User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
73 sonuçtan 58 ile 73 arası

Konu: Kırmızı Tjet Punto

kazım2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kırmızı olsun 5 kuruş fazla olsun
    EVOLUTION X

Umut melek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar selamlar merhaba . Aracım için bir kaç güncel fotoğraflar ve uygulama paylaşmak istedim. Şansızlık mı desem bilemedim ama araç yıkadıktan sonra silmeye geçerken telefonu bagaj spoiler üstüne koydum akıl işte unutup bagajı açınca telefonum o anda araya kaçıp tuz buz oldu. Bir çok foto da haliyle gitti. Sağlık olsun diyip telefonuda yenileyip geçtik arabaya, Navimex in OEM uyumu android teknolojisi olan göbeğe tam oturan geri görüş kameralı double ekran taktım. Beklediğim den çok iyi oldu. Sonradan takma Universal ürünlerden değil de fabrikasyon çerçeveye tam oturan ürün oldu . Spor yay ve 60 krom potsuz düz boru çektim. Mevcudumda DP ve varex egzozum vardı. Araç Şuan istediğim basıklıkta ve beklediğim den çok iyi çıktı kullandığım marka yay ses muzzam oldu. Bunuda yunan forumları ve yurt dışı bazlı araştırmalarm sonuçunda karar verdim. Öyle çok sekme vs şuan yaşamıyorum kullanıcı yorumları da memnuniyetlerini dile getirmiş. Zamanla yay daha iyi oturacak ve biraz daha düşme sağlayınca arabanın ağırlığa alışıp tam istediğim ayarda olcak. Bir kaç foto çektim hem bir güncel hemde konu canlılığı gelsin. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Konu Umut melek tarafından (24-09-2018 Saat 23:30 ) değiştirilmiştir.

CafCaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk çıktığında ozaman autoclubtr vardı orda lambo kapılı bodykitli flan yapılmıştı o aklıma geldi çok iyidi o da .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar Selamlar konuya bayadır güncel çekmiyordum çünkü araç ile arama kara kediler girdi. Aslında şöyle oldu işim gereği araca hafta sonları sadece temizlik ve şahsi planlarım doğrultusunda biniyorum. Pazartesi den cumaya kapıda yatıyor. Önce tamponuma vurdular sis in üst kısmına gittim orayı plastik kaynak yaptırdım. Tabi moreller bozuldu, sonrasında hadi tampon boyandı plastik kaynak yapıldı arkasından biri geldi geri geri gelirken sol farımı kırdı, hadi dedim buda okey tampon ucu yamuldu hadi dedim buda okey ama sürekli aksilikler üst üste gelince arabayı satmaya karar verdim. Sanki bu araba bana uğursuz geldi düşüncesi oldu. Öyle böyle derken çok da uzatmak istemiyorum yakın çevrem ve kendi düşüncelerim ile satmaktan vazgeçtim çünkü çok memnunum ve her hangi bir sıkıntı yaşamadan bütçemde el verdiği sürece binerim diye karar verdim. Kafam da ufak bir setup yapma fikri vardı ondan da vazgeçtim. Şuan da üstünde sadece dp 60 krom potsuz düz boru ve varex var. Bunun üstüne 3.5 lt olan cooler ımı 6 lt olan cooler ile değiştirmeye ve benzin basınç regülatörünün 3 bar olan malzemeyi 4 bar olan malzeme ile değiştirmeye karar verdim. Aynı zaman da krom hava filtresi borusu da yaptırdım filtre takarken koruma haznesi ile birlikte onun da çalışmasını yapacağım. Direksiyon zaman itibari yıpranma söz konusu onun içinde araca özel tamamıyla kıvrımlarına kadar ölçülüp yapılan kırmızı dikişli kılıf siparişi verdim , cooler ve regülatör de bugün yarın gelicek. Aracı aldığım daki üstünde far karartma olayını da far kırıldığı için gidip orijinal crome colours olan modeli tercih ettim. Hafta sonu forum üyesi yakın arkadaşım ile birlikte @Ali Arda Perk in Bir kac fotoğraf ekleyip konuya güncel manasında post olsun. Ona da burdan çok teşekkür ediyorum emekleri için Bundan sonra da konuyu güncel tutmaya çalışıp yeni fotolar ile yayınlanacağım. Herkese kazasız belasız nazarsız sürüşler diliyorum.

Konu Umut melek tarafından (16-06-2019 Saat 22:30 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İntercooler ve benzin basınç regülatörü değişimi için parça bekliyordum ve parçalarım geldi. Aracıma intercooler ı taktım. Taktığım cooler 6 lt ve orijinal 3.15 TL cooler dan araba acayip şekilde rahatladı. Bir kaç arkadaşım daha bu şekilde kullanıyor ve hepimiz aynı düşüncedeyiz. Orjinal turbosu çok ufak olduğu için şişmeler bariz kullanıcı tarafından hissediliyordu. 6 lt takınca rahatlama çok oldu ve altlar da üstler de bir nebze olsun fark etti. Basınç regülatörünü henüz takmadım yakın zaman da yağ bakımı yaparken onuda değiştircem. K&n filtre alıp, filtre elimdeki krom filtre borusu ile onuda aradan çıkarcam biraz paf küf etsin Bir de uzun zamandır denk getirmek için haber beklediğim jant konusu vardı. Onuda hiç ummadığım bir anda nakit olarak sıkıntılı olduğum anda denk geldi ama bir şekilde ayarlayıp çözdüm. Çok fotoğraf çekemedim yakın zamanda detay fotoları çekip konuya devam edeceğim. Herkese kazasız belasız nazarsız sürüşler diliyorum.

Konu Umut melek tarafından (23-08-2019 Saat 10:01 ) değiştirilmiştir.

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapılanlar çok yakışmış araca Maşallah. Satmama fikriniz de gayet yerinde olmuş, bildiğiniz ettiğiniz kendi arabanız sonuçta.

Jantlar muazzam olmuş, çok yakıştırdım. Güle güle kullanın. Kendi jantlarına göre biraz daha dışarıda durmuş arkalar, çok daha heybetli göstermiş.

Nazar değmesin.

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oooo çok iyi olmuş playboy bey maşallah

EmreS13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kalpler ve torpidolar kırılmasın gerisi hallolur
    Maşallah maşallah çok güzel otomobil.
    06 WTF 36 Corsa 1.7 ///06 FA 9273 İbiza cupra CTH SOLD..
    06 JZ 556 200SX S13 Forged , Drift Car Project

OnurJDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah aracınız çok güzel , jant seçimi çok iyi olmuş. Kazasız belasız inşallah

lancerevo8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jantlar çok hoş olmuş, iyi günlerde kullanmanız dileği ile

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    filtre ve bonalume ile çok güzel paf küf yapıyor umut bey

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah çok güzel olmuş. Canlı olarak daha güzel duruyor. Kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Kırmızı candır
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapılanlar çok yakışmış araca Maşallah. Satmama fikriniz de gayet yerinde olmuş, bildiğiniz ettiğiniz kendi arabanız sonuçta.
    Jantlar muazzam olmuş, çok yakıştırdım. Güle güle kullanın. Kendi jantlarına göre biraz daha dışarıda durmuş arkalar, çok daha heybetli göstermiş.
    Nazar değmesin.
    Amin kardeşim çok teşekkür ediyorum güzel düşüncelerin için. Aynen bildiğim arabam okadar herşeyini emek emek yapınca işte bir anlık sinir stres insana satma kararı verdiriyor. Allah'tan şuan düşünmüyorum dilimi ısırayım da birileri yine gelip duran arabaya vurmasın)

Alıntı Met Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oooo çok iyi olmuş playboy bey maşallah
    Teşekkür ediyorum sağolasın kardeşim benim beğendiysen sorun yok)

Alıntı emrexc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalpler ve torpidolar kırılmasın
    gerisi hallolur
    Maşallah maşallah çok güzel otomobil.
    Emre ya hahaha torpido önemli biliyorsun

Alıntı OnurJDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah aracınız çok güzel , jant seçimi çok iyi olmuş. Kazasız belasız inşallah
    Amin kardeşim cümlemize maşallah kazasız belasız sürüşler dilerim teşekkür ederim.

Alıntı lancerevo8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jantlar çok hoş olmuş, iyi günlerde kullanmanız dileği ile
    Teşekkür ederim sağolasın kardeşim

Alıntı MURAT_HLX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    filtre ve bonalume ile çok güzel paf küf yapıyor umut bey
    Muratcım aracım senin ki kadar maalesef dolu değil inşallah vizeden sonra filtre yapıp biraz paf küf etkisini bonalume olmadan duyacağım

Alıntı speed_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah çok güzel olmuş. Canlı olarak daha güzel duruyor. Kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Kırmızı candır
    Emre dostum çok sağolasın güzel düşüncelerin için evet yakından bakınca bende daha çok seviyorum arabayı katılıyorum sana seninde yeni aracın kazasız belasiz olsun inşallah maşallah kocaman tertemiz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba arkadaşlar senelerdir beridir DSLR makinalara çok hevesliydim ve şimdiye kadar hep istemiştim. Neyse ki bir gaz ve cesaretle kendime gittim başlangıç seviyesi bandında forumlar ve kullanıcı araştırmalarım sonucunda makina aldım. Hiç bilgim olmamasına rağmen kendi modlarıyla bir kaç fotoğraf çektim. Hiç bir oynama editleme yok , sadece upload ederken forum kurallarina uygun şekilde küçültüp link alındı. İlerleyen zamanlarda kesinlikle kendimi geliştirip çok iyi şeyler çekmeye çalışacağım. YouTube da falan çekim püf noktaları videoları şimdiden izlemeye başladım. Deneyimli arkadaşlar var ise yardımlarını beklerim ve çok mutlu olurum çektiğim bir kaç fotoğrafı paylaşıyım hemde güncel olsun. Herkese kazasız belasız nazarsız sürüşler diliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herşey yerli yerinde arabasını tanıyıpta iş yapan adamın konusu güzel oluyor emeğine kesene bereket

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okurken bi daha yoruldum MaşAllah ne çok seviyosun be arabanı
    ALLAH VAR GAM YOK..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler