User Tag List

Sayfa 8/11 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
201 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: 00' Tofaş Kartal Nurburgring Edition :P

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapılan tüm işlemler yerinde olmuş. Ön panjuru ankara işi yapsanız önden görüntüsü daha güzel olur. Kazasız belasız
    Coğrafya kaderdir

ahmetakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Harika bir kartal En son fotoğraf duygulandırdı beni 1 sene kalmıştım güre tarafında
    90's

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kardeşim yaptığın uygulamaların hepsi çok güzel tebrik ederim. Simself bi etki yarattı mı ben de uygulamayı düşünüyorum da?
    BMW E90 320d LCI

lancerevo8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla on numara olmuş eline sağlık, umarım bulancaktaydın sanırım umarım bir yerde denk geliriz.

ÜSTÜNERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kesene bereket maşallah cok güzel bir proje olmuş. Bence ön tampon ekini çıkartsan daha yakısıklı durur sanki ne dersin

CabrioMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok ama çok güzel olmuş, vizyon çok önemli işte. Şu panjuru kullanırsanız ön görüntüyü çok daha tok gösterir bana kalırsa. Keyifle takipteyim.

@kilicworkss

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emeklerinize sağlık.Yapılan uygulamalar hep farklı ve yerinde olmuş.Keyifle kullanın.
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    motor içine girecek misin ileride?
    HotHatch Lovers!

oguzhanaydeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reis seni canı gönülden kutluyorum. Yaptıkların harbiden bu zamana kadar hiçbir Kartal sahibinin yapmadığı işler. Önünde bir örnek yokken kendin düşünüp bunu yapman büyük başarı.
    Maşallah nazar değmesin.

Direksiyon müthiş.
    Çok teşekkür ederim. En başından beri amacım hep farklı olanı yapmak arabaya her tarzdan bir şeyler katmaktı beğenilmesi benim içinde mutluluk kaynağı

Alıntı mehmet6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyi hakikaten, emeğinize sağlık. Direksiyon nokta olmuş.
    Alıntı YAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kesene bereket
    Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, çok güzel olmuş. Kesene bereket ,kazasız belasız sürüşler dilerim.
    çok teşekkürler

Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyi olmuş güzel dokunuşlar. Alt barları boyasamıydın diye düşünmedim değil.
    Kapı tutamaçlarını ve cepliğini de montajlasan daha dolu ve orjinal durur. Böyle rally spec 106 kapısı gibi duruyor. Eğer istediğin de oysa kapı tutamaçı için halat vs elcik yaptır.
    teşekkürler aracın alt kısmında farklı bir görüntü olması adına gergileri krom olarak tercih ettim ilerleyen zamanlara doğru krom egzoz düşüncem de var birbirlerini tamamlaması için kapılar için çeki ipleri gelecek

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gergiler büyük fark yaratmıştır gerçekten, şasinin bütün esnekliğini almıştır kullanımı keyifli olmuştur. güzel gidiyor eline emeğine sağlık kesene bereket

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zorbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapılan tüm işlemler yerinde olmuş. Ön panjuru ankara işi yapsanız önden görüntüsü daha güzel olur. Kazasız belasız
    Alıntı CabrioMan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok ama çok güzel olmuş, vizyon çok önemli işte. Şu panjuru kullanırsanız ön görüntüyü çok daha tok gösterir bana kalırsa. Keyifle takipteyim.

çok teşekkürler orjinal T panjurdan vazgeçemiyorum hiçbir zaman

Alıntı ahmetakbayir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harika bir kartal En son fotoğraf duygulandırdı beni 1 sene kalmıştım güre tarafında
    çok teşekkürler burada bizim kafada olanlar için mekanlar hep belli

Alıntı tlgylmz106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kardeşim yaptığın uygulamaların hepsi çok güzel tebrik ederim. Simself bi etki yarattı mı ben de uygulamayı düşünüyorum da?
    Teşekkürler Simselfler bizim gibi sacı ince olan araçlar için uyguladıktan sonra tabiki farkediliyor. Tofaşlarda araç yokuşta veya normalde yükteyken içerisinin komple zırıldaması meşhurdur simselfler o zırıldamayı tamamen kesti bende. Eksi yanları ise zift içeren malzeme olduğundan bi süre araç içerisinde koku oluyor ve malzemenin üst yüzeyi alüminyum olduğundan ısıyı içeride hapsediyor yazın çok çekilmez oluyor

Alıntı lancerevo8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla on numara olmuş eline sağlık, umarım bulancaktaydın sanırım umarım bir yerde denk geliriz.
    çok teşekkürler aynen bulancaktayım araba hastane taraflarında yatıyor genelde evin altında

Alıntı ÜSTÜNERC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesene bereket maşallah cok güzel bir proje olmuş. Bence ön tampon ekini çıkartsan daha yakısıklı durur sanki ne dersin
    teşekkür ederim ekleri bende arada çıkartıp takıyorum iki türlü de gözüme güzel geliyor

Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeklerinize sağlık.Yapılan uygulamalar hep farklı ve yerinde olmuş.Keyifle kullanın.
    Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motor içine girecek misin ileride?
    çok teşekkür ederim ilerleyen zamana doğru tabiki bir motor projemiz var niyetim her şeyi eksiksiz tamamlayıp motoru en sona bırakmaktı şuan o yolda ilerliyorum bakalım zaman ne gösterir

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kazasız belasız maşallah

gergiler çok kararında olmuş.

KaanBRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kartal güzel olmuş,şahininde fotoğraflarını görme şansımız var mı?

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah ikisinede ben şayini daha çok begendim bu arada şayine taktıgınız enkei lerin jant lastik ebatları nedir söylermisiniz ? lastiklerin markasını da tabi benim oglanda çok istiyo şayinine bu enkeilerden takmak
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dkaya87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gergiler büyük fark yaratmıştır gerçekten, şasinin bütün esnekliğini almıştır kullanımı keyifli olmuştur. güzel gidiyor eline emeğine sağlık kesene bereket
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kazasız belasız maşallah

gergiler çok kararında olmuş.
    Çok teşekkürler, aynen öyle gergiler tofaş gibi burulması had safhada olan bir aracın burulmasını tamamen kesti. Zaten bu gibi araçlarda tepkisi çok daha net anlaşılıyor; şasesi olmayan araca şase yapmak gibi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KaanBRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kartal güzel olmuş,şahininde fotoğraflarını görme şansımız var mı?
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah ikisinede ben şayini daha çok begendim bu arada şayine taktıgınız enkei lerin jant lastik ebatları nedir söylermisiniz ? lastiklerin markasını da tabi benim oglanda çok istiyo şayinine bu enkeilerden takmak
    teşekkürler tabii ki

şahinin lastikler 165 40 16 görüntü çok güzel ama kullanması özen gerektiriyor abi

ahmetakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tutuldum Şahine harika duruyor
    90's

KaanBRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok güzelmiş hakikaten,hatları özellikle mükemmel Şahinin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tekrardan herkese merhabalar. Yaptığım değişiklikleri biriktirip atmayı hedeflediğimden konuyu güncellemem biraz uzun sürdü
    Çocukluğumdan beri içimde olan bu tutku tabii ki rahat durmama engel oluyor devamlı ne yapabiliriz ne uyarlayabiliriz derdine düşüyorum aradan geçen 10 ayda yapılan değişiklikleri(fotoğraflayabildiklerimi ) atmak istedim. Herkese şimdiden keyifli okumalar.

Belki 10 sene önce sadece 1 kere aksesuarcının rafında gördüğüm, senelerce aklımdan çıkmayan şeffaf stop camları şans eseri instagram'da gezerken karşıma çıktı ve hemen aldım

sarı renge kırmızı zaten stopları yakıştıramıyordum

sinyal ve geri ampullere diadem, fren ve arka sise philips kırmızı koyduk

arkadan görüntüsü

artık iyice ömrünü doldurmuş egzozu komple yeniledim peşinden çok duramayıp sırf içimde kalmasın diye her 2 tofaşçının birinden mutlaka yaptığı orta ve kat iptalini yaptım pişman mıyım? hayır alt devirler çok ölü kalacak diye şüphem vardı katalizörün içinin iyice bozuk olduğunu görünce iyi ki sökmüşüz dedik oem uç oldukça küçük olduğundan son susturucudan uca kadar olan kısmı 63mm krom boru ile değiştirdik sesi de en çok etkileyen kromun verdiği ton oldu

çıkanlar; büyük ihtimal orjinal olan katalizörü ve yeni taktığımız orta susturucu

Bu yolun başından beri hep olmayan şeyleri uyarlamayı hedefledim. Klişe şeylerden artık sıkıldık carbon bagaj hayallerimde yine sarı olduğundan ötürü hep vardı ve onu da normal carbon desenli yerine forged carbon kullanarak tercih ettim Açıkçası en çok yapmakla yapmamak arasında kaldığım şeylerden birincisi bu oldu sonra sonuç yine mâlum sipariş

İleride zaten aracı komple boyaya sokmak istediğimden ötürü bagaj kapağını kaplamaya uygun olacak şekilde hazırlattım. Normalde astarsız zemine kaplama önerilmez ama boyandığı zaman baştan sıfırlarız diye çok üstüne düşmedim

Arkayı komple kapladıktan sonra folyonun cama gelen kısmını aldığımızda acilen arkaya film yapmalıyız diye düşündük 2 numara film kullandık zaten amacı siyah göstermekti onuda öyle hallettik.

tam arkadan bakınca kesinlikle çok farklı ve alışılmışın dışında bi görüntü oldu

Kaplamanın üstüne esprili logo veya stickerlar düşünüyordum. Bir sayfada benim istediğim tarzda 3d yazıcı ile logo yapan bir firma gördüm. Çoğunlukla çevremdekilerin veya arabayı görenlerin ''bu turbolu mu'' sorusuna logoyla kesin bi çözüm getirdik (316i yi logoyla m3 yapan abiden farkımız kalmadı ) logoları da tofaş yazı fontunda ve sarı siyah olarak oluşturduk.

çizim aşaması

ve nihayet yazıcıdan çıkmış hali

ardından montaj görüntüleri

direksiyondan sonra vites topuzunu da orjinal bırakmaya gönlüm razı olmadı Yeni topuzu takmadan önce leyveyi ve alt tamir takımını yenilemek istedim. Görüntü istediğim gibi olmazsa değiştirebilmem için leyveye japon araçlarındaki gibi topuzu çevirerek sök-taklı şekilde yaptık. Vites geçişi daha sıkı ve yolu kısa olsun diye leyvenin boyunu da 4 cm kısalttık

Aldığım topuz

yeni leyve

boyu kısalıp ve diş açıldıktan sonra denemeler

oem topuzun uzunluğu neredeyse kalorifer tuşlarına kadar geldiği için hem görüntü hem kullanış olarak alışması zor oldu

arabanın içinde bolca kullandığımız kumaştan kılıfı da diktirdim ve vites olayını da bitirdik

Konu oguzhanaydeniz tarafından (07-02-2022 Saat 18:54 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler