User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
40 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 1993 E34 520i M50B20TU

batu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah çok çok diri ve güzel bir e34'e sahip olmuşsunuz. 150K'yı aşmamış bir havası var

CKLC97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zorbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim aracın çok güzel. Üzerindeki m paralel jantların kıymetini bil Şuan e34 topluyoruz. Kendi e36 aracımla kıyaslayınca çok konfor farkı var
    Teşekkür ederim inşallah sizin aracınız da toplandığı zaman benimkinden daha iyi olur jantları benimde hoşuma gidiyor genelde ben kullandığım için yolda falan nasıl duruyor hiç bakma şansım olmamıştı abime verdim bi ara arabayı bende başka bi araba ile izledim baya can alıcı duruyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FaikYILMAZSOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O arkadaslar sayesinde bu kalıteye böyle komik rakamlara sahibiz sagolsunlar
    Pek aldırış etmemek lazım aslında öylelerine ama işte ortalık yerde söyleyince millet ev halkını da soğutuyor araçtan direk, söyleyenlerde eş dost akraba dediklerimiz hep 520 içinde aynı şeyleri söylediler gittim aldım arabayı parça fiyatı da uygun ustası da var güzel araba yani bi sıkıntı yaşamadım şükür

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı batu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok çok diri ve güzel bir e34'e sahip olmuşsunuz. 150K'yı aşmamış bir havası var
    Saolun çok teşekkür ederim daha iyisi sizin olur inşallah 245.000de aldım ben şu an 250 oldu benden önceki sahibi de aracı yıpratmadan kullanmış lastik yakayım yanlayım gibi olaylara bulaşmamış hiç bende aynı şekil sakin sakin kullanıyorum

FaikYILMAZSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CKLC97 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pek aldırış etmemek lazım aslında öylelerine ama işte ortalık yerde söyleyince millet ev halkını da soğutuyor araçtan direk, söyleyenlerde eş dost akraba dediklerimiz hep 520 içinde aynı şeyleri söylediler gittim aldım arabayı parça fiyatı da uygun ustası da var güzel araba yani bi sıkıntı yaşamadım şükür
    Ben 2007 de tanıstım Roverla ilk önce ailenin 98 216 si’ı oldu sonra 2014 de 2000 model 25 aldım bayagı. Bi kurcalayıp yürütme hikayemiz oldu tabi, simdi gözümü tüm etkenlere kapatıp 2.5 v6 75 aldım erzurumda biniyorum bundan önce marea sahibiydim inanın parcası yok buldugun pahalı ustası yok lafi onda bile geziniyor anladım ki insanların lafıyla gidersek efsane kasa corollanın üzerine cıkamıycaz
    ER134 Rover 25 1.8 // VL332 Taunus GT 1.6 // DY541 Marea Liberty 1.6 // RR904 Rover 75 Connoisseur SE 2.5 // ABP874 Rover 45 Club 1.6 // RR061 Vw Jetta Comf. 2.0TDİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FaikYILMAZSOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 2007 de tanıstım Roverla ilk önce ailenin 98 216 si’ı oldu sonra 2014 de 2000 model 25 aldım bayagı. Bi kurcalayıp yürütme hikayemiz oldu tabi, simdi gözümü tüm etkenlere kapatıp 2.5 v6 75 aldım erzurumda biniyorum bundan önce marea sahibiydim inanın parcası yok buldugun pahalı ustası yok lafi onda bile geziniyor anladım ki insanların lafıyla gidersek efsane kasa corollanın üzerine cıkamıycaz
    Aynen öyle çok güzel açıklamışsınız efsane toyota hyundai accent reno megane ford focus insanımızın genellikle kullandığı araçlar zevkler renkler tartışılmaz tabi işin kötü yanı bu araçların hiç bir özelliği olmamasına rağmen temizlerine yüksek paralar isteniyor arkadaşımda 1.3 yumurta kasa accent vardı 20 lira istedi babası arabaya piooner tesisat var bide tesisatı da alırım dedim onu vermem diyor bende düşerim fiyattan o zaman dedim aramadım daha sonra geri tekrar aradılar tesisatı da al 20ye verelim dediler haber vericem dedim ( o sıra tabi 520 ye bakıyorum nutkum tutulmuş şekilde ) aramadım geri onlar aradı dediler 18.500 tesisatla falan al vaz geçtim dedim gittim 520yi aldım biraz farkla çok da yerinde bi karar oldu yani uzun lafın kısası bizim insanımızla ticaret yapmak çok zor pazarlık payı bırakmıyor hiç adam 50 lira 100 lira sadece bu arabalar için konuşuyorum

JaSoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşaallah güzel bir e34. O 3 tane mikrofon dediğiniz şeylerden biri cep telefonu kitinin mikrofonu, diğer 2si alarmın hareket sensörü muhtemelen.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JaSoN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşaallah güzel bir e34. O 3 tane mikrofon dediğiniz şeylerden biri cep telefonu kitinin mikrofonu, diğer 2si alarmın hareket sensörü muhtemelen.
    Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim yol bilgisayarının hemen yanında konsolda bi çıkıntı var zaten telefon tutacağı gibi ama sökmüşlermi yoksa hiçmi yok bilmiyorum oda dikkatimi çekti aracı alınca diğer e34lerde görmedim hiç öyle bi çıkıntı genelde telefon varsa eğer şöförün sağında el freninin orda oluyor diye biliyorum ben

r3dkit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teybin telefon bağlantı kitinin mikrofonları onlar. emniyet vs alakası yok yani maşallah güzel araba Allah kaza bela vermesin. e34 dünyamıza hoşgeldin
    Find what you love and let it kill you

GuNeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah tertemiz araç kasa diri duruyor. Ben de 4-5 ay önce ayrıldım aracımdan özlemiyor değilim böyle gördükçe.Evde bir kaç parçası var duygusal bağım oluştu.
    Okuma alışkanlığı
    olmayan toplumların
    ömrü lâklâkla geçer!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı r3dkit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teybin telefon bağlantı kitinin mikrofonları onlar. emniyet vs alakası yok yani maşallah güzel araba Allah kaza bela vermesin. e34 dünyamıza hoşgeldin
    Teşekkür ederim saolun valla alırken aracı öyle bi laf atıldı ortaya da doğruluğu tartışılır dediğim gibi çok da önemli bi konu değilde işte sanki emniyet amirinin arabası olunca çok iyi kondisyonda bi arabaymış gibi algı oluşuyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GuNeS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah tertemiz araç kasa diri duruyor. Ben de 4-5 ay önce ayrıldım aracımdan özlemiyor değilim böyle gördükçe.Evde bir kaç parçası var duygusal bağım oluştu.
    Cengiz Kurtoğlu'ndan Elveda Sevgilim isimli parça size gelsin o zaman hayırlısı olsun diyelim daha iyisi nasip olur inşallah araba sonuçta bunlar dünya malı bizimle yaşayacak değiller ya eskisi gider yenisi gelir

Suleyman_Ifique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Guzel bir e34 gule gule kullan kazasiz belasiz insallah
    Kendi zevkine gore biraz degisiklik yapacakmisin?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Suleyman_Ifique Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Guzel bir e34 gule gule kullan kazasiz belasiz insallah
    Kendi zevkine gore biraz degisiklik yapacakmisin?
    Teşekkür ederim saolun valla aklımdan geçenler şu an için
    1-Araç Telefonu
    2-16 Tuş OBC
    3-Aşırıya kaçmayacak şekilde güzel bir müzik sistemi
    4-Orjinal e34 recaro koltukları
    5-Işıklı vites topuzu
    6-ön arka tüm koltuklara ısıtma pedleri
    7-mercekli sis farları
    8-E34 M5 Hella ışıklı spoiler
    9-3.46 oranlı kilit difransiyel bulabilirsem büyük kafa ondan koymayı düşünüyorum
    aklımdakiler şu an bunlar bide geniş böbrekli panjurdan koyarım öne orjinaline aykırı olmadan tatlı sürerken zevk alacağım bir araç aklımdan geçen

mk3_ugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel araç . Hayırlı olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mk3_ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel araç . Hayırlı olsun
    Saolasın Hocam teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar merhaba herkese bayadır giremedim foruma şifreyi unutmuşuz sorunu hallettim ve bu zamanda aracıma aldığım bazı parçaları sizlerle paylaşayım dedim yaptığım bütün işlemleri bu konu üzerinden devam ettirmeyi düşünüyorum durduk yere konu açmaya gerek yok her şeye buyrun bu zamana kadar alınanlar ve rastgele fotolar

Kral formunda

Dijital klima kazanımız ve kontrol panelimiz geldi

Çok fazla foto olduğu için birleştirerek atıyorum fotoları kusura bakmayın burda da eksik olan telefon tesisatı karşınızda telefon tesisatı , bakanlıktan çıkma bir e34 den sökülmüş set şeklinde önde sim kartlı nokia arkada da öndeki telefona bağlı 2. bir ahize ve sesi içeri direk veren bir de hoparlör bulunuyor sökülen araçtaki gibi yerli yerine yerleştirdim hepsini sadece bağlantıları kaldı klima kazanı ile birlikte bağlanacak ikiside

Bagaj kapağındaki patlak ve eksik olan sofit ampülleri yeniledik.

eski ve kirlenmiş sis farlarımızı elden geçirdik öğrenci olduğumuzdan bütçe kısıtlı kurtarılabilecek parçaları olabildiğince kurtarmaya çalışıyorum iç dış temizlik yaptım sis farlarına yırtılan contalarını bulamadığım için dışardan akvaryum silikonu ile birleştirdim ek yerlerini bütçe el verdiği zaman sıfırı ile değişeçek onlarda

Osram marka turuncu park ampüllerimizde tamam Desteklerinden dolayı Ankara ErdGarage'ye teşekkürler

Bacanaklar muhabbet ediyor

ŞİMDİLİK BU KADAR...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Klima ve telefon içerideki görüntüyü çok değiştirecektir Maşallah kazasız belasız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Harika...
    Telefonun çalışması için bagajın sol iç tarafında bir ünite daha olması lazım.Aldınız mı onu da?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler