User Tag List

Sayfa 16/17 İlkİlk ... 614151617 SonSon
305 sonuçtan 286 ile 304 arası

Konu: 2001 Mazda MX-5 NB

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uniquel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    almanyada eli yuzu duzgun e36 yi 1000euro civarina alabiliyorsun. yani burdaki asgari ucretin cok altina.
    guzel bi e36 icin 3000 euro civari alabiliyorsun. tabi ust limiti yok 10bin e de var.

ben gecen hafta 2008 Ford mondeo sw aldim ilk sahibinden boyasiz 2.0tdci 1800euro
    bi onceki aracim 2009 Passat variantti highline 2800e almistim 2 kere motor bitti 2 yeni motor taktim 250bin km yol sadece ben yaptim satarken 500bine yakindi, 2350euro ya sattim

burada araba isi degisik. en ufak masraf insanlarin gozunde buyuyo 300 euroluk masraf icin arabasini yok parasina verenler var.
    muayenesi bitmis aracinin adam ugrasmiyo yari parasina veriyo arabasini. halbuki masrafi en fazla 100-150euro
    bu hafta 300 euroya 124binde Lupo almadim mesela
    abi adam hakkaten 300 € ya araba satıyor sırf ufacık problemi var diye. yemin ediyorum elimden geliyor alıp alıp satsammı diye düşünmüyor değilim. bu bmw de bile ya nasıl üşenirsin bagaj amortisörü değiştirmeye aklım almıyor. aldığımda yerinde durmuyordu amk. yada atıyorum orta kol dayama yırtık ve kapı içleri bollaşmıştı. ulan söktüm aldım yaptım varmı ötesi bitti gitti
    74 model sehpa...

uniquel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen oyle ugrasmiyolar.
    Yada adam sifir araba aliyo vermis 30-40bin euro. eski arabasindaki 1-2bin euro adamin gozunde olmuyo. Cope verecektim 1000e birine vereyim diyo.

Mesela touring fiyatlarina kabaca baktim da 3 ornek paylasayim musadenle.

Ups, bist Du ein Mensch? / Are you a human?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uniquel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen oyle ugrasmiyolar.
    Yada adam sifir araba aliyo vermis 30-40bin euro. eski arabasindaki 1-2bin euro adamin gozunde olmuyo. Cope verecektim 1000e birine vereyim diyo.

Mesela touring fiyatlarina kabaca baktim da 3 ornek paylasayim musadenle.

ne demek abi gizli saklı bişey yok. burada milletin en tırstığı olay tüv mesela benimkinin 2 yıl tüvü olmasaydı .kseler almazdım. 2 yıl kafam rahat yok orası çürümüş yok burası çürümüş git yaptır gel obareyy feci paralar.

hatta bir örnek daha verim buradaki yöneticimin klasik mercedesi vardı almış hevesle 8000€ vermiş. sonra kullanmış tüv gelmiş bir kaç ay sonra oda ne! altında yapısal bir çürük var. Tüvden geçmemiş. tamir etmek için 3000 mi 4000 mi ne istemişler. geçenelrde sattı bir tamirciye 4500€ ya.
    74 model sehpa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyatları görünce, olanakları görünce bir kere daha soğudum ülkeden :/

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah çok güzel, bazen instagram keşfete düşüyor )

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    avrupalıda bozulana kadar kullanıp yenisini alma olayı çok var. Bildiğim bir de çok bakım yapmadıkları

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ontheair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatları görünce, olanakları görünce bir kere daha soğudum ülkeden :/
    Buraninda farkli derdi var abi bakma
    Alıntı mcanx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah çok güzel, bazen instagram keşfete düşüyor )
    cok tesekkurler egleniyorum kendi kendime
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avrupalıda bozulana kadar kullanıp yenisini alma olayı çok var. Bildiğim bir de çok bakım yapmadıkları
    Allahtan az cok bakim yapiyorlar yapmayanlari cidden dokuluyo gidiyo ama oyle cok terk edilmis ve atiyorum yok parasina satilan arabalar var.
    74 model sehpa...

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hadi artık bir kac tane daha pskolojimizi bozacak fotograf at seni bekliyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bugun onu dusundum tabi moral bozmak icin degil. Hafta somu ringdeydim bmw ile yagmurluydu 2 kere kici atti bir kere ben kasindim ama kazasiz belasiz topladim. Sonra 4 lastik taradi dedim duvar gelior tabi oda olmadi. Pist ciddi kaygandi. Kuruda bile Hatara hutara gidecek got daha olmadigindan tin tin gittim tamamladim.

Mazdanin bir iki fotosunu daha buldum onunla beraner bmw yide paylasiyorum.

Sunlarin hala yazisiz olanini bekliyorum gelmedi oyuzden simdilik ne yazikki boyle paylasicam. Kusura bakmayin.

Artik bundan sonra cup kit takilacak. Viraj demirleri alocam xbrace demistiniz onu alip kule gergileri alicm ve bi daha cikicam.
    74 model sehpa...

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oh be bi rahatladım

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hatunla pist kueyfi

benim hatın olsa gözleri faltaşı gibi açılmış durumda olurdu heralde

batu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu baştan sona tek kalemde okudum mx5 ile türkiye yolculugunuz cok keyifli olmus imrenerek baktim. Mx5 harika temizlikte bu arada masallah. Keza e36da cok guzel. Instagramdanda hemen takibe aldim sizi. Bu arada rica etsem almanya hakkindaki tecrubelerinizi nacizane kısaca anlatabilirmisiniz? Biz turklere gore yasabilirmi, hayat sartlari nasildir vs. Simdiden cok cok tesekkur ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oh be bi rahatladım
    Yarin yazosiz olanlarida paylasip bir sure sessizlige burunucem
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hatunla pist kueyfi

benim hatın olsa gözleri faltaşı gibi açılmış durumda olurdu heralde
    Vall cok eglendik o gun hava muhtesemdi bide ciddi hizli arabalar vardim iyi yakalamislar bizim boyle
    Alıntı batu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu baştan sona tek kalemde okudum mx5 ile türkiye yolculugunuz cok keyifli olmus imrenerek baktim. Mx5 harika temizlikte bu arada masallah. Keza e36da cok guzel. Instagramdanda hemen takibe aldim sizi. Bu arada rica etsem almanya hakkindaki tecrubelerinizi nacizane kısaca anlatabilirmisiniz? Biz turklere gore yasabilirmi, hayat sartlari nasildir vs. Simdiden cok cok tesekkur ederim
    Abi iyi dileklerin icin cok saol. Yarin detaylica tecrubelerimizi yazarim. ama kisaca soylemem gerekirse yapilmayacak hic bisey yok. Ciddi ciddi insan herseye kolayca alisiyor.
    74 model sehpa...

peace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öne m tamponu alarak Türklüğünden ödün vermemişin Cup kit eski sedanımda vardı çok memnundum güzel malzeme. Ring olayı işin en keyifli yani vallahi yaşıyosun bu hayatı maşallah
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzaylıların bizi görmesi için çizilen sıfırlar gayet gereksiz..
    https://www.instagram.com/topalworks/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı peace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öne m tamponu alarak Türklüğünden ödün vermemişin Cup kit eski sedanımda vardı çok memnundum güzel malzeme. Ring olayı işin en keyifli yani vallahi yaşıyosun bu hayatı maşallah
    Abi cok saol valla bir gaza gelip aldim cidden nedenini bende bilmiyorum buyuk ihtimal onu takmam hemen yani ne zaman skilirsam bu bir bosluk anima gelirse ozaman takarim sanirim

Simdi kule gergisi, viraj demirleri ve xbrace alicam. Hatta hatta unutmadan egsoz alicam. Artik cinnet geciricem cunku bu egsoz ucundan. Aklimdaki bir soru isaretinide bu vesile ile soriyim. Ara sra disk ve balatalari drgistirme fikri geliyor. Iki arada kaliyorum a.t.ü. nun takimini mi yoksa brembo maxx mi alim diye iki arada kaliyorum. Takip ettigim cogu kisi a.t.ü. kullaniyor. Sanirim bir tik daha yakinim a.t.u. ye. Ama bilemedim

Son olarak suapansiyon icin istedigim parcalarda geldi. Bu ay kesinlikle takarim. Hatta olursa yukardski parcalarida alip. Bir kerede takarim hepaini.

Son gelenler.

Bu ara yazicam diyip yazmamisim. Buradaki hayat sartlari, alismak ve hayatinbakisina ayak uydurnak kolay. Tek zor olan sey tasindiginiz yerin yerel ddilini bilmemek. Ciddi zorluyor ama yapicaz baska bisey yok. Hayat sartlarini burada herkesin rahat yadamasi icin resmen olusturmuslar. Asgari ucret alanda hayvan gibi maas alanda kendi standardini tutturunca hobisinden tur gezmesine herseyibi rahat rahat yapabiliyor.
    Konu SULTANOGLU tarafından (05-05-2019 Saat 17:38 ) değiştirilmiştir.
    74 model sehpa...

Ahmet.S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Almanyada akşam saat 8 den sonra kimseyi görmedim dışarda. Bizde bütün mekanlar dolu. Arkadaşım alman vatandaşı oldu 3 sene önce tr ye dönmek istiyor. Microsoftta çalışıyor 12 senedir tahmini. Münich te gerçekten akşamları sesiz yer istiyen varsa gitsin. Öğretmen 1800 euro alıyor ve munich te geçinemiyor kiralar 1200 euro gibi oda trde bizim oturmadığımız evler diyim. Bir arkadaşım düzenini bıraktı eşi ve kızıyla Almanyaya gitti.Yurtdışı çok kolay değil. Sizin eski konularınızada bakmıştım yeteneğiniz var bence nereye gitseniz yaşarsınız.Kişi kendisini bilerek haraket ediyosa hayal kırıklığına uğramaz bence.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet.S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almanyada akşam saat 8 den sonra kimseyi görmedim dışarda. Bizde bütün mekanlar dolu. Arkadaşım alman vatandaşı oldu 3 sene önce tr ye dönmek istiyor. Microsoftta çalışıyor 12 senedir tahmini. Münich te gerçekten akşamları sesiz yer istiyen varsa gitsin. Öğretmen 1800 euro alıyor ve munich te geçinemiyor kiralar 1200 euro gibi oda trde bizim oturmadığımız evler diyim. Bir arkadaşım düzenini bıraktı eşi ve kızıyla Almanyaya gitti.Yurtdışı çok kolay değil. Sizin eski konularınızada bakmıştım yeteneğiniz var bence nereye gitseniz yaşarsınız.Kişi kendisini bilerek haraket ediyosa hayal kırıklığına uğramaz bence.
    Abi dogrudur. Kisiden kisiye mutlaka degisiyordur. Bizim burasi oyle cok buyuk bir sehir olamdigindan daha saki. Yani bir munih degil olamaz hatta olay tamamen sizin dediginiz gibi kisinin kendisinde bitiyor aslinda.
    74 model sehpa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bmw den devam ediyorum hala. Cup kit icin gerekli olan hersey tamamlandi. Bu aksam amortisoru toplarim hafta sonuda artik arabaya takarim.

Mazda ile pist gunlerinden bir foto daha paylasiyim. Bu arada ehliyetle ugrasiyoruz bu ara o yuzden ciddi ciddi araba kullanmayi ozledim. Ehliyeti aloncada direk kendimi pistlere aticam.
    74 model sehpa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E36 artık ayrı bir konuyu hak ediyor gibi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler