User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
28 sonuçtan 20 ile 28 arası

Konu: E90 320d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tnbrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun aracınız.

1 ay önce periyodik bakımını yaptırdım bende tüm filtreler (mazot dahil) 410 tl mann marka satın aldım.

Normalde 2 senede yani iki bakımda bir değiştirmeyi öneriyorlar fakat 150 tl civarında olduğu için ben her bakımda değiştiriyorum
    Bende her bakımda değiştirmeyi düşünüyorum. Man marka iyiymiş. Serviste olan olmayan gereksiz birşeyler çıkaracaklarını düşünüyorum bende özel servis tercih edebilirim. Özellikle otomole giden 2 arkadaşımında servisten çıktıktan sonra şikayetleri olmuştu

1502salih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah , araç fazlasıyla temiz duruyor , inşallah 1 sene sonra aracımı satmaya niyetlendiğimde bu tarz temiz e90 bulabilirim

arifba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2011 e90 lci vardı bende. onu satıp 2015 5,20i aldım. konfor olarak teknoloji olarak 5 serisi 3 gömlek önde ama sürüş zevki e90 ile kıyaslanamaz bile. Sattığıma çok pişman oldum.Güle güle kullan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Bende aslında balina kasa araçları severim uzun yoldaki rahatlığı hem iç hacim olarak hemde yola oturuş olarak bana hitap ediyor aslında ama sürüş hissiyatı olarak şuana kadar bu araçtan aldığım keyifte beni mutlu ediyor diyebilirim.

Bakım olarak önümüzdeki günlerde yetkili bmw servisindeki bir usta gelecek ve bakımlarını ona yaptıracağım. Bu konuda forum arkadaşlarımın bilgilendirmesinden sonra mann markanın geçerliliğini biraz daha araştırdım ve doğru sonuç olduğunu usta arkadaşın fikri ile de onayladık. Butik bir tamirhane var iş yerinde karşı komşumuz olan orada özenle yapılması istediğimi de belirttim. İç kozmetik olarak hassas birisiyim bu yüzden titiz çalışacaklar. Bu işlem maddi olarak çok bir şey farketmedi belki ama aracın gözümün önünde olması takip edebilmem benim için önemli. Bu arada aracın orijinal yaylarını da taktırmayı düşünüyorum. Bu şekilde çok güzel geliyor gözüme ama şuan görüntüden çok konfor istiyorum. Coilover aklıma geldi aslında daha önceden rx8 aracımda kullanmıştım. İyi bir marka yumuşak bir ayarla tat verebilir belki ama binek olarak kullanacağım dizel bir araç için gereksiz olacağını düşünüyorum.

iyi forumlar

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bmw kullandığım için bu kasalar her zaman hoşuma gitmiştir.

Maşallah kazasız belasız sürüşler dilerim..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı anıl turan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakıt filtresi dediginiz mazot filtresi mi?
    arabayi aldigimda 51bindeydi tam 600tl tuttu, bakımı mazot filtresi 120tl mis.
    Mavi Serviste yaptiriyorum bakimlarini
    Aynen mazot filtresi...

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Sevdiğim kombinasyonlardan. Allah kaza bela vermesin.

Ama şu E90'ların direksiyon sertliğinden bende şikayetçiyim. Hiç alışamadım.

kifoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güle güle kullanın E90 ile aramızda yasak bir aşk var benimde
    M sport paketler servotronic direksiyonla geliyor. diğer paketlerde eğer opsiyonel olarak istenmemişse hidrolik direksiyonla geliyor. hidrolik direksiyon sert ve yoldaki bütün engebellerde dalma yapar bu bana bir E90 sattırdı. servotronic yüksek hızlarda sertleşen bir yapısı var ondada kronik sorun 80-100 km arasında titreşim yapması. direksiyon kutusu değişenlerde dahil titreme sorunu geçmiyor bu sorunda başka bir E90 sattırdı bana. aşırı derecede sevdiğim bir araba ama bu problemlerinden dolayı bir daha yolumuz kesişmeyecek kendisiyle.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir önceki aracım 2011 a6 ydı. Direksiyonu ekstra yumuşak bir araba ve tepkileri çok sakindi. Bende ilk başta ne oluyoruz ne bu sertlik dedim ama insan nelere alışmıyor ki . Tabi binek araç olarak kafamda hep e segmenti bir araç vardı ama kısmet buymuş.

Birde hızlı bir garaj aracı istiyorum bütçemin el verdiği kadar. Hatta Bunun için arananlarda konu açmıştım.Sonra aracımı değiştirme işleri girdi araya ve bu e90 ı aldım şuan tekrar performans odaklı hafta sonları kullanabileceğim e90 ımın yanında güzel duracak ne bakabilirim acaba önerilerinizi bekliyorum

Bütçem ortalama 70 bin diyelim
    Konu Can3437 tarafından (17-01-2019 Saat 19:18 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler