User Tag List

Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 789
Toplam 154 adet sonuctan sayfa basi 153 ile 154 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2011 Giulietta dizel ile Alfa dünyasına giriş

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Standart donanımda Xenon varken bence hiç led med işine girmeyeydiniz yav? Güzel bi çift D1S alıp devam etseydiniz bence.
    Led işi bence bir yalandan ibaret. Anca uzunlara alır koyarım, eski arabamda öyle yapmıştım Kısaları mercek değiştirtip D2s bixenon şeklinde kullandım, uzunlara led. Onda bile aydınlatmıyordu o ledler, anca şimşek etkisi muhabbeti, kısalar kapalıyken selektörde görsel olarak işe yarıyordu

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Standart donanımda Xenon varken bence hiç led med işine girmeyeydiniz yav? Güzel bi çift D1S alıp devam etseydiniz bence.
    Led işi bence bir yalandan ibaret. Anca uzunlara alır koyarım, eski arabamda öyle yapmıştım Kısaları mercek değiştirtip D2s bixenon şeklinde kullandım, uzunlara led. Onda bile aydınlatmıyordu o ledler, anca şimşek etkisi muhabbeti, kısalar kapalıyken selektörde görsel olarak işe yarıyordu
    ilk ampul cörtlemem arabayı aldığım temmuz 2018 den sonra oldu,osram merka D1S olarak çifitini değiştirdim ancak 1 sene sonra ampullerden biri mosmor oldu bir anda ve ömrünü tamamladı.led ve xenon için fiyat ve ömür farkına bakındım led cazip geldi o gazla taktırdım.şimdi tabi üzerinde photon marka led var ama xenon beyni aktif durumda değil.yarın buna da bişey olursa en kötü dönerim orjinal xenonlara yine

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler