User Tag List

17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: Renault Clio III 1.5 Dci

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Renault Clio III 1.5 Dci

Uzun zamandır konu açmak istiyordum aslında kendimce bazı tabular koydum önce kaporta sonra basmak derken artık seneyi devriyesi geliyor deyip bugün arabayı bastığım gibi konusunu açayım dedim

Önce bi geçmişe selam çakalım ilk göz ağrım 206 ım özlüyor muyum evet arıyor muyum hayır diyerek bu bahsi kapatıyorum

bu aracın fotoğrafını çektiğim ilk gün sanırım. ekspertiz şeysindeyken

ilk yıkama ve durum kontrolü

kaportada yapılacaklar belliydi evet ama zamanı vardı tabi. ilk iş periyodik bakım yapılmasıydı triger ön takım balatalar vs. dahil onları yaptırdık güzel bir mebla tuttu. sonra muayeneden 0 sıkıntı ile geçti. malesef sözlü geçiyorum o sıralar telefon kafayı yediği için fotoğraflar elimde yok

şunu saymazsak tabi

standart pozumuzu vermeden olmazdı bu poz güncellenecek

kronolojik sıra ile gidersek ufaktan bir müzik tesisatı ve cam filmi yaptırdım

Gökçeada macerasından ufak bi görsel

Gökçeada dönüşü kaportası ciddi manada gözüme batmaya başlamıştı imkan bulduğum gibi kaportacımın yolunu tuttum

2017 model clio III limited edition

kaportadan çıktıktan sonra yıkanmış ilk fotoğrafları

kısa bi özetten sonra bugüne gelelim arabadan artık paraşütle atlayacak seviyedeydik yüksek değil çok yüksekti (sandero ile aynı yükseklikte binenler bilir) ve bu beni gerçekten artık gıcık ediyordu. aynı zamanda bakımda sıfır takılan amortisörlerin de ses yapması canıma tak etmişti en sonunda alçaltmaya karar verdim. şakiriştain de önlere coilover arkada press olacak şekilde aracı alçalttım

yakın zamanda güzel şekilde yıkayıp fotoğraflarını ekleyeceğim daha yapılacak çok işimiz var

Konu samet59 tarafından (27-02-2018 Saat 20:38 ) değiştirilmiştir.
    99' 206 XS Black [Sold]
    06' 1.5 DCi Clio III Grey
    [Sold]

BlackMamba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kim ne derse desin basıklık bi arabanın kaderini değiştiriyor Maşallah bu arada yapacaklarınızı listeleseniz fena olmaz merak ettim açıkçası

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun ön tamponda siyah olan çıtalar siyah kalsa net daha güzel görünür güle güle kullan

by serçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kazasız belasız sürüşler

Slipshod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kazasız belasız
    Emniyet kemeri sizi koltuğa değil hayata bağlar!

batu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah güzel ilerlemeler kaydetmişsiniz, clio'da yaşına göre bayağı diri. Aynaların siyah olması dışında çok beğendim, bi volk te37'yi hakediyor sanki

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel bir jant takımıyla tam olur araç, kazasız belasız kullan. Far takımın ciddi pahalı bu arada, gözün gibi bak

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ön tampondaki çıtayı siyaha dönüp, ön ve arka amblemi siyaha kaplayıp jantlarıda idareten gunmetal boyayıp disk kafalarını sarı yaparsan daha güzel bir görüntü yakalarsın.

Farlar ve coil çok iyi olmuş. Jant konusunda @Oznsrl hemşomun konusundan destek alabilirsin

KaraniC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun. basıklık kaderini değiştirmiş. mercekli far fetişi başladı bende, muazzam duruyorlar maşallah abartısız bir spoiler ve clio4 gt line jantlarıyla ateş edecektir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BlackMamba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim ne derse desin basıklık bi arabanın kaderini değiştiriyor Maşallah bu arada yapacaklarınızı listeleseniz fena olmaz merak ettim açıkçası
    Teşekkür ederim aslında extreme şeyler değil elimden geliyor intercooler montajı ardından bi yerde egzoz ve yazılım arada jant değişikliği yakın planda büyük modifiyeler bunlar olacak.

Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun ön tamponda siyah olan çıtalar siyah kalsa net daha güzel görünür güle güle kullan
    teşekkür ederim. o gri yerler aslında clio 3 ün Türkiyeye gelmeyen initiale serisinde öyle diye boyattım siyah canlıda çok kötü duruyor

Alıntı by serçe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kazasız belasız sürüşler
    teşekkür ederim

Alıntı Slipshod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah kazasız belasız
    teşekkür ederim

Alıntı batu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah güzel ilerlemeler kaydetmişsiniz, clio'da yaşına göre bayağı diri. Aynaların siyah olması dışında çok beğendim, bi volk te37'yi hakediyor sanki
    teşekkür ederim volk te37 güzel jant evet ama yüzü biraz eskidi ve çok kalitesiz replikaları üretildi o yüzden farklı bir modeli düşünüyorum. ayna kapakları cam filmleri ile bütünlük sağlasın diye o şekilde boyattım ist trafiği elbet bir gün çizilip bozulacak o zaman farklı bir kombin yaparız

Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel bir jant takımıyla tam olur araç, kazasız belasız kullan. Far takımın ciddi pahalı bu arada, gözün gibi bak
    teşekkür ederim far takımı biraz değerliymiş evet fusso coatı atıldı yaza farlar için özel bir seramik kaplama ile kaplayıp en açık ton siyah folyo çekeceğim

Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön tampondaki çıtayı siyaha dönüp, ön ve arka amblemi siyaha kaplayıp jantlarıda idareten gunmetal boyayıp disk kafalarını sarı yaparsan daha güzel bir görüntü yakalarsın.

Farlar ve coil çok iyi olmuş. Jant konusunda @Oznsrl hemşomun konusundan destek alabilirsin
    teşekkür ederim çıta konusunu açıkladım yukarıda initiale ye benzemek için öyle yaptık bu hali gözüme daha hoş geldi aslında biraz daha fransız duruyor sanki folyoları aldım ön arka renault amblemi direkler ve clio yazısı siyah kaplanıp renault yazısı çıkarılacak jantlar ile alakalı daha özgün güzel fikirlerim var ileride paylaşırım

Alıntı KaraniC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. basıklık kaderini değiştirmiş. mercekli far fetişi başladı bende, muazzam duruyorlar maşallah abartısız bir spoiler ve clio4 gt line jantlarıyla ateş edecektir
    teşekkür ederim arabada orjinal renault plastik spoiler ı var demek o kadar abartısız duruyor ki fark etmemişsiniz bende spoiler konusunda sadelikten yanayım. dediğiniz model listemde yaza doğru imkan bulursam güzel ve umarım özgün bir jant modeliyle dönmeyi planlıyorum
    99' 206 XS Black [Sold]
    [Sold]

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kardeşim allah kaza bela vermesin. Bayadır arıyosun heralde Bencede çıtalar siyah olsun komple ben öyle yapmıştım güzel duruyor.
    Tampon için orjinal cupra lip çok yakışıyor kolpalarından alma ama aşırı dandik Jant olarak megane 2.0 ide lerin jantı yada 16 spoon tavsiye ederim ama imkan varsa 17 koy gitsin ben çok istedim bi denk gelmemişti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kardeşim allah kaza bela vermesin. Bayadır arıyosun heralde Bencede çıtalar siyah olsun komple ben öyle yapmıştım güzel duruyor.
    Tampon için orjinal cupra lip çok yakışıyor kolpalarından alma ama aşırı dandik Jant olarak megane 2.0 ide lerin jantı yada 16 spoon tavsiye ederim ama imkan varsa 17 koy gitsin ben çok istedim bi denk gelmemişti

Abi aslında sana bu arabayı mesaj atmıştım sonra temiz çıkınca aldım cupra lipi amerikan parkı aldım daha bağlamak nasip olmadı yapılacak işler ve malzemeler hazır sadece yapmam gerekiyor. bende 17" düşünüyorum bakalım hayırlısı bize kısmet olacak mı
    99' 206 XS Black [Sold]
    [Sold]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bi değişiklik yok ama bugün 1 aydan sonra falan yıkadım şansıma yağmur yağdı. @Melih-Ö abiden plaka aldım ön taraf için cupra lipi piano black + vernik şeklinde boyadım belki plakaya da vernik atarım bilmiyorum. led farların siparişini verdim akabinde korna siparişi de geçeceğim hepsini hava güzel olduğu bir gün takmayı planlıyorum direkler vs için folyolar hala duruyor onları da aynı zamanda yaparım herhalde. son durumlar böyle deposu full dışı temiz hali.

ilk iki fotoğraf önceden bi su tutmuştum

farlar biraz solgun çıkmış normalde bu kadar görünmüyor ama içeride 12 yılın tozu var elim erince o işi de halletmeyi planlıyorum

Konu samet59 tarafından (04-03-2018 Saat 14:03 ) değiştirilmiştir.
    99' 206 XS Black [Sold]
    [Sold]

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kardeşim yavaş yavaş güzel oluyor
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

yyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim hayal kasalarımdn biridir ben cilio 4 gt line jantı ile hayal ediyorum ama sizin aracınızda güzel kazasız belasız sürüşler dilerim
    Şüphe , tek gerçektir ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Melih-Ö Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kardeşim yavaş yavaş güzel oluyor
    teşekkür ederim abi yavaş yavaş oluyor bu işler *****

Alıntı yyk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim hayal kasalarımdn biridir ben cilio 4 gt line jantı ile hayal ediyorum ama sizin aracınızda güzel kazasız belasız sürüşler dilerim
    teşekkür ederim clio nun sevenin olduğu kadar sevmeyeninin de olduğu bir kasa clio 3 4 gt line jantı çok fazla olduğu için bu jantı seçtim bir sonraki postta jantlar
    99' 206 XS Black [Sold]
    [Sold]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uzun süredir yıkayamıyordum bugün havanın güzel olmasını fırsat bilerek güzelde yıkadım bide ufaktan jant güncellemesini paylaşalım

jant göbeği ve bijon kapakları yakında gelecek
    Konu samet59 tarafından (02-04-2018 Saat 00:09 ) değiştirilmiştir.
    99' 206 XS Black [Sold]
    [Sold]

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler