User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
40 sonuçtan 39 ile 40 arası

Konu: 1993 E34 520i M50B20TU

CKLC97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet 0941 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Klima ve telefon içerideki görüntüyü çok değiştirecektir Maşallah kazasız belasız
    Saolun çok teşekkür ederim arabayı orjinaline sadık bir şekilde toparlıyorum yavaş yavaş bakalım bizim serüven nereye kadar sürecek

CKLC97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harika...
    Telefonun çalışması için bagajın sol iç tarafında bir ünite daha olması lazım.Aldınız mı onu da?
    Saolun çok teşekkürler benim aldığım sette öyle bir parça yok sanırım 1 tane ana beyin var üzerinde güç girişi var hoparlör girişi var aracın ön direklerindeki mikrofonun girişi var 2. ahizenin girişi var birde ana sim kartlı telefonun girişi var başkada giriş çıkış yok tahminimce seyir halinde telefon şarj kısmına takılıyken ordan çağrı geldiği zaman cevaplamak için telefonu açtığınızda ses 2. ahizeye gidiyor direk , telefon yerinden çıkarılırsa sadece telefona geliyor sizin bahsettiğiniz cihazı da gördüm internette satılık , o sanırım iki koltuğun arasında gömülü olan modellerin parçası olabilir uydu ile bağlantıyı sağlıyormuş anladığım kadarıyla ama bendeki telefon direk sim kart girişli olduğu için telefon kendisi bağlantıyı kuruyor zaten uyduyla

söylediğim parça şöyle birşey

Konu CKLC97 tarafından (15-05-2019 Saat 01:48 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler