiz, dangalakça bişey söylüyor, olayın öyle olmadığı açık, ulan diyorum kaç senedir şurada yaşıyorsun, bu işin böyle olmadığını bilmiyorsun.

Kısaca ne yapacağını bilip ona göre yaşadın mı hiç bir yerde sıkıntı olmaz kanaatindeyim. Elbette ki yaşam standartları vs. anlamında çeşitli ülkelerin çeşitli fırsatları var. Arkadaş da çok güzel anlatmış, bravo.

Kuzenim Las Vegas'ta yaşıyor, daha önce Avusturya'da rahmetli eniştem ile birlikte gurbetçilerdi. Oradan Vegas'a geçti, yerleşti, vatandaşlık aldı, uzundur orada yaşıyor, evlendi çoluk çocuk vs.

Adamın yaptığı iş sahne ışıkçılığı gibi bişey. Sunum veya gösteri vb. tarzı işlerde o ambiyansa uygun şekilde ışıklandırma yapıyorlar. İşte efendim sahneye şu çıkınca tüm ışıklar kapanacak, o kişi aydınlatılacak, sunum başlayınca arka plan rengi neyse küçük ledlere o verilecek bilmemne gibi. Bizde böyle işleri küçümserler. Adamın satın alıp oturduğu evi görmeniz gerek Araçları çok değiştirmiyorlar, eşinde dandik gundik tek kapı bi Chevrolet, kendisinde Scion 4 kapı taksilerde kullanılan bişey var. Niye değiştirmiyosun diyorum, yok vergisi yok bilmemnesi, uğraşamam, önceliklerim farklı diyor.

Bu saatten sonra bizlere zor, gençken girmek lazımdı bu işlere...

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu süpermiş, baştan sona okudum

Çalıştığım yerde eski müdürüm 10 sene boyunca çalışmış ABD'de, o da türlü türlü işler yapmış gençken ama sonra geri gelmiş. Ne diye geri geldin diyoruz, işte memleket gibisi yok da cart da curt, ayak yaptı söylemedi ama vardı bi halt

Başka arkadaşlardan da gidip yaşayan eden var.

Şimdi bazılarımız diyor işte yok şöyle zor, burası böyle kolay, orası şöyle iyi, burası böyle kötü. Her yerin avantajı dezavantajı var. Avrupa'da da çok arkadaş var, kimisi çok memnun, kimisi de diyor ki, adam Türk olduğunu öğrendiği anda karşındakinin davranışları değişiyor diyor. Ya da göçmensin, ona göre muamele yapıyor diyor.

Bunun yanında, başka bir ülkeye gidip, orada sağdan soldan gördüğü duyduğu ile mal mal yaşayan da var. Adam biz yeni gelmişiz, dangalakça bişey söylüyor, olayın öyle olmadığı açık, ulan diyorum kaç senedir şurada yaşıyorsun, bu işin böyle olmadığını bilmiyorsun.

Kısaca ne yapacağını bilip ona göre yaşadın mı hiç bir yerde sıkıntı olmaz kanaatindeyim. Elbette ki yaşam standartları vs. anlamında çeşitli ülkelerin çeşitli fırsatları var. Arkadaş da çok güzel anlatmış, bravo.

Kuzenim Las Vegas'ta yaşıyor, daha önce Avusturya'da rahmetli eniştem ile birlikte gurbetçilerdi. Oradan Vegas'a geçti, yerleşti, vatandaşlık aldı, uzundur orada yaşıyor, evlendi çoluk çocuk vs.

Adamın yaptığı iş sahne ışıkçılığı gibi bişey. Sunum veya gösteri vb. tarzı işlerde o ambiyansa uygun şekilde ışıklandırma yapıyorlar. İşte efendim sahneye şu çıkınca tüm ışıklar kapanacak, o kişi aydınlatılacak, sunum başlayınca arka plan rengi neyse küçük ledlere o verilecek bilmemne gibi. Bizde böyle işleri küçümserler. Adamın satın alıp oturduğu evi görmeniz gerek Araçları çok değiştirmiyorlar, eşinde dandik gundik tek kapı bi Chevrolet, kendisinde Scion 4 kapı taksilerde kullanılan bişey var. Niye değiştirmiyosun diyorum, yok vergisi yok bilmemnesi, uğraşamam, önceliklerim farklı diyor.

Bu saatten sonra bizlere zor, gençken girmek lazımdı bu işlere...
    Hayatta hiç bir şey için geç değildir. Geç yada erken hissi insanın ruhunda yetişen bir olgu bence.

Bknz: Bir kaç yıl önce tası-tarağı, eşi-çocuğu alıp USA taşınan @semavi

Kendisini bu vesile ile tekrardan takdir ediyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatta hiç bir şey için geç değildir. Geç yada erken hissi insanın ruhunda yetişen bir olgu bence.

Doğru hocam, o daha da takdir edilesi, dediğiniz gibi. Çoluk çocuk da olduktan sonra sistemi değiştirmek iyice büyük risk haline geliyor. O yüzden dedim gençken daha iyi diye. İnsanın gözü daha kara oluyor o zaman. Ama bu saatten sonra şu ortamda bana baya zor görünüyor Yine de belli olmaz tabi, hayırlısı diyelim

Bir arkadaşım yurtdışından teklif aldı, yakında gidecek galiba, baya enteresan işler. Böyle şeyler olursa anca. Başka bir arkadaşım aynı şekilde İngiltere'ye taşındı çoluk çocuk. Çalıştığım sektör yarı-kamu, işyerimi işimi değiştirmediğim müddetçe zor

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğru hocam, o daha da takdir edilesi, dediğiniz gibi. Çoluk çocuk da olduktan sonra sistemi değiştirmek iyice büyük risk haline geliyor. O yüzden dedim gençken daha iyi diye. İnsanın gözü daha kara oluyor o zaman. Ama bu saatten sonra şu ortamda bana baya zor görünüyor Yine de belli olmaz tabi, hayırlısı diyelim

Bir arkadaşım yurtdışından teklif aldı, yakında gidecek galiba, baya enteresan işler. Böyle şeyler olursa anca. Başka bir arkadaşım aynı şekilde İngiltere'ye taşındı çoluk çocuk. Çalıştığım sektör yarı-kamu, işyerimi işimi değiştirmediğim müddetçe zor

Patron gazlamış olmayayım da;

Gençken de bu yaşta ki bilinç olmuyor işte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öyle maalesef Zaten o karmaşık bi durumdur, böyle kitaplarda grafikleri falan vardır

Gençken enerjin vardır, tecrüben yoktur, paran yoktur. Ne yapacağını bilmiyorsundur.
    Orta yaşlara geldiğinde hepsi orta seviyededir. Bişeyler yapmaya cesaret edersin ama yanlış yaparsın, şöyle olur böyle olur vs...
    Yaşlılıkta paran vardır, tecrüben vardır, neyi nasıl yapacağını çok iyi bilirsin ama kafadakileri yapmaya enerjin yoktur. Yine yapamazsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tesekkur ederim...
    Toz pembe bir yolculuk degildi bizimkisi ama geldigimizde bir seylerin iyi olacagina inancimiz tamdi... Bir arkadasa bakip cikacagiz tarzinda bir dusunce ile basarili olmak zor... Gemileri gercekten yakip geldik bir sure donmemek uzere... Daha sonra doneriz donmeyiz o kisim nasiptir... Simdilik oyle bir dusuncemiz tabi ki yok...

Suana kadar gunu kurtardik hep cok sukur...

Genclikten ziyade benim dusuncelerime gore zorluklari siralayayim... avantaj dezavantaj ile...

1. Bekarlik... Muthis rahatlik...En guzeli... Dezavantaji... Yanlizlik...
    2. Yeni evli veya cocuksuz... Cok rahat... Iki kiside calisir yada iyi bir gelir var ise ilk siraya bunu koyarim...
    3. Evli cocuklu... Iste bu kisim daha zor... Ama kendi kolonin var... Sikilmazsin... MEsgale cok... Tutunma imkani daha fazla... Cunku cocuklar var.. es var... Maddiyat cok iyi ise buda bir numara olabilir...

Yani duruma gore 1-2-3 duruma gore 3-2-1 duruma gore 2-1-3... Kisacasi her durumun kendine gore avantaji dezavantaji var ve birden cok etkene sahip...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler