User Tag List

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
86 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 1987 E30 325 coupe.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah coupe,siyah,demir tampon bir e30 bulmak oldukça zor. Sayfalardan gördüğüm bir araçtı.

Kendi fikrimce, cam filmleri sökülüp ,silecekler orjinal takılabilir. Sakın m2 sete dönmeyin Jant olarak ben "borbet A" kapaklı sevenlerdenim, ebat olarakta 205-215 yapabilirsiniz (Nexen lastik takmayın)

Bütçe el verirse startec mor stop ile mükemmel yapın
    Coğrafya kaderdir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet 0941 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her gülün bir dikeni vardır abi ama bence değer

Orjinal bbs e30 m3 bbs'i istiyorum 5 bijonundan bulabilirsem kesinlikle takarım ama bir müddet sonra ilk toplandığında sanırım biraz Ankara işi olacak teşekkür ederim

Bbs daha çok ilgimi çekiyor Teşekkür ederim

Teşekkür ederim Sizde beni sürekli araba yıkarken mi görüyorsunuz
    Arada bir görüyorum seni aracı devamlı görüyorum o başka.

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muharrem7791 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış bilgin var? Ankara egm bmwleri sevmiyor çoğunlukla ceza yazılan sürekli çevirmeye denk gelen araman araçlar bu arada aracın hayırlı olsun bende etlikte oturuyorum senin oturduğun yerin muhtarlık arka tarafındayım. Sabret 1 sene daha aracını oradan geçerken inceliyorum devamlı çok temiz bakılmış
    Kast ettiğim şey çok daha kolay çevrilip, durdurulabileceğiydi. Cümleden dolayı öyle anlaşılmış sanırım.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, hayırlı olsun. Bence vosvosun çok daha güzeldi, rengi olsun duruşu olsun gerçekten çok iyiydi. Karamelle çikolatanın uyumu gibiydi
    Orası çok açıkca belli abi zaten ama son pişmanlık neye yarar Gerçekten çok üzüldüm arkasından Teşekkür ederim.

Alıntı Zorbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah coupe,siyah,demir tampon bir e30 bulmak oldukça zor. Sayfalardan gördüğüm bir araçtı.

Kendi fikrimce, cam filmleri sökülüp ,silecekler orjinal takılabilir. Sakın m2 sete dönmeyin Jant olarak ben "borbet A" kapaklı sevenlerdenim, ebat olarakta 205-215 yapabilirsiniz (Nexen lastik takmayın)

Bütçe el verirse startec mor stop ile mükemmel yapın
    Araç şuan kaportada zaten sonra boyaya girecek şuan kaportası boyası güzel durumda olsun gerisini yavaş yavaş hallederim diye düşünüyorum Jant olarakta orjinal borbet bulabilirsem olabilir ama bbs gibi görüküyor şuan Teşekkür ederim.
    m2 gibi bir niyetim asla yok Belki m1 olabilir. Mor stop da konyada yapılanlardan alabilirim belki.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet 0941 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orası çok açıkca belli abi zaten ama son pişmanlık neye yarar Gerçekten çok üzüldüm arkasından Teşekkür ederim.

Araç şuan kaportada zaten sonra boyaya girecek şuan kaportası boyası güzel durumda olsun gerisini yavaş yavaş hallederim diye düşünüyorum Jant olarakta orjinal borbet bulabilirsem olabilir ama bbs gibi görüküyor şuan Teşekkür ederim.
    m2 gibi bir niyetim asla yok Belki m1 olabilir. Mor stop da konyada yapılanlardan alabilirim belki.
    Taha abinin yaptığı stop gayet güzel korkusuzca alabilirsin Parça ihtiyacın olursa tanıdıkların numarasını verebilirim
    Coğrafya kaderdir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Taha abinin yaptığı stop gayet güzel korkusuzca alabilirsin Parça ihtiyacın olursa tanıdıkların numarasını verebilirim
    Açıkcası şuan birkaç parça arıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

///KDrÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim öncelikle hayırlı olsun iyi günlerde kullan , antares tarafına pek fazla inme şu sıralar çevirmenin nerede olacağı yada yunusların nereden çıkacağı muamma.Stopları konyada yapan ibrahim persan , Camı kırık çatlak stop göndersende aynı paraya yapıyor hatasız yollasanda , arka kasası sağlam stop camları çatlak stop al konuş yapar zaten yollar gerçektende ciddi anlamda startec kadar güzel duruyor.Jant konusunda arabayı 5 bijona çevireceksen alternatif çok aslında .Parça konusunda e30 üzerine parça kovalayan belirli başlı kişiler var onlar sana yardımcı olabilir. İstanbulda Volkan Hacıoğlu , Murat aykaç , Ankara da Harun Albayrak , Samet Keskin , Ata Güney e30 u sevip faal olarak kullanan insanlarla iletişime geçersen sana yardımcı olabilirler.Aradığın parçalar vs olursa banada yazabilirsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ///KDrÖZER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim öncelikle hayırlı olsun iyi günlerde kullan , antares tarafına pek fazla inme şu sıralar çevirmenin nerede olacağı yada yunusların nereden çıkacağı muamma.Stopları konyada yapan ibrahim persan , Camı kırık çatlak stop göndersende aynı paraya yapıyor hatasız yollasanda , arka kasası sağlam stop camları çatlak stop al konuş yapar zaten yollar gerçektende ciddi anlamda startec kadar güzel duruyor.Jant konusunda arabayı 5 bijona çevireceksen alternatif çok aslında .Parça konusunda e30 üzerine parça kovalayan belirli başlı kişiler var onlar sana yardımcı olabilir. İstanbulda Volkan Hacıoğlu , Murat aykaç , Ankara da Harun Albayrak , Samet Keskin , Ata Güney e30 u sevip faal olarak kullanan insanlarla iletişime geçersen sana yardımcı olabilirler.Aradığın parçalar vs olursa banada yazabilirsin
    Öncelikle teşekkür ederim abi Çoğuyla iletişim halindeyim zaten ancak öncelikle kaporta boyayı bitirmemiz lazım Daha sonra ufak tefek detaylara ineceğiz inşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ///KDrÖZER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle teşekkür ederim abi Çoğuyla iletişim halindeyim zaten ancak öncelikle kaporta boyayı bitirmemiz lazım Daha sonra ufak tefek detaylara ineceğiz inşallah

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız sürüşler dilerim
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız sürüşler dilerim
    Çok teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet baktım ki güncelleme vakti gelmiş geçiyor bile E30 restorasyon sürecine girdi sayılır Mümkün olduğunca orjinal parçalarla orjinal bir şekilde toplamaya çalışacağız
    Bu sürece girmesi çok sıkıntılı geçti aslında. Vosvosdan sonra gelen tepkiler insanların bakışı vb. durumlar oldukca canımı sıktı.Arabayı satmayı ciddi ciddi düşündüm.Lütfen insanların kişiliğini bindiği arabaya göre kıyaslamayın
    Ama boş alanlarda direksiyonuna geçince normal sürerken bile verdiği zevk beni vazgeçirdi diyebilirim m20 motorun etkisi büyük bunda Sonra dedimki insanların ne dediği umrumda değil ben seviyorum onlardan banane
    Böylece kararımı verdim Hayallerimi bu arabayla yaşayacağım diyerek araca başladık
    Hepsi bir anda olmasada nadir parçalarını dahil bulacağım

Biraz söktük ve gözümüze takılan yerleri kazıdık.

Taban halısını söktük altından ne çıkacağını biliyordum zaten

Ve gelelim yavaş yavaş topladığım parçalara İlerleyen zamanlarda artar inşallah
    Orjinal ışıklı anahtarı,yedek anahtarı ve vale (kumsal da olabilir ) anahtarı

Bmw logoları
    7

Fotolar büyük oldu galiba ama düzeltemedim kusura bakmayın

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Start verilmiş. Hadi bakalım sonucu merakla bekliyoruz,umarım her şey sorunsuz şekilde istediğin gibi olur
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Start verilmiş. Hadi bakalım sonucu merakla bekliyoruz,umarım her şey sorunsuz şekilde istediğin gibi olur
    Bende çok merak ediyorum abi İnşallah öyle olur Teşekkür ederim.

stak67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kolay gelsin. araç toplamak zor ve masraflı bir iş ama sonucu gerçekten mutlu edici inşallah herşey istediğin gibi olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stak67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kolay gelsin. araç toplamak zor ve masraflı bir iş ama sonucu gerçekten mutlu edici inşallah herşey istediğin gibi olur.
    Teşekkür ederim Gerçekten çok yorucu. İnşallah öyle olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kapı bantlarındaki klipslerine kadar duruyor maşallah. Umarım her şey istediğin gibi olur
    Coğrafya kaderdir

Batuhan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah güzel bir proje ile tadından yenmeyecek hale gelir bu araç
    Batuhan YÜKSEL®

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kapı bantlarındaki klipslerine kadar duruyor maşallah. Umarım her şey istediğin gibi olur
    Böyle şeyleri duymak çok güzel beni arabaya ısındırıyor Teşekkürler inşallah.
    Alıntı Batuhan67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah güzel bir proje ile tadından yenmeyecek hale gelir bu araç
    Teşekkür ederim abi İnşallah öyle olur

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler