User Tag List

Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon
156 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: RR904 Rover 75 2.5 Connoisseur

FaikYILMAZSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Denemeye devam ediyoruz bakalım
    ER134 Rover 25 1.8 // VL332 Taunus GT 1.6 // DY541 Marea Liberty 1.6 // RR904 Rover 75 Connoisseur SE 2.5 // ABP874 Rover 45 Club 1.6 // RR061 Vw Jetta Comf. 2.0TDİ

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sadece şehir içi kullanıyorsanız çok da teknolojik olmayan bir motorla rakamlarınız gayet normal İlk depoda az yakması umudunuzun yüksekliğiyle pedalın altında yumurta varmış gibi kullanmışsınızdır normal olarak Gazı hep Aytemiz'den almanızı tavsiye ederim ben, İstanbul ve çevre illerdeki tecrübelerime göre Aygaz olsun BP olsun Shell vs hepsine göre en uzun menzili o sağlıyor.

Aracınız çok çekici duruyor bu arada, koltuklar göründüğü gibi pofuduk ve rahat hissettirip kapılar ve genel kumandalar da tok bir hissiyata sahipse insanın içini okşayan bir araçmış gibi göründü gözüme Hiç Rover tecrübem olmadığı için bilemedim

Allah kaza bela vermesin jantları çok güzelmiş, güzel bir çizik gidermeyle renk kendine getirilip parıl parıl gezilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece şehir içi kullanıyorsanız çok da teknolojik olmayan bir motorla rakamlarınız gayet normal İlk depoda az yakması umudunuzun yüksekliğiyle pedalın altında yumurta varmış gibi kullanmışsınızdır normal olarak Gazı hep Aytemiz'den almanızı tavsiye ederim ben, İstanbul ve çevre illerdeki tecrübelerime göre Aygaz olsun BP olsun Shell vs hepsine göre en uzun menzili o sağlıyor.

Aracınız çok çekici duruyor bu arada, koltuklar göründüğü gibi pofuduk ve rahat hissettirip kapılar ve genel kumandalar da tok bir hissiyata sahipse insanın içini okşayan bir araçmış gibi göründü gözüme Hiç Rover tecrübem olmadığı için bilemedim

Allah kaza bela vermesin jantları çok güzelmiş, güzel bir çizik gidermeyle renk kendine getirilip parıl parıl gezilir
    Teşekkürler galiba cok yakacak korkumdan gaza basmadan dolanmışım )
    Koltukları deri temizlik ve bakım kremiyle güzelce temizleyip kremledim pamuk gibi oldu genel olarak kalite algısı yüksek ve dediginiz gibi tok. Boyaya gelince kılcak ve görülen cizikler kusurlar cok fazla elden geçmesi sart bencede
    ER134 Rover 25 1.8 // VL332 Taunus GT 1.6 // DY541 Marea Liberty 1.6 // RR904 Rover 75 Connoisseur SE 2.5 // ABP874 Rover 45 Club 1.6 // RR061 Vw Jetta Comf. 2.0TDİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Plakalık lambaları sürekli patlıyor hatta plastık camı ve iç kısmı. Eritiyordu bgun söktüm resmen ihale aldık sökerken canım cıktı heryere basmışlar dyson u orjinal vidalar boşa cıkmış onları sunfix le yapıstırdım bir saat temizlik yaptım evde buldugum led’leri lehimleyip yapıstırdım tamirat tadılat bitti hadi takalım derken haydeeee anahtarı bagaja atmıstım kapak laps diye kapandı kapılarda kilitliydi bagaj içerden ve anahtarla acılıyor sadece kaldık m bayram izni için memleket yozgata geldik yedekler kayseride baba evinde..ı sinir stres söverken ezan okundu hayrolsun inşallah dedik..
    Bagaj cıtasının sekman yerlerinin birinden ısık tutup baktım kumanda kuzu gibi yatıyor ugrasırken ugrasırken demir telle sokup kumandaya basmayı başardık. mutlu son..
    kabloları bagladık ettik döşemesini taktık kapattık ışık biraz loş kalacak gibi ama bilmiyorum bakalım..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonuç

Yozgat Çamlık Hatırası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Efsaneyi yad edelim..

ER R25 2015

RR R75 2018

Arka planlab yapılaşmanın yarattıgı farkı görebiliriz

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle maşallah kazasız belasız, araç gerçekten çok güzel ve çok farklı. Farklı otomobilleri her zaman sevmişimdir. Yolda giderken bir eşinizin 40 yılda bir denk gelmesi kadar güzel bir olay yok

Araç dıştan çok temiz ve diri görünüyor, renk, jantlar, krom aksesuarlar vs. çok çok kaliteli. İç mekan dış kadar değil ancak küçük düzeltmelerle eski haline gelecektir, özellikle koltuk döşemelerine el atmanız lazım direksiyon rengi pek olmamış gibi ama canlıda sorun yoksa devam..

Benim nacizane tavsiyem, araç bir İngiliz otomobili ve bence spor bir araç değil, aksine Jaguar gibi lüks ve asil bir görüntüsü var, bu yüzden plakalıklardaki "komutan" logoları ve kalın plakalıklar, beyaz/mavi renk ampüller bir de V desenli lastik gibi şeyler aracın ruhunu bozuyor diye düşünüyorum.. Sarı sis ampülleri üzerine farklı renk ampüller çok sırıtmış. Aracın olabildiğince dönemini yansıtıyor olması lazım. Plakalıklar da mesela krom tercih edilebilir. Tabii ki şahsi fikrim.

Güle güle ağız tadıyla kullanın.
    Konu .::EmrE::. tarafından (27-08-2018 Saat 16:29 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı .::EmrE::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle maşallah kazasız belasız, araç gerçekten çok güzel ve çok farklı. Farklı otomobilleri her zaman sevmişimdir. Yolda giderken bir eşinizin 40 yılda bir denk gelmesi kadar güzel bir olay yok

Araç dıştan çok temiz ve diri görünüyor, renk, jantlar, krom aksesuarlar vs. çok çok kaliteli. İç mekan dış kadar değil ancak küçük düzeltmelerle eski haline gelecektir, özellikle koltuk döşemelerine el atmanız lazım direksiyon rengi pek olmamış gibi ama canlıda sorun yoksa devam..

Benim nacizane tavsiyem, araç bir İngiliz otomobili ve bence spor bir araç değil, aksine Jaguar gibi lüks ve asil bir görüntüsü var, bu yüzden plakalıklardaki "komutan" logoları ve kalın plakalıklar, beyaz/mavi renk ampüller bir de V desenli lastik gibi şeyler aracın ruhunu bozuyor diye düşünüyorum.. Sarı sis ampülleri üzerine farklı renk ampüller çok sırıtmış. Aracın olabildiğince dönemini yansıtıyor olması lazım. Plakalıklar da mesela krom tercih edilebilir. Tabii ki şahsi fikrim.

Güle güle ağız tadıyla kullanın.
    İyi dilek ve tavsıyelerınız için çok tessekur ederim
    Öncelıkle V lastık konusunda cok haklısınız bu araçla ne alaka kuruldu da takıldı bilmiyorum önceki sahibine sormak lazım bi ihtimal uzerınde ki jantlar MG (Morris Garage ) ZT yani 75’in spor versıyonu olmasından ötürüdür, bnce felaket ama hersey maddiyata bakıyor halıyle.
    Direksıyon ilk boyandıgında cok sırıtmıştı ama suan biraz kir biraz zaman renk oturdu güZelde oldu.
    Söför koltugu harici deforme yok denilebilir onuda maddi imkanlar el verdikce düzelticez.

Araç ne kadar retro olsada sarı ampüllere oldum olasi ısınamadım. Simdilik plakalık geri vites park ve uzunları led e dönderdik kısalar için 12000 Lümen philips çipli ledler yolda sislere de ilk fırsatta led uygulması yapıcam takım olunca eminim böyle sırıtmaz.

Tavsiyeleriniz için tekrar teşekkürler.

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O araca güzel bir mercek modifiyesi yapılırsa kafadan görüntü on numara olur.

hadigetZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakarsa gazı 2.5 Rover'lar yakar : )
    Kazasız belasız maşallah.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı marikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O araca güzel bir mercek modifiyesi yapılırsa kafadan görüntü on numara olur.
    1000 liradan biraz daha pahalı uygun olsaydş keske rakamlar.. söküp uygulama yapacak bilgiyede sahip dglim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hadigetZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakarsa gazı 2.5 Rover'lar yakar : )
    Kazasız belasız maşallah.
    😀 ben hep 20 liralık alıyorum.
    Teşekkürler cümlesinin )

RoverT16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her gün whatsapp grubumuzda görmekten mutluluk duyduğum harika görünümlü araba çakma jag
    95 MKI Rover 420 Gsi,93 Renault 9 Spring ,04 Ford Connect Lwb 90ps,93 Tofaş Doğan Sl, 91 Mercedes-Benz 200 E,Şuan:94 Toyota Corolla 1.6 XLi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RoverT16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her gün whatsapp grubumuzda görmekten mutluluk duyduğum harika görünümlü araba çakma jag
    çakma jag hiç olmadı simdi kanka ��

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araçla birlikte yol kamerasi gelmişti gögsün ortasından kablo iniyo çakmaklıga giriyordu hiç sevmem bn uyuduruk çinlerdendir diye söküp kaldırdım hafiza kartı lazım olunca pc ye taktım baktım ki xiaomi marka mi yazıyor ve görüntü cok güzel. Xiaomi mijia DVR imiş modeli Öyle olunca takayım yenıden dedim..
    bugün klima unitesi ve bardaklık küllük vs nın oldugu parcayı güç bela söküp direklerden tavana elektrık aldın elektrigi usb cakmaklıgına verdim. Sonrada siyah bulamadıgım için 40/50 cm lık usb ike aynanın arkasından verdim cok güzel oldu beyaz kabo sırıttı ama onuda yakın zamanda degişirim.

dahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    karşısında çay içmelik arabalardan arabada asalet var...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün sislere led taktım güzel oldu sonrasında yıkayınca bi heves aldıgım nikon'la bi kaç foto çekeyim dedim ama daha fazla mesai harcamam lazım otomatik modda cektim olmadı sanırım..

Konu FaikYILMAZSOY tarafından (13-09-2018 Saat 17:00 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler