User Tag List

Sayfa 5/15 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
276 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Rover 45 1.6 Clup

FaikYILMAZSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu gün sıkıntıdan Karizma Sound a ugrayıp eldeki amfi ile bas i bağlattım sagolsunlar itinalı çalıştılar haldır huldur dalarlar diye korktum ama
    sonrasında Borusan plakalıklarımızı taktım.

ER134 Rover 25 1.8 // VL332 Taunus GT 1.6 // DY541 Marea Liberty 1.6 // RR904 Rover 75 Connoisseur SE 2.5 // ABP874 Rover 45 Club 1.6 // RR061 Vw Jetta Comf. 2.0TDİ

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşAllah günden güne güzelleşiyor.

Bası görünce yorum yapmadan geçemedim, bana göre değerli bir seri p serisi.
    p1222 mi bas 1224 mü ? 1222 ve seri bağladılar ise ben çok amfi yemiştim 400 rms yapıyor toplamda ama 2000.1 amfi ile besliyordum son dönemlerinde, sağlam subwooferdir. Gerçi bu subu 1 ohmda bağlamakta akıl karı değildir, güzel tonlama veren bir cihaz. Amfiye dikkat etmekte fayda var, gücü subwoofere göre az kaldığı için gain ve db ayarı yüksek tutulduysa, kabinde litresinden küçük olduğu için subwoofere ve kendisine zarar verebilir.
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler. P1222 Bas 4 ohm da baglı suan 1 kere 1 ohm bagladım gerçekten sacları ahenkle dans ettiriyordu Mareada baglı iken müzik dinlenmiyordu 4 ohm suan amfim 300 Rms yeterli degil aslında ama cok temiz ve güzel o yüzden yettiği kadarıyla kullanıyorum Kabin galiba olması gerekenden küçük yer kaplamadıgı iyi ama verim anlamında kaybım ne meral etmiyor degilim gain sonda ama şu ilk heves geçsin dinledigim müzik 90 lar slow genellikle.

Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşAllah günden güne güzelleşiyor.

Bası görünce yorum yapmadan geçemedim, bana göre değerli bir seri p serisi.
    p1222 mi bas 1224 mü ? 1222 ve seri bağladılar ise ben çok amfi yemiştim 400 rms yapıyor toplamda ama 2000.1 amfi ile besliyordum son dönemlerinde, sağlam subwooferdir. Gerçi bu subu 1 ohmda bağlamakta akıl karı değildir, güzel tonlama veren bir cihaz. Amfiye dikkat etmekte fayda var, gücü subwoofere göre az kaldığı için gain ve db ayarı yüksek tutulduysa, kabinde litresinden küçük olduğu için subwoofere ve kendisine zarar verebilir.
    ER134 Rover 25 1.8 // VL332 Taunus GT 1.6 // DY541 Marea Liberty 1.6 // RR904 Rover 75 Connoisseur SE 2.5 // ABP874 Rover 45 Club 1.6 // RR061 Vw Jetta Comf. 2.0TDİ

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FaikYILMAZSOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler. P1222 Bas 4 ohm da baglı suan 1 kere 1 ohm bagladım gerçekten sacları ahenkle dans ettiriyordu Mareada baglı iken müzik dinlenmiyordu 4 ohm suan amfim 300 Rms yeterli degil aslında ama cok temiz ve güzel o yüzden yettiği kadarıyla kullanıyorum Kabin galiba olması gerekenden küçük yer kaplamadıgı iyi ama verim anlamında kaybım ne meral etmiyor degilim gain sonda ama şu ilk heves geçsin dinledigim müzik 90 lar slow genellikle.

ben işlemcili bir amfiyi bu cihazı sürerek mahvettim. 1 ohm da bağlayıp cihazı üzmeye gerek yok, bobinleri hassas. 4 ohm idealdir, ama 1200.1 jbl civarı amfiler bunun kalemi. Az gain, net tonlama. 30cm olması desibel olarak ta yetiyor insana. Tonlaması da benim için yeterliydi. Ciddi bir hacim istiyor ama portlu kabinde, ben bagajı kullandığımdan yapamamıştım. w10gti ye geçtiğim için sattım, yoksa p1222 ciddi ciddi sevdiğim bir cihaz. Uzun süre dinlemeyi nasip etsin.
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben işlemcili bir amfiyi bu cihazı sürerek mahvettim. 1 ohm da bağlayıp cihazı üzmeye gerek yok, bobinleri hassas. 4 ohm idealdir, ama 1200.1 jbl civarı amfiler bunun kalemi. Az gain, net tonlama. 30cm olması desibel olarak ta yetiyor insana. Tonlaması da benim için yeterliydi. Ciddi bir hacim istiyor ama portlu kabinde, ben bagajı kullandığımdan yapamamıştım. w10gti ye geçtiğim için sattım, yoksa p1222 ciddi ciddi sevdiğim bir cihaz. Uzun süre dinlemeyi nasip etsin.
    Teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yine ufak tefek ugrastik görüldügü üzere

Esnek akvaryum hortumu aldım 5 metre iki ön kapıya kasa tarafına yan yana ikişer sıra cektim bişey degişmedi zaten ses gelmiyordu aslında 120 gibi ayna üçgenlerinden geliyor ses ona emin oldum

Bası takınca kabıne delik acmıslar kablo basın içinden geliyordu ailemiz bir kişi daha genişledi bagaj lazım olursa kolaylık olması için jacklı zamazıngoyu aldım elyafta vardi içini güzelce 4 kat elyafla kapladım amfi kablolarına bi ufak ayar daha cektim
    Bass bariz düştü Ama muzık dinlemek daha keyifli oldu çaldigi kadar
    Kabin 32 litreymiş bu arada katalog 28 litre portsuz diyor

Konu FaikYILMAZSOY tarafından (22-05-2020 Saat 15:52 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önler 5 arkalar 3,5 cm eibach Takım loading.

Konu FaikYILMAZSOY tarafından (22-05-2020 Saat 12:44 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gecenlerde oto ısı ve ses yalıtım süngerini sirf meraktan almıştım 50x500 cm olarak bgun ön iki kapıya uyguladım lastik yol sesi rüzgar sesi geliyordu diyemem Pek ses yoktu ama illaki ekisi olacaktır. Kapı tok kapaniyor artık onu fark ettim. Yarısı kaldı arka kapılara müsait zamanda girişicem.

Öncelikle söför kapısı döşemeyi söktüm orijinal üzerindeki naylon un bir kısmını üzerinde bırakıp bslıyle ve koli bandıyla yapıstırdım. Daha sonrasında tek parcada alabildiğim kadar büyük parcayi kesip yapıstırdım kapı kolu be kapı acma kolu deliklerini kesip acık biraktım. Kapı acma kolunun üzerine gelen kısma ise yapıstırıcılı taraftan koli bandı cektim ki tutmasın diye kolu. Bu sekılde diger kısımlarıda elimden geldigince boşluk kalmayacak sekılde tamamladım ve kapattım. Diger tarafa da aynı işlemi uyguladım.
    Ikı kapınında üzerinde bulunan maun kısımlar tıngırtı yapıyordu onlarıda sekmanlarını sıkarak onardım. Kapı döşemesinin içinde Honda yazıyor
    Yasak kalkarda yola cıkabilirsek bakalım faydası ne kadar olmuş. Musait zaman bulursam arka kapılarıda aynı sekilde kaplamayı düşünüyorum.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ikisi farklı modeller sertlikler aracın yol tutuşunu bozmayacakmı ?

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikisi farklı modeller sertlikler aracın yol tutuşunu bozmayacakmı ?

Bilmiyorum takınca bakacagız cok limitlerde kullanan birisi degilim zaten sorun olacagını sanmıyorum

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yüksek suratte ani frende vs fark edebilir biri pro kit biri sportline

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yüksek suratte ani frende vs fark edebilir biri pro kit biri sportline
    Takım gibi olmaz ama hayatı bir risk yada gercekten fark edilir bi dengesizlik olacagını sanmıyorum zaten aracın agırlık dengeside fabrıkadan çıktıgı gibi degil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    181.520 Km de
    4 litre Motul 6100 10w40 yag + filtre ile yag bakımı ve Klima gazı yenilendi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6.SAYFADA FOTOGRAFLI KOPYA MEVCUT
    Selamlar. Bazı degişiklikler yenılıkler oldu gelen malzemeler ve yapılacak işleri sizinle paylasmak istedim.

Gecenlerde fark ettim arka hoparlör kapaklarının aşırı kırlenmesinden kaynaklı arkalardan neredeyse ses gelmedigini farkettim kapakları temzleyince bayagı fark etti.

Sis en basından beridir aklımda ama bi türlü denk getirememiştim bir cift çıkma valeo buldum bir arkadasımdan orta hallı onlar geldi , yıkadım sildim elimde bir takım h11 led vardi onları taktım boya ile birlikte montaj için beklemeye aldım.

Sifir gibi 195/50/15 lastıkler ve oem jantlarla yayları takınca nasıl olacak ne kadar düşecek planlar hayaller Derken oda ne

Bir takım hemde sifir orjinal HAİRPİN jant takımı MG ZS120 gibi modellerde kullanılan 16” fabrıkasyon jant.

çıkmasına razıyken depoda kalmış sifir kutusunda bulduk ve beklemeden çöktük 15 yıldır beni bekliyorlarmiş kısmet..
    tabi kafamdaki plan arka tampon ve kaput boyaydı jantlar işin içine girdi tüm dengeler bozuldu.
    Velhasım kelam jantlar geldi..

31 mart 2005 21:59 MG-Rover Grup için BORBET üretimi 16” yavrular kiloya dikkat.

Jantlar çiçek ama zaten olmayan parayla aldık lastik lazdım simdi buna alel acele yazlık formula marka lastikleri sattık ve çıkma lastik alma gibi bi gaflete düştük.

Letgo ilanındaki resım dogalgazcıdan

Tabi ki sonuç hüsran 205/50/16 fabrıkasyon ebat ben 45 tercih ettim hem görüntü için hem basıklık için hal böyle olunca hem cok fazla secenek hemde ucuz model yok lassa phenoma buldum bir takım cıkma 2017 üretimi deyim yerindeyse çöp cıktı biri balonlu biri patlak fln derken 4. Yü denemedik bile söküp götürdüm iade ettim. Dün aksam N11 den bir takım Kormoran siparis ettim 2020 üretimi yarın elimde olacagını umuyorum.

Lastik içinede noktayı koymus olduk kışlıklarla takılıyoruz simdilik.

Türkiyede olmayan Connoisseur paketlerin ayna kapakları Krom kaplama bi takım kapak getirdi arkadasımız yurtdısından sifir onuda aldım dayanamadım.

Bir sonrakı güncellememiş insallah
    jantlara gelecek orjınal göbekler
    Alt takımda eksık varsa testini yaptırıp yaylar takılırken sorunlu eskıyen parcaları yenilemek.
    Ön tampona sis takılacak alt ek daha düzgün bir sekılde montajlanıp boyanıcak
    Arka tampon catlagı tamir edilip boyanacak
    kaput kazınıp Yenıden boyanacak
    Stop lambalarıyla camurluk arası orjınal ayarda dgl ara acık görünüyor bi kaç detaya ayar cekilecek.
    Kapılardaki göcük gamzeler düzeltilip cekilincede bi boya koruma ile görselle işimiz bitecek insallah. Belki app plaka

Kaputun altına 60mm T16 kelebek Düz boru varex ile devam edecegiz sanırım belki Orjınal bir simota karbon filtre var onuda alırım.
    Sonuna kadar okuynlara tesekkurler ))
    Görüşmek üzere.
    Konu FaikYILMAZSOY tarafından (22-05-2020 Saat 15:51 ) değiştirilmiştir. Sebep: İmla/Link düzeltme/SORUN GİDERME

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son posttaki fotolar bende açılmadı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı marikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son posttaki fotolar bende açılmadı.
    Son sayfa cok uzun ve fazlaca fotolu oldu 6. Sayfa olarak bölünmedi de bi kaç kez girip cıkınca fotolar yükleniyor İnternetiniz bendeki gibi yavasta ondan mı acaba ?

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fotolar bende de görünmüyor. Yine de maşallah diyelim
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay be jantlar efsane denk gelmiş, arasan bulamazsın gerçekten.

Lastik işini sıfır almakla iyi etmişsin, ben de o gaflete düştüm kışlık aldım 1 takım, sonuç: Spin attım gittim sıfır aldım.

Çok kızdım kendime sen bu hatayı nası yaptın diye. Ayna kapakları çok şık gerçekten.

Sislerdeki led olayını çok sevmiyorum ben şahsen, ayarı varsa aşağı yönlü ayarla bari karşıdan gelen kör olmasın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler