User Tag List

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
138 sonuçtan 134 ile 138 arası

Konu: Mazda Mx-5 NB

ACTPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu güncellemeyeli 2 sene olmuş. Mx5 ile yollarımızı yeteri kadar kullanamadığımı düşündüğümden dolayı ayırdım. Kış aylarında kullanmamaktan biten aküden dolayı inip takviye yapmak falan zor gelmeye başlamıştı. Sattım ne yapacağımı bilemeyip gittim bir galeriden sıfır navara buldum onu aldım.

Sonra fark ettim ki iş gereği eskisi gibi madenden madene dağ bayır gezmiyorum. Ötv'si yüksek. Yakıtı yüksek. Bisikletle grup gezilerinde bisikleti kasaya atıp uzak mesafeden başlamak için güzeldi. Ee şirkette kimsenin kullanmadığı transitim var. Onun içinde bir aracım var yani. Hakkıyla kullanamıyorum kısacası. Çok kısa süre içinde sattım, şu an yola bunla devam.

En azından hız sınırı yüksek ve navaraya göre ötv'si düşük. Yakıtı pek aratmıyor diğerini.

2016 model Countryman JCW. Henüz 74k km'de satın aldım. Şu an 80 bine dayanmak üzere. Alır almaz yanlış ölçüyle takılmış pirelli p7'leri söküp 225/45/18 Pilot Sport 4 ZP'leri taktırdım.

Mininin yanınada bi tane ufaklık sıkıştırdım. Iron diye bilinen harley'in en küçüklerinden 2016 Sportster XL883N Iron kendisi.

2016 sonrasında olan yeşil rengi, Cobra egzoz'ları, biltwell gidonuyla hoşuma gitti. Daha önce Harley sahibi olmamıştım. Aldığımdan beri yaklaşık 1000km kadar yol yaptım. Henüz kornaya basmadım. Ambulansa yol verir gibi yol veriyor millet. Aldığımda üstünde yan plakalık falan vardı ancak vizeye girerken yan plakalıktan kaldığı için söktük. Tekrar takmayı düşünmüyorum şimdilik. Farını daymaker far ile değiştirdim. Buna çok uzun binesim yok. Çok temiz olduğundan aldım. Bu seneye sıkıştıramam muhtemelen ama önümüzdeki sene başka bir HD alma niyetim var.

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    CM güzel tercih olmuş, km'sinin düşük olması avantaj. spor yay ve kule gergisi ile kasanın tüm esnemesi gidiyor ve inanılmaz güzel yol tutuyor, keyifli günlerde kullanın

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim anlamadığın countryman de suv diye geçiyor benim aşiret paket tiguan da
    bu denklemde yanına bana da bi peugeot 103 yakışır o zaman

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu geç farketmiş olmama üzüldüm
    çok güzel bir şekilde kendine getirmişsiniz aracı, ellerinize sağlık

garajımda olsun isterdim

ACTPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Açıkçası kapalı garajda olsa sadece kendime ait bir kapalı garajım olmadıkça bu tarz az kullandığım bir otomobil alacağımı düşünmüyorum

Bir tavsiye daha, arsa sahiplerinin oturduğu binada ev almayın Siz oturduğunuz eve ne kadar para öderseniz ödeyin binayı hala kendilerinin sanıyorlar.

Mesela aracı satma sebeplerimden biri; Kapalı garaj kapılarının ve apartman kapılarının arsa sahipleri tarafından kafalarına göre açık bırakılmasıyla kapalı garajda mx5'in üzerinde sürekli kedi çizikleri ve tüyleri bulmam. Aynı sebepten farenin motora girip zarar vermesi vs vs. Ee bunların yanında 1 depo benzin alıp 3-4 ayda bitiremiyordum zaten. Sürekli benim kontrolümdeki bir alan olsa, alırım takoza alanın kapılarını açmadan aküsü şarjda aylarca bekleyebilir.

Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim anlamadığın countryman de suv diye geçiyor benim aşiret paket tiguan da
    bu denklemde yanına bana da bi peugeot 103 yakışır o zaman
    Sana çift makinelisinden alıcaz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler