User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: CHRYSLER Sebring Convertible

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 220T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eksik yazmışım,iki kere yormuş olacağım sizi.Cabrio için değil de sedan Sebring için bilgi rica ediyorum.Önceki aracınızdan aşinasınızdır.Bir de zincir değişimi yaptınız mı hiç?
    ilk aldığım sebring sedan düşük km ydi gerekmedi , bu 150 civarı , almadan önce motor şanzuman baya bi yenilenmiş , genel sağlam , ufak ırıvırı tırıvırı nazlanmaları kaldı bize , şu an da biriyle uğraşıyorum , hız göstergesi falan oynuyor araç dururken , elektriksel bi sorun sanırım bugün baktırıcam.Sedanların iç plastik malzemeleri sert , bı o canımı sıkmıştı , cabrio bi nebze yumuşak plastik.Tipik alman sessizliği beklemeyin , birazdaha hissediyorsunuz yolu , dışarıyı vs.Ama alt takım sağlamsa öyle takırtı vs yok.Sedanıda severek kullandım , bundanda memnunum şimdilik.
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah kazasız belasız çok güzel araç gerçi resim göremesekte kendimi ilanlarda buldum
    bu araç için ne dersiniz ? gerçi şuan ilanlardaki tek araç bu

BMW / 5 Serisi / 530i / Standart / 2003 MODEL HATASIZ KAZASIZ İLKSAHİBİNDE BMW 5.30i sahibinden.comda - 585294413
    Resimler bendede görünmedi bi anlık dün ama şu an görünüyor sanırım.E39 u hep sevdim ama cesaret edemedim bi türlü.Farklı kulvarlar gerçi ama arkadan itiş olsun isterdim.

Alıntı Kekuti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2001 yılıydı sanırım, TR'de trafiğe çıkan ilk Sebring'i biz aldık
    Uzun yıllarda kullandık.
    2012'de Rahmetli amcam bizden severek aldı.. o da keyifle biniyordu ki, baktı çok yakıyor kalpten gitti adamcağız...

Çok donanımlı değildi ama gerçekten inanılmaz rahat bir araçtı.. 118.000 km bizde kaldı, en son motor yaptık. Ablam 2500 km yağsız kullanmış arabayı, gerçek bir kadın şoför huasuhsauhashu
    Demek istediğim gerçek bir keçiydi sedan'ı. Ben cabriosunu da seviyorum.
    Filtre kutusunu çıkartıp, güzel ses bile alabilirsiniz
    kayışına falan dikkat edin, genelde bakım gerektiriyor.
    Bide far içi garip bir malzeme, xenon falan yaptırısanız içerisi sıcaktan yanıyor, sonrada kararıyor bilginiz olsun. Sarı farı sökmeyin bence

Rahat ve güzel bineceksiniz, ama gerçekten yakıyor. 11.6 bence ekran hatası falan Ben trafikte 14.5 altı görmedim. İzmit'e çok gider gelirdim o zaman bile 9.5-10 yakıyordu
    Gerçek bir amerikan kendisi....

Bir de virajlarda çok güvenmeyin, amerikan asfaltına göre yapılmış.
    Baya dalgalı denizde sürat yapar gibi sallar ama iyi yolda çok rahat ve süratli gider kendileri

Hayırlı olsun..
    Senin benim diğer aracın konudaki ilk alım hikayen çok güzeldi , dalgalı denizde sürat olayına kesinlikle katılıyorum , üstü açıp belli bi süratten sonrası dışarının rüzgarıylada hakikaten sürat teknesi gibi salınımlarka oluyor , normal bi araba gibi değil
    Alıntı weST.27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben neden resimleri göremiyorum ki
    şu an görünüyor sanırım
    Alıntı Kekuti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arabanın orjinal ızgarası böyle mi yaw ? Sanki plaka üzerine takılması gerekiyordu, ızgara üzeri plaka yeri olmalıydı..
    panjur orjinal değil , hatta sebring alırken daha almadan bu panjurdan bulabilirmiyiz , getirtebilir miyiz diye aranıyodum , bu araç denk geldi üzerinde bu panjurla , daha güzel oldu.Diğer sebringimde orjinal panjur vardı ama bundada diğerinde de panjur altına almışlardı plakayı.Şu an tampon boyandı , plaka eski olduğu için oraya takmaya kıyamadım camda duruyor.Ama panjurda iki vida yeri var plaka çerçevesi için.Emin değilim , ya oraya plakalıkla kare yaptırıcam , yada şu anki resimlerdeki gibi alta uzun plaka.Plaka önü çok değiştiriyor çünkü.

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Chrysler / Sebring / 2.7 Limited / TEMİZ SEBRİNG... sahibinden.comda - 1011639840

benim sattığım abi ilana koymuş.Plaka değişmiş ama , panjur (çok az vardı) , teyp , ve kadran (diğer tüm sebringlerde başka fontlu bi kadran vardı , bundan tr de hiç görmedim) dan tanıdım.Bikaç ay öcne ilana kosaydı , Eosu almamış olsaydım kesin pazarlığa girerdim 300c ve bu ,satıpta aklımın kaldığı iki araba.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Saraçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chrysler / Sebring / 2.7 Limited / TEMİZ SEBRİNG... sahibinden.comda - 1011639840

benim sattığım abi ilana koymuş.Plaka değişmiş ama , panjur (çok az vardı) , teyp , ve kadran (diğer tüm sebringlerde başka fontlu bi kadran vardı , bundan tr de hiç görmedim) dan tanıdım.Bikaç ay öcne ilana kosaydı , Eosu almamış olsaydım kesin pazarlığa girerdim 300c ve bu ,satıpta aklımın kaldığı iki araba.
    ara dayıyı şu sağ arka tekere bi hava bassın.

2 de sol 2 de üst kapalı resim koysun.

bu ilanla bu araba satılmaz , tramer zaten çarpışan arabadan hallice
    médiocrité partout

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler