User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
53 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Ez vts

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel insandan güzel araç almışsın kardeşim hayırlı olsun kazasız belasız kullan. Ayrıca çok fazla stickerla boğma derim
    BMW E90 320d LCI

UĞUR_GSI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah eski hizli araclarin yerine hep yeni modeller geldi ama bu yillarin hizlilari hep bi başka temizleri olunca değer bilmek lazim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı c@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içine sindiyse güzeldir.kazasız belasız sürüşler
    Teşekkür ederim abi, Amin.

Alıntı HardCore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin içine sindiyse bitmiştir, bence lucid arayana kadar oem mk2 stop bulsan daha güzel olur
    Abi Lucidleri hâllettim sayılır, maddiyatı da ayarladığım zaman elime geçecek. Olmadı mk2 stop devam.

Alıntı tlgylmz106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel insandan güzel araç almışsın kardeşim hayırlı olsun kazasız belasız kullan. Ayrıca çok fazla stickerla boğma derim
    Öyle oldu abi çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Bir anlık hevesle 3-4 tane yapıştırdım şimdilik abi hoşuma gidiyor ama fazlasını da istemiyorum.

Alıntı UĞUR_GSI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah eski hizli araclarin yerine hep yeni modeller geldi ama bu yillarin hizlilari hep bi başka temizleri olunca değer bilmek lazim
    Kesinlike doğru söylüyorsun abi. Genç bir insanım ama yeni kasa, teknolojisi fazla olan arabalar inan bana hiç ilgimi çekmiyor, demişler ya ne varsa eskide var diye... Kıymet bilmek lazım abi, elimden geldiğince bakıyorum arabama.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız kullan kardesim cok guzel araba yakalamıssın. Butcen dahilinde yapmak istediklerini yavas yavas yaparsın. Masallah.
    Allah razı olsun abi çok teşekkür ederim, inşAllah zamanla kafamdakileri arabama aktaracağım abi. Tekrardan çok teşekkürler.

Yaklaşık 6 gündür güncel çekmemişim, araba epey kirliydi Ereğli'de de 3 gündür yağmur yağıyor bugün durdu ama yarın yağışlı. Kirli yatması hiç hoşuma gitmiyor, arabayı kirli görünce keyfim kaçıyor dedim gidip yıkayayım yoksa içim rahat etmeyecek. Yarın yağışlı gösteriyor ama pek umrumda da değil, imkan varken yıkamak en güzeli. App plaka sipariş etmiştim, kargocunun gönderilecek şubeyi yanlış yazmasından dolayı biraz dolaştı plakalar ama sonunda geldi. Kirliyken fotoğraflarını çekmiştim, konuya güncel çekecektim ama dedim bize yakışmaz temizledikten sonra atarım bir foto.

Plakaları taktım, arka plaka lambalarının birisi yanmıyordu onları da beyaza çevirdim. Kırmızı emniyet kemeriyle, led xenon sipariş ettim onlar da birkaç güne gelmiş olur. Şimdilik para biriktiriyorum yapmak istediğim şeyler var ama maddiyat yok, nasip kısmet olduğu zaman dolduracağım inşallah.

15 lira verdiğim iğrenç, iz bırakan mikrofiber bezle sildiğim için arabanın üzerinde lekeler var. 15 lira verdim yahu...

Bir de şöyle ufak gazlama videosu çektim.
    YouTube

Kuthank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah allah kaza bela vermesin lucidlerden sonra çok daha güzel olur
    vallaha gti bakıyordum şimdi vtslerede bi gözüm kaymadı değil

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Wideband göremedim videoda ama bence şart böyle bir arabaya.

Batuhan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracın maşallahı var ok gibi gerçekden güzel dokunuşlar yapılmış kazasız belasız sürüşler dilerim memlekete selamlar inşallah geldiğimde yakından görme şansım olur.
    Batuhan YÜKSEL®

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun kardeşim,kazasız belasız keyifli gazlamalar
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun yapılması gerekenleri yazmışsınız, morettelere sakın dokunmayın çok güzeller.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kuthank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah allah kaza bela vermesin lucidlerden sonra çok daha güzel olur
    vallaha gti bakıyordum şimdi vtslerede bi gözüm kaymadı değil
    Teşekkür ederim abi, amin inşallah. Şu an bu piyasada temiz bir Saxo almak sanırım en mantıklısı.

Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wideband göremedim videoda ama bence şart böyle bir arabaya.
    Yakın zamanda inşallah Mete abi.

Alıntı Batuhan67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracın maşallahı var ok gibi gerçekden güzel dokunuşlar yapılmış kazasız belasız sürüşler dilerim memlekete selamlar inşallah geldiğimde yakından görme şansım olur.
    Çok teşekkür ederim abi, Allah razı olsun. Ve aleyküm selam, geldiğin zaman haber vermen yeterli abi.

Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim,kazasız belasız keyifli gazlamalar
    Çok sağolasın abi.

Alıntı burak1533 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun yapılması gerekenleri yazmışsınız, morettelere sakın dokunmayın çok güzeller.
    Sağolasın abi teşekkürler. Moretteler benim canım abi.

Epeydir güncel çekmemişim, pek bir şey yapmadım arabaya sadece birkaç ufak değişiklik yapıldı. Şu anlık para biriktiriyorum, kışın araba için kendime bir çeyiz hazırlayacağım malûm yatacak çünkü garajda. O sırada eksik listesinde olan, kafamda planladığım her şeyi yaptırmayı düşünüyorum. Hatta motorla da oynayabiliriz biraz. Nasip bakalım.

Led xenon taktırdım, bir de hem yabancıların arabasında, birkaç Türk abinin arabasında gördüğüm şu sarı folyodan çektirdim farların orta taraflarına. Ben yakıştığını düşünüyorum zevk meselesi tabii çevremde beğenen de oldu, hoşuna gitmeyen de oldu. Arka stopları değiştirdim ama, stoplar benimkilere göre güzel ama duyları kötü durumda yeni duy satın almam gerekecek. Şimdilik bu kadar. Yorum yapan herkese çok teşekkür ederim.

Gkn55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence farlar çok hoş durmuş böyle. moretteler kendini göstermiş.

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İllede sen...

Maşallah
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar herkese. Birkaç fotoğraf vs. var elimde, dedim bari bir güncel çekeyim.

Smoke Lucid stop aldım, ilk taktığım zaman arabayı boğduğunu düşünüyordum ama şimdi hoşuma gitmeye başladı. Sadece akşam, gece saatlerinde çok kapalı gözüküyor, onun haricinde gündüzleri gâyet güzel duruyor stoplar. Orjinal Saxo stoplarının bu arabaya hakaret olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle Lucid stop bu arabaların ilacı, kırmızı beyaz olanlarıysa tam tedavisi diyebilirim. Bu smoke stopları alma sebebim zaten stopları yüzde yüz değiştirecektim, sol tarafta kırık vardı. Oem stoplar iyi para, bu taktıklarımda ilanda yüksek fiyatlıydı ama pazarlığa vurduktan sonra çok uyguna aldım, epey uyguna.

Siyah arabaya çok fazla kırmızı kemer kombini yapıldı. Ben de sarı üzerine gitmek istedim, kemerleri sarı aldım. (Daha takamadım.) Bir de arkadaki bagaj yazılarının temiz ve düzgün olanını aldım, bendeki yazıların gri rengi gitmişti, silinmiş sanırım. Küçük bir detay ama arka tarafı daha da güzelleştiriyor.

Arabayı aldıktan 1 ay sonra oturduğum apartmanın önünde takılan kedi çetesinin gazabına uğramıştı kaput ve sağ çamurluğumun üst tarafları. Derin çizikler yoktu, yüzeysel olarak çizilmişti o taraflar. Fotoğraflarda falan pek belli olmuyordu ama arabayı ne zaman temizlesem her şey iyi güzel, kabak gibi o çiziklerin orada olması çok canımı sıkıyordu. Dedim en iyisi hem şu çizikleri aldırayım hem de araba birazcık parlasın. Pasta cila yaptırdım, çiziklerin tamamı gitti. Mutluyum. Ve... Çeteden kurtulmak için branda aldım, branda olmadan park etmiyorum.

Bunlar da pasta ciladan sonraki fotoğrafları

Bu arada kaliperleri de sarı renge boyadık. Sarı kombinimi bir şekilde tamamlamak gerekiyordu ve arabayı da biraz renklendirmek. Şu an gerçekten Batman'in arabasından farkı yok. Tam konsept araba oldu, bir de jantları gun metale çevireceğim, o zaman çok daha korkunç görünecek. Belki arka tarafa bir Darth Vader stickerı falan yapıştırırım.

Bu da bonus foto olsun. Nankang'ın ns2r modeli olan semi slick lastiklerini aldım. Ama şu an kullanma şansım yok çünkü stock motorda sadece eziyet olur bana bunlar. Birdahaki yaza doğru motoru doldurmayı düşünüyorum, planlıyorum. O zaman hakkını verebilirler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel olmuş, maşallah.

beratyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim kaderi değişmiş son dokunuşlardan sonra, efsane olmuş, hayırlı güzel günlerde kullan inşallah
    Kırmızı beyaz stop takarsan arkası da tadından yenmez bence
    Bu arada Allah’tan app takmışsın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met!! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olmuş, maşallah.
    Çok teşekkür ederim abicim. Allah razı olsun.

Alıntı beratyuksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim kaderi değişmiş son dokunuşlardan sonra, efsane olmuş, hayırlı güzel günlerde kullan inşallah
    Kırmızı beyaz stop takarsan arkası da tadından yenmez bence
    Bu arada Allah’tan app takmışsın
    Amin abi çok teşekkür ederim. Ah abi, kırmızı beyazları ne kadar aradığımı bir bilsen... Arabayı aldığımdan beri en çok aradığım şey oydu. Kendi oturduğum memlekette dibimizde bir arabada bulduk stopları ama o zaman maalesef nakit yoktu. Sevdiğim başka bir abiye gitti stoplar, yine benim memleketimde yakın zamanda satmayı düşünüyor arabasını, bakalım o zaman nasip olur belki. Bu arada haklısın abi, zamanında nasıl plaka bastılarsa artık.

Stoplarda bunlar:

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biraz da gülelim.
    YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Dti kardeşim fotosunu paylaştığın lastikler ns2r değil, AR1'dir. Ki AR1, ns2r'dan daha fazla tutuş sağlar, ama yağmurda ve sopuk hava dikkat etmen gerekir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler