User Tag List

Sayfa 6/15 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
276 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Rover 45 1.6 Clup

FaikYILMAZSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _driver_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotolar bende de görünmüyor. Yine de maşallah diyelim
    �� postun uzunlugundan kaynaklanıyor sanırım
    ER134 Rover 25 1.8 // VL332 Taunus GT 1.6 // DY541 Marea Liberty 1.6 // RR904 Rover 75 Connoisseur SE 2.5 // ABP874 Rover 45 Club 1.6 // RR061 Vw Jetta Comf. 2.0TDİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay be jantlar efsane denk gelmiş, arasan bulamazsın gerçekten.

Lastik işini sıfır almakla iyi etmişsin, ben de o gaflete düştüm kışlık aldım 1 takım, sonuç: Spin attım gittim sıfır aldım.

Çok kızdım kendime sen bu hatayı nası yaptın diye. Ayna kapakları çok şık gerçekten.

Sislerdeki led olayını çok sevmiyorum ben şahsen, ayarı varsa aşağı yönlü ayarla bari karşıdan gelen kör olmasın
    Harbi led siste kör ediyor demi ya pek kullanmamaya dikkat edicem haklısın karsıdan gelene eziyet oluyor
    ER134 Rover 25 1.8 // VL332 Taunus GT 1.6 // DY541 Marea Liberty 1.6 // RR904 Rover 75 Connoisseur SE 2.5 // ABP874 Rover 45 Club 1.6 // RR061 Vw Jetta Comf. 2.0TDİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5. SAYFADAKİ POST U YENIDEN 6. SAYFA İÇİN YÜKLÜYORUM RESİMLERIN FAZLALIGI İÇİN GÖRÜNTÜLEME SORUNU YAŞANIYOR

Selamlar. Bazı degişiklikler yenılıkler oldu gelen malzemeler ve yapılacak işleri sizinle paylasmak istedim.

Gecenlerde fark ettim arka hoparlör kapaklarının aşırı kırlenmesinden kaynaklı arkalardan neredeyse ses gelmedigini farkettim kapakları temzleyince bayagı fark etti.

Sis en basından beridir aklımda ama bi türlü denk getirememiştim bir cift çıkma valeo buldum bir arkadasımdan orta hallı onlar geldi , yıkadım sildim elimde bir takım h11 led vardi onları taktım boya ile birlikte montaj için beklemeye aldım.

Sifir gibi 195/50/15 lastıkler ve oem jantlarla yayları takınca nasıl olacak ne kadar düşecek planlar hayaller Derken oda ne

Bir takım hemde sifir orjinal HAİRPİN jant takımı MG ZS120 gibi modellerde kullanılan 16” fabrıkasyon jant.

Çıkmasına razıyken depoda kalmış sifir kutusunda bulduk ve beklemeden çöktük 15 yıldır beni bekliyorlarmiş kısmet..
    tabi kafamdaki plan arka tampon ve kaput boyaydı jantlar işin içine girdi tüm dengeler bozuldu.
    Velhasım kelam jantlar geldi..

31 mart 2005 21:59 MG-Rover Grup için BORBET üretimi 16” yavrular kiloya dikkat.

Jantlar çiçek ama zaten olmayan parayla aldık lastik lazdım simdi buna alel acele yazlık formula marka lastikleri sattık ve çıkma lastik alma gibi bi gaflete düştük.

Letgo ilanındaki resım dogalgazcıdan

Tabi ki sonuç hüsran 205/50/16 fabrıkasyon ebat ben 45 tercih ettim hem görüntü için hem basıklık için hal böyle olunca hem cok fazla secenek hemde ucuz model yok lassa phenoma buldum bir takım cıkma 2017 üretimi deyim yerindeyse çöp cıktı biri balonlu biri patlak fln derken 4. Yü denemedik bile söküp götürdüm iade ettim. Dün aksam N11 den bir takım Kormoran siparis ettim 2020 üretimi yarın elimde olacagını umuyorum.

Lastik içinede noktayı koymus olduk kışlıklarla takılıyoruz simdilik.

Türkiyede olmayan Connoisseur paketlerin ayna kapakları Krom kaplama bi takım kapak getirdi arkadasımız yurtdısından sifir onuda aldım dayanamadım.

Bir sonrakı güncellememiş insallah
    jantlara gelecek orjınal göbekler
    Alt takımda eksık varsa testini yaptırıp yaylar takılırken sorunlu eskıyen parcaları yenilemek.
    Ön tampona sis takılacak alt ek daha düzgün bir sekılde montajlanıp boyanıcak
    Arka tampon catlagı tamir edilip boyanacak
    kaput kazınıp Yenıden boyanacak
    Stop lambalarıyla camurluk arası orjınal ayarda dgl ara acık görünüyor bi kaç detaya ayar cekilecek.
    Kapılardaki göcük gamzeler düzeltilip cekilincede bi boya koruma ile görselle işimiz bitecek insallah. Belki app plaka

Kaputun altına 60mm T16 kelebek Düz boru varex ile devam edecegiz sanırım belki Orjınal bir simota karbon filtre var onuda alırım.
    Sonuna kadar okuynlara tesekkurler ))
    Görüşmek üzere.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı marikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son posttaki fotolar bende açılmadı.
    Fotolar bende de görünmüyor. Yine de maşallah diyelim

6. Sayfada resimler görünüyor mu acaba ?

es026 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah çok yerinde hamleler. Oem hastalığı pahalı ama bir o kadar keyiflidir.

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Linkler düzelmiş maşallah tekrar kazasız belasız
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni jantlarınız hayırlı olsun gule gule kullanın, ben üzerindeki jantları daha cok begendim. Tabii ki zevk ve heves meselesi iyi gunlerde kullanın

ahmetakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi maşallah yay kaç cmlik alacaksın kafa güzel basık olursa tadından yenmez
    90's

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı es026 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok yerinde hamleler. Oem hastalığı pahalı ama bir o kadar keyiflidir.

Teşekkürler. Kimligini kaybettırmeden birşeyler yapmak istiyorum o yüzden oem ürünler kullanmaya özen gösteriyorum

Linkler düzelmiş maşallah tekrar kazasız belasız
    Linkler aynı aslında ama 5. Sayfada cok fazla fotograf oldu sıkıntı sebebi oydu sanırım. Teşekkürler.

Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni jantlarınız hayırlı olsun gule gule kullanın, ben üzerindeki jantları daha cok begendim. Tabii ki zevk ve heves meselesi iyi gunlerde kullanın
    Üzerindeki jantlara bnde bayılıyorum ama 15” oldugundan 195/50 ebatta lastık taktık jant kendini gösterdi ama çamurluk içinde ufak kaldı bide basınca iyice karnı yerde olacak dış çap haliyle küçüldü. Bunlarda orjinal olunca aldım düşünmeden.

Alıntı ahmetakbayir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi maşallah yay kaç cmlik alacaksın kafa güzel basık olursa tadından yenmez
    İnsallah gündelik kulanımda sorun olacak kadar basmaz Önler 5cm arkalar 3,5 cm civic yayı ama Rover civicten daha yüksek yanı sanırım daha fazla basıcak 3,5 ve 5 ten bayramdan sonra bakacagız durum ne olacak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    95 Corsa GSI
    Filtre
    Emme

Rover 45
    Emme
    1/40-170 km/h Rolling
    Sonuç 3,5/4 boy gibi sabitlenmiştik 170 de

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Loading devam ediyor..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaylar takıldı ön bekledigimiz gibiyken arkalar anormal derecede düştü canımız sıkıldı tabi.

W124 mercedes amortisor takozu attık araya 3 numara olandan bi miktar yükseldi 2 cm kadar istedigim kıvamda olmadı ne yalan söyleyim ama idare eder durumda şuan

ahmetakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eşit gibi duruyor abi canlı görmek lazım güzel olmuş ama MAŞALLAH
    90's

burakkaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Komutanım Taunustan beri yedin bitirdin bizi sendeki hastalık kocayı karıdan ayırır.

Son güncellemeler çok yerinde olmuş, her zaman imrenmiyorum yaptıklarına. Nazar değmesin
    95' Renault 9 Spring
    97' Peugeot 106 XR
    05' Citroen C3 SX
    06' Kia Picanto 1.1 EX
    13' Opel Corsa D

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetakbayir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eşit gibi duruyor abi canlı görmek lazım güzel olmuş ama MAŞALLAH
    Eşit hatta arka cok hafif yukarda ama bi kaç cm eksık gibi tam kıvamı için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Komutanım Taunustan beri yedin bitirdin bizi sendeki hastalık kocayı karıdan ayırır.

Son güncellemeler çok yerinde olmuş, her zaman imrenmiyorum yaptıklarına. Nazar değmesin
    Eyvallah

ugursmh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ellerinize sağlık çok güzel ilerliyor, yaptıklarınız tam tadında olmuş. Ön arka tamponda boyandı mı nokta olur. Kesenize bereket, keyifli sürüşler
    DİRİLİŞ OTOMOTİV

cgtuzn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Faik komutanım arkalarda orjinal yayları kullansanız arkayı çok mu diker?

Emeklerinize sağlık bu arada Rover çok güzel maşallah.
    Hayaller Paris, gerçekler Karaköy.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cgtuzn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faik komutanım arkalarda orjinal yayları kullansanız arkayı çok mu diker?

Emeklerinize sağlık bu arada Rover çok güzel maşallah.
    Önleri takınca bi liftten indirdik götü havada sahinler gibi oldu. Benım için bu basıklık işin acigi fazla hem aile hem ufak cocuk var. Bu ay kısmet olursa kalan işlemleri boya vs bitirip azcık foto cekip orjinal yaylar üzerinde soguk presle kıvamınca basıp kafa rahat binecegim böyle go kart gibi yere yapısık hem durus hem sürüş dinamıkleri cok iyi ama bana fazla teşekkür ederim yorumlar için.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler