User Tag List

Sayfa 17/17 İlkİlk ... 7151617
314 sonuçtan 305 ile 314 arası

Konu: turbo&quattro nun USA and CARS GURBET SPEC konusu :)

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bayramdan uc bes gun snr Ist da olmayi planliyorum yansin mangallar @SULTANOGLU @day_walker

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Flexible m ben
    Dur bakalım birinin uçağı kalırsa pistte IST olmasa bile avrupada bir yerede uçurabiliriz seni

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dur bakalım birinin uçağı kalırsa pistte IST olmasa bile avrupada bir yerede uçurabiliriz seni
    Business olmali economy ucamam.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Business olmali economy ucamam.
    Last minute oluyor çoğu iş zaten %70 business alıyoruz kuryelerimize merak etme

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Last minute oluyor çoğu iş zaten %70 business alıyoruz kuryelerimize merak etme
    Eben kuryemi olcam ��*♂ï¸

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Eben kuryemi olcam ��*♂️
    Beğenemedin mi gidiş dönüş ticket, lodging all inclusive daha ne istiyon

Ne bereketli bir nöbet yaşıyoruz, gönderinin çıktığı yere bak Iowa'dan Moskovaya gitmesi gerekiyor müsaitmisin

2727 16th AVE SW
    Cedar Rapids IA 52404

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beğenemedin mi gidiş dönüş ticket, lodging all inclusive daha ne istiyon

Ne bereketli bir nöbet yaşıyoruz, gönderinin çıktığı yere bak Iowa'dan Moskovaya gitmesi gerekiyor müsaitmisin

2727 16th AVE SW
    Cedar Rapids IA 52404
    London, paris vs olursa haber et gidemem moskovaya fln

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Corvette li teyze aradi, porsche macan in 1-2 hafta icinde gelecegini istersem eger $13k ya vette yi alabilecegimi soyledi ama hem onumuzdeki iki ay seyehat planim yogun vakit ayiramam hemde $13k benim vermek istedigimddn yuksek, yani anlasamadik. O tok satici ben tok alici, hic acelem yok birseyler almak icin.

Onumuzdeki hafta yukarida bahsettigim kisinin davetlisi olarak Kanada sinirinda biryerlerde olan garajina gidiyorum. Cogu aracini satmis ama en azindan bunlari kullanma sozunu aldim. Baya heyecanliyim. 1959 model corvette muhtemelen ruyamda bile kullanamam. 1960 model oldsmobile ( hic anlamam acayip ozel bir modelmis ), ford galaxy 450bg mi ne ozel bir modelmis yine. Ayrica bu bot ve araba. Hem su hem kara.

@XoR icine etti konunun geride kaldi bu post

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar herkese,

Instagramdan fln yazanlar oluyor abi nasil yaptin, nasil gidiyor Florida fln diye. Buradan kisa bir ozet gecmek istedim 2018 ile ilgili.

Maddi ve manevi olarak zirve yaptigim yil oldu 2018. Amerikaya ilk tasindigimdan beri aklimda olan Fort Lauderdale tasinma fikrini nihayet gercege donusturdum, hemde calistigim sirketin dunya uzerinde sahip oldugu ( franchise degil ) birkac otelinden birine transfer alarak. Zaten basladigimin ikinci ayinda fln bar egitmeni olarak terfi aldim. Su an kendi calisma programimi kendim yapiyor gibiyim. Haftada 30-32 saat calisarak daha once kazandigimin yaklasik %40 fazlasini kazaniyorum. Calisma saatlerim mukemmel, istedigim zaman sabah istedigim zaman aksam calisiyorum, genelde haftada 3 gun off alarak.

Sehir mukemmel. Surekli yaz zaten, kis yok. Hergun 25+, hemen hemen hergun gunes vs..

Hergun sahile kosmaya iniyorm, kopegim var onunla vakit geciriyorum. Arada yuzmeye fln.

Sosyal yasam cok iyi ve ucuz. Gece klupleri, barlar cok canli ama zaten barda calistigim icin eskiis gibi pek bara, klube cikmiyorum. Evde arkadaslarla vakit gecirmek cok daha keyifli oluyor.

Turk arkadasim hala yok. Yani buraya tasinmadan once biriyle tanismistik ama calisma saatlerimiz farkli oldugu icin daha bi gun disari cikamadik beraber. Sadece trafikte fln denk geliyoruz.

Miami dibimde ama bir kere oy kullanmak icin bir kerede bir arkadasim geldi Tr den onu gormek icin gittim onun harici cekilir dert degil oraya gidip gelmek. Trafik berbat, pahali ve hep turist .

Ilk tasindigim hafta barima gelen biriyle tanismam tabiri caizse hayatimi degistirdi. Sagolsun sayesinde hayalini bile kuramayacagim araclari kullanma sansim oldu. Actigim konularda fln gordunuz zaten hepsi Onun araclari.

Yine sagolsun sayesinde akla hayale gelmeyecek , ultra, uber partilere davet edildim ve halada ediliyorum. Tanistigim herkes milyon & milyar $$$$ lik, ozel jetleri, yatlari firmalari olan Florida sosyetesi tayfa. Hic kimseden bir Misirli kalp cerrahi haric aa sende kimsin ne isin var burada tarzi bir yaklasim gormedim, herkes gayet cool

Iki hafta sonra Arizona da Amerikanin en buyuk auction ina VIP davet edildim yine Tom emmi sayesinde . Insallah guzel birseyler alacagim.

Hali hazirda tesla model x, model s ve 1993 cadillac allante istedigim zaman kullanabilme sansim var, eleman tam bizim kafada. Aliyor araclari tepe tepe kullaniyor.

Tasinali tam 7 ay oldu ve bu sure icinde hem sosyal olarak hemde otomobil tecrubesi olarak tum hayatim boyunca yasamadim.

Uzun lafin kisasi hersey bekledigimden cok ama cok daha guzel gidiyor. Allah bozmasin ve Allah isteyen herkese daha iyilerini nasip etsin.

Herkese mutlu yillar.

Yusuf U.
    Konu turbo&quattro tarafından (27-12-2018 Saat 20:13 ) değiştirilmiştir.

emrek0c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel araç....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler