User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
43 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Hyundai Genesis Coupe 2,0 tci

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hyundai Genesis Coupe 2,0 tci

Gonul isterdi ki 3,8 coupe olsun ama Turkiye'ye hic gelmedi namussuz Simdilik oyuncagimiz bu, daha iyilerine de bineriz insallah. Pek arac fotografi ceken biri degilim fakat ben de aracimi tanitmak istedim. Izmirliyim dogma buyume bu arada, plakanin 33 olduguna aldanmayin, uzun zamandir erteledigim plaka degisikligini vize sonrasi hallediyorum Jantlarin rengi ve cam filmi disinda aracta hicbir oynama yok. Benim kisisel fikrime gore cok keyifli bir arac, 70bin lira fiyat araliginda 2000cc 210hp rwd, hem de kiyaslandigi araclara gore cok cok daha genis ve ferah bir arac. Zaten yurtdisinda BRZ, GT86 ile kiyaslanirken burada scirocco ve rcz ile karsilastirilmasi sasirtici. Fiyati yurtdisinda BRZ ve GT86 ile ayni, burada onlardan kat be kat ucuz. Kronik sorunu yok, ancak kaza yaparsaniz yedek parca sikintisi var, Kore'den parca beklemek zorundasiniz (yuksek ihtimalle) Gerci bu GT86 icin de gecerli.

Konu ripaul tarafından (13-05-2018 Saat 22:21 ) değiştirilmiştir.

aday31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir abimde vardı kullanma şansım olmuştu çok keyifli makina . Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok mantıklı bir araç güle güle kullanın. Düz vitese çevrilebiliyor mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aday31 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir abimde vardı kullanma şansım olmuştu çok keyifli makina . Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim .
    Valla ustad bu aracin Turkiye'de neden bu kadar az oldugunu ya da tercih edilmedigini bilmiyorum. Bana mi sorunsuz olan arac denk geldi bilemiyorum ama benim arac zaten az km yapmis 55bin km'de su an. Tam bir fiyat performans araci bana kalirsa. Hem estetik, hem guzel yanliyor, tamam biraz agir sayilabilir ancak kutlesi az degil, ici ve uzunlugu muhtemelen cogu kisinin tahmin ettiginden daha genis/uzun (BRZ ve GT86'dan cok cok daha buyuk bir arac) 70bin liraya neler satiliyor artik

Bilmedigim icin de sormus olayim aracin neden pek tutulmadigini

aday31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ripaul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ustad bu aracin Turkiye'de neden bu kadar az oldugunu ya da tercih edilmedigini bilmiyorum. Bana mi sorunsuz olan arac denk geldi bilemiyorum ama benim arac zaten az km yapmis 55bin km'de su an. Tam bir fiyat performans araci bana kalirsa. Hem estetik, hem guzel yanliyor, tamam biraz agir sayilabilir ancak kutlesi az degil, ici ve uzunlugu muhtemelen cogu kisinin tahmin ettiginden daha genis/uzun (BRZ ve GT86'dan cok cok daha buyuk bir arac) 70bin liraya neler satiliyor artik

Bilmedigim icin de sormus olayim aracin neden pek tutulmadigini
    Genelde insanlar ön yargılı oluyor markayı duyan vaz geçiyor olabilir canlı örneklerini gördüm Bir diğer büyük etkende yedek parça sıkıntısı diyebilirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bomonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok mantıklı bir araç güle güle kullanın. Düz vitese çevrilebiliyor mu?
    Bilgim yok, hic dusunmedim acikcasi. Izmir'de siklikla karsi tarafa da gittigim icin duz vites benim icin iskence olurdu, yogun trafige denk geldigim zamanlar nadiren de olsa oluyor. Ama otomatik sanzimani zaten sorunsuz, yanlarken de al manuele paddleshiftten cevir 2'ye yardir gitsin

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yıllardır aklımda olan bir araç.alsammı almasammı çok kafamı kurcalıyor.Yakıtı çok merak ediyorum,nasıl yakıt durumu acaba?
    Kazasız belasız bu arada
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

CafCaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir dönem arkadaşımda vardı 1 ay kullandım çok keyifli ve fiyatına göre gösterişli ve donanımlı bir araç 20 vössen dip basık vs. siyah dehşet duruyor ama o şanzıman yokmu 5 ileri motorun bütün gücünü durduruyor araç yürümüyor hissiz yakıtıda baya fazlaydı makyajlı 8 ileri otomatik cıktı hem gidişi hem duruşu çok başarılıydı onuda türkiyeye getirmediler.
    Konu CafCaf tarafından (14-05-2018 Saat 01:04 ) değiştirilmiştir.

Emirhancakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CafCaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir dönem arkadaşımda vardı 1 ay kullandım çok keyifli ve fiyatına göre gösterişli ve donanımlı bir araç 20 vössen dip basık vs. siyah dehşet duruyor ama o şanzıman yokmu 5 ileri motorun bütün gücünü durduruyor araç yürümüyor hissiz yakıtıda baya fazlaydı makyajlı 8 ileri otomatik cıktı hem gidişi hem duruşu çok başarılıydı onuda türkiyeye getirmediler.
    Türkiye ye getirmemelerinden ziyade bence talep yok diye gelmedi araç. Eğer sipariş veren olsaydı Assan'ın aracı getireceğini düşünüyorum. Köklü firmaların çoğundan daha müşteri memnuniyetini öne çıkaran köklü bir firma Assan benim gözümde.
    Hyundai'nin insanlarda teneke izlenimi var. Accent Blue'ya arkadaşım Megane 4'ü ile vurdu arka sol çamurluğa, tampondan.

Hyundai'yi yerin dibine gömen birisiydi.
    Vurduktan sonra oturup ciddi ciddi ağladı, yanındaydım. Çizik bile yoktu Blue da.

Megane 4'ün tampon, far, çamurluk, kaput, ön panel yalan oldu. Şoför kapısıda kasılarak açılıyordu, çamurluk kapıya bindi diye sanırım. Motor arıza ışığı yanıyordu, korna bozuldu. Serviste yatıyor araç Artık kötülemeyi bıraktı Hyundai'yi.

İnsanların ön yargılarının bozulması için sanırım illa kaza yapmaları gerekiyor.
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yıllardır aklımda olan bir araç.alsammı almasammı çok kafamı kurcalıyor.Yakıtı çok merak ediyorum,nasıl yakıt durumu acaba?
    Kazasız belasız bu arada
    Selam,

Sagolasin

Yakit durumu 11-12l civari. Agresif kullanimda en fazla 14'u gorursun daha fazla cikmaz, epey sakin kullanirsan, uzun yolda ya da biraz kasayim bakayim ne kadar indirebilirim dersen 9'lara kadar iniyor (8 gormedim diye hatirliyorum)
    Otobanda kullanmak biraz iskence, 5 ileri oldugundan motor sesi muzik dinlemeyi falan imkansiz kiliyor 120 uzerinde bile.

dragstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iyi cesaret edip almışınız valla, ben yapamadım şahsen

CafCaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hız aramıyorum şekil piyasa olsun dersen uygun alıp clio alıcağına bu araca bine bilirsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu arkadan vurdu biri dağıldı birinde bir şey yok muhabbeti çok sıktı. arkadan çarpan araç öndeki aracın altına giriyor stepne demirine çarpıyor. her araç için geçerli bir durum. aracın süspansiyonu ne kadar yumuşaksa, fren esnasında ne kadar öne yığılıyorsa o kadar az hasar alıyor dışarıdan. megane 4 le accentin güvenliğini koyaslamak gülünç olur. 301, c-elyse, linea ile filan kıyaslanır ancak. bu markasından dolayı değil. her markanın var neredeyse ucuz güvensiz araçları.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunların motor 4g63 mü öyle birşey hatırlıyorum sanki ? Maşallah kazasız belasız.

Emirhancakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yesil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu arkadan vurdu biri dağıldı birinde bir şey yok muhabbeti çok sıktı. arkadan çarpan araç öndeki aracın altına giriyor stepne demirine çarpıyor. her araç için geçerli bir durum. aracın süspansiyonu ne kadar yumuşaksa, fren esnasında ne kadar öne yığılıyorsa o kadar az hasar alıyor dışarıdan. megane 4 le accentin güvenliğini koyaslamak gülünç olur. 301, c-elyse, linea ile filan kıyaslanır ancak. bu markasından dolayı değil. her markanın var neredeyse ucuz güvensiz araçları.
    Merak ediyorsan, aracım Hyundai değil. Mesajı dikkatli okusaydın eğer arkasından girmediğini anlardın. Arkadaşla düz yolda giderken ara sokaktan önümüzden geçti ve sol yandan çamurluğa, sol ön ile vurduk.

Megane 4'ün güvenliksiz olduğunu mu söylemişim? Hayır. Param olsa Accent Blue değil, Megane 4 alırım. Yorum yapar iken birilerini gömmeye çalışmayın. Sadece markanın kötülenmesinin haksız olduğunu söyledim o kadar.
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?

R21TURBO 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sattigim rakamin 30K ustune BRZ almak mantiksiz geldiginden bir suredir genesis ilanlarini takip ediyorum. Hatta Izmir de mat siyah kaplama var bir tane KM si en dusuk o oldugu icin ilk favorim o . Turkiye ye dondugumde hafta sonu arabasi olarak bakacagim ilk model olacak kendileri.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emirhancakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak ediyorsan, aracım Hyundai değil. Mesajı dikkatli okusaydın eğer arkasından girmediğini anlardın. Arkadaşla düz yolda giderken ara sokaktan önümüzden geçti ve sol yandan çamurluğa, sol ön ile vurduk.

Megane 4'ün güvenliksiz olduğunu mu söylemişim? Hayır. Param olsa Accent Blue değil, Megane 4 alırım. Yorum yapar iken birilerini gömmeye çalışmayın. Sadece markanın kötülenmesinin haksız olduğunu söyledim o kadar.
    arka tekere vurmuştur, tamponun köşesine ortadan dalmıştır vs. farketmez. düşük hızlı kazalarda bir aracın dağılıp diğerinin daha az hasarlı görünmesi herhangi bir şeyin kriteri değildir. eski herhangi bir amerikanın demir tamponuna düşük hızda megane’la göm bak bakalım hangisi daha fazla hasar almış. git bide 70’le beton duvara vur ikisini bir de o zaman bak hangisinden sağ çıkıyorsun. sana bir şey söylemiyorum yanlış anlama. bu muhabbeti çok fazla kişiden duyduğum için sıkıldım artık. tofaşların yeni nesil araçlardan daha güvenli olduğunu söyleyeni bile gördüm.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kazsız belasız çok yakışıklı duruyo,sizin konuyu gördükten sonra direk ilanlara gömüldümm
    PROSTOCK GARAGE

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lpg takılıyor mu bunlara ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler