User Tag List

Sayfa 6/11 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
201 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: 00' Tofaş Kartal Nurburgring Edition :P

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok beğendim enkei rpf1 replica olayı bitirir
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

oguzhanaydeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok beğendim enkei rpf1 replica olayı bitirir
    çok teşekkür ederim hocam

131mirafiori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AltunTV Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah valla ben jantlar haricinde çok beğendim çok güzel ilerliyor Tofaşların bu kafada sahiplere ihtiyacı var. Ben de 16 yaşımdayken ilk göz ağrım olan şahinime Ralli kafasında bir şeyler yapacaktım ama ruhsata işletemeden gecesinde polisler söktürmüştü bütün sticker'ları , ki sadece yarısını yapıştırabilmiştim çok içimde kaldı ve hala da hayalimdir cage li turbolu günlük kullanmalık 150-160hp lik bir Tofaş. Profilden cage falan da yaptırmış hepsi boşa gitmişti elimde kalan 2 fotoğrafı koyayım bende
    ]
    Profilden cage mi yazıyor ben mi yanlış okuyorum güzel kardeşim?
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    itin köpeğin maskarası değil, Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin bekçisi, askeriyim.

AltunTV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 131mirafiori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Profilden cage mi yazıyor ben mi yanlış okuyorum güzel kardeşim?
    doğru okuyosun abi görüntü için öyle bi şey yapmıştık fotoğrafını aradım ama bulamadım

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    değişik olmuş dıştan güzel bi sarıya boyansa fena olmaz aslında bide önlere koltuk alırsan süper olur. kesene bereket
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

131mirafiori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AltunTV Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru okuyosun abi görüntü için öyle bi şey yapmıştık fotoğrafını aradım ama bulamadım
    Kardeşim cage işi şakaya gelmez. Profil falan sakın bir daha yapmayın öyle şeyler. Özel çelik çekme borulardan yapılır cage... Belli kuralları vardır, yanlış yapılmış cage ölümle sonuçlanmayacak bir kazada ölüme yol açar...
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    itin köpeğin maskarası değil, Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin bekçisi, askeriyim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Boost Up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    değişik olmuş dıştan güzel bi sarıya boyansa fena olmaz aslında bide önlere koltuk alırsan süper olur. kesene bereket
    çok teşekkürler koltukta boyada düşündüğümüz şeyler bakalım olursa tabi ikisi arasından önceliğim koltuk

-ER- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle bence bir aracın RiNG edition olması için gereken şey Kırmızı ve Beyazlı bir detayı olması gerekir Ring in logosundan alıntı,
    Hadi onu es geçelim kapı direklerindeki siyah yere olabilir mesala, Sonta kapı nın yanına takılan o sözde koruyucu süsü sökülmeli ve kapıdaki ölçüsüz yapışkan.
    Tampon ekine bir şey diyemedim ama bence tampon gövde rengi olması gerekiyor yada tam ortası bırakılıp alt kısımda gövde rengi olabilir.
    Ön tampona ek takılıyorsa bence arkaya da bir ek gerekiyor çok sırıtmış mesela difüzör.
    Öncelikle jantların büyümesi lazım yada modelin değişmesi gerekiyor çok ufak göstermiş kendini.
    Kaputun arkasındaki ızgaradaki mor renk ve diğer yerlere sıçratılmış morlarda yok olmalı bence.
    Kapıdaki cam rüzgarlığı da sökülmeli ve en az 1 numara cam filmi gerekli bence ama çok da koyu olamamalı sadece yansımalı olsun.

Bence olurları bu kadar onun dışında başka söyleyeceklerim yok benim kendi zevkime göre gözüme ve aklıma gelenler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -ER- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle bence bir aracın RiNG edition olması için gereken şey Kırmızı ve Beyazlı bir detayı olması gerekir Ring in logosundan alıntı,
    Hadi onu es geçelim kapı direklerindeki siyah yere olabilir mesala, Sonta kapı nın yanına takılan o sözde koruyucu süsü sökülmeli ve kapıdaki ölçüsüz yapışkan.
    Tampon ekine bir şey diyemedim ama bence tampon gövde rengi olması gerekiyor yada tam ortası bırakılıp alt kısımda gövde rengi olabilir.
    Ön tampona ek takılıyorsa bence arkaya da bir ek gerekiyor çok sırıtmış mesela difüzör.
    Öncelikle jantların büyümesi lazım yada modelin değişmesi gerekiyor çok ufak göstermiş kendini.
    Kaputun arkasındaki ızgaradaki mor renk ve diğer yerlere sıçratılmış morlarda yok olmalı bence.
    Kapıdaki cam rüzgarlığı da sökülmeli ve en az 1 numara cam filmi gerekli bence ama çok da koyu olamamalı sadece yansımalı olsun.

Bence olurları bu kadar onun dışında başka söyleyeceklerim yok benim kendi zevkime göre gözüme ve aklıma gelenler.
    Çok teşekkür ederim fikriniz için ring edition bizim için espriden ibaretti tamamen ondan kasmadım ve şahsi görüşüm arabada iki ana renk dışı başka bi renk olunca biraz gökkuşağını andırıyor
    Aslında ne kadar orjinal dışı şeyler yapsamda aracın fabrika çıkışı donanımını bozmak istemiyorum bundan dolayı tamponlar siyah, camlar manuel vs.
    Arkaya istediğim tarzda bi ek bulamadım maalesef. Tamamen custom bir şey yapmak gerekiyor önü de sökmüştüm zaten
    Izgara da tıpkı direklerdeki gibi aracın orijinal rengi olan menekşe mavi renginde güneşte mor duruyor ve tabii ki direkler mat siyaha kaplanırken orası da sarıya boyanacak
    Cam filmini şahsen sevmiyorum aracın içi bittiğinde zaten oldukça koyu olacak (bitirebilirsek)
    Konu oguzhanaydeniz tarafından (14-04-2020 Saat 02:40 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sırf görüntü için Cage isteniyorsa Pimaş ile hallolur Kartalın arkasıda büyük rahat rahat çalışılır
    '98 Peugeot 106 XS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mertkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sırf görüntü için Cage isteniyorsa Pimaş ile hallolur Kartalın arkasıda büyük rahat rahat çalışılır
    hocam şuan olan görüntü beni şahsen tatmin edıyor ama evet isteyen olursa bence de pimaştan hatta kartondan yapılabilir

cagataayk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alışılmışın dışında olması en güzel yanı. Bence sarı ve serseri kalmaya devam etmeli. Maşallah.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cagataayk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alışılmışın dışında olması en güzel yanı. Bence sarı ve serseri kalmaya devam etmeli. Maşallah.
    en iyisi buydu çok teşekkürler

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşAllah, bende farklı olanı yapan zevkli insanların hayranıyım. Aracınızda bu şekilde gayet güzel ilerliyor.

Kule gergilerinden memnun musunuz? Kur sebebiyle eğer gerçek manada kaliteli malzeme ise ön ve arka kuleler için gergisi yaptıracağım, cnr'yi tercih edeyim.
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşAllah, bende farklı olanı yapan zevkli insanların hayranıyım. Aracınızda bu şekilde gayet güzel ilerliyor.

Kule gergilerinden memnun musunuz? Kur sebebiyle eğer gerçek manada kaliteli malzeme ise ön ve arka kuleler için gergisi yaptıracağım, cnr'yi tercih edeyim.
    Çok teşekkürler gergilerden tabii ki memnunum Caner abi sağolsun işini hakkıyla yapan ustalardan. Yaptıkları ürünler çoğu bildiğimiz markaların ürünlerinden daha kaliteli kendiside videolarında karşılaştırmalı şekilde bahsediyor zaten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese yeniden merhabalar Güzel bi güncelleme ile yeniden karşınızdayım yıllarımın hayali olan enkei rpf ler sonunda nasip oldu ve alabildim gunmetal rengi ile çok arada kalmıştım ama silver ile görüntü tahmin ettiğimden de güzel oldu buyurun

(ölçüler 205/40/16 önler 8mm, arkalar 2cm spacerli)

Konu oguzhanaydeniz tarafından (06-06-2020 Saat 21:16 ) değiştirilmiştir.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla güzel olmuş he 17 inç de olsa kaldırır sanırım ama gayet ideal duruyor böyle

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah,maşallah. Çok beğendim
    HotHatch Lovers!

aaygen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    RPF'ler süper olmuş valla

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler