User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
86 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: 1987 E30 325 coupe.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaporta işleri için gece yardıma gittik gece boyunca durduk ve arabayı maskeledik

Daha sonra fırına götürdük. Fırın saatinide cumartesi günü son araba olarak ayarladık. Böylece Pazartesi sabaha kadar orada durmuş oldu

Bu görüntüyü fırından sonra 3 gün bekledim

Sonunda bitti ve toplamaya geçtik. Bu arada aracın kule gergisini kırmızı emniyet kemerlerini vb. parçalarını da aldım ama fotoğraflarını çekemedim çekince yükleyeceğim.

Bu arada koltuklarıda döşemecide Elektrikçiye gidecek ve oradan döşemeye gidecek.

Buda bonus olsun. Yakıtlı rc arabamda artık bir e30

Bu zamanda arabamın fabrikasyon M Tech olduğunu öğrendim o yüzden şuanda m1 e çevirme durumum var sizce nasıl olur?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı E46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gursel abinin yeşil tavsiyeside çok iyiymiş
    Aslında yeşil çok istediğim bir renkti iç koltukarını bile yeşil yapardım Ama orjinaline sadık kalmak lazım

E46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun güzel olmuş
    Peugeot 206 RC Feline -1.4 Hdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı E46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güzel olmuş
    Çok teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah , ne demiş atalarımız, su sesi, para sesi, map sesi. Kolay gelsin ��

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RacingSpec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah , ne demiş atalarımız, su sesi, para sesi, map sesi. Kolay gelsin ��
    Aynen öyle abi teşekkür ederim

stak67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kolay gelsin. Zor bölümü bitmis. Biraz masrafli ama keyifli bölümdesin en kisa sürede bitirip binmeye baslarsın insallah

Rsci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ooo süper konu. Kolay gelsin orijinale sadık kaldığın sürece ortaya çok güzel bir sonuç çıkacak. M paket ve bir de 15 bbs jantlarını koydun mu tadından yenmez
    -Honda Civic 1.4is
    -Renault Clio RS 172
    -Audi A3 1.6FSI
    -Bmw 5.28i

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stak67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolay gelsin. Zor bölümü bitmis. Biraz masrafli ama keyifli bölümdesin en kisa sürede bitirip binmeye baslarsın insallah
    Keyifli olmaz mı abi ya Ama yapılacak şeylerde çok kararsız kalıyorum İnşallah az kaldı 1-1,5 aya biter gibi
    Alıntı Rsci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ooo süper konu. Kolay gelsin orijinale sadık kaldığın sürece ortaya çok güzel bir sonuç çıkacak. M paket ve bir de 15 bbs jantlarını koydun mu tadından yenmez
    Çok teşekkür ederim abi orjinaline sadık kalmaya çalışıyoruz Arabanın fabrikasyon listesini gören cidden şaşırıyor 15 bbs ler aklımda ama daha sonraki sürelerde.

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim favorim bu

Bu renkte ayrı bir efsane e30 için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bayadır konuyu güncellemiyormuşum
    Arabayı tekrar toplamaya başladık.

Bu arabadan ve birkaç arabadan etkilenerek tamponları siyaha boyamayı tercih ettik.

Mor stop alana kadar mecburen orjinal stoplarını taktık ve tamponları takıldı.

Araba artık döşemeciye geçti. Aslında koltuklarını felan taktık ama fotoğraf çekemedim

Döşemeciden sonra tekrardan tampon ön panjur kaput vs. ayarları yapılacak. Daha sonra MTech1 eklerini takacağız.

Bunlarda hata mı yaptık bilmiyorum ama aldık bir kere Hemde yaşlı bir amca ve teyzeden

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç toplama işinde Allah kesene bereket kuvvet versin öncelikle

Vosunu yolda görmüştüm aradan 1-1,5 yıl geçti selamlaşmıştık hatırladım. e30 da maşallah çok çok iyi gidiyor, kapaklı borbet piyasada bir zamanlar yaka silktirdi her yerde vardı, ama şimdi unutuldu ve düzgün kondisyonda olanlar tekrar ilgi çekmeye başladı. Bence gayet iyi bir seçim, lastikler kalın gibi geldi 45 yanak mı? Kuraldır bu 16 janta 40 yanak lastik

Birde stoplar için startec olanlarının iki tipi var ( konya yapımda da aynı şekilde ) pembe/mor tonu olanı yakışacaktır. Diğer türlü siyah bazlı alırsan (mhw tarzı olan) araç komple karanlık kalır boğulur, egzoz kafasıda krom olursa tamamlanır arkası.

M1 paket tam set bulabilirsen ki birde fabrika çıkış paket diyorsun mükemmel olur. Piyasası 5-10 bin arası ve bulması zor, en azından sünger orj m1 spoiler takabilirsin kit almasan bile.

Kazasız belasız cezasız, kolay gelsin.
    Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah cümlemize akıl fikir versin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Etu55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç toplama işinde Allah kesene bereket kuvvet versin öncelikle

Vosunu yolda görmüştüm aradan 1-1,5 yıl geçti selamlaşmıştık hatırladım. e30 da maşallah çok çok iyi gidiyor, kapaklı borbet piyasada bir zamanlar yaka silktirdi her yerde vardı, ama şimdi unutuldu ve düzgün kondisyonda olanlar tekrar ilgi çekmeye başladı. Bence gayet iyi bir seçim, lastikler kalın gibi geldi 45 yanak mı? Kuraldır bu 16 janta 40 yanak lastik

Birde stoplar için startec olanlarının iki tipi var ( konya yapımda da aynı şekilde ) pembe/mor tonu olanı yakışacaktır. Diğer türlü siyah bazlı alırsan (mhw tarzı olan) araç komple karanlık kalır boğulur, egzoz kafasıda krom olursa tamamlanır arkası.

M1 paket tam set bulabilirsen ki birde fabrika çıkış paket diyorsun mükemmel olur. Piyasası 5-10 bin arası ve bulması zor, en azından sünger orj m1 spoiler takabilirsin kit almasan bile.

Kazasız belasız cezasız, kolay gelsin.
    Öncelikle çok teşekkür ederim abi

Jantları bizde öyle düşünceyle aldık,çok kalmadı borbetli E-30 bizde nerdeyse sıfır diyebileceğimiz borbet bulunca alalım dedik.Lastikler 40 yanak açıdan dolayı öyle çıkmış herhalde.

M1 orj spoiler a 3.000tl gibi bir rakam istiyorlar onun için biraz bekleyeceğim M1 i bulmak zor evet ama yavaş yavaş elime geçtikce hallederim diye düşünüyorum. Belkide denemek için fiber alır takarım

Stop konusunda ise siyah bazlı aşırı hoşuma gidiyor hatta bir tane siyah e30 da var çok güzel durmuş bence ama bu konuyuda düşüneceğim
    Egzozuda aldım bu aralar takılırmı bilmiyorum ama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet 0941 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle çok teşekkür ederim abi

Jantları bizde öyle düşünceyle aldık,çok kalmadı borbetli E-30 bizde nerdeyse sıfır diyebileceğimiz borbet bulunca alalım dedik.Lastikler 40 yanak açıdan dolayı öyle çıkmış herhalde.

M1 orj spoiler a 3.000tl gibi bir rakam istiyorlar onun için biraz bekleyeceğim M1 i bulmak zor evet ama yavaş yavaş elime geçtikce hallederim diye düşünüyorum. Belkide denemek için fiber alır takarım

Stop konusunda ise siyah bazlı aşırı hoşuma gidiyor hatta bir tane siyah e30 da var çok güzel durmuş bence ama bu konuyuda düşüneceğim
    Egzozuda aldım bu aralar takılırmı bilmiyorum ama
    Egzozu şimdilik takıyım deme aman, cezası batsın otoparkta arabaya işkence ediyorlar.

Orj egzozu varsa oda OEM şık duruyor, kazandan çift çapraz çıkış. Birde tavsiye ön böbrekleri krom yapsan ? tamponlar krom yada siyah tartışılır elbet %50 %50 kalırdım bende ama ufak detaylarla arabayı canlandırmak lazım. Kara far siyah tampon siyah böbrek göstermiyo kendini, camlarda zindan haliyle.

Birde plakalar emniyet baskı orjinal olursa daha şık olur karelere oranla hatta kesinlikle değiştir. ( APP candır ama ***** amcalar..)
    Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah cümlemize akıl fikir versin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Etu55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Egzozu şimdilik takıyım deme aman, cezası batsın otoparkta arabaya işkence ediyorlar.

Orj egzozu varsa oda OEM şık duruyor, kazandan çift çapraz çıkış. Birde tavsiye ön böbrekleri krom yapsan ? tamponlar krom yada siyah tartışılır elbet %50 %50 kalırdım bende ama ufak detaylarla arabayı canlandırmak lazım. Kara far siyah tampon siyah böbrek göstermiyo kendini, camlarda zindan haliyle.

Birde plakalar emniyet baskı orjinal olursa daha şık olur karelere oranla hatta kesinlikle değiştir. ( APP candır ama ***** amcalar..)
    Orjinal egzozunu alacağım Camlardaki filmi komple söktüm abi arabanın camları orjinal yeşilmiş zaten Plakalar değişecek en son iş bittiğinde. Böbrekleri araba tamamen bittiğinde bakacağım
    Tavsiyeler için teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eveet biraz kopuk olacak ama araba şuanda bitmek üzere (sonunda)
    İçi yapıldı ısıtmalı recaro koltuklar.
    Ön camları otomatiğe çevirdik.(Fabrikasyon varmış ama sökmüşler.)
    Kafa ayarı,cam ayarları.
    Arka kelebek camlar sonradan açmaydı orjinalleriyle değiştirdik.
    Diff kaynaklıydı, 3.73 kilitli diff takıldı.
    Bujiler değişti.
    Cam kenar fitilleri.
    Tamponları tekrar kroma çevirdik Yakında cam kenarlarıda krom olacak.
    M1 yapmaktan vazgeçtim hem şuan bulamadım. Fiberini alıp deneyeyim dedim oda ölçüleri tutmadı,sedan için verdiler,yamuk oldu vb. vazgeçtik

Şuan araba boyacıda pasta cila olacak zımparalanacak vb.
    Üzerinde sonradan yapma mor stop var Startec bulunca onlar değişecek.
    Klima takılacak.
    Far yıkama takılacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel görünüyor, tebrikler...

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah çok güzel görünüyor, kazasız belasız. Şu e30 lara keşke herkes sizin gibi baksada zamanı geldiğinde bizde binebilsek.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kesenize bereket

Cam kenarlarını kroma çevirdikten sonra krom BBS nasıl durur acaba ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler