User Tag List

Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon
156 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: RR904 Rover 75 2.5 Connoisseur

FaikYILMAZSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SercanTurkoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Direksiyonun rengi daha iyi olmuş , tabiri caizse oturmuş.
    Farlardaki siyah folyo cıkınca güzel olmuş..
    Teşekkürler evet direksıyon kabul edilir düzeye geldi .
    ER134 Rover 25 1.8 // VL332 Taunus GT 1.6 // DY541 Marea Liberty 1.6 // RR904 Rover 75 Connoisseur SE 2.5 // ABP874 Rover 45 Club 1.6 // RR061 Vw Jetta Comf. 2.0TDİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kapanış öncesi Son erzurum Turu inşallah güncel yakıt uzun yol 10-12 lt civarlarında..

ER134 Rover 25 1.8 // VL332 Taunus GT 1.6 // DY541 Marea Liberty 1.6 // RR904 Rover 75 Connoisseur SE 2.5 // ABP874 Rover 45 Club 1.6 // RR061 Vw Jetta Comf. 2.0TDİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motip i bulunca boş durmayım dedim

SercanTurkoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orijinal olmuş görünüyor , güzel parlamış.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orijinal olmuş görünüyor , güzel parlamış.
    Biraz tereddütle yaklastjm işin acıgı ama skoda yetinin vites topuzu yıpranmış yırtılmış yırtılan yerlerdeki cukuru iran yapıstırıcısı ile doldurup kuruduktan snra zımpara ile düzeltip boyadık sonuc muazzam olunca bnm viteste aradan cıksın istedim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geleneksel MGROVERTÜRK buluşması içn bu yıl yine Bolu abant’taydık..

Konu FaikYILMAZSOY tarafından (01-08-2019 Saat 22:19 ) değiştirilmiştir.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ah şu 620ti kaldın ya aklımda

Maşallah güzel kareler, vites topuzu da güzel olmuş.

dahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abantt buluşmasından haberim var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hepsini okudum hemşehrim. Elektronikten de iyi anlıyorsunuz maşallah. Internetten de olsa bakarak yapmak kolay değil.
    Modeli eski de olsa Rover'ın bu modeli premium duruyor. Ama eski arabalar gerçekten para harcatıyor. 2007 A4'üm var. Evin en çok para yiyen oğlu
    Farlara temizleme yapılabilir.
    Sisler daha iyi aydınlatsın ama rengi maviye yaklaşmış. Daha beyazımsı daha ağır durur bence. Kelvin mi deniyordu, daha orta değerlerde tercih edilebilir.
    Direksiyon rengi göğüs rengi olsa, sürücü koltuğu tadil edilse daha iyi olur tabii.
    Çamurlukları sökmeyi hiç düşündünüz mü? Orijinali böyledir muhtemelen ama çamurluksuz daha iyi durabilir.
    Ortalama 7,4 lt dediğin gaz değil herhalde. Yol bilgisayarı sanırım? 15 lt üstü gaz tüketimi çok gerçekten.

Ben de Saab 9-3'lere baya niyetlendim bir ara ama hem temizlik açısından istediğimi bulamadım hem de bakımı parçası açısından endişelendim.
    Nesli tükenen araçlar görece daha ekonomik olarak bulunabiliyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ah şu 620ti kaldın ya aklımda

Maşallah güzel kareler, vites topuzu da güzel olmuş.
    600 bayagi iyiydi boyasız sanırım.

Alıntı dahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abantt buluşmasından haberim var

Keşke katılsaydınız da mercedeşle pejo ile katılan eski arkadaslarımızda oldu hersey cok güzeldi.
    Alıntı Bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsini okudum hemşehrim. Elektronikten de iyi anlıyorsunuz maşallah. Internetten de olsa bakarak yapmak kolay değil.
    Modeli eski de olsa Rover'ın bu modeli premium duruyor. Ama eski arabalar gerçekten para harcatıyor. 2007 A4'üm var. Evin en çok para yiyen oğlu
    Farlara temizleme yapılabilir.
    Sisler daha iyi aydınlatsın ama rengi maviye yaklaşmış. Daha beyazımsı daha ağır durur bence. Kelvin mi deniyordu, daha orta değerlerde tercih edilebilir.
    Direksiyon rengi göğüs rengi olsa, sürücü koltuğu tadil edilse daha iyi olur tabii.
    Çamurlukları sökmeyi hiç düşündünüz mü? Orijinali böyledir muhtemelen ama çamurluksuz daha iyi durabilir.
    Ortalama 7,4 lt dediğin gaz değil herhalde. Yol bilgisayarı sanırım? 15 lt üstü gaz tüketimi çok gerçekten.

Ben de Saab 9-3'lere baya niyetlendim bir ara ama hem temizlik açısından istediğimi bulamadım hem de bakımı parçası açısından endişelendim.
    Nesli tükenen araçlar görece daha ekonomik olarak bulunabiliyor.
    Teşekkürler eleştri ve yorumlarınız için. Elimden geldikce birşeyler yapıyorum ama şu aralar çok yogunum vaktım yok deri tadilatı için kayseri sanayisinde aynı renk gerçek deri bulamadık cıkma bi koltuk aradık o da yok o yuzden bi yandan bakınıyor bi yandan araştiriyorum bakalım kısmet...
    Yol bilgisayaro ortalama da benzini baz alıyor keske lpg olsa ama nerdeeee

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abant buluşması sonrası RMG Rover servisine ugradık.
    Egzantrık keçeleri ve tapalar
    Krank alt kasnagı
    Karter contası
    Yag cubugu dibine kacak için aparat
    Yag sogutucu borularından bir tanesi
    Üst kısımda egzantrıgın birisi yuvasına oturmadan kasnagı sıkılmış ve yer yapmıs onun degişimi
    Külbütor kapagı
    Ikıncı oksıjen sensörü
    Bi kaç ıvır zıvır işlem yaptırdık motul 6100 10/40w yag koyduk recep ustaya bende ıkı gün cıraklık ettim sagolsın iki gün boyuca agırladı yolcu etti beni
    Fakat kayseriye gelince üst tapadan yag kaçırmaya devam ettigini ve yağ soğutucu borusunun kıvrılıp daraldığını fark ettim.

Kayseri Çakır oto emrullah usta ya emanet ettik
    Bgun tapa yeniden sızıntıyı engelleyecek ilacı ile takıldı
    Yüksek hızlı fan Rolesi arızası veriyordu ikisinide değiştik
    Tampona gecenlerde sürttüler krom parcayı Sıfır aldık boyanması kalmıştı boyaya verdik
    Sis , sinyal ve dış ortam ısı sensörünün tesisatını sardım sisler için uçlara fiş yaptım
    Boyacı mırın kırın edinde gönülsüz işten sakat cocuk doğar diye panjuruda motip mat siyah ile kndım önce zımpara yapıp sonra boyadım. Bitince güzel olucak inşallah.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tampon boyandı tesisati üzerine gecirdim , ankaradan kargoyla yağ kaçırdığı için sökülen orjınal yag sogutucu hortumu geldi yarın hortum takılıp mantajı yapılınca işimiz bitmiş olucak toplanıcak inşallah.

SercanTurkoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kolay gelsin..
    Daha güzel ve sağlıklı görünecek.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bayrama hazırız )

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    işi bilen zevkli adamların araçları da güzel oluyor. Facebookta da önüme düşüyor resimleri, yapılan işlemlerle git gide güzelleşiyor. KUPON denilecek bir araç haline geliyor. MaşAllah.
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kolay gelsin..
    Daha güzel ve sağlıklı görünecek.
    Evet görüntü daha saglıklı şık oldu teşekkürler.

Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işi bilen zevkli adamların araçları da güzel oluyor. Facebookta da önüme düşüyor resimleri, yapılan işlemlerle git gide güzelleşiyor. KUPON denilecek bir araç haline geliyor. MaşAllah.
    Elimden gedigince uğraşıyorum inş daha iyi bi kondisyona kavusacak yakın zamanda bi kaç eksıgı kaldı firsat buldukca el atıyorum. ))

fexzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah bayağı ilgi alanım dışında bir araç ama gayet emek ve bilgi içeriyor
    '01 C320 AMG USA

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fexzi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah bayağı ilgi alanım dışında bir araç ama gayet emek ve bilgi içeriyor
    Eyvallah. ))

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı cumalar selamlar. Biraz detaya inicem bu akşam biraz efkarlıyım )
    Ankarada RMG serviste yapılan işleri bnm şansıma mı ihmal veya işcilik hatası mı bilmiyorum ama yeniden yapmak zorunda kaldık. İlk önce ankaradan geldigimin ertesi günü yag damlalarını fark edip sanayiye gittigimde takılan yağ sogutucu borusu hem yamuk rekorlu hemde yerine alakasız bi sekılde takılmış kıvrılmış ve kasnaga dayanmış eskiyi kargoyla istedik gelene yenıden hortum bastırdık kayseride yerine taktık. Ama asıl yag kacagının üst egzantrık tapasında oldgunu gördük tapadan yag akıyordu resmen tapa nedense hiçbir ilaç yapıstırıcı conta vs sürmeden oraya takıldı bn gördüm ama bilmedigimden anlamadım kayseriye gelince yenıden söküp uygun sekılde taktık... tabi bi çırpıda yazdıgım olay bize kargosuydu beklemesıydı ustanın musaitligiydi derken 1 haftayi buldu. Aracı teslim aldım 100 km olmadı ki oda ne evin onunde arabann altı bldigin yag gölü olmuş marşa bastım 100 metre ilerde petrolde 2 lt yag ekledim ama incelerken motor evini gördm ki boş olan ıkı egzantrigin tapasından ( öndekini yenıden takmıstık.) arkada kasa kısmına yakın olan komple düşmüş marşa basınca bildigim yag işiyordu hay mınako dedik bıraktık orda ertesi gün çekiciyle sanayiye götürdük bayram tabi bu arada dükkana cektik bayramın 4 günü kayseri sanayiyi karışladım land Rover parcacı servisleri ve otokar i dolandım ama egzantrık tapasını bulamadım otokar kargoyla temın ederiz dedi sadece neyse recep abiyi aradım sağolsun hemen kargoladı tapayı inş kaçırmayacak bi daha çıkmayacak sekilde takıldı. Bu arada kaput acma mandalının yayı düşmüş onu onardık kısalardaki philips zes ledler geberdi artık yanmıyor far kumandasında galiba sorun var aldıgımdan beri yükseklık ayarım çalışmıyordu bi abimden rica ettim kndısınde bayagı iyi durmda fazlalık bi tane varmış yolladı onu da Far için ledlerde Loading sırasına ekledık bakalım.. bi kaç resimler sizleri basbasa bırakıyor esenlıkler diliyorum..

Sonuç : bir sürü sinir stres ve yeniden ugraşi RMG servis sponsorlugunda yapılan işler..

K serisi V6 motor ve Bu üniteye sahip Rover- MG modelleri
    Konu FaikYILMAZSOY tarafından (23-08-2019 Saat 22:12 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler