User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Mazda 3 - Swift GTI - Swift Cabrio

swiftgti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Wink Mazda 3 - Swift GTI - Swift Cabrio

Herkese iyi forumlar. Eski aracim Swift Gti`yi sattiktan sonra Kahramanmarastan 2006 model 55.000 kmde 1.6 Dynamic Mazda 3 aldim. Olaylara Kronolojik siraya gore resimlerle birlikte anlatayim.

Eski Swiftim

Swifti yeni sahibine teslim ettikten sonra ertesi gun Mazda icin Kahramanmaras yolunu tuttuk. Araci ilk gorusum:

Araci aldiktan sonra Lpg , cam filmi , Spor panjur , Cupra lip , led farlar , led plaka lambalari gibi ufak tefek dokunuslarla spor aile aracina cevirdik. Buda guncel hali :)

Tam oldu artık derken bi tanidigimiz Swift Gti ` ni satma karari aldi ve ayni gun icerisinde araci aldik.Araci alditan sonra ufak tefek yureyen aksam temizlik islerini yaptik ve su an gunluk kullaniyoruz.Gecen gunlerde bir arkadasimdan orjinal Swift Gti jant kapagi buldum ve sagolsun beni kirmadi kapaklari ertesi gun kargoladi. Fakat kapaklari siyah renge boyamis. Yaza dogru kapaklari elden gecirerek orjinal rengi griye boyayip araca takmayi sabirsilikla bekliyorum

Buda orjinal jant kapakli hali :)

Derken bi gun ***** sitede dolanirken bi Swift Cabrio gordum. Birde cabrio deneyemimiz olsun diyerek gidip araci Bodrum`dan aldik. Swift modelinin tum serilerine sahip olmus olduk boylece :)

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emeklerinize sağlık. Kaput orijinale dönüp jantlar daha güzel bir modelle değişirse ve sol arka stop bir şekilde yenilenirse çok iyi olacağına eminim.Güle güle kullanın inşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeklerinize sağlık. Kaput orijinale dönüp jantlar daha güzel bir modelle değişirse ve sol arka stop bir şekilde yenilenirse çok iyi olacağına eminim.Güle güle kullanın inşallah
    Yorumuzun için teşekkür ederim. Araçların üçüde duruyor şu an. Cabrio için söylediyseniz eğer orjinal kaput ve çamurlukları aldım.Aracın camurluklarıda uzatılmıs. Sol arka stobuda boya zamanı temizleticem. Aracı komple sedefli beyaz tenteyi bordo yapmayı düşünüyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı swiftgti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumuzun için teşekkür ederim. Araçların üçüde duruyor şu an. Cabrio için söylediyseniz eğer orjinal kaput ve çamurlukları aldım.Aracın camurluklarıda uzatılmıs. Sol arka stobuda boya zamanı temizleticem. Aracı komple sedefli beyaz tenteyi bordo yapmayı düşünüyorum
    Evet cabrio için olan demiştim,planlar çok güzel hayırlısıyla gerçekleştirirsiniz inşallah. Bu arada swift gti de çok güzel hele de o orijinal kapakları altın gibidir çoğu piyasada hiç edilmişken sizinkilere maşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet cabrio için olan demiştim,planlar çok güzel hayırlısıyla gerçekleştirirsiniz inşallah. Bu arada swift gti de çok güzel hele de o orijinal kapakları altın gibidir çoğu piyasada hiç edilmişken sizinkilere maşallah
    Çok teşekkür ederim. Araçların üçünüde evladiyelik saklıyorum. Cabrio çok az var ülkemizde.Gti ise hidrolik direksiyonlu bu ay içinde klima montajını da yapacagım. Kapaklarda Tr şartlarında sadece 1 gtide var Elimde orj arka yan stickerları ve kaput logosuda var. Yazın onuda boyatmayı düşünüyoruz ama bakalım durumlar neyi getircek

SGurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah swift çocuklugumda gördüğümde içimi pırpır eden bir araçtı. speedline gerekenleri söylemiş kırmızı tente çok yakışacaktır eminim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı swiftgti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim. Araçların üçünüde evladiyelik saklıyorum. Cabrio çok az var ülkemizde.Gti ise hidrolik direksiyonlu bu ay içinde klima montajını da yapacagım. Kapaklarda Tr şartlarında sadece 1 gtide var Elimde orj arka yan stickerları ve kaput logosuda var. Yazın onuda boyatmayı düşünüyoruz ama bakalım durumlar neyi getircek

Klima yine swift modeline mi ait yoksa tamamen başka bir sistem mi entegre edilecek acaba? İnşallah dilediklerinizi gerçekleştirirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SGurbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah swift çocuklugumda gördüğümde içimi pırpır eden bir araçtı. speedline gerekenleri söylemiş kırmızı tente çok yakışacaktır eminim.
    çok teşekkür ederim daha iyisi size nasip olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Klima yine swift modeline mi ait yoksa tamamen başka bir sistem mi entegre edilecek acaba? İnşallah dilediklerinizi gerçekleştirirsiniz.
    90-91 yıllarında Kanada versiyon swift gtiler o dönemki kriz sebebiyle Türkiye`de kalmış. Ekstra olarak Otomatik vites klimalı emniyet ikazlı tampon içleri koruma barlı renkli camlı vs vs. O seri bir araca ait klima. Kısaca yine Swift Gti`ye ait bir klima tertibatı.

İbrahim Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    swift gti zamanında çok çok heves ettiğim ama sonra korkup uzak durduğum bir araç oldu. O yaşa rağmen canlı diri kalmış örnekleri görünce nedense mutlu oldum.Maaşallah kazasız belasız.

ayter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araçların hepsine maşallah.Tek tek elden geçircekmişsiniz zaten.Eminim çok daha güzel olcaklardır dokunuşlardan sonra.2004 yılnda abimde vardı 91 model swift gti.Kullanımı çok zevkliydi.Bayaa vakit geçirdik kendisiyle.O günün sıradan 1.6 araçlarını çok rahat geçiyordu rollinglerde ama keşke gidişi kadar frenleride iyi olsaydı.Çok korkuttuğu zamanlar oldu ama patlamadık çok şükür.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ayter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araçların hepsine maşallah.Tek tek elden geçircekmişsiniz zaten.Eminim çok daha güzel olcaklardır dokunuşlardan sonra.2004 yılnda abimde vardı 91 model swift gti.Kullanımı çok zevkliydi.Bayaa vakit geçirdik kendisiyle.O günün sıradan 1.6 araçlarını çok rahat geçiyordu rollinglerde ama keşke gidişi kadar frenleride iyi olsaydı.Çok korkuttuğu zamanlar oldu ama patlamadık çok şükür.
    Teşekkür ederim yorumunuz için. Evet motor gücünün yanında fren gücü biraz zayıf kalıyor ama ben aracı koşturmuyorum pek. Retro araçları seviyorum ve orjinaline sadık kalarak saklayıp öyle kullanıyorum. Forumda Swift gtiye heves etmiş ya da bi tanıdıgı sahip olmuş çok kişi gördüm ama nedense sadece 1-2 konu gördüm

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim Erdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    swift gti zamanında çok çok heves ettiğim ama sonra korkup uzak durduğum bir araç oldu. O yaşa rağmen canlı diri kalmış örnekleri görünce nedense mutlu oldum.Maaşallah kazasız belasız.
    Yorumunuz için çok teşekkür ederim.Kıyıda köşede kalan nadir araçları arayıp buluyoruz buda bizim takıntımız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız insallah. Ayrıca Swift caprio olarak büyük cesaret göstermenizi tebrik ederim İyi bir elden geçmesi lazım normal olarak takipteyiz kolay gelsin

canozyavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim sokakta (Dikmen-Veznedar) da 2 tane peş peşe park ediyor aynı şekilde kırmızı. Acaba siz misiniz bilemiyorum da siz de baya emek vermişsiniz maşallah.
    Arenimo

TÜM LAYLONLARI ... JELATİNLERİ SÖKÜLMEMİŞTİR...

LAYLON ne AMK yaa , Laylay lom galibaaa sana göre sevmeler ???

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    baya bu araçlar konusunda meraklı olduğunuz kesin..ikisini de orjinal haline getirip en iyi şekilde saklayacağınıza eminim..maşallah kazasız belasız kullanın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RIDVAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız insallah. Ayrıca Swift caprio olarak büyük cesaret göstermenizi tebrik ederim İyi bir elden geçmesi lazım normal olarak takipteyiz kolay gelsin
    Komple restorasyon yapmak amacı ile aldık. Garajımızda 2 tane daha cabrio topluyoruz. Bir tane Swift Gti swap Cabrio [Baya hard bir araç ] Bir tane kırmızı oem toplandı bir de beyaz oem toplanmaya başlandı

[öndeki Gti SWAP arkadaki benim düldülün ilk zamanları sağdaki oem toplanmıs kırmızı ]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SkY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baya bu araçlar konusunda meraklı olduğunuz kesin..ikisini de orjinal haline getirip en iyi şekilde saklayacağınıza eminim..maşallah kazasız belasız kullanın
    Çok teşekkür ederim yorumunuz için Baya meraklıyım evet bu 6. Gtim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı canozyavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim sokakta (Dikmen-Veznedar) da 2 tane peş peşe park ediyor aynı şekilde kırmızı. Acaba siz misiniz bilemiyorum da siz de baya emek vermişsiniz maşallah.
    Evet birisi bu hard olan Gti swap cabrio , bir tanede normal gti var abimizde. Bu resim attıgım 3 cabrionun sahibininde birer tane gtisi daha var

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler