User Tag List

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
100 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Astra H 1.3 Cdti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 depoyla kaç km yapıyorsunuz şehir içi ve dışı verileriniz nedir kullanım tarzınız nasıl trafikte ne kadar zaman geçiriyorsunuz kullandıgınız yol yokus mu kısa mesafe kullanıyorsanız klima her zaman açıksa ekstradan agırlık varsa aracda haliyle yakıt artar benim 1.3 mjet linea e5 motor en son baktıgımda 9.9lt gösteriyordu yol bilgisayarı 1 depo 45 lt çeyrek depo altına hiç düşmeden tatlı sert kullanım kullandıgım zaman yaklasık olarak 15-20 km arası kullanıyorum klima kapalı biraz trafik biraz yokus kırıkkale'de verilerim 1 depo şehir içi yaklasık olarak 550 km yapıyor uzun yolda saglıklı bir ölçüm yapamadım daha

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FreeCaptiv3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanın Yakıt ortalaması ne öyle, felaket resmen ))
    Teşekkürler malesef öyle
    Alıntı sweap07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah kardeşim kazasız belasız sensörleri kontrol ettirmende fayda var 9 lt transıt yakıyor
    Hala baktıracak vaktim olmadı onlaara da baktırırım teşekkürler
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoları göremedim. Sorun mu var acaba ?
    Forumda sorun vardı sanırım o akşam.
    Alıntı batu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Çok Temiz Duruyo Ufak Çaplı Oynamalar'la Harika Olur Diye Düşünüyorum.
    Eyvallah sagol kardesım elimden geldigince korumaya bakıyorum jantlara bi ara el atıcaz ama bakalım
    Alıntı Batuhan67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel dokunuşlar olmuş sade ve şık bi ara jantlarada el atılabilir gibi sanki maşallah
    Teşekkürler sağolasın abi, öğrenci adamız bütçeyi tamamlarsam onada el atıcam
    Alıntı Baradiel46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 depoyla kaç km yapıyorsunuz şehir içi ve dışı verileriniz nedir kullanım tarzınız nasıl trafikte ne kadar zaman geçiriyorsunuz kullandıgınız yol yokus mu kısa mesafe kullanıyorsanız klima her zaman açıksa ekstradan agırlık varsa aracda haliyle yakıt artar benim 1.3 mjet linea e5 motor en son baktıgımda 9.9lt gösteriyordu yol bilgisayarı 1 depo 45 lt çeyrek depo altına hiç düşmeden tatlı sert kullanım kullandıgım zaman yaklasık olarak 15-20 km arası kullanıyorum klima kapalı biraz trafik biraz yokus kırıkkale'de verilerim 1 depo şehir içi yaklasık olarak 550 km yapıyor uzun yolda saglıklı bir ölçüm yapamadım daha
    Daha depoyu fulleyip full şehiriçi denemek kısmet olmadı ama yazın 1 depoya 850km gitmişim 500 kmsi uzun yoldu. Multijetler malesef böyle Senin araba benden daha hafif daha az yakması gerekli aslında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    150 tllik shell v power motorin aldım, toplam 475km yaptım. 300kmsi uzun yol 175 km şehiriçi. Uzun yol 110'un altına düsmedim genel 120 cruise ile gittim. Yinede çok geldi..

x20xev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kardeşim bi opelci olarak beğendim
    ZenderToday...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı x20xev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah kardeşim bi opelci olarak beğendim
    Teşekkürler abi

BlackMamba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah bu astra h lar çok güzel bence. Seninkide basıklık, plaka ve ön cam filmi istiyorum diye bağırıyor
    Alıntı OnurG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hey gidi günler hey kurşunsuz v power 5.31, şimdi 5.89
    Konu BlackMamba tarafından (08-02-2018 Saat 16:01 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BlackMamba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah bu astra h lar çok güzel bence. Seninkide basıklık, plaka ve ön cam filmi istiyorum diye bağırıyor

Hey gidi günler hey kurşunsuz v power 5.31, şimdi 5.89
    Sağol dostum dediklerinin hepsi yapılacak listemde ilk öncelikle app plaka yaptırmayi dusunuyorum. Cam filmi işini haziranda muaynesi var ondan sonra yaptırırım diye düşünüyorum sıkıntı olmasın diye. Basıklığa gelince 3.5 eibach düşünüyorum E ama bunların zamanı var sonuçta öğrenci adamız en iyi sen bilirsin Benzin olayına gelince 12den sonra 16krş indirim var diye duydum bilgin olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağol dostum dediklerinin hepsi yapılacak listemde ilk öncelikle app plaka yaptırmayi dusunuyorum. Cam filmi işini haziranda muaynesi var ondan sonra yaptırırım diye düşünüyorum sıkıntı olmasın diye. Basıklığa gelince 3.5 eibach düşünüyorum E ama bunların zamanı var sonuçta öğrenci adamız en iyi sen bilirsin Benzin olayına gelince 12den sonra 16krş indirim var diye duydum bilgin olsun
    Eibach 3.5 fazla düşürmüyor onun yerine f/p vogtland 3.5 daha iyi olabilir
    Bilirim bilmem mi bu süreçte ayrı bi keyifli oluyor ama tadını çıkarmak lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler malesef öyle

Hala baktıracak vaktim olmadı onlaara da baktırırım teşekkürler

Forumda sorun vardı sanırım o akşam.

Eyvallah sagol kardesım elimden geldigince korumaya bakıyorum jantlara bi ara el atıcaz ama bakalım

Teşekkürler sağolasın abi, öğrenci adamız bütçeyi tamamlarsam onada el atıcam

Daha depoyu fulleyip full şehiriçi denemek kısmet olmadı ama yazın 1 depoya 850km gitmişim 500 kmsi uzun yoldu. Multijetler malesef böyle Senin araba benden daha hafif daha az yakması gerekli aslında

Teknik verilerde lineanın 5 kg daha agır oldugu yazıyor

ugursmh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah hemşehrim, aracının Maşallahı var. Benim tavsiyem, app plaka yaptıracağın zaman; Opel servisinden plakalık isteyip takman. App plaka ile güzel ve oem bir görüntü elde etmiş olursun.
    DİRİLİŞ OTOMOTİV

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ugursmh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah hemşehrim, aracının Maşallahı var. Benim tavsiyem, app plaka yaptıracağın zaman; Opel servisinden plakalık isteyip takman. App plaka ile güzel ve oem bir görüntü elde etmiş olursun.
    Eyvallah sağolasın siparişi bugün yarın çözücem dediğin gibi plakalıkla takmaya karar verdim ama opelin plakalıkları hiç hoşuma gitmiyor onun yerine Birlik Motors plakalığı çözücek bir abim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet app plaka olayını çok düşündüm taşındım riskli olduğunu bildiğim halde karar verdikten sonra hemen @Melih-Ö abime ulaştım sağolsun yardımcı oldu. Kargo bugün elime ulaştı ona da burdan ayrı teşekkür ediyorum biraz kafasını şişirdim Geriye hangi şekilde takıcağım kaldı.. Plakalıklı takarsam fazla dikkat çekmeyecek app olduğu anlaşılmayacak fakat sadece appyi yapıştırırsam dikkat cekebilcegini dusunuyorum. Sizce hangisini yapmalıyım?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Astranın ön tamponu düz olmadığından (V şeklide) plakalık ile nasıl bi görüntü sağlar bilemedim öne sadece app, arkayada plakalık ile birlikte takarsan daha güzel olabilir bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BlackMamba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Astranın ön tamponu düz olmadığından (V şeklide) plakalık ile nasıl bi görüntü sağlar bilemedim öne sadece app, arkayada plakalık ile birlikte takarsan daha güzel olabilir bence
    aklımdan geçmedi değil onu da düşündüm. Cuma günü deneyeceğim bütün kombinasyonları

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hemşehrim bende senin gibi düşündüğüm için kendi aracıma plakalık la birlikte taktım. Tavsiyem plakalık la takman dikkatte çekmemiş olursun ve güzelde olur.
    DİRİLİŞ OTOMOTİV

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hemşehrim bende senin gibi düşündüğüm için kendi aracıma plakalık la birlikte taktım. Tavsiyem plakalık la takman dikkatte çekmemiş olursun ve güzelde olur.
    Cuma günü deniyeceğim inşallah ama astranın tamponu passat gibi düz değil o anlamda plakalık sorun cıkartabilir öne sadece app arkaya plakalıklı takabilirim ama anlamı kalmıyor o zamanda önde olması lazım ki çevirmede dikkat çekmesin Bi ayar yapıcağız ona

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boş zamanı bulunca hemen sanayiye koştum taktım plakaları Ön taraf v olduğu için sıkıntı olur demiştim ama vida atınca tam oturdu. İlerleyen dönemlerde sıkılırsam plakalıkları çıkartırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Plakalıkla süper olmuş, güle güle kullan. Bende bugün 2015 insignia aldım, plakalığı aynı şekil yapacağım
    DİRİLİŞ OTOMOTİV

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Plakalıkla süper olmuş, güle güle kullan. Bende bugün 2015 insignia aldım, plakalığı aynı şekil yapacağım
    Sağol hemşerim, valla bu opelin düzgün bir plakalığı olsa onu takıcam ama malesef yok. Doğuş grubunun gayet sade ve şık plakalıkları bizim opel yapamamış

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler