User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
40 sonuçtan 39 ile 40 arası

Konu: 2006 mustang 4.6gt

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazılar zxxxx
    Konu kesici tarafından (26-05-2019 Saat 18:26 ) değiştirilmiştir.

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 0zan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu an 7 bin civarında senelik mtvsi.. inanılmaz bir şekilde arabanın kasko değeri hala 150 bin TL olduğu için indirimden faydalanamıyor.

Seneye kasko indiriminden faydalanma ihtimali var zira sınırda, ancak ne olursa olsun bir sonraki sene yani 2021 de yaştan dolayı 2 bin TL lere düşecek..

o vakit de 8 silindir, abartı bir yakıtı olmayan ve mtv si de üzmeyen bir araç olabilir.
    Yıl 2012 ilk arabam 3K Sky’lı Stilo’mu 12.000 Tl’ye almıştım ve çok mutlu günlerdi benim için.

Gel zaman git zaman, şoförlükte geliştikçe hızlı arabalara bakmaya başladım. 30.000-40.000 km’ler de Evo’lar, Wrx Sti Subaru’lar, Rx-8’ler yani kısacası bilimum hızlı arabalar 50.000 Tl’den başlıyordu hem de pert felan değillerdi. Zaten o zamanlar pert arabaları çeyrek fiyatına alıyordun, şimdiki gibi yok servis şişirmesi, yok şöyle böyle diyip arabanın fiyatını şişirmiyorlardı. Neyse bu zaten ayrı bir konu, biz konumuza dönelim...

Ben de o zamanlar hem okuyup, hem de çalışıyorum ve tabi kaçınılmaz son bu arabaların hayallerine girdim. Asgari ücret o dönem 1.000-1200 Tl arası. Biz de ilerleyen yıllarda bu arabaların fiyatları düşer, 3-5 sene sonra bineriz diye avuturken kendimizi bir baktık aynı arabalar 2-3 kat yaşlanıp 4-5 katına çıkarttılar fiyatları.

Yani diyeceğim o ki, 2 sene sonra eminim gene bu hayallerimiz boşa çıkacak.

Ohh be içimi döktüm, garaja ineyim de 1.6 turbolu aracımla gazlayayım biraz Cadde’de. 1.4 Tsi’cilerle takılayım dicem ama onlarda uçuyor kaçıyor yetişemiyorum haram beygirlilere : )))

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler