User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
43 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 98 mondeo

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.Twingo ya baya emek ve masraf yaptıktan sonra galeriye gitmesi kötü olmuş satma sebebiniz nedir
    Ben de galeriye gitmesin istedim, buradan biri alsın sorunsuz binsin dedim, ama sanırım insanlar altında bir şey aradılar.

Twingonun hikayesi karışık biraz 2013 den beri ruhsat sahibi benim, son 2014-2019 arası kyk borcuma karşılık bir abime vermiştim aracı,

piyasa bozulup işler kötüye gidince c5'i satmak zorunda kaldım. Sonra twi'yi alan abim de ödemelerini yapamıyordu o da satacağım dedi, dedim ben alayım o zaman bildiğim araba. Alır almaz konudaki bakımları yaptım.

Satmadan 3 gün önce aküsünü değiştirdim, sattığım gün de krank poz. sensörü değişti, giderayak bana 700 tl masraf açtı sağolsun

Satış sebebi uzun yol yapıyorum, 3 yetişkin 1 bebek ve 1 köpek, dolayısıyla twiyle o yol çekilmiyor. Bu mondeoyu da görünce içime sindi oldukça düzgün bir araba, sahibi de uzun zamnadır binen tek elden kullanılmış, bakımları vs yapılmış. Sadece yağ filtre bakımı yapıp bineceğim bir araç olduğu için, üçüne beşine bakmadan verdim galeriye.

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    roverın gittiğine hiç üzülmedim tolga ısınamadım ona zati...

ford her türlü daha iyi görünüyor ve önceki sahipleride iyi bakmışlar.

seninde ihtiyacını görüceğine eminim.

yağ filtre bakımı yaptırdın zaten.radyatör suyunuda komple boşaltıp,antifrizle birlikte yenile derim.kaçak kuçuk varsa belli olur zaten.termostatıda kontrol et derim veya yenile.önümüz yaz uzun yolada çıkıyorsun sıkıntı yaşama.

c1 i aldığımda ilk yaptığım işlemdir.86derece üzerine çıkmıyor.çıkarsada 94te fan açıyor anında

tekrardan hayırlı uğurlu olsun kardeşim.

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    roverın gittiğine hiç üzülmedim tolga ısınamadım ona zati...

ford her türlü daha iyi görünüyor ve önceki sahipleride iyi bakmışlar.

seninde ihtiyacını görüceğine eminim.

yağ filtre bakımı yaptırdın zaten.radyatör suyunuda komple boşaltıp,antifrizle birlikte yenile derim.kaçak kuçuk varsa belli olur zaten.termostatıda kontrol et derim veya yenile.önümüz yaz uzun yolada çıkıyorsun sıkıntı yaşama.

c1 i aldığımda ilk yaptığım işlemdir.86derece üzerine çıkmıyor.çıkarsada 94te fan açıyor anında

Abi dediğin gibi, konuşmuştuk ta zaten. Rover da gönlüm kalmadı değil, ama günlük binilecek araba değil, kapıda sağlam 1 tane durur, yanına nazını çeksen de alır binersin. İnci boncuk toplarsın, ben çok km yapıyorum, bi heves alıyorduk direkten döndük

Soğutma sıvısı işini hallediyorum, araştırma aşamasındayım. Nokta atışı ürün alacağım.

tekrardan hayırlı uğurlu olsun kardeşim.
    Alıntı marikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
    Teşekkür ederim, inşallah, cümlemiz güzel günlerde binelim

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Twiyi göremeden gitmiş. Sattığını bile bilmiyordum ama bu çok tatlı görünüyor. Ihtiyaçlarını karşılayacağına eminim.

Aynı sınıfta ve yakın yıllarda olduklarından çok uzak sayılmazlar benim için c5 ile kıyaslar mısın?

Şimdiden keyifli sürüşler olsun kazasız belasız.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Twiyi göremeden gitmiş. Sattığını bile bilmiyordum ama bu çok tatlı görünüyor. Ihtiyaçlarını karşılayacağına eminim.

Aynı sınıfta ve yakın yıllarda olduklarından çok uzak sayılmazlar benim için c5 ile kıyaslar mısın?

Şimdiden keyifli sürüşler olsun kazasız belasız.
    Bu biraz klostrofobik açıkçası, içi çok koyu, ben de film yapın dedim arkalar 2 önler 1 numara olsun diye gönderdim, komple 2 numara olarak geri geldi.

Direksiyon hissiyatı c5 ten daha iyi, genişlik olarak daha küçük hissettiriyor. Süspansiyonu c5 den sonra kötü ama standart bir araca göre konforlu.

Silecek ve sinyal kolu ufacık bunu sevdim mesela. Yaşına göre kapı açık ikazları falan var torpidoda bunlar da hoş.

En güzel tarafı yalıtım, ciddi anlamda yolda sessiz sedasız gidiyorsun. Direksiyon biraz sert ama tepkilere iyi yanıt veriyor.

Frenlerde eğer bir problem yoksa çabuk kızaklıyor, ani bir sert frende abs hemen devreye giriyor.

Bagaj sedan olduğu için çok iyi değil, ***** c5 in devasa bagajı komple açıldığı için indirmek bindirmek çok kolaydı.

arkada bir de normal lpg tankı var, stepne havuzu omasına rağmen normal depo taktırmışlar, eğer proje şart değil ise bunu değiştirebilirim.

Cam kumandaları kapı kolunda dikey duruyor kullanımı zor, kapıları ufak olduğundan yan aynalar sürücüye çok yakın ve ufak bunu da çok sevmedim.

Kaloriferi ve kliması oldukça başarılı, c5 ten iyi diyebilirim. Motor sarsıntılı çalışmıyor, hele ki dizel sesi olmaması müthiş, c5 meğerse ne gürültülüymüş onu farkettim.

kapı içlerindeki yalıtım zayıf muhtemelen kapıyı kapatınca dış sac dalgalanıyor, (yalıtım yapınca bakıcam tekrar)

Koltuk arası derin bir göz var, sağda solda ufak cepler var bunlar da iş görür.

Torpido da soğutma yok ( beklentiyi abartmış olabilirim neticede 98 model) ama ısıtmalı ayna var.

Çift kitleme diye bir olayı var nasıl yaptıysam aktif etmişim, sonra anahtarla sağ kapıdan açtım araba bir anda ötmeye ışıkları yakmaya falan başladı değişik bir özellik.

En kötü özelliği bagajı açmak için anahtarı kullanmak şart, ama forumlarda gezerken formülü varmış 1 kablo çekip işi bitireceğim tam dıy konuluk yani.

Bakım yapmadan çok basmadım açıkçası ama üst devirlerde canlı, benzinli atmosferik bir araç kadar gidiyor işte.

20 bin TL lik bir araca göre sundukları çok fazla, yanımda çalışan bir arkadaş aynı gün sümbül aldı 1.4 , 2 sini yan yana koyuyorum iyi ki almışım diyorum.

Enteresan diğer bir özelliği de koltukların ikisinde de bel desteği var, koltuk yükseklik ayarı elektrikli, kalan tüm kontroller manuel.

double'din takılabiliyor bunu çok sevdim. c5 de bir sürü özellik orj teyp üzeriden kontrol ediliyordu o açıdan müdahale yapamıyorduk.

Güzel bir double din + kamera ile park işini de çözeriz.

Trim sesleri c5 e nazaran çok çok az. hatta model yılına göre bence çok iyi.

Twi için aldığım yalıtım malzemesini de araca kullanınca sanırım sessizlik konusunda çağ atlayacağım.

Biraz karışık oldu ama bütünsel bir fikir verir diye düşünüyorum.

Dediğim gibi 20 bin tl ye alınabilecek daha iyi bir araç göremiyorum şuan piyasada.

Parçası var, çok pahalı değil. Yağ motul 5lt ve tüm filtreler mann olarak aldım 360 TL tuttu.

Stopları gereksiz pahalı sadece.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    20 bin tlye alınmasına göre çok çok başarılı bence abi.

Cam filmleri ilk takıldığında insan nasıl gorucem diyor karanlıkta. Sonra alışıyorsun, güzel bi ddin yoksa park sensoru ve geri görüş kamerası o görmemeye bağlı oluşacak rahatsızlığı ortadan kaldırır bence.

Ben bu kasa ve rengi çok beğeniyorum. Dış görüntüsü c5ten daha ağır ama c5in o süspansiyonları hala aklimdadir tekrar hayırlı uğurlu olsun.

Görünce alırım bi tur
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Cam filmleri ilk takıldığında insan nasıl gorucem diyor karanlıkta. Sonra alışıyorsun, güzel bi ddin yoksa park sensoru ve geri görüş kamerası o görmemeye bağlı oluşacak rahatsızlığı ortadan kaldırır bence.

Ben bu kasa ve rengi çok beğeniyorum. Dış görüntüsü c5ten daha ağır ama c5in o süspansiyonları hala aklimdadir tekrar hayırlı uğurlu olsun.

Görünce alırım bi tur
    beni biliyorsun fiyat fayda oranı aklıma yatıyorsa bir üründe marka model çok bakmam.

Bu da 20k ya 40+ donanım ve hacim sunan bir araba bana göre.

Tur ne demek anahtarı al git

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 sene önce alıp satmıştım otomatiğini keyifli arabadır. hayırlı uğurulu olsun. motoru sıcak çalışır normaldir.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Görünce alırım bi tur
    Dün nette dolaşırken tek yokuşunda bir elektronikçi de uygun fiyatlı bir ürün buldum, gittim baktım, aldım çıktım.

Sabah beri montajıyla uğraşıyorum,çünkü 7" olan uymuyormuş buna Sen araştırmadan alırsan uğraşırsın böyle diyorum kendi kendime

Neyse klima paneli içindeki teyp çerçevesini içim yana yana kestim, netice aşağıda. kamera da çizgiler var dedi eleman ama yok, zaten ilk ve son alışverişim olur, tipik sakarya esnafı alıyorsan al modunda.

Cihaz fena değil zaten beklentim çok yüksek değil, ama hoparlörler iptal, şimdi bir de hoparlör alma işi çıktı

Alıntı KaraniC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun biraz ilgisiz kalmış ama biraz emek ile sıfır tadında olacaktır eminim. İç kısımdan da fotoğraflar bekliyorum
    Geldi fotolar

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok güzel olmuş bence,hemde degişik bi hava katmış konsola ben begendim
    kazasız belasız
    PROSTOCK GARAGE

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    keyifli sürüşler
    en sevdiğim mondeo kasalarından biridir ...
    maşallah
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

FaikYILMAZSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kazasız belasız çok güzel görünüyor çok merak etmisimdir döneminde rakiplerine göre nasıldır diye.
    ER134 Rover 25 1.8 // VL332 Taunus GT 1.6 // DY541 Marea Liberty 1.6 // RR904 Rover 75 Connoisseur SE 2.5 // ABP874 Rover 45 Club 1.6 // RR061 Vw Jetta Comf. 2.0TDİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FaikYILMAZSOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kazasız belasız çok güzel görünüyor çok merak etmisimdir döneminde rakiplerine göre nasıldır diye.
    Çok net söyleyebileceğim şu var, bindiğim en yalıtımlı araba (twingoyu dahil etmeyelim) c5 den daha iyi yalıtımı.

Sürüşü konforlu, koltuk ayarını oturtamadım daha yoruyor azıcık, parasının hakkını sonuna kadar veriyor, keşke daha önce alsaymışım diyorum bindikçe.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ford markasının en sevdiğim modifiye olarak yapılanın en yakıştığı model Mondeodur benim için.

Heleki 18-19 çok kollu jant tercihi ile body kit olayına girildiğinde bu araçlar bambaşka bir hal alıyor.

Elimde bir tane mondeo fotoğrafı olacaktı. Anlatmak istediğimi bulabilirsem buraya yüklerim.

Kazasız belasız sürüşler dilerim..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

FreeCaptiv3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullanın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel olmuş bence,hemde degişik bi hava katmış konsola ben begendim
    kazasız belasız
    Teşekkür ederim, gayet fonksiyonel oldu esasında, bluetooth dan görüşme kısmı özellikle süper oldu, araç içi telefon kullanımını sıfırladım neredeyse.

Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keyifli sürüşler
    en sevdiğim mondeo kasalarından biridir ...
    maşallah
    Teşekkürler, alışıyoruz genel olarak iyi bir arabaymış yaşına göre, ilk defa bindim çünkü

Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ford markasının en sevdiğim modifiye olarak yapılanın en yakıştığı model Mondeodur benim için.

Heleki 18-19 çok kollu jant tercihi ile body kit olayına girildiğinde bu araçlar bambaşka bir hal alıyor.

Elimde bir tane mondeo fotoğrafı olacaktı. Anlatmak istediğimi bulabilirsem buraya yüklerim.

Kazasız belasız sürüşler dilerim..
    Teşekkürler, üzerinde orj 15" jantları var ben takarsam en fazla 16 ya geçerim, 18 yaşadığım yerde en fazla 500 km sonra ya kırılır ya lastik balon yapar.
    + lastik fiyatlarına girmiyorum bile

Alıntı FreeCaptiv3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullanın
    Teşekkürler, amin cümlemiz için inşallah.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, gayet fonksiyonel oldu esasında, bluetooth dan görüşme kısmı özellikle süper oldu, araç içi telefon kullanımını sıfırladım neredeyse.

Teşekkürler, alışıyoruz genel olarak iyi bir arabaymış yaşına göre, ilk defa bindim çünkü

Teşekkürler, üzerinde orj 15" jantları var ben takarsam en fazla 16 ya geçerim, 18 yaşadığım yerde en fazla 500 km sonra ya kırılır ya lastik balon yapar.
    + lastik fiyatlarına girmiyorum bile

Teşekkürler, amin cümlemiz için inşallah.

Yaşadığın yerin yolları kötüyse tabi ona bişey diyemem de dediğin gibi lastik fiyatları da ciddi anlamda yükseldi.

Geçen sene aldığımız fiyatla bu sene ki fiyatlar arasında ciddi farklar oluşmuş.

Allah sonumuzu hayır etsin..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, Allah kaza bela vermesin.
    Bu renk bu kasaya gerçekten çok yakışıyor. Eniştemde yeşili vardı, ciddi anlamda konforlu araçtı..
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler