User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
32 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Megane 2 RS yeniden :)

pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Megane 2 RS yeniden :)

Herkese merhaba,

2 sene önce sattığım 41RS225 plakalı RS'i buldum ve yaklaşık 4 ay önce geri aldım

Her RS satanın yaşadığı pişmanlık benim de başıma geldi. Yeni macera yaşamamak için , sattığım arabanın tekrar ilana dönmesini bekledim. Her gün sabah ilk iş yeni ilanlara bakıyordum. 2 kez denk geldi ama hem fazla istenen fiyat hem de ekonomik durumdan alamamıştım. Ta ki bir pazartesi sabahı aracı görüp anlaşana kadar Satan arkadaşın dediğine göre , ilan aktif olduktan 15 dakika sonra aramışım.

Benden sonra iki senede 3 el değiştirmiş, birileri motoru ile oynamışlar sağ olsunlar . Kendisinden satın aldığım son arkadaş dynoda 306 hp görünce , hem motoru ele almamak için hem de arıza lambalarından bıktığından piston , segman , egzoz , turbo , intercooler , yazılım vs ne varsa orijinallerini bulmuş , taktırmış ve aracı stok hale çevirmiş. Tam da benim istediğim gibi olmuş. Bir tek son susturucu iptal idi , alınca hemen orijinali taktım .

Tabi aldıktan sonra yine bakım , disk , amortisör , far beyinler vs derken kaçtı yine ama kafam rahat
    Plaka da değişti, şahsına münhasır bir plaka oldu

3 sene önce arabayı aldığım zaman açtığım konu ;
    http://www.techturkey.com/forum/otom..._41rs225_.html

Arabanın daha önceki sahibi tarafından açılmış 2 konu. O da satıp satıp geri almış , şimdi anlıyorum kendisini
    http://www.techturkey.com/forum/otom...tml?highlight=
    http://www.techturkey.com/forum/otom...tml?highlight=

Arabayı aldığım arkadaş ve ben ( sağdaki). Gülüyorum haliyle

Zaten eski fotosu çok , bir de önden yeterli olur

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yaaa megane rs böyledir işte. Sattırmaz kendisini, satarsanda koşturur peşinden o yüzden hiç satmayı düşünmüyorum İş gereği farklı farklı bmw, mercedes vs araçlara biniyorum ama inan hiç birinden şu megane rs' in sürüş zevkini almıyorum Acil olarak egzoz kafalarından kurtulmanız dileği ile
    Tufan has no limits.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı NakkaSss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaaa megane rs böyledir işte. Sattırmaz kendisini, satarsanda koşturur peşinden o yüzden hiç satmayı düşünmüyorum İş gereği farklı farklı bmw, mercedes vs araçlara biniyorum ama inan hiç birinden şu megane rs' in sürüş zevkini almıyorum Acil olarak egzoz kafalarından kurtulmanız dileği ile
    kurtuldum kurtuldum . orijinalleri takılı

brktsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı uğurlu kazasız belasız ayak üstü kaldık biraz amma 14 ekimde vakit olursa görüşürüz detayları telden yazarım mutlaka
    Bunlardan benden olsun

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun tekrar. aslında birkaç farklı renk plastidip alıp jantlarda denesen güzel olur. maviye hangi renk daha çok yakışır kestiremiyorum ama başka farlı jant renkleri yakışır gibi. en güzeli sökülebilir olan plastidip ile denemek sanırım birkaç rengi. örneğin subarumda orjinali sarı olan jantlar çok yakışırken minide başka bir renk yakışıyor v.s gibi.

normalde en sevdiğim renklerden olmasına rağmen şuan ki jant rengi mavinin yanında çok sönük kalmış.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "otomobilleriniz" topiğinin ilk 10 konusu renocu
    renocu buluşması falan yokmu ?

benimde çok aklımı kurcalayan bir araçtı ama fabrikasyon hızlı 2. el aracı kimin nerde kurcalattığı belli olmadığından birde "ekmeği ne kadar yenildi" bilinemediğinden böyle araçlardan genelde uzak dururum.
    Ama siz aracla ilgili herşeyi biliyorsunuz.Bir problem olacağını sanmam, kazasız belasız sürüşler dilerim.

Hayırlı olsun tekrardan.
    médiocrité partout

tolgaaydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yine Yeni Yeniden Hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullanın. Bursa'da bir yerlerde karşılaşmak dileğiyle inşallah
    Eğer burada durup daha ileri gitmeyeceksek, niçin bu noktaya kadar geldik?

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Reno lobisi iş başında Tekrardan hayırlı olsun, zorunda olmadıkça satmayın artık

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabayı alınca mutluluğunuz yüzünüzden okunuyor. Güle güle kullanın. Hepimizin böyle satıp pişman olup özlem duyduğu arabalar var malesef..

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ''Bir gün herkes renocu olmasın,bırakın o ayrıcalık biz de kalsın.''

Maşallah, Allah kaza bela vermesin
    imzasız..

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, aracınız gerçekten çok güzel. Tekrar kavuşmanıza sevindim. Kafaya koydum, ben de alacağım bir Megane

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun yeniden o zaman

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin. plakalara ne olmuş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun tekrar..
    RS başka bi dünya ya. Bassan da basmasan da, yüklesen de yüklemesen de kendini özletiyor, sattın mı da pişman ediyor. Ne biçim bi makinaysa

CafCaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    insan bazı saatığı aracları çok özlüyor Golf v gti ve 206 RC araclarım keşke dursaydı şimdi.

batu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah rengiyle duruşuyla benimde ilanda durduğu zamanlarda fotoğraflarına bakıp sahip olmak için iç geçirdiğim nadir megane rs'lerdendir. Hatırladığım kadarıylada kilometresi emsallerine nazaran çok düşüktü. Kazasız belasız sürüşler dilerim

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı uğurlu olsun.
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brktsr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu kazasız belasız ayak üstü kaldık biraz amma 14 ekimde vakit olursa görüşürüz detayları telden yazarım mutlaka
    Bunlardan benden olsun
    Çok teşekkürler , inşallah orada olacağım Rahat rahat görüşürüz

Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun tekrar. aslında birkaç farklı renk plastidip alıp jantlarda denesen güzel olur. maviye hangi renk daha çok yakışır kestiremiyorum ama başka farlı jant renkleri yakışır gibi. en güzeli sökülebilir olan plastidip ile denemek sanırım birkaç rengi. örneğin subarumda orjinali sarı olan jantlar çok yakışırken minide başka bir renk yakışıyor v.s gibi.
    normalde en sevdiğim renklerden olmasına rağmen şuan ki jant rengi mavinin yanında çok sönük kalmış.
    Açıkçası , çok güzel geri bildirim. Hiç düşünmemiştim, siz deyince farkettim. Gerçekten de değiştirmek iyi olur . Size özelden danışacağım veya buradan söyleyin , deneyeyim.

Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "otomobilleriniz" topiğinin ilk 10 konusu renocu
    renocu buluşması falan yokmu ?
    benimde çok aklımı kurcalayan bir araçtı ama fabrikasyon hızlı 2. el aracı kimin nerde kurcalattığı belli olmadığından birde "ekmeği ne kadar yenildi" bilinemediğinden böyle araçlardan genelde uzak dururum.
    Ama siz aracla ilgili herşeyi biliyorsunuz.Bir problem olacağını sanmam, kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Hayırlı olsun tekrardan.
    Teşekkürler. , Hemfikirim. Kendi bildiğim araç olmasa , zor bulaşırdım bu işlere. Ama sonuç iyi oldu çok şükür. Aldıktan beri yaklaşık 5.000 km yol yaptım. çoğu yerde de zorladım , bana mısın demedi

Alıntı tolgaaydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine Yeni Yeniden Hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullanın. Bursa'da bir yerlerde karşılaşmak dileğiyle inşallah
    Çok teşekkürler. Nilüfer bölgesindeyim. Yeme içmenin dahil olduğu her ortamda görüşebiliriz

Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reno lobisi iş başında Tekrardan hayırlı olsun, zorunda olmadıkça satmayın artık
    Teşekkür ediyorum. Kısmetse satmayacağım , zira bütün sorunları çözüldü gibi. Sıkıntısız hafta sonu arabası olarak kullanıyorum. Mali gücüm el verdikçe devam

Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı alınca mutluluğunuz yüzünüzden okunuyor. Güle güle kullanın. Hepimizin böyle satıp pişman olup özlem duyduğu arabalar var malesef..
    Teşekkür ediyorum. Bu araba bende saplantı gibi. alınca haliyle güldürüyor

Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ''Bir gün herkes renocu olmasın,bırakın o ayrıcalık biz de kalsın.''

Maşallah, Allah kaza bela vermesin
    Çok teşekkürler. Renault sport bir ayrıcalık , kesinlikle. ( veya züğürt tesellisi )

Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, aracınız gerçekten çok güzel. Tekrar kavuşmanıza sevindim. Kafaya koydum, ben de alacağım bir Megane
    Al hocam al , sen de keyfilen

Alıntı 31SkY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun yeniden o zaman
    Çok teşekkürler.

Alıntı mcemrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin. plakalara ne olmuş
    Teşekkürler. ABaZa oldu plaka . Noterde fark etmedim , sonra jeton düştü

Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun tekrar..
    RS başka bi dünya ya. Bassan da basmasan da, yüklesen de yüklemesen de kendini özletiyor, sattın mı da pişman ediyor. Ne biçim bi makinaysa
    Teşekkürler tekrar. Seni dinledim de aldım zaten . "Eksik gediğini biliyorsun , sattığını alabilirsen al geri " demiştin , aldım

Alıntı CafCaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insan bazı saatığı aracları çok özlüyor Golf v gti ve 206 RC araclarım keşke dursaydı şimdi.
    Özellikle RC benim de yıllardır içimdedir. Üniversitede okurken çıkmıştı. Arkadaş almıştı , bakar bakar dururduk

Alıntı batu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah rengiyle duruşuyla benimde ilanda durduğu zamanlarda fotoğraflarına bakıp sahip olmak için iç geçirdiğim nadir megane rs'lerdendir. Hatırladığım kadarıylada kilometresi emsallerine nazaran çok düşüktü. Kazasız belasız sürüşler dilerim
    Çok teşekkürler. Şanslıyım ki hala kaza, değişen veya boyası yok . 2 sene önce 48.000'de satmıştım. 63'de geri aldım. şimdi 68 oldu . Daha çooook uzun iş görür

Alıntı coolvtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla bir fikrim yok açıkcası ne renk yakışır hakkında. photoshop cu arkadaşlar belki yardımcı olur aslında sitedekiler. bazen foto koyup yardım isteyenlere yardım ediyorlardı bir konuda.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler