User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: 2006 Mitsuhishi Lancer 1.6 - Günlük tadında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    direksiyonu çevirdiğinizde gelen tak tuk ses amortisör takoz bilyalarından geliyor.
    Memuration

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ronin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar merhaba,

Aracımı aldığım zamandan bu zamana 75k kilometre yaptım. Ancak şuan düzgün bir alt takım kontrol edecek usta arıyorum. Daha önce 3-4 ay ara ile 2 defa alt takım yaptırmama rağmen hala sesler geliyor ve direksiyonu çevirdiğimde tak-tuk sesleri duyuyorum. Muayene süremde yaklaştı, bu yüzden girmeden halletmek istiyorum. Özellikle İstanbul-Avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz oem yedek parçacı ve düzgün alttakım yaptırabileceğim yer var mı?

-Yürüyen aksam komple elden geçirilmesi
    -Amortisör sisteminin kontrolü değişmesi gerekirse namistain veya basaran gibi yerler mi tavsiye edersiniz? Yoksa oem mi illa dersiniz? Ben sürekli uzun yol yapan birisiyim (işim gereği)
    -Fren disklerini değiştirmem gerekiyor. Oem mi yoksa aftermarket şu daha iyidir diyebileceğiniz bir öneriniz var mı?

Teşekkür ederim
    o ses standart hocam kafaya takmayın. Yalnız en son ben xt yaylara geçince ses kesildi. yaydan kaynaklı bir ses sanırım. (köpekbalığı diye yazdım ama önceki kasaymış çözümümü kaale almayın)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam araç 2006 model hamsi kasa ama yaşından dolayı iyi bir yere bir kere gidiyim a dan z ye hem kontrol hemde iyi parçalar kullanılarak değiştirilsin istiyorum. Özellikle anadolunun bozuk yollarında ve otobanda yüksek hızlarda çukurlara girdiğim için bu sıkıntıyı yaşıyorum.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ronin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam araç 2006 model hamsi kasa ama yaşından dolayı iyi bir yere bir kere gidiyim a dan z ye hem kontrol hemde iyi parçalar kullanılarak değiştirilsin istiyorum. Özellikle anadolunun bozuk yollarında ve otobanda yüksek hızlarda çukurlara girdiğim için bu sıkıntıyı yaşıyorum.
    Avrupa yakasında usta sıkıntısı var özel servis olarak bilmiyorum ama gelirsen Anadolu yakasına Yetkili servisten çıkma fatih usta var yardımcı olur Google Haritalar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benden önceki sahibi fsm de yaptırıyormuş tüm bakımlarını. Bir ara uğrayayım teşekkür ederim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler